Premijer liga - Bosna i Herceg.

utorak, 01.09.2026
19:45
Zrinjski

Zrinjski

BSK Banja Luka

BSK Banja Luka

3 - 1
(0 - 0,  3 - 1)
Informacija
Grad
Domaći: Mostar
Gosti: Banja Luka
Udaljenost: 166.9 km
Stadion
Stadion: Bijeli Brijeg
Kapacitet: 9 000
Dimenzije: 105 x 70 m
Fotografije: Google maps (mapa)
Početni čas
Sat: 19:45 (20:45 lokalno vreme)
Reklama

Koeficijenti

1 X 2 P/K 1X X2
1.21 5.00 13.00 1 1.08 3.00
83% 4% 13% 1.21 85% 15%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.23 3.75 1.73 1.95 2.85 1.37
65% 35% 39% 61% 15% 85%

Poslednji susret

Nema podataka u sistemu

Zrinjski poslednji 12 mečevi

2026-08-29 Sarajevo 0 - 1 Zrinjski
2026-08-23 Zrinjski 2 - 0 Željezničar
2026-08-16 Radnik Bijeljina 1 - 5 Zrinjski
2026-08-09 Zrinjski 2 - 1 Celik Zenica
2026-07-30 Zrinjski 2 - 2 Valur
2026-07-23 Valur 1 - 0 Zrinjski
2026-07-17 Zrinjski 3 - 1 Posusje
2026-07-16 Zrinjski 6 - 0 Arsenal Tivat
2026-07-11 Siroki Brijeg 0 - 2 Zrinjski
2026-07-04 Zrinjski 2 - 1 Sarajevo
2026-05-26 Zrinjski 3 - 0 Velez Mostar
2026-05-22 Rudar Prijedor 2 - 2 Zrinjski
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
9 2 1 10 8 5
75% 17% 8% 83% 67% 42%

BSK Banja Luka poslednji 5 mečevi

2026-08-29 BSK Banja Luka 0 - 1 Sloga Doboj
2026-08-21 Sarajevo 1 - 0 BSK Banja Luka
2026-08-16 BSK Banja Luka 2 - 0 Velez Mostar
2026-08-07 Željezničar 2 - 1 BSK Banja Luka
2026-08-01 Celik Zenica 3 - 1 BSK Banja Luka
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
1 0 4 3 2 1
20% 0% 80% 60% 40% 20%
Reklama

Tabela Premijer liga

P Klub Od Pb Nr Iz DG PG GR Bod
1 Zrinjski 4 4 0 0 10 2 +8 12
2 Siroki Brijeg 4 2 2 0 5 3 +2 8
3 Borac Banja Luka 3 2 1 0 7 3 +4 7
4 Sarajevo 3 1 1 1 1 1 0 4
5 Željezničar 3 1 1 1 3 4 -1 4
6 Sloga Doboj 3 1 1 1 1 2 -1 4
7 Celik Zenica 4 1 0 3 5 6 -1 3
8 BSK Banja Luka 4 1 0 3 3 4 -1 3
9 Velez Mostar 4 1 0 3 3 8 -5 3
10 Radnik Bijeljina 4 0 2 2 4 9 -5 2

Hronologija mečeva u ligi

Zrinjski     
BSK Banja Luka     
Domaći     
Gosti     

Meč domaći/gosti

P Klub Zrinjski BSK Banja Luka
1 Zrinjski -  
2 Siroki Brijeg    
3 Borac Banja Luka    
4 Sarajevo   1 - 0
5 Željezničar 2 - 0 2 - 1
6 Sloga Doboj    
7 Celik Zenica 2 - 1  
8 BSK Banja Luka   -
9 Velez Mostar    
10 Radnik Bijeljina    

Statistika timova

  Zrinjski BSK Banja Luka
Pobeda 4 1
Nerešeno 0 0
Gubici 0 3
Dati golovi 10 3
Primljeni golovi 2 4
Prosek dati golovi 2.50 0.75
Prosek primljeni golovi 0.50 1.00
Meč dati golovi 100% 50%
Meč primljeni golovi 50% 75%
Oba Tima Pogađaju 50% 25%
Više 1.5 75% 50%
Više 2.5 50% 25%
Više 3.5 25% 0%
  Domaći Gosti
Pobeda 2 0
Nerešeno 0 0
Gubici 0 2
Dati golovi 4 1
Primljeni golovi 1 3
Prosek dati golovi 2.00 0.50
Prosek primljeni golovi 0.50 1.50
Meč dati golovi 100% 50%
Meč primljeni golovi 50% 100%
Oba Tima Pogađaju 50% 50%
Više 1.5 100% 50%
Više 2.5 50% 50%
Više 3.5 0% 0%

Ukupna statistika za Premijer liga

Meč   (18)
Pobeda u domu 56%
Nerešeno 22%
Pobeda u gostima 22%
Mečevi odigrani 10%
Golovi   (42)
Golovi po meču 2.33
Golovi u domu po meču 1.44
Golovi u gostima po meču 0.89
Domaći tim je postigao gol u 78%
Gostujući tim je postigao gol u 56%
Oba Tima Pogađaju 44%
Više 1.5 72%
Više 2.5 44%
Više 3.5 17%

Zrinjski sledeći 6 mečevi

2026-09-06 Zrinjski - Siroki Brijeg
2026-09-12 Borac Banja Luka - Zrinjski
2026-09-19 Zrinjski - Velez Mostar
2026-09-02 Zrinjski - BSK Banja Luka
2026-10-10 Sloga Doboj - Zrinjski
2026-10-17 Celik Zenica - Zrinjski

BSK Banja Luka sledeći 6 mečevi

2026-09-05 BSK Banja Luka - Celik Zenica
2026-09-12 Siroki Brijeg - BSK Banja Luka
2026-09-19 BSK Banja Luka - Radnik Bijeljina
2026-09-02 Zrinjski - BSK Banja Luka
2026-10-10 Borac Banja Luka - BSK Banja Luka
2026-10-17 BSK Banja Luka - Željezničar

Koeficijenti i verovatnoća

Standardno 1X2 1 X 2
Koeficijenti 1.21 5.00 13.00
Verovatnoća 83% 4% 13%
1 @ 1.21
Dupla šansa 1X X2
Koeficijenti 1.08 3.00
Verovatnoća 85% 15%
1X @ 1.08
Više/Manje 1.5 Mn
Koeficijenti   1.23 3.75
Verovatnoća   65% 35%
Više 1.5 @ 1.23
Više/Manje 2.5 Mn
Koeficijenti   1.73 1.95
Verovatnoća   39% 61%
Manje 2.5 @ 1.95
Više/Manje 3.5 Mn
Koeficijenti   2.85 1.37
Verovatnoća   15% 85%
Manje 3.5 @ 1.37
Oba Tima Pogađaju Da Ne
Koeficijenti   2.05 1.65
Verovatnoća   39% 61%
Ne @ 1.65

*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-09-01 16:02. Moguće su trenutne promene!