Superliga - Slovačka
nedelja, 06.08.2023
17:00
17:00

Z. Moravce

Trnava
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Zlate Moravce |
| Gosti: | Trnava |
| Udaljenost: | 60.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | ViOn |
| Kapacitet: | 4 000 |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 17:00 (18:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.30 | 2.00 | X2 | 1.71 | 1.27 | |||
| 30% | 32% | 38% | 1.27 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.31 | 3.20 | 1.93 | 1.77 | 3.25 | 1.29 | ||||||
| 93% | 7% | 53% | 47% | 15% | 85% |
Poslednji 12 susret
| 2022-10-02 | Z. Moravce | 0 - 3 | Trnava |
| 2022-07-16 | Trnava | 2 - 0 | Z. Moravce |
| 2022-01-15 | Trnava | 3 - 5 | Z. Moravce |
| 2021-11-20 | Z. Moravce | 0 - 0 | Trnava |
| 2021-08-15 | Trnava | 2 - 0 | Z. Moravce |
| 2021-05-08 | Z. Moravce | 0 - 0 | Trnava |
| 2021-04-10 | Trnava | 3 - 0 | Z. Moravce |
| 2021-02-06 | Z. Moravce | 2 - 4 | Trnava |
| 2020-09-19 | Trnava | 1 - 0 | Z. Moravce |
| 2020-03-01 | Trnava | 2 - 1 | Z. Moravce |
| 2019-09-29 | Z. Moravce | 1 - 3 | Trnava |
| 2019-04-27 | Z. Moravce | 1 - 1 | Trnava |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 9 | 6 | 3 | |
| 8% | 25% | 67% | 75% | 50% | 25% |
Z. Moravce poslednji 12 mečevi
| 2023-07-29 | Skalica | 2 - 0 | Z. Moravce |
| 2023-07-22 | Z. Moravce | 3 - 0 | Pohronie |
| 2023-07-15 | Baniyas SC | 0 - 1 | Z. Moravce |
| 2023-07-12 | Gyori ETO | 1 - 2 | Z. Moravce |
| 2023-07-08 | Vasas | 1 - 0 | Z. Moravce |
| 2023-06-23 | Z. Moravce | 3 - 1 | Petrzalka |
| 2023-05-26 | Z. Moravce | 3 - 0 | Presov |
| 2023-05-23 | Presov | 1 - 0 | Z. Moravce |
| 2023-05-20 | Michalovce | 1 - 0 | Z. Moravce |
| 2023-05-12 | Z. Moravce | 1 - 2 | Trencin |
| 2023-05-06 | L. Mikulas | 1 - 1 | Z. Moravce |
| 2023-04-29 | Z. Moravce | 1 - 0 | Ruzomberok |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 7 | 5 | 1 | |
| 50% | 8% | 42% | 58% | 42% | 8% |
Trnava poslednji 12 mečevi
| 2023-08-03 | Trnava | 4 - 1 | Auda Kekava |
| 2023-07-30 | Trnava | 1 - 2 | Trencin |
| 2023-07-27 | Auda Kekava | 1 - 1 | Trnava |
| 2023-07-22 | Trnava | 0 - 1 | Valencia |
| 2023-07-08 | Sturm Graz | 4 - 0 | Trnava |
| 2023-07-04 | Trnava | 2 - 1 | Wisla Plock |
| 2023-06-28 | Hajduk Split | 1 - 1 | Trnava |
| 2023-06-24 | Rijeka | 3 - 1 | Trnava |
| 2023-05-20 | Trnava | 4 - 2 | Zilina |
| 2023-05-13 | Podbrezova | 0 - 3 | Trnava |
| 2023-05-06 | Trnava | 0 - 1 | Dukla B. Bystrica |
| 2023-05-01 | Trnava | 1 - 1 | Slovan Br. |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 7 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 58% | 33% |
Tabela Superliga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Trencin | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Dun. Streda | 2 | +3 | 4 |
| 3 | Podbrezova | 1 | +3 | 3 |
| 4 | Zilina | 1 | +2 | 3 |
| 5 | Skalica | 2 | +1 | 3 |
| 6 | Ruzomberok | 2 | -1 | 3 |
| 7 | Slovan Br. | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Michalovce | 2 | -2 | 1 |
| 9 | Dukla B. Bystrica | 2 | -3 | 1 |
| 10 | Kosice | 2 | -3 | 1 |
| 11 | Trnava | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Z. Moravce | 1 | -2 | 0 |
Hronologija mečeva u ligi
| Z. Moravce | |
| Trnava | |
| Domaći | |
| Gosti |
Pozicija u ligi
| Z. Moravce | Trnava | |
| Pozicija | 12 | 11 |
| Bodovi | 0 | 0 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 11 | 11 |
| Bodovi | 0 | 0 |
Forma u ligi
| Z. Moravce | Trnava | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
0 1 |
0
0 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
0 0 |
0
0 0 |
Golovi u ligi
| Z. Moravce | Trnava | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
2 |
1
2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
0 |
0
0 |
Ukupna statistika za Superliga
| Meč (10) | |
| Pobeda u domu | 50% |
| Nerešeno | 30% |
| Pobeda u gostima | 20% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (30) | |
| Golovi po meču | 3.00 |
| Golovi u domu po meču | 1.80 |
| Golovi u gostima po meču | 1.20 |
| Domaći tim je postigao gol u | 80% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 60% |
| Oba Tima Pogađaju | 60% |
| Više 1.5 | 80% |
| Više 2.5 | 60% |
| Više 3.5 | 40% |
Z. Moravce sledeći 6 mečevi
| 2023-08-12 | Podbrezova | - | Z. Moravce |
| 2023-08-20 | Z. Moravce | - | Dun. Streda |
| 2023-08-26 | Zilina | - | Z. Moravce |
| 2023-09-02 | Kosice | - | Z. Moravce |
| 2023-09-17 | Z. Moravce | - | Trencin |
| 2023-09-23 | Dukla B. Bystrica | - | Z. Moravce |
Trnava sledeći 6 mečevi
| 2023-08-10 | Lech | - | Trnava |
| 2023-08-13 | Trnava | - | Kosice |
| 2023-08-17 | Trnava | - | Lech |
| 2023-08-20 | Trnava | - | Podbrezova |
| 2023-08-23 | Trnava | - | Dnipro-1 |
| 2023-08-27 | Skalica | - | Trnava |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.40 | 3.30 | 2.00 |
| Verovatnoća | 30% | 32% | 38% |
| X2 @ 1.27 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.71 | 1.27 |
| Verovatnoća | 37% | 63% |
| X2 @ 1.27 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.31 | 3.20 | |
| Verovatnoća | 93% | 7% | |
| Više 1.5 @ 1.31 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.93 | 1.77 | |
| Verovatnoća | 53% | 47% | |
| Više 2.5 @ 1.93 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.25 | 1.29 | |
| Verovatnoća | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.29 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.78 | 1.90 | |
| Verovatnoća | 53% | 47% | |
| Da @ 1.78 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-08-06 16:01. Moguće su trenutne promene!