Kup - Kazahstan

subota, 10.07.2021
13:00
Zhetysu

Zhetysu

Kairat Almaty

Kairat Almaty

0 - 1
(0 - 1,  0 - 0)
Informacija
Grad
Domaći: Taldykorgan
Gosti: Almaty
Udaljenost: 226.9 km
Stadion
Stadion: Zhetysu
Kapacitet: 4 000
Dimenzije: 105 x 70 m
Fotografije: Google maps (mapa)
Početni čas
Sat: 13:00 (18:00 lokalno vreme)
Reklama

Koeficijenti

1 X 2 P/K 1X X2
4.32 4.28 1.62 2 1.99 1.17
28% 30% 42% 1.62 26% 74%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.20 4.34 1.63 2.15 2.54 1.46
78% 22% 57% 43% 36% 64%

Poslednji 12 susret

2021-03-13 Kairat Almaty 2 - 0 Zhetysu
2020-10-18 Zhetysu 2 - 4 Kairat Almaty
2020-07-01 Kairat Almaty 3 - 0 Zhetysu
2019-09-15 Kairat Almaty 4 - 1 Zhetysu
2019-06-23 Kairat Almaty 0 - 0 Zhetysu
2019-04-14 Zhetysu 3 - 0 Kairat Almaty
2018-09-22 Zhetysu 1 - 0 Kairat Almaty
2018-07-15 Kairat Almaty 2 - 1 Zhetysu
2018-05-05 Zhetysu 1 - 3 Kairat Almaty
2016-07-03 Zhetysu 1 - 1 Kairat Almaty
2016-05-25 Zhetysu 0 - 2 Kairat Almaty
2016-05-05 Kairat Almaty 2 - 0 Zhetysu
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
2 2 8 10 6 3
17% 17% 67% 83% 50% 25%

Zhetysu poslednji 12 mečevi

2021-07-03 Zhetysu 0 - 0 Kyzylzhar
2021-06-27 Ordabasy 3 - 0 Zhetysu
2021-06-23 Zhetysu 1 - 2 Atyrau
2021-06-19 Tobol Kostanay 2 - 1 Zhetysu
2021-06-12 Zhetysu 0 - 1 Caspiy Aktau
2021-05-28 Turan Turkistan 0 - 2 Zhetysu
2021-05-23 Zhetysu 2 - 0 Kaisar
2021-05-19 Taraz 2 - 3 Zhetysu
2021-05-14 FC Astana 1 - 0 Zhetysu
2021-05-09 Zhetysu 1 - 5 Aktobe
2021-05-03 FK Akzhayik 3 - 2 Zhetysu
2021-04-29 Zhetysu 0 - 1 Shakhtar K.
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
3 1 8 8 6 3
25% 8% 67% 67% 50% 25%

Kairat Almaty poslednji 12 mečevi

2021-07-07 M. Haifa 1 - 1 Kairat Almaty
2021-07-02 Kairat Almaty 5 - 0 Atyrau
2021-06-28 Tobol Kostanay 2 - 2 Kairat Almaty
2021-06-23 Kairat Almaty 5 - 1 Caspiy Aktau
2021-06-19 Turan Turkistan 0 - 3 Kairat Almaty
2021-06-13 Taraz 0 - 2 Kairat Almaty
2021-05-28 Kairat Almaty 1 - 0 Kaisar
2021-05-23 FC Astana 1 - 1 Kairat Almaty
2021-05-18 Kairat Almaty 4 - 2 Aktobe
2021-05-14 FK Akzhayik 1 - 0 Kairat Almaty
2021-05-08 Kairat Almaty 1 - 1 Shakhtar K.
2021-05-03 Kyzylzhar 1 - 1 Kairat Almaty
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
6 5 1 10 5 4
50% 42% 8% 83% 42% 33%
Reklama

Tabela Premijer liga

P Klub Od Pb Nr Iz DG PG GR Bod
1 Tobol Kostanay 19 12 6 1 40 15 +25 42
2 FC Astana 19 12 5 2 41 21 +20 41
3 Kairat Almaty 19 10 7 2 43 16 +27 37
4 FK Akzhayik 19 9 1 9 18 19 -1 28
5 Ordabasy 18 7 6 5 25 19 +6 27
6 Kyzylzhar 18 7 5 6 20 17 +3 26
7 Atyrau 19 7 4 8 18 28 -10 25
8 Caspiy Aktau 19 6 6 7 23 25 -2 24
9 Taraz 19 6 5 8 21 24 -3 23
10 Aktobe 19 6 5 8 26 30 -4 23
11 Shakhtar K. 19 5 4 10 14 26 -12 19
12 Turan Turkistan 19 4 6 9 15 33 -18 18
13 Kaisar 19 3 6 10 20 33 -13 15
14 Zhetysu 19 4 2 13 17 35 -18 11

Zhetysu sledeći 6 mečevi

2021-07-18 Turan Turkistan - Zhetysu
2021-07-25 Caspiy Aktau - Zhetysu
2021-08-01 Zhetysu - Caspiy Aktau
2021-08-08 Kairat Almaty - Zhetysu
2021-08-14 Zhetysu - Turan Turkistan
2021-09-12 Shakhtar K. - Zhetysu

Kairat Almaty sledeći 6 mečevi

2021-07-14 Kairat Almaty - M. Haifa
2021-07-17 Kairat Almaty - Caspiy Aktau
2021-07-21 Kairat Almaty - Crvena zvezda
2021-07-24 Kairat Almaty - Turan Turkistan
2021-07-28 Crvena zvezda - Kairat Almaty
2021-07-31 Turan Turkistan - Kairat Almaty

Koeficijenti i verovatnoća

Standardno 1X2 1 X 2
Koeficijenti 4.32 4.28 1.62
Verovatnoća 28% 30% 42%
2 @ 1.62
Dupla šansa 1X X2
Koeficijenti 1.99 1.17
Verovatnoća 26% 74%
X2 @ 1.17
Više/Manje 1.5 Vš Mn
Koeficijenti   1.20 4.34
Verovatnoća   78% 22%
Više 1.5 @ 1.20
Više/Manje 2.5 Vš Mn
Koeficijenti   1.63 2.15
Verovatnoća   57% 43%
Više 2.5 @ 1.63
Više/Manje 3.5 Vš Mn
Koeficijenti   2.54 1.46
Verovatnoća   36% 64%
Manje 3.5 @ 1.46
Oba Tima Pogađaju Da Ne
Koeficijenti   1.71 2.06
Verovatnoća   53% 47%
Da @ 1.71

*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2021-07-10 12:06. Moguće su trenutne promene!