Premijer liga - Bosna i Herceg.
utorak, 02.05.2023
19:00
19:00

Željezničar

Igman Konjic
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Sarajevo |
| Gosti: | Konjic |
| Udaljenost: | 38.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Grbavica |
| Kapacitet: | 13 146 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 19:00 (20:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.43 | 3.90 | 6.25 | 1 | 1.10 | 2.60 | |||
| 45% | 28% | 27% | 1.43 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 3.10 | 1.95 | 1.73 | 3.40 | 1.27 | ||||||
| 63% | 37% | 41% | 59% | 25% | 75% |
Poslednji 2 susret
| 2023-02-25 | Igman Konjic | 3 - 1 | Željezničar |
| 2022-09-05 | Željezničar | 1 - 0 | Igman Konjic |
Željezničar poslednji 12 mečevi
| 2023-04-27 | Borac Banja Luka | 2 - 0 | Željezničar |
| 2023-04-22 | Željezničar | 1 - 0 | Siroki Brijeg |
| 2023-04-19 | Željezničar | 1 - 2 | Velez Mostar |
| 2023-04-14 | Zrinjski | 2 - 0 | Željezničar |
| 2023-04-08 | Željezničar | 0 - 1 | Tuzla City |
| 2023-04-05 | Velez Mostar | 1 - 0 | Željezničar |
| 2023-04-01 | Leotar Trebinje | 1 - 0 | Željezničar |
| 2023-03-19 | Željezničar | 4 - 1 | Sloga Doboj |
| 2023-03-16 | Zvijezda Gradacac | 2 - 3 | Željezničar |
| 2023-03-12 | Sloga Doboj | 0 - 1 | Željezničar |
| 2023-03-08 | Sarajevo | 0 - 0 | Željezničar |
| 2023-03-04 | Željezničar | 1 - 0 | Sloboda |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 5 | 3 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 42% | 25% | 17% |
Igman Konjic poslednji 12 mečevi
| 2023-04-27 | Igman Konjic | 3 - 0 | Sloga Doboj |
| 2023-04-24 | Borac Banja Luka | 1 - 0 | Igman Konjic |
| 2023-04-15 | Igman Konjic | 1 - 1 | Sloboda |
| 2023-04-10 | Siroki Brijeg | 0 - 0 | Igman Konjic |
| 2023-04-01 | Igman Konjic | 3 - 0 | Posusje |
| 2023-03-18 | Zrinjski | 2 - 1 | Igman Konjic |
| 2023-03-11 | Igman Konjic | 0 - 3 | Zrinjski |
| 2023-03-04 | Leotar Trebinje | 1 - 1 | Igman Konjic |
| 2023-02-25 | Igman Konjic | 3 - 1 | Željezničar |
| 2023-02-11 | Siroki Brijeg | 0 - 0 | Igman Konjic |
| 2023-01-28 | Igman Konjic | 1 - 0 | Velez Mostar |
| 2023-01-24 | Igman Konjic | 3 - 1 | Posusje |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 6 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 50% | 17% |
Tabela Premijer liga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zrinjski | 29 | +42 | 69 |
| 2 | Borac Banja Luka | 29 | +7 | 52 |
| 3 | Sarajevo | 29 | +5 | 48 |
| 4 | Velez Mostar | 29 | +7 | 44 |
| 5 | Siroki Brijeg | 29 | +3 | 44 |
| 6 | Željezničar | 28 | +2 | 42 |
| 7 | Tuzla City | 29 | -5 | 31 |
| 8 | Sloga Doboj | 29 | -14 | 31 |
| 9 | Posusje | 29 | -17 | 30 |
| 10 | Sloboda | 29 | -5 | 29 |
| 11 | Igman Konjic | 28 | -9 | 29 |
| 12 | Leotar Trebinje | 29 | -16 | 28 |
Hronologija mečeva u ligi
| Željezničar | |
| Igman Konjic | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Željezničar | Igman Konjic |
|---|---|---|---|
| 1 | Zrinjski | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Borac Banja Luka | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Sarajevo | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 4 | Velez Mostar | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | Siroki Brijeg | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Željezničar | - | 1 - 0 |
| 7 | Tuzla City | 0 - 1 | 2 - 3 |
| 8 | Sloga Doboj | 4 - 1 | 3 - 2 |
| 9 | Posusje | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 10 | Sloboda | 1 - 0 | 5 - 1 |
| 11 | Igman Konjic | 1 - 0 | - |
| 12 | Leotar Trebinje | 1 - 1 | 1 - 1 |
Pozicija u ligi
| Željezničar | Igman Konjic | |
| Pozicija | 6 | 11 |
| Bodovi | 42 | 29 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 6 | 11 |
| Bodovi | 25 | 7 |
Forma u ligi
| Željezničar | Igman Konjic | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
12
6 10 |
7
8 13 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
7
4 3 |
1
4 9 |
Golovi u ligi
| Željezničar | Igman Konjic | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
32
30 |
32
41 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
20
12 |
14
29 |
Ukupna statistika za Premijer liga
| Meč (173) | |
| Pobeda u domu | 51% |
| Nerešeno | 24% |
| Pobeda u gostima | 25% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (406) | |
| Golovi po meču | 2.35 |
| Golovi u domu po meču | 1.46 |
| Golovi u gostima po meču | 0.88 |
| Domaći tim je postigao gol u | 74% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 57% |
| Oba Tima Pogađaju | 40% |
| Više 1.5 | 62% |
| Više 2.5 | 40% |
| Više 3.5 | 24% |
Željezničar sledeći 6 mečevi
| 2023-05-07 | Željezničar | - | Velez Mostar |
| 2023-05-12 | Sarajevo | - | Željezničar |
| 2023-05-21 | Željezničar | - | Posusje |
| 2023-05-28 | Sloboda | - | Željezničar |
| 2023-06-24 | Željezničar | - | Arsenal Tivat |
| 2023-07-01 | Željezničar | - | Tuzla City |
Igman Konjic sledeći 6 mečevi
| 2023-05-07 | Igman Konjic | - | Leotar Trebinje |
| 2023-05-12 | Velez Mostar | - | Igman Konjic |
| 2023-05-21 | Igman Konjic | - | Tuzla City |
| 2023-05-28 | Sarajevo | - | Igman Konjic |
| 2023-07-02 | Igman Konjic | - | Vllaznia |
| 2023-07-06 | Tuzla City | - | Igman Konjic |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.43 | 3.90 | 6.25 |
| Verovatnoća | 45% | 28% | 27% |
| 1 @ 1.43 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.10 | 2.60 |
| Verovatnoća | 61% | 39% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.32 | 3.10 | |
| Verovatnoća | 63% | 37% | |
| Više 1.5 @ 1.32 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.95 | 1.73 | |
| Verovatnoća | 41% | 59% | |
| Manje 2.5 @ 1.73 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.40 | 1.27 | |
| Verovatnoća | 25% | 75% | |
| Manje 3.5 @ 1.27 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.20 | 1.58 | |
| Verovatnoća | 45% | 55% | |
| Ne @ 1.58 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-05-02 16:04. Moguće su trenutne promene!