Primera División - Venecuela
nedelja, 02.08.2026
22:00
22:00

Zamora

Rayo Zuliano
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Barinas |
| Gosti: | Maracaibo |
| Udaljenost: | 273.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Agustin Tovar |
| Kapacitet: | 30 000 |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 22:00 (17:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.74 | 3.31 | 4.38 | 1 | 1.17 | 1.93 | |||
| 41% | 34% | 25% | 1.74 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 3.07 | 2.02 | 1.70 | 3.60 | 1.25 | ||||||
| 22% | 78% | 11% | 89% | 15% | 85% |
Poslednji 9 susret
| 2026-01-31 | Rayo Zuliano | 0 - 1 | Zamora |
| 2025-09-13 | Zamora | 1 - 0 | Rayo Zuliano |
| 2025-04-05 | Rayo Zuliano | 2 - 0 | Zamora |
| 2024-11-12 | Zamora | 3 - 3 | Rayo Zuliano |
| 2024-10-29 | Rayo Zuliano | 3 - 0 | Zamora |
| 2024-08-13 | Rayo Zuliano | 0 - 0 | Zamora |
| 2024-02-25 | Zamora | 1 - 1 | Rayo Zuliano |
| 2023-07-22 | Zamora | 0 - 0 | Rayo Zuliano |
| 2023-04-21 | Rayo Zuliano | 1 - 1 | Zamora |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 2 | 5 | 2 | 1 | |
| 22% | 56% | 22% | 56% | 22% | 11% |
Zamora poslednji 12 mečevi
| 2026-06-24 | Zamora | 6 - 1 | Atletico El Vigia |
| 2026-04-25 | Anzoategui FC | 1 - 1 | Zamora |
| 2026-04-20 | Zamora | 1 - 1 | Caracas |
| 2026-04-12 | Metropolitanos | 0 - 0 | Zamora |
| 2026-04-04 | Zamora | 2 - 1 | Monagas |
| 2026-03-22 | Trujillanos | 0 - 3 | Zamora |
| 2026-03-18 | Zamora | 0 - 2 | Portuguesa |
| 2026-03-15 | Dep. Tachira | 2 - 1 | Zamora |
| 2026-03-07 | Zamora | 0 - 0 | Carabobo |
| 2026-02-28 | U. Central | 2 - 1 | Zamora |
| 2026-02-23 | Zamora | 1 - 1 | La Guaira |
| 2026-02-14 | Puerto Cabello | 2 - 0 | Zamora |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 5 | 1 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 42% | 8% |
Rayo Zuliano poslednji 12 mečevi
| 2026-06-24 | Rayo Zuliano | 0 - 0 | Trujillanos |
| 2026-04-25 | Caracas | 2 - 1 | Rayo Zuliano |
| 2026-04-18 | Rayo Zuliano | 0 - 1 | Metropolitanos |
| 2026-04-11 | Monagas | 3 - 0 | Rayo Zuliano |
| 2026-04-04 | Rayo Zuliano | 3 - 1 | Trujillanos |
| 2026-03-22 | Portuguesa | 1 - 1 | Rayo Zuliano |
| 2026-03-18 | Rayo Zuliano | 0 - 0 | Dep. Tachira |
| 2026-03-15 | Carabobo | 5 - 0 | Rayo Zuliano |
| 2026-03-08 | Rayo Zuliano | 1 - 5 | U. Central |
| 2026-03-01 | La Guaira | 1 - 0 | Rayo Zuliano |
| 2026-02-21 | Rayo Zuliano | 2 - 1 | Puerto Cabello |
| 2026-02-13 | Estudiantes M. | 1 - 2 | Rayo Zuliano |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 7 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 58% | 25% |
Tabela Primera División
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dep. Tachira | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Portuguesa | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Carabobo | 1 | -1 | 0 |
| 4 | Anzoategui FC | 1 | -3 | 0 |
| 5 | Puerto Cabello | 0 | 0 | 0 |
| 5 | La Guaira | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Estudiantes M. | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Zamora | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Caracas | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Metropolitanos | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Monagas | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Rayo Zuliano | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Trujillanos | 0 | 0 | 0 |
| 5 | U. Central | 0 | 0 | 0 |
Pozicija u ligi
| Zamora | Rayo Zuliano | |
| Pozicija | 5 | 5 |
| Bodovi | 0 | 0 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 2 | 1 |
| Bodovi | 0 | 0 |
Forma u ligi
| Zamora | Rayo Zuliano | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
0 0 |
0
0 0 |
Golovi u ligi
| Zamora | Rayo Zuliano | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
0 |
0
0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
0 |
0
0 |
Ukupna statistika za Primera División
| Meč (2) | |
| Pobeda u domu | 50% |
| Nerešeno | 0% |
| Pobeda u gostima | 50% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (4) | |
| Golovi po meču | 2.00 |
| Golovi u domu po meču | 0.50 |
| Golovi u gostima po meču | 1.50 |
| Domaći tim je postigao gol u | 50% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 50% |
| Oba Tima Pogađaju | 0% |
| Više 1.5 | 50% |
| Više 2.5 | 50% |
| Više 3.5 | 0% |
Zamora sledeći 6 mečevi
| 2026-08-06 | Estudiantes M. | - | Zamora |
| 2026-08-09 | Zamora | - | Puerto Cabello |
| 2026-08-16 | La Guaira | - | Zamora |
| 2026-08-22 | Zamora | - | U. Central |
| 2026-08-31 | Carabobo | - | Zamora |
| 2026-09-02 | Zamora | - | Dep. Tachira |
Rayo Zuliano sledeći 6 mečevi
| 2026-08-06 | Rayo Zuliano | - | Anzoategui FC |
| 2026-08-10 | Rayo Zuliano | - | Estudiantes M. |
| 2026-08-16 | Puerto Cabello | - | Rayo Zuliano |
| 2026-08-20 | Lara | - | Rayo Zuliano |
| 2026-08-22 | Rayo Zuliano | - | La Guaira |
| 2026-08-26 | Rayo Zuliano | - | Urena SC |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.74 | 3.31 | 4.38 |
| Verovatnoća | 41% | 34% | 25% |
| 1 @ 1.74 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.17 | 1.93 |
| Verovatnoća | 74% | 26% |
| 1X @ 1.17 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.32 | 3.07 | |
| Verovatnoća | 22% | 78% | |
| Manje 1.5 @ 3.07 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.02 | 1.70 | |
| Verovatnoća | 11% | 89% | |
| Manje 2.5 @ 1.70 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.60 | 1.25 | |
| Verovatnoća | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.25 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.90 | 1.79 | |
| Verovatnoća | 11% | 89% | |
| Ne @ 1.79 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-08-02 20:02. Moguće su trenutne promene!