J1 League - Japan
petak, 15.09.2023
11:00
11:00

Yokohama M.

Sagan Tosu
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Yokohama |
| Gosti: | Tosu |
| Udaljenost: | 868.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Nissan Yokohama |
| Kapacitet: | 72 327 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 11:00 (19:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.45 | 5.25 | 5.75 | 1 | 1.14 | 2.63 | |||
| 55% | 22% | 23% | 1.45 | 70% | 30% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.10 | 7.00 | 1.33 | 3.40 | 1.83 | 1.83 | ||||||
| 78% | 22% | 50% | 50% | 26% | 74% |
Poslednji 12 susret
| 2023-06-18 | Yokohama M. | 6 - 1 | Sagan Tosu |
| 2023-05-03 | Sagan Tosu | 1 - 3 | Yokohama M. |
| 2023-03-26 | Sagan Tosu | 0 - 2 | Yokohama M. |
| 2022-07-16 | Sagan Tosu | 2 - 2 | Yokohama M. |
| 2022-03-18 | Yokohama M. | 0 - 0 | Sagan Tosu |
| 2021-08-25 | Sagan Tosu | 0 - 4 | Yokohama M. |
| 2021-06-23 | Yokohama M. | 2 - 0 | Sagan Tosu |
| 2020-09-30 | Yokohama M. | 1 - 1 | Sagan Tosu |
| 2020-09-19 | Sagan Tosu | 1 - 3 | Yokohama M. |
| 2019-11-02 | Sagan Tosu | 1 - 2 | Yokohama M. |
| 2019-03-29 | Yokohama M. | 0 - 0 | Sagan Tosu |
| 2018-11-24 | Sagan Tosu | 2 - 1 | Yokohama M. |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 10 | 7 | 5 | |
| 58% | 33% | 8% | 83% | 58% | 42% |
Yokohama M. poslednji 12 mečevi
| 2023-09-10 | Yokohama M. | 3 - 0 | Sapporo |
| 2023-09-06 | Sapporo | 3 - 2 | Yokohama M. |
| 2023-09-02 | Kashiwa | 2 - 0 | Yokohama M. |
| 2023-08-26 | Yokohama | 4 - 1 | Yokohama M. |
| 2023-08-19 | Yokohama M. | 2 - 1 | Tokyo |
| 2023-08-12 | Yokohama M. | 2 - 1 | G-Osaka |
| 2023-08-06 | Urawa | 0 - 0 | Yokohama M. |
| 2023-07-23 | Yokohama M. | 3 - 5 | Manchester City |
| 2023-07-19 | Yokohama M. | 6 - 4 | Celtic |
| 2023-07-15 | Yokohama M. | 0 - 1 | Kawasaki F. |
| 2023-07-12 | Yokohama M. | 1 - 4 | Machida |
| 2023-07-08 | Nagoya | 2 - 2 | Yokohama M. |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 9 | 6 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 75% | 50% |
Sagan Tosu poslednji 12 mečevi
| 2023-09-02 | Sagan Tosu | 0 - 2 | Hiroshima |
| 2023-08-26 | Sagan Tosu | 1 - 1 | G-Osaka |
| 2023-08-19 | Kashima | 2 - 1 | Sagan Tosu |
| 2023-08-12 | Sapporo | 1 - 1 | Sagan Tosu |
| 2023-08-06 | Sagan Tosu | 0 - 1 | Avispa Fukuoka |
| 2023-07-16 | Kobe | 2 - 1 | Sagan Tosu |
| 2023-07-12 | Sagan Tosu | 3 - 3 | Kumamoto |
| 2023-07-08 | Sagan Tosu | 2 - 1 | C-Osaka |
| 2023-07-01 | Sagan Tosu | 1 - 2 | Urawa |
| 2023-06-24 | Shonan | 0 - 6 | Sagan Tosu |
| 2023-06-18 | Yokohama M. | 6 - 1 | Sagan Tosu |
| 2023-06-10 | Sagan Tosu | 1 - 1 | Sapporo |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 7 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 58% | 25% |
Tabela J1 League
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kobe | 26 | +25 | 52 |
| 2 | Yokohama M. | 26 | +17 | 50 |
| 3 | Nagoya | 26 | +9 | 46 |
| 4 | C-Osaka | 26 | +12 | 45 |
| 5 | Urawa | 26 | +11 | 45 |
| 6 | Kashima | 26 | +13 | 43 |
| 7 | Hiroshima | 26 | +6 | 41 |
| 8 | Avispa Fukuoka | 26 | -4 | 38 |
| 9 | Kawasaki F. | 26 | -2 | 33 |
| 10 | Tokyo | 26 | -4 | 33 |
| 11 | G-Osaka | 26 | -11 | 33 |
| 12 | Sapporo | 26 | -1 | 32 |
| 13 | Sagan Tosu | 26 | -1 | 31 |
| 14 | Kyoto | 26 | -6 | 29 |
| 15 | Albirex Niigata | 26 | -9 | 29 |
| 16 | Kashiwa | 26 | -12 | 23 |
| 17 | Yokohama | 26 | -24 | 22 |
| 18 | Shonan | 26 | -19 | 18 |
Hronologija mečeva u ligi
| Yokohama M. | |
| Sagan Tosu | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Yokohama M. | Sagan Tosu |
|---|---|---|---|
| 1 | Kobe | 2 - 1 | |
| 2 | Yokohama M. | - | |
| 3 | Nagoya | 1 - 1 | |
| 4 | C-Osaka | 2 - 1 | |
| 5 | Urawa | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 6 | Kashima | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | Hiroshima | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Avispa Fukuoka | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | Kawasaki F. | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Tokyo | 2 - 1 | |
| 11 | G-Osaka | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Sapporo | 1 - 1 | |
| 13 | Sagan Tosu | - | |
| 14 | Kyoto | 4 - 1 | 2 - 3 |
| 15 | Albirex Niigata | ||
| 16 | Kashiwa | 4 - 3 | |
| 17 | Yokohama | 5 - 0 | 1 - 2 |
| 18 | Shonan | 4 - 1 | 0 - 6 |
Pozicija u ligi
| Yokohama M. | Sagan Tosu | |
| Pozicija | 2 | 13 |
| Bodovi | 50 | 31 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 2 | 10 |
| Bodovi | 29 | 15 |
Forma u ligi
| Yokohama M. | Sagan Tosu | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
15
5 6 |
8
7 11 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
9
2 1 |
4
3 5 |
Golovi u ligi
| Yokohama M. | Sagan Tosu | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
49
32 |
32
33 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
29
11 |
18
13 |
Ukupna statistika za J1 League
| Meč (234) | |
| Pobeda u domu | 44% |
| Nerešeno | 25% |
| Pobeda u gostima | 31% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (609) | |
| Golovi po meču | 2.60 |
| Golovi u domu po meču | 1.42 |
| Golovi u gostima po meču | 1.18 |
| Domaći tim je postigao gol u | 77% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 70% |
| Oba Tima Pogađaju | 54% |
| Više 1.5 | 74% |
| Više 2.5 | 50% |
| Više 3.5 | 26% |
Yokohama M. sledeći 6 mečevi
| 2023-09-19 | Yokohama M. | - | Incheon |
| 2023-09-24 | Kashima | - | Yokohama M. |
| 2023-09-29 | Yokohama M. | - | Kobe |
| 2023-10-03 | Shandong Taishan | - | Yokohama M. |
| 2023-10-11 | Yokohama M. | - | Urawa |
| 2023-10-15 | Urawa | - | Yokohama M. |
Sagan Tosu sledeći 6 mečevi
| 2023-09-23 | Tokyo | - | Sagan Tosu |
| 2023-09-30 | Sagan Tosu | - | Kyoto |
| 2023-10-21 | Albirex Niigata | - | Sagan Tosu |
| 2023-10-27 | Nagoya | - | Sagan Tosu |
| 2023-11-11 | Sagan Tosu | - | Yokohama |
| 2023-11-25 | Kashiwa | - | Sagan Tosu |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.45 | 5.25 | 5.75 |
| Verovatnoća | 55% | 22% | 23% |
| 1 @ 1.45 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.14 | 2.63 |
| Verovatnoća | 70% | 30% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.10 | 7.00 | |
| Verovatnoća | 78% | 22% | |
| Više 1.5 @ 1.10 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.33 | 3.40 | |
| Verovatnoća | 50% | 50% | |
| Više 2.5 @ 1.33 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.83 | 1.83 | |
| Verovatnoća | 26% | 74% | |
| Manje 3.5 @ 1.83 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.50 | 2.50 | |
| Verovatnoća | 59% | 41% | |
| Da @ 1.50 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-09-15 08:05. Moguće su trenutne promene!