I. liga - Poljska
subota, 16.09.2023
16:30
16:30

Wisla

Chrobry Glogow
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Krakov |
| Gosti: | Glogow |
| Udaljenost: | 324.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Miejski Krakov |
| Kapacitet: | 33 326 |
| Dimenzije: | 105 x 72 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 16:30 (17:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 5.25 | 7.50 | 1 | 1.10 | 3.40 | |||
| 45% | 33% | 22% | 1.30 | 86% | 14% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.13 | 6.00 | 1.44 | 2.70 | 2.10 | 1.67 | ||||||
| 80% | 20% | 68% | 32% | 48% | 52% |
Poslednji 2 susret
| 2023-04-01 | Wisla | 4 - 1 | Chrobry Glogow |
| 2022-08-26 | Chrobry Glogow | 2 - 1 | Wisla |
Wisla poslednji 12 mečevi
| 2023-09-01 | Legnica | 1 - 1 | Wisla |
| 2023-08-27 | Wisla | 5 - 1 | Arka |
| 2023-08-18 | Wisla | 1 - 3 | Odra Opole |
| 2023-08-12 | Tychy | 1 - 0 | Wisla |
| 2023-08-05 | Wisla | 0 - 0 | Stal Rzeszow |
| 2023-07-30 | Polonia Warszawa | 2 - 3 | Wisla |
| 2023-07-22 | Gornik Leczna | 2 - 2 | Wisla |
| 2023-07-15 | Wisla | 0 - 0 | Sosnowiec |
| 2023-07-12 | Wisla | 0 - 2 | Polonia Bytom |
| 2023-07-07 | Wisla | 3 - 1 | H. Beer Sheva |
| 2023-07-01 | Stal Mielec | 2 - 3 | Wisla |
| 2023-06-06 | Wisla | 1 - 4 | Puszcza |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 7 | 7 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 58% | 58% |
Chrobry Glogow poslednji 12 mečevi
| 2023-09-03 | Chrobry Glogow | 2 - 1 | Tychy |
| 2023-08-27 | Stal Rzeszow | 2 - 1 | Chrobry Glogow |
| 2023-08-19 | Chrobry Glogow | 0 - 3 | Polonia Warszawa |
| 2023-08-11 | Gornik Leczna | 3 - 1 | Chrobry Glogow |
| 2023-08-05 | Chrobry Glogow | 0 - 5 | Termalica B-B. |
| 2023-07-31 | Katowice | 3 - 1 | Chrobry Glogow |
| 2023-07-22 | Chrobry Glogow | 2 - 4 | Lechia |
| 2023-07-15 | Chrobry Glogow | 1 - 0 | Zaglebie |
| 2023-07-08 | Warta Poznan | 1 - 1 | Chrobry Glogow |
| 2023-07-01 | Korona | 0 - 1 | Chrobry Glogow |
| 2023-06-03 | Puszcza | 0 - 1 | Chrobry Glogow |
| 2023-05-27 | Chrobry Glogow | 1 - 1 | Gornik Leczna |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 7 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 58% | 33% |
Tabela I. liga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Odra Opole | 7 | +8 | 16 |
| 2 | Motor Lublin | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Legnica | 7 | +6 | 15 |
| 4 | Gornik Leczna | 7 | +5 | 15 |
| 5 | Katowice | 8 | +8 | 14 |
| 6 | Tychy | 7 | +2 | 13 |
| 7 | Wisla Plock | 8 | +2 | 12 |
| 8 | Termalica B-B. | 7 | +3 | 10 |
| 9 | Lechia | 7 | 0 | 10 |
| 10 | Wisla | 7 | +2 | 9 |
| 11 | Sosnowiec | 8 | 0 | 8 |
| 12 | Arka | 7 | -3 | 8 |
| 13 | Znicz Pruszkow | 7 | -2 | 7 |
| 14 | Podbeskidzie | 7 | -3 | 7 |
| 15 | Resovia Rzeszow | 7 | -9 | 7 |
| 16 | Polonia Warszawa | 7 | -3 | 6 |
| 17 | Stal Rzeszow | 8 | -7 | 4 |
| 18 | Chrobry Glogow | 7 | -14 | 3 |
Hronologija mečeva u ligi
| Wisla | |
| Chrobry Glogow | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Wisla | Chrobry Glogow |
|---|---|---|---|
| 1 | Odra Opole | 1 - 3 | |
| 2 | Motor Lublin | ||
| 3 | Legnica | ||
| 4 | Gornik Leczna | 3 - 1 | |
| 5 | Katowice | 3 - 1 | |
| 6 | Tychy | ||
| 7 | Wisla Plock | ||
| 8 | Termalica B-B. | ||
| 9 | Lechia | ||
| 10 | Wisla | - | |
| 11 | Sosnowiec | ||
| 12 | Arka | 5 - 1 | |
| 13 | Znicz Pruszkow | ||
| 14 | Podbeskidzie | ||
| 15 | Resovia Rzeszow | ||
| 16 | Polonia Warszawa | ||
| 17 | Stal Rzeszow | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 18 | Chrobry Glogow | - |
Pozicija u ligi
| Wisla | Chrobry Glogow | |
| Pozicija | 10 | 18 |
| Bodovi | 9 | 3 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 10 | 18 |
| Bodovi | 4 | 0 |
Forma u ligi
| Wisla | Chrobry Glogow | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
2
3 2 |
1
0 6 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
1 1 |
0
0 3 |
Golovi u ligi
| Wisla | Chrobry Glogow | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
12
10 |
7
21 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
6
4 |
3
8 |
Ukupna statistika za I. liga
| Meč (65) | |
| Pobeda u domu | 42% |
| Nerešeno | 23% |
| Pobeda u gostima | 35% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (179) | |
| Golovi po meču | 2.75 |
| Golovi u domu po meču | 1.43 |
| Golovi u gostima po meču | 1.32 |
| Domaći tim je postigao gol u | 72% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 69% |
| Oba Tima Pogađaju | 49% |
| Više 1.5 | 69% |
| Više 2.5 | 48% |
| Više 3.5 | 32% |
Wisla sledeći 6 mečevi
| 2023-09-23 | Motor Lublin | - | Wisla |
| 2023-09-28 | Wisla | - | Lechia |
| 2023-10-01 | Wisla | - | Wisla Plock |
| 2023-10-07 | Wisla | - | Znicz Pruszkow |
| 2023-10-13 | Stal Mielec | - | Wisla |
| 2023-10-20 | Wisla | - | Resovia Rzeszow |
Chrobry Glogow sledeći 6 mečevi
| 2023-09-23 | Chrobry Glogow | - | Arka |
| 2023-09-26 | Wisla Pulawy | - | Chrobry Glogow |
| 2023-09-30 | Legnica | - | Chrobry Glogow |
| 2023-10-06 | Chrobry Glogow | - | Odra Opole |
| 2023-10-13 | Chrobry Glogow | - | Liberec |
| 2023-10-20 | Chrobry Glogow | - | Motor Lublin |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.30 | 5.25 | 7.50 |
| Verovatnoća | 45% | 33% | 22% |
| 1 @ 1.30 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.10 | 3.40 |
| Verovatnoća | 86% | 14% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.13 | 6.00 | |
| Verovatnoća | 80% | 20% | |
| Više 1.5 @ 1.13 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.44 | 2.70 | |
| Verovatnoća | 68% | 32% | |
| Više 2.5 @ 1.44 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.10 | 1.67 | |
| Verovatnoća | 48% | 52% | |
| Manje 3.5 @ 1.67 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.73 | 2.00 | |
| Verovatnoća | 64% | 36% | |
| Da @ 1.73 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-09-16 12:04. Moguće su trenutne promene!