Eerste Divisie - Holandija
petak, 18.08.2023
19:00
19:00

Willem II

Dordrecht
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Tilburg |
| Gosti: | Dordrecht |
| Udaljenost: | 40.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Koning Willem II Stadion |
| Kapacitet: | 14 500 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 19:00 (20:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 6.00 | 9.00 | 1 | 1.07 | 3.50 | |||
| 45% | 34% | 21% | 1.29 | 87% | 13% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.48 | 2.60 | 2.20 | 1.62 | ||||||
| 86% | 14% | 50% | 50% | 50% | 50% |
Poslednji 9 susret
| 2023-02-10 | Willem II | 1 - 0 | Dordrecht |
| 2022-11-20 | Dordrecht | 2 - 2 | Willem II |
| 2015-03-21 | Willem II | 2 - 1 | Dordrecht |
| 2014-11-28 | Dordrecht | 0 - 4 | Willem II |
| 2014-04-04 | Willem II | 3 - 1 | Dordrecht |
| 2013-09-20 | Dordrecht | 0 - 2 | Willem II |
| 2012-09-26 | Willem II | 0 - 2 | Dordrecht |
| 2012-03-23 | Willem II | 1 - 1 | Dordrecht |
| 2011-08-22 | Dordrecht | 3 - 2 | Willem II |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 2 | 8 | 5 | 4 | |
| 56% | 22% | 22% | 89% | 56% | 44% |
Willem II poslednji 12 mečevi
| 2023-08-13 | Eindhoven | 1 - 1 | Willem II |
| 2023-08-05 | Beveren | 2 - 3 | Willem II |
| 2023-07-29 | Willem II | 0 - 3 | Sparta Rotterdam |
| 2023-07-22 | Westerlo | 2 - 1 | Willem II |
| 2023-07-15 | Willem II | 4 - 0 | Eindhoven |
| 2023-05-27 | Willem II | 2 - 1 | Venlo |
| 2023-05-23 | Venlo | 3 - 2 | Willem II |
| 2023-05-19 | Roda | 2 - 2 | Willem II |
| 2023-05-12 | Willem II | 3 - 0 | Jong Utrecht |
| 2023-05-05 | Telstar | 0 - 0 | Willem II |
| 2023-04-29 | Willem II | 3 - 2 | De Graafschap |
| 2023-04-25 | Breda | 1 - 1 | Willem II |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 11 | 9 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 92% | 75% | 42% |
Dordrecht poslednji 12 mečevi
| 2023-08-11 | Dordrecht | 2 - 2 | Breda |
| 2023-08-02 | Deinze | 1 - 1 | Dordrecht |
| 2023-07-22 | Dordrecht | 0 - 1 | Al Nasr |
| 2023-07-21 | Dordrecht | 2 - 0 | Den Bosch |
| 2023-07-11 | Lommel | 3 - 2 | Dordrecht |
| 2023-07-07 | Dordrecht | 3 - 1 | Helmond |
| 2023-05-19 | Dordrecht | 2 - 2 | FC Oss |
| 2023-05-12 | Den Haag | 2 - 2 | Dordrecht |
| 2023-05-05 | Dordrecht | 1 - 3 | Heracles |
| 2023-04-28 | Zwolle | 4 - 0 | Dordrecht |
| 2023-04-21 | Dordrecht | 1 - 0 | Jong AZ |
| 2023-04-14 | Maastricht | 2 - 1 | Dordrecht |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 8 | 7 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 67% | 58% |
Tabela Eerste Divisie
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Groningen | 1 | +3 | 3 |
| 1 | Roda | 1 | +3 | 3 |
| 3 | Maastricht | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Den Bosch | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Jong AZ | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Jong PSV | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Dordrecht | 1 | 0 | 1 |
| 7 | FC Emmen | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Cambuur | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Breda | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Willem II | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Eindhoven | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Den Haag | 1 | 0 | 1 |
| 13 | De Graafschap | 1 | 0 | 1 |
| 15 | Jong Utrecht | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Telstar | 1 | -1 | 0 |
| 15 | FC Oss | 1 | -1 | 0 |
| 18 | Venlo | 1 | -2 | 0 |
| 19 | Jong Ajax | 1 | -3 | 0 |
| 19 | Helmond | 1 | -3 | 0 |
Hronologija mečeva u ligi
| Willem II | |
| Dordrecht | |
| Domaći | |
| Gosti |
Pozicija u ligi
| Willem II | Dordrecht | |
| Pozicija | 11 | 7 |
| Bodovi | 1 | 1 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 11 | 11 |
| Bodovi | 0 | 0 |
Forma u ligi
| Willem II | Dordrecht | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
1 0 |
0
1 0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
0 0 |
0
0 0 |
Golovi u ligi
| Willem II | Dordrecht | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
1
1 |
2
2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
0 |
0
0 |
Ukupna statistika za Eerste Divisie
| Meč (10) | |
| Pobeda u domu | 50% |
| Nerešeno | 40% |
| Pobeda u gostima | 10% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (27) | |
| Golovi po meču | 2.70 |
| Golovi u domu po meču | 1.70 |
| Golovi u gostima po meču | 1.00 |
| Domaći tim je postigao gol u | 90% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 60% |
| Oba Tima Pogađaju | 60% |
| Više 1.5 | 60% |
| Više 2.5 | 50% |
| Više 3.5 | 50% |
Willem II sledeći 6 mečevi
| 2023-08-27 | Groningen | - | Willem II |
| 2023-09-05 | Willem II | - | Breda |
| 2023-09-08 | Willem II | - | Maastricht |
| 2023-09-17 | Cambuur | - | Willem II |
| 2023-09-22 | Willem II | - | FC Oss |
| 2023-09-29 | Jong AZ | - | Willem II |
Dordrecht sledeći 6 mečevi
| 2023-08-25 | Dordrecht | - | Maastricht |
| 2023-09-01 | FC Emmen | - | Dordrecht |
| 2023-09-15 | Dordrecht | - | Jong Utrecht |
| 2023-09-18 | FC Oss | - | Dordrecht |
| 2023-09-22 | Dordrecht | - | Jong AZ |
| 2023-09-29 | Eindhoven | - | Dordrecht |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 6.00 | 9.00 |
| Verovatnoća | 45% | 34% | 21% |
| 1 @ 1.29 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.07 | 3.50 |
| Verovatnoća | 87% | 13% |
| 1X @ 1.07 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.14 | 5.50 | |
| Verovatnoća | 86% | 14% | |
| Više 1.5 @ 1.14 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.48 | 2.60 | |
| Verovatnoća | 50% | 50% | |
| Više 2.5 @ 1.48 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.20 | 1.62 | |
| Verovatnoća | 50% | 50% | |
| Manje 3.5 @ 1.62 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.83 | 1.83 | |
| Verovatnoća | 86% | 14% | |
| Da @ 1.83 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-08-18 16:00. Moguće su trenutne promene!