Ekstraklasa - Poljska
subota, 07.11.2026
19:15
Widzew Lodz
Pogon Szczecin
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Lodz |
| Gosti: |
Szczecin |
| Udaljenost: |
380.7 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Stadion Widzewa
|
| Kapacitet: |
10 500 |
| Dimenzije: |
106 x 70 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
19:15 (20:15 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.15 |
3.40 |
3.00 |
X2 |
|
|
|
1.36 |
1.67 |
| 17% |
44% |
39% |
1.67 |
|
|
|
30% |
70% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 78% |
22% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
35% |
65% |
Poslednji 12 susret
|
2026-02-28 |
Pogon Szczecin
|
1 - 0 |
Widzew Lodz
|
|
2025-12-02 |
Pogon Szczecin
|
0 - 1 |
Widzew Lodz
|
|
2025-08-22 |
Widzew Lodz
|
1 - 2 |
Pogon Szczecin
|
|
2025-02-22 |
Widzew Lodz
|
0 - 4 |
Pogon Szczecin
|
|
2024-08-17 |
Pogon Szczecin
|
2 - 0 |
Widzew Lodz
|
|
2023-12-16 |
Widzew Lodz
|
1 - 2 |
Pogon Szczecin
|
|
2023-07-30 |
Pogon Szczecin
|
2 - 1 |
Widzew Lodz
|
|
2023-01-28 |
Widzew Lodz
|
3 - 3 |
Pogon Szczecin
|
|
2022-07-17 |
Pogon Szczecin
|
2 - 1 |
Widzew Lodz
|
|
2014-04-12 |
Pogon Szczecin
|
1 - 0 |
Widzew Lodz
|
|
2013-11-02 |
Widzew Lodz
|
2 - 1 |
Pogon Szczecin
|
|
2013-04-12 |
Pogon Szczecin
|
1 - 1 |
Widzew Lodz
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
9 |
7 |
2 |
| 17% |
17% |
67% |
|
75% |
58% |
17% |
Widzew Lodz poslednji 12 mečevi
|
2026-10-31 |
Katowice
|
3 - 2 |
Widzew Lodz
|
|
2026-10-23 |
Widzew Lodz
|
1 - 1 |
Gornik Z.
|
|
2026-10-16 |
Widzew Lodz
|
0 - 0 |
Wisla
|
|
2026-10-11 |
Piast
|
2 - 1 |
Widzew Lodz
|
|
2026-09-26 |
Widzew Lodz
|
2 - 2 |
Gornik Leczna
|
|
2026-09-18 |
Widzew Lodz
|
2 - 2 |
Wieczysta Krakow
|
|
2026-09-13 |
Legia
|
1 - 1 |
Widzew Lodz
|
|
2026-09-05 |
Widzew Lodz
|
0 - 0 |
Radomiak Radom
|
|
2026-09-02 |
Widzew Lodz
|
0 - 1 |
Korona
|
|
2026-08-30 |
Widzew Lodz
|
2 - 3 |
Lech
|
|
2026-08-22 |
Slask Wroclaw
|
3 - 3 |
Widzew Lodz
|
|
2026-08-15 |
Widzew Lodz
|
1 - 2 |
Korona
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
7 |
5 |
|
9 |
7 |
5 |
| 0% |
58% |
42% |
|
75% |
58% |
42% |
Pogon Szczecin poslednji 12 mečevi
|
2026-11-02 |
Rakow
|
3 - 1 |
Pogon Szczecin
|
|
2026-10-24 |
Pogon Szczecin
|
4 - 3 |
Radomiak Radom
|
|
2026-10-17 |
Katowice
|
0 - 1 |
Pogon Szczecin
|
|
2026-10-11 |
Pogon Szczecin
|
2 - 0 |
Korona
|
|
2026-09-26 |
Pogon Szczecin
|
1 - 1 |
Udinese
|
|
2026-09-20 |
Piast
|
1 - 2 |
Pogon Szczecin
|
|
2026-09-13 |
Pogon Szczecin
|
2 - 0 |
Wieczysta Krakow
|
|
2026-09-07 |
Pogon Szczecin
|
1 - 1 |
Wisla Plock
|
|
2026-09-03 |
Slask Wroclaw
|
2 - 1 |
Pogon Szczecin
|
|
2026-08-29 |
Zaglebie
|
0 - 0 |
Pogon Szczecin
|
|
2026-08-23 |
Pogon Szczecin
|
2 - 2 |
Wisla
|
|
2026-08-08 |
Pogon Szczecin
|
3 - 1 |
Motor Lublin
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
10 |
6 |
4 |
| 50% |
33% |
17% |
|
83% |
50% |
33% |
Tabela Ekstraklasa
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Lech |
12 |
10 |
1 |
1 |
32 |
11 |
+21 |
31 |
| 2 |
Gornik Z. |
13 |
8 |
4 |
1 |
21 |
11 |
+10 |
28 |
| 3 |
Legia |
13 |
6 |
6 |
1 |
23 |
11 |
+12 |
24 |
| 4 |
Pogon Szczecin |
12 |
7 |
3 |
2 |
20 |
12 |
+8 |
24 |
| 5 |
Wisla |
14 |
7 |
3 |
4 |
22 |
19 |
+3 |
24 |
| 6 |
Zaglebie |
13 |
6 |
4 |
3 |
16 |
15 |
+1 |
22 |
| 7 |
Katowice |
13 |
7 |
0 |
6 |
25 |
19 |
+6 |
21 |
| 8 |
Piast |
13 |
6 |
3 |
4 |
24 |
20 |
+4 |
21 |
| 9 |
Motor Lublin |
14 |
5 |
4 |
5 |
22 |
24 |
-2 |
19 |
| 10 |
Jagiellonia |
12 |
6 |
0 |
6 |
17 |
18 |
-1 |
18 |
| 11 |
Korona |
13 |
5 |
3 |
5 |
14 |
19 |
-5 |
18 |
| 12 |
Wisla Plock |
13 |
4 |
3 |
6 |
14 |
21 |
-7 |
15 |
| 13 |
Cracovia |
14 |
3 |
3 |
8 |
16 |
23 |
-7 |
12 |
| 14 |
Widzew Lodz |
13 |
1 |
8 |
4 |
17 |
19 |
-2 |
11 |
| 15 |
Radomiak Radom |
13 |
3 |
2 |
8 |
15 |
29 |
-14 |
11 |
| 16 |
Slask Wroclaw |
13 |
2 |
3 |
8 |
17 |
25 |
-8 |
9 |
| 17 |
Rakow |
13 |
3 |
0 |
10 |
19 |
29 |
-10 |
9 |
| 18 |
Wieczysta Krakow |
13 |
2 |
2 |
9 |
17 |
26 |
-9 |
8 |
Hronologija mečeva u ligi
| Widzew Lodz |
|
| Pogon Szczecin |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Widzew Lodz |
Pogon Szczecin |
| 1 |
Lech |
2 - 3 |
|
| 2 |
Gornik Z. |
1 - 1 |
|
| 3 |
Legia |
|
|
| 4 |
Pogon Szczecin |
|
- |
| 5 |
Wisla |
0 - 0 |
|
| 6 |
Zaglebie |
|
0 - 0 |
| 7 |
Katowice |
|
0 - 1 |
| 8 |
Piast |
|
1 - 2 |
| 9 |
Motor Lublin |
2 - 2 |
|
| 10 |
Jagiellonia |
|
|
| 11 |
Korona |
1 - 2 |
|
| 12 |
Wisla Plock |
|
|
| 13 |
Cracovia |
|
0 - 2 |
| 14 |
Widzew Lodz |
- |
|
| 15 |
Radomiak Radom |
0 - 0 |
|
| 16 |
Slask Wroclaw |
|
|
| 17 |
Rakow |
|
3 - 1 |
| 18 |
Wieczysta Krakow |
2 - 2 |
|
Statistika timova
| |
Widzew Lodz |
Pogon Szczecin |
| Pobeda |
1 |
7 |
| Nerešeno |
8 |
3 |
| Gubici |
4 |
2 |
| Dati golovi |
17 |
20 |
| Primljeni golovi |
19 |
12 |
| Prosek dati golovi |
1.31 |
1.67 |
| Prosek primljeni golovi |
1.46 |
1.00 |
| Meč dati golovi |
77% |
83% |
| Meč primljeni golovi |
69% |
58% |
| Oba Tima Pogađaju |
69% |
50% |
| Više 1.5 |
77% |
75% |
| Više 2.5 |
54% |
42% |
| Više 3.5 |
38% |
33% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
0 |
3 |
| Nerešeno |
5 |
1 |
| Gubici |
2 |
1 |
| Dati golovi |
8 |
6 |
| Primljeni golovi |
10 |
4 |
| Prosek dati golovi |
1.14 |
1.20 |
| Prosek primljeni golovi |
1.43 |
0.80 |
| Meč dati golovi |
71% |
80% |
| Meč primljeni golovi |
71% |
40% |
| Oba Tima Pogađaju |
71% |
40% |
| Više 1.5 |
71% |
60% |
| Više 2.5 |
57% |
40% |
| Više 3.5 |
43% |
20% |
Ukupna statistika za Ekstraklasa
| Meč (117) |
| Pobeda u domu |
50% |
| Nerešeno |
22% |
| Pobeda u gostima |
28% |
| Mečevi odigrani |
38% |
| Golovi (351) |
| Golovi po meču |
3.00 |
| Golovi u domu po meču |
1.69 |
| Golovi u gostima po meču |
1.31 |
| Domaći tim je postigao gol u |
84% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
75% |
| Oba Tima Pogađaju |
67% |
| Više 1.5 |
83% |
| Više 2.5 |
62% |
| Više 3.5 |
34% |
Widzew Lodz sledeći 6 mečevi
|
2026-11-22 |
Rakow
|
- |
Widzew Lodz
|
|
2026-11-28 |
Widzew Lodz
|
- |
Zaglebie
|
|
2026-12-05 |
Cracovia
|
- |
Widzew Lodz
|
|
2026-12-12 |
Motor Lublin
|
- |
Widzew Lodz
|
|
2027-01-30 |
Widzew Lodz
|
- |
Wisla Plock
|
|
2027-02-06 |
Widzew Lodz
|
- |
Jagiellonia
|
Pogon Szczecin sledeći 6 mečevi
|
2026-11-20 |
Pogon Szczecin
|
- |
Slask Wroclaw
|
|
2026-11-29 |
Lech
|
- |
Pogon Szczecin
|
|
2026-12-05 |
Pogon Szczecin
|
- |
Gornik Z.
|
|
2026-12-12 |
Legia
|
- |
Pogon Szczecin
|
|
2026-12-16 |
Jagiellonia
|
- |
Pogon Szczecin
|
|
2027-01-30 |
Pogon Szczecin
|
- |
Cracovia
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
2.15 |
3.40 |
3.00 |
| Verovatnoća |
17% |
44% |
39% |
|
X2 @ 1.67 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.36 |
1.67 |
| Verovatnoća |
30% |
70% |
|
X2 @ 1.67 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.22 |
4.00 |
| Verovatnoća |
|
78% |
22% |
|
Više 1.5 @ 1.22 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.80 |
2.00 |
| Verovatnoća |
|
52% |
48% |
|
Više 2.5 @ 1.80 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.75 |
1.40 |
| Verovatnoća |
|
35% |
65% |
|
Manje 3.5 @ 1.40 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.62 |
2.20 |
| Verovatnoća |
|
61% |
39% |
|
Da @ 1.62 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-11-07 04:06. Moguće su trenutne promene!