Prva divizija - Irska
petak, 09.06.2023
19:45
19:45

Wexford

Galway
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Wexford / Crossabeg |
| Gosti: | Galway |
| Udaljenost: | 203.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ferrycarrig Park (Crossabeg) |
| Kapacitet: | 2 500 (609) |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 19:45 (19:45 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7.50 | 4.75 | 1.30 | 2 | 3.20 | 1.07 | |||
| 23% | 18% | 59% | 1.30 | 27% | 73% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.20 | 1.60 | 2.15 | 2.50 | 1.46 | ||||||
| 77% | 23% | 57% | 43% | 30% | 70% |
Poslednji 12 susret
| 2023-05-12 | Galway | 2 - 0 | Wexford |
| 2023-04-07 | Wexford | 0 - 4 | Galway |
| 2022-10-14 | Wexford | 0 - 0 | Galway |
| 2022-08-05 | Galway | 2 - 2 | Wexford |
| 2022-05-13 | Wexford | 0 - 4 | Galway |
| 2022-04-09 | Galway | 1 - 1 | Wexford |
| 2021-10-15 | Galway | 2 - 1 | Wexford |
| 2021-07-30 | Wexford | 1 - 3 | Galway |
| 2021-05-14 | Galway | 1 - 0 | Wexford |
| 2020-09-18 | Galway | 1 - 0 | Wexford |
| 2020-03-06 | Wexford | 0 - 0 | Galway |
| 2019-07-12 | Wexford | 0 - 0 | Galway |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 5 | 7 | 7 | 5 | 4 | |
| 0% | 42% | 58% | 58% | 42% | 33% |
Wexford poslednji 12 mečevi
| 2023-06-05 | Treaty United | 1 - 1 | Wexford |
| 2023-06-02 | Wexford | 2 - 1 | Cobh Ramblers |
| 2023-05-26 | Kerry | 0 - 6 | Wexford |
| 2023-05-19 | Wexford | 0 - 3 | Longford |
| 2023-05-12 | Galway | 2 - 0 | Wexford |
| 2023-05-05 | Wexford | 1 - 1 | Bray |
| 2023-05-01 | Waterford | 0 - 1 | Wexford |
| 2023-04-28 | Athlone | 3 - 0 | Wexford |
| 2023-04-21 | Wexford | 0 - 1 | Finn Harps |
| 2023-04-15 | Longford | 1 - 2 | Wexford |
| 2023-04-07 | Wexford | 0 - 4 | Galway |
| 2023-03-31 | Wexford | 1 - 1 | Treaty United |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 6 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 50% | 17% |
Galway poslednji 12 mečevi
| 2023-06-05 | Galway | 6 - 0 | Finn Harps |
| 2023-06-02 | Bray | 1 - 1 | Galway |
| 2023-05-26 | Galway | 3 - 1 | Athlone |
| 2023-05-19 | Treaty United | 0 - 3 | Galway |
| 2023-05-12 | Galway | 2 - 0 | Wexford |
| 2023-05-05 | Galway | 2 - 1 | Waterford |
| 2023-05-01 | Longford | 1 - 0 | Galway |
| 2023-04-28 | Galway | 1 - 0 | Cobh Ramblers |
| 2023-04-21 | Kerry | 1 - 4 | Galway |
| 2023-04-14 | Galway | 6 - 0 | Bray |
| 2023-04-07 | Wexford | 0 - 4 | Galway |
| 2023-03-31 | Athlone | 1 - 3 | Galway |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 10 | 8 | 6 | |
| 83% | 8% | 8% | 83% | 67% | 50% |
Tabela Prva divizija
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galway | 18 | +43 | 49 |
| 2 | Waterford | 18 | +37 | 39 |
| 3 | Athlone | 18 | +4 | 26 |
| 4 | Cobh Ramblers | 18 | +1 | 26 |
| 5 | Bray | 18 | -4 | 25 |
| 6 | Wexford | 18 | -5 | 22 |
| 7 | Treaty United | 18 | -11 | 20 |
| 8 | Longford | 18 | -4 | 18 |
| 9 | Finn Harps | 18 | -20 | 18 |
| 10 | Kerry | 18 | -41 | 6 |
Hronologija mečeva u ligi
| Wexford | |
| Galway | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Wexford | Galway |
|---|---|---|---|
| 1 | Galway | 0 - 4 | - |
| 2 | Waterford | 0 - 3 | 0 - 1 |
| 3 | Athlone | 3 - 0 | 1 - 3 |
| 4 | Cobh Ramblers | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 5 | Bray | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | Wexford | - | 0 - 4 |
| 7 | Treaty United | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 8 | Longford | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 9 | Finn Harps | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Kerry | 2 - 1 | 1 - 4 |
Pozicija u ligi
| Wexford | Galway | |
| Pozicija | 6 | 1 |
| Bodovi | 22 | 49 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 6 | 2 |
| Bodovi | 11 | 22 |
Forma u ligi
| Wexford | Galway | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
6
4 8 |
16
1 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
2 4 |
7
1 1 |
Golovi u ligi
| Wexford | Galway | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
22
27 |
51
8 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
9
15 |
20
5 |
Ukupna statistika za Prva divizija
| Meč (90) | |
| Pobeda u domu | 41% |
| Nerešeno | 23% |
| Pobeda u gostima | 36% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (273) | |
| Golovi po meču | 3.03 |
| Golovi u domu po meču | 1.60 |
| Golovi u gostima po meču | 1.43 |
| Domaći tim je postigao gol u | 71% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 72% |
| Oba Tima Pogađaju | 49% |
| Više 1.5 | 78% |
| Više 2.5 | 57% |
| Više 3.5 | 37% |
Wexford sledeći 6 mečevi
| 2023-06-23 | Finn Harps | - | Wexford |
| 2023-07-01 | Longford | - | Wexford |
| 2023-07-07 | Wexford | - | Athlone |
| 2023-07-14 | Bray | - | Wexford |
| 2023-07-28 | Wexford | - | Treaty United |
| 2023-08-04 | Cobh Ramblers | - | Wexford |
Galway sledeći 6 mečevi
| 2023-06-23 | Galway | - | Longford |
| 2023-06-30 | Galway | - | Kerry |
| 2023-07-07 | Cobh Ramblers | - | Galway |
| 2023-07-14 | Athlone | - | Galway |
| 2023-07-28 | Galway | - | Bray |
| 2023-08-04 | Finn Harps | - | Galway |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 7.50 | 4.75 | 1.30 |
| Verovatnoća | 23% | 18% | 59% |
| 2 @ 1.30 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.20 | 1.07 |
| Verovatnoća | 27% | 73% |
| X2 @ 1.07 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.20 | 4.20 | |
| Verovatnoća | 77% | 23% | |
| Više 1.5 @ 1.20 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.60 | 2.15 | |
| Verovatnoća | 57% | 43% | |
| Više 2.5 @ 1.60 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.50 | 1.46 | |
| Verovatnoća | 30% | 70% | |
| Manje 3.5 @ 1.46 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.98 | 1.73 | |
| Verovatnoća | 44% | 56% | |
| Ne @ 1.73 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-06-09 16:04. Moguće su trenutne promene!