League Two - Engleska
subota, 01.04.2023
15:00
15:00

Walsall

Sutton
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Walsall |
| Gosti: | Sutton |
| Udaljenost: | 182.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Bescot Stadium |
| Kapacitet: | 11 300 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.10 | 2.75 | X2 | 1.40 | 1.40 | |||
| 29% | 36% | 35% | 1.40 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.60 | 1.48 | 5.50 | 1.14 | ||||||
| 66% | 34% | 36% | 64% | 15% | 85% |
Poslednji 3 susret
| 2022-10-22 | Sutton | 1 - 1 | Walsall |
| 2022-03-12 | Walsall | 1 - 0 | Sutton |
| 2021-10-30 | Sutton | 0 - 1 | Walsall |
Walsall poslednji 12 mečevi
| 2023-03-28 | AFC Wimbledon | 2 - 0 | Walsall |
| 2023-03-25 | Grimsby Town | 1 - 1 | Walsall |
| 2023-03-18 | Walsall | 2 - 0 | Gillingham FC |
| 2023-03-14 | Walsall | 0 - 0 | Swindon |
| 2023-03-11 | Stevenage | 3 - 1 | Walsall |
| 2023-03-07 | Walsall | 0 - 0 | Bradford |
| 2023-03-04 | Walsall | 0 - 1 | Barrow |
| 2023-02-25 | Hartlepool | 3 - 3 | Walsall |
| 2023-02-21 | Walsall | 0 - 0 | Crewe |
| 2023-02-18 | Walsall | 1 - 1 | Newport |
| 2023-02-14 | Colchester | 0 - 0 | Walsall |
| 2023-02-11 | Walsall | 1 - 1 | Leyton Orient |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 8 | 3 | 7 | 2 | 2 | |
| 8% | 67% | 25% | 58% | 17% | 17% |
Sutton poslednji 12 mečevi
| 2023-03-25 | Mansfield | 0 - 0 | Sutton |
| 2023-03-14 | Sutton | 0 - 1 | Grimsby Town |
| 2023-03-11 | Barrow | 0 - 0 | Sutton |
| 2023-03-07 | Sutton | 3 - 0 | Crawley Town |
| 2023-03-04 | Sutton | 1 - 1 | Crewe |
| 2023-02-25 | Newport | 0 - 2 | Sutton |
| 2023-02-18 | Sutton | 2 - 0 | Doncaster |
| 2023-02-14 | Sutton | 2 - 1 | Swindon |
| 2023-02-11 | Hartlepool | 2 - 2 | Sutton |
| 2023-02-04 | Sutton | 0 - 0 | Stevenage |
| 2023-01-28 | Harrogate Town | 0 - 1 | Sutton |
| 2023-01-14 | Salford City | 2 - 0 | Sutton |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 7 | 3 | 1 | |
| 42% | 42% | 17% | 58% | 25% | 8% |
Tabela League Two
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Leyton Orient | 37 | +24 | 74 |
| 2 | Northampton | 38 | +19 | 69 |
| 3 | Stevenage | 37 | +17 | 67 |
| 4 | Carlisle | 38 | +22 | 66 |
| 5 | Stockport | 39 | +19 | 64 |
| 6 | Salford City | 39 | +17 | 63 |
| 7 | Bradford | 37 | +13 | 61 |
| 8 | Mansfield | 37 | +10 | 58 |
| 9 | Sutton | 38 | 0 | 56 |
| 10 | Barrow | 38 | -3 | 55 |
| 11 | Swindon | 37 | +6 | 51 |
| 12 | Doncaster | 38 | -12 | 51 |
| 13 | Tranmere | 39 | -2 | 50 |
| 14 | Walsall | 38 | +4 | 49 |
| 15 | Grimsby Town | 37 | -4 | 48 |
| 16 | AFC Wimbledon | 39 | -4 | 46 |
| 17 | Gillingham FC | 38 | -14 | 44 |
| 18 | Newport | 37 | -5 | 43 |
| 19 | Crewe | 37 | -13 | 42 |
| 20 | Harrogate Town | 38 | -12 | 39 |
| 21 | Colchester | 38 | -12 | 37 |
| 22 | Crawley Town | 38 | -18 | 37 |
| 23 | Hartlepool | 38 | -26 | 32 |
| 24 | Rochdale | 38 | -26 | 26 |
Hronologija mečeva u ligi
| Walsall | |
| Sutton | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Walsall | Sutton |
|---|---|---|---|
| 1 | Leyton Orient | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Northampton | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 3 | Stevenage | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 4 | Carlisle | 1 - 1 | |
| 5 | Stockport | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 6 | Salford City | 2 - 0 | |
| 7 | Bradford | 0 - 0 | |
| 8 | Mansfield | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 9 | Sutton | - | |
| 10 | Barrow | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | Swindon | 0 - 0 | 3 - 2 |
| 12 | Doncaster | 2 - 1 | |
| 13 | Tranmere | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 14 | Walsall | - | |
| 15 | Grimsby Town | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 16 | AFC Wimbledon | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 17 | Gillingham FC | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 18 | Newport | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 19 | Crewe | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 20 | Harrogate Town | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 21 | Colchester | 1 - 1 | |
| 22 | Crawley Town | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 23 | Hartlepool | 4 - 0 | 2 - 2 |
| 24 | Rochdale | 1 - 0 |
Pozicija u ligi
| Walsall | Sutton | |
| Pozicija | 14 | 9 |
| Bodovi | 49 | 56 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 9 | 16 |
| Bodovi | 31 | 19 |
Forma u ligi
| Walsall | Sutton | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
11
16 11 |
15
11 12 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
8
7 4 |
4
7 8 |
Golovi u ligi
| Walsall | Sutton | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
39
35 |
40
40 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
23
14 |
16
25 |
Ukupna statistika za League Two
| Meč (454) | |
| Pobeda u domu | 41% |
| Nerešeno | 30% |
| Pobeda u gostima | 29% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (1040) | |
| Golovi po meču | 2.29 |
| Golovi u domu po meču | 1.25 |
| Golovi u gostima po meču | 1.04 |
| Domaći tim je postigao gol u | 73% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 64% |
| Oba Tima Pogađaju | 48% |
| Više 1.5 | 68% |
| Više 2.5 | 40% |
| Više 3.5 | 18% |
Walsall sledeći 6 mečevi
| 2023-04-07 | Rochdale | - | Walsall |
| 2023-04-10 | Walsall | - | Carlisle |
| 2023-04-15 | Crewe | - | Walsall |
| 2023-04-18 | Harrogate Town | - | Walsall |
| 2023-04-22 | Walsall | - | Salford City |
| 2023-04-29 | Crawley Town | - | Walsall |
Sutton sledeći 6 mečevi
| 2023-04-07 | Sutton | - | Stockport |
| 2023-04-10 | Bradford | - | Sutton |
| 2023-04-15 | Sutton | - | Leyton Orient |
| 2023-04-18 | Sutton | - | Northampton |
| 2023-04-22 | Colchester | - | Sutton |
| 2023-04-29 | Rochdale | - | Sutton |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.75 | 3.10 | 2.75 |
| Verovatnoća | 29% | 36% | 35% |
| X2 @ 1.40 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.40 | 1.40 |
| Verovatnoća | 45% | 55% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.50 | 2.50 | |
| Verovatnoća | 66% | 34% | |
| Više 1.5 @ 1.50 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.60 | 1.48 | |
| Verovatnoća | 36% | 64% | |
| Manje 2.5 @ 1.48 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 5.50 | 1.14 | |
| Verovatnoća | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.14 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.10 | 1.67 | |
| Verovatnoća | 46% | 54% | |
| Ne @ 1.67 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-04-01 12:04. Moguće su trenutne promene!