Eerste Divisie - Holandija
petak, 25.08.2023
19:00
19:00

Venlo

Jong Utrecht
4 - 1
(2 - 1, 2 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Venlo |
| Gosti: | Utrecht |
| Udaljenost: | 107.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | De Koel |
| Kapacitet: | 8 000 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 19:00 (20:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.55 | 4.00 | 6.00 | 1 | 1.13 | 2.38 | |||
| 43% | 33% | 24% | 1.55 | 79% | 21% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.38 | 1.53 | ||||||
| 56% | 44% | 52% | 48% | 47% | 53% |
Poslednji 6 susret
| 2023-05-19 | Jong Utrecht | 1 - 1 | Venlo |
| 2022-09-02 | Venlo | 2 - 1 | Jong Utrecht |
| 2022-05-06 | Jong Utrecht | 2 - 3 | Venlo |
| 2021-12-10 | Venlo | 1 - 2 | Jong Utrecht |
| 2017-03-06 | Jong Utrecht | 0 - 0 | Venlo |
| 2016-09-23 | Venlo | 2 - 0 | Jong Utrecht |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 1 | 5 | 3 | 1 | |
| 50% | 33% | 17% | 83% | 50% | 17% |
Venlo poslednji 12 mečevi
| 2023-08-18 | FC Emmen | 2 - 2 | Venlo |
| 2023-08-13 | Venlo | 1 - 3 | Maastricht |
| 2023-08-05 | Venlo | 2 - 3 | Fort. Sittard |
| 2023-07-25 | Venlo | 0 - 2 | FC Oss |
| 2023-07-22 | Venlo | 1 - 3 | Bielefeld |
| 2023-07-12 | Venlo | 1 - 2 | Jong AZ |
| 2023-06-03 | Almere | 1 - 1 | Venlo |
| 2023-05-30 | Venlo | 1 - 1 | Almere |
| 2023-05-27 | Willem II | 2 - 1 | Venlo |
| 2023-05-23 | Venlo | 3 - 2 | Willem II |
| 2023-05-19 | Jong Utrecht | 1 - 1 | Venlo |
| 2023-05-12 | Venlo | 2 - 1 | De Graafschap |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 12 | 8 | 5 | |
| 17% | 33% | 50% | 100% | 67% | 42% |
Jong Utrecht poslednji 12 mečevi
| 2023-08-21 | Jong Utrecht | 1 - 0 | Groningen |
| 2023-08-14 | Jong AZ | 1 - 0 | Jong Utrecht |
| 2023-07-28 | Cambuur | 1 - 0 | Jong Utrecht |
| 2023-07-21 | Jong Utrecht | 0 - 2 | FC Oss |
| 2023-07-14 | Uerdingen 05 | 2 - 1 | Jong Utrecht |
| 2023-05-19 | Jong Utrecht | 1 - 1 | Venlo |
| 2023-05-12 | Willem II | 3 - 0 | Jong Utrecht |
| 2023-05-08 | Jong Utrecht | 0 - 0 | Den Bosch |
| 2023-04-28 | Eindhoven | 2 - 0 | Jong Utrecht |
| 2023-04-24 | Jong Utrecht | 1 - 0 | Jong Ajax |
| 2023-04-17 | Jong AZ | 4 - 0 | Jong Utrecht |
| 2023-04-10 | Jong Utrecht | 4 - 2 | FC Oss |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 7 | 4 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 58% | 33% | 17% |
Tabela Eerste Divisie
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Roda | 2 | +6 | 6 |
| 2 | Willem II | 2 | +2 | 4 |
| 3 | Cambuur | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Breda | 2 | +1 | 4 |
| 5 | De Graafschap | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Groningen | 2 | +2 | 3 |
| 6 | FC Oss | 2 | +2 | 3 |
| 8 | Maastricht | 1 | +2 | 3 |
| 9 | Jong AZ | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Den Bosch | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Jong Utrecht | 2 | 0 | 3 |
| 12 | Jong PSV | 2 | -2 | 3 |
| 12 | Helmond | 2 | -2 | 3 |
| 14 | FC Emmen | 2 | 0 | 2 |
| 15 | Eindhoven | 1 | 0 | 1 |
| 16 | Venlo | 2 | -2 | 1 |
| 17 | Dordrecht | 2 | -2 | 1 |
| 18 | Den Haag | 2 | -3 | 1 |
| 19 | Telstar | 2 | -2 | 0 |
| 20 | Jong Ajax | 2 | -4 | 0 |
Hronologija mečeva u ligi
| Venlo | |
| Jong Utrecht | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Venlo | Jong Utrecht |
|---|---|---|---|
| 1 | Roda | ||
| 2 | Willem II | ||
| 3 | Cambuur | ||
| 4 | Breda | ||
| 5 | De Graafschap | ||
| 6 | Groningen | ||
| 6 | FC Oss | ||
| 8 | Maastricht | 1 - 3 | |
| 9 | Jong AZ | 1 - 0 | |
| 10 | Den Bosch | ||
| 10 | Jong Utrecht | - | |
| 12 | Jong PSV | ||
| 12 | Helmond | ||
| 14 | FC Emmen | ||
| 15 | Eindhoven | ||
| 16 | Venlo | - | |
| 17 | Dordrecht | ||
| 18 | Den Haag | ||
| 19 | Telstar | ||
| 20 | Jong Ajax |
Pozicija u ligi
| Venlo | Jong Utrecht | |
| Pozicija | 16 | 10 |
| Bodovi | 1 | 3 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 18 | 11 |
| Bodovi | 0 | 0 |
Forma u ligi
| Venlo | Jong Utrecht | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
1 1 |
1
0 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
0 1 |
0
0 1 |
Golovi u ligi
| Venlo | Jong Utrecht | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
3
5 |
1
1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
1
3 |
0
1 |
Ukupna statistika za Eerste Divisie
| Meč (19) | |
| Pobeda u domu | 53% |
| Nerešeno | 26% |
| Pobeda u gostima | 21% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (54) | |
| Golovi po meču | 2.84 |
| Golovi u domu po meču | 1.68 |
| Golovi u gostima po meču | 1.16 |
| Domaći tim je postigao gol u | 89% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 63% |
| Oba Tima Pogađaju | 58% |
| Više 1.5 | 68% |
| Više 2.5 | 58% |
| Više 3.5 | 42% |
Venlo sledeći 6 mečevi
| 2023-09-01 | Venlo | - | De Graafschap |
| 2023-09-09 | Telstar | - | Venlo |
| 2023-09-15 | Venlo | - | Breda |
| 2023-09-22 | Jong PSV | - | Venlo |
| 2023-10-01 | Venlo | - | Helmond |
| 2023-10-06 | Jong Ajax | - | Venlo |
Jong Utrecht sledeći 6 mečevi
| 2023-09-01 | Jong Utrecht | - | Roda |
| 2023-09-15 | Dordrecht | - | Jong Utrecht |
| 2023-09-18 | FC Emmen | - | Jong Utrecht |
| 2023-09-22 | Jong Utrecht | - | Cambuur |
| 2023-10-02 | Jong Utrecht | - | Breda |
| 2023-10-06 | Helmond | - | Jong Utrecht |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.55 | 4.00 | 6.00 |
| Verovatnoća | 43% | 33% | 24% |
| 1 @ 1.55 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.13 | 2.38 |
| Verovatnoća | 79% | 21% |
| 1X @ 1.13 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.17 | 5.00 | |
| Verovatnoća | 56% | 44% | |
| Više 1.5 @ 1.17 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.57 | 2.35 | |
| Verovatnoća | 52% | 48% | |
| Više 2.5 @ 1.57 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.38 | 1.53 | |
| Verovatnoća | 47% | 53% | |
| Manje 3.5 @ 1.53 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.67 | 2.10 | |
| Verovatnoća | 52% | 48% | |
| Da @ 1.67 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-08-25 16:03. Moguće su trenutne promene!