J2 League - Japan
subota, 03.10.2026
08:00
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Kofu |
| Gosti: |
Toyama |
| Udaljenost: |
167.3 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Yamanashi Chuo Bank Stadium
|
| Kapacitet: |
17 000 |
| Dimenzije: |
106 x 69 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
08:00 (16:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.33 |
3.60 |
1.71 |
2 |
|
|
|
2.00 |
1.18 |
| 20% |
17% |
63% |
1.71 |
|
|
|
24% |
76% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.73 |
2.08 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 74% |
26% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
31% |
69% |
Poslednji 9 susret
|
2025-11-23 |
Kofu
|
0 - 1 |
Kataller Toyama
|
|
2025-03-02 |
Kataller Toyama
|
2 - 0 |
Kofu
|
|
2012-08-19 |
Kataller Toyama
|
1 - 1 |
Kofu
|
|
2012-06-17 |
Kofu
|
4 - 1 |
Kataller Toyama
|
|
2010-09-23 |
Kataller Toyama
|
0 - 3 |
Kofu
|
|
2010-04-18 |
Kofu
|
5 - 0 |
Kataller Toyama
|
|
2009-08-29 |
Kofu
|
1 - 0 |
Kataller Toyama
|
|
2009-06-21 |
Kataller Toyama
|
1 - 1 |
Kofu
|
|
2009-05-17 |
Kofu
|
1 - 2 |
Kataller Toyama
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
3 |
|
7 |
4 |
2 |
| 44% |
22% |
33% |
|
78% |
44% |
22% |
Kofu poslednji 12 mečevi
|
2026-09-26 |
Omiya
|
5 - 1 |
Kofu
|
|
2026-09-23 |
Kashima
|
3 - 1 |
Kofu
|
|
2026-09-19 |
Kofu
|
0 - 1 |
Tokushima
|
|
2026-09-12 |
Kofu
|
0 - 1 |
Iwata
|
|
2026-09-05 |
M. Yamagata
|
1 - 2 |
Kofu
|
|
2026-09-02 |
FC Osaka
|
3 - 0 |
Kofu
|
|
2026-08-29 |
Kofu
|
2 - 1 |
Sapporo
|
|
2026-08-26 |
Sapporo
|
1 - 3 |
Kofu
|
|
2026-08-22 |
Blaublitz Akita
|
3 - 0 |
Kofu
|
|
2026-08-15 |
Kofu
|
1 - 1 |
Tegevajaro Miyazaki
|
|
2026-08-08 |
Sagan Tosu
|
2 - 0 |
Kofu
|
|
2026-07-25 |
Yamaga
|
3 - 0 |
Kofu
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
10 |
8 |
3 |
| 25% |
8% |
67% |
|
83% |
67% |
25% |
Kataller Toyama poslednji 12 mečevi
|
2026-09-29 |
Kataller Toyama
|
2 - 3 |
Urawa
|
|
2026-09-26 |
Kataller Toyama
|
3 - 3 |
Yokohama
|
|
2026-09-19 |
M. Yamagata
|
0 - 2 |
Kataller Toyama
|
|
2026-09-12 |
Kataller Toyama
|
0 - 0 |
Tochigi City
|
|
2026-09-06 |
Iwata
|
0 - 1 |
Kataller Toyama
|
|
2026-09-02 |
Tegevajaro Miyazaki
|
1 - 2 |
Kataller Toyama
|
|
2026-08-29 |
Kataller Toyama
|
2 - 3 |
Fujieda MYFC
|
|
2026-08-26 |
Sagan Tosu
|
4 - 0 |
Kataller Toyama
|
|
2026-08-22 |
Kataller Toyama
|
4 - 0 |
Imabari
|
|
2026-08-15 |
Blaublitz Akita
|
0 - 4 |
Kataller Toyama
|
|
2026-08-08 |
Vanraure Hachinohe
|
2 - 0 |
Kataller Toyama
|
|
2026-06-06 |
Sendai
|
1 - 1 |
Kataller Toyama
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
10 |
7 |
6 |
| 42% |
25% |
33% |
|
83% |
58% |
50% |
Tabela J2 League
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Sendai |
8 |
5 |
2 |
1 |
15 |
7 |
+8 |
17 |
| 2 |
Omiya |
8 |
4 |
4 |
0 |
16 |
7 |
+9 |
16 |
| 3 |
Albirex Niigata |
8 |
5 |
1 |
2 |
11 |
12 |
-1 |
16 |
| 4 |
Shonan |
8 |
4 |
3 |
1 |
9 |
7 |
+2 |
15 |
| 5 |
Kataller Toyama |
8 |
4 |
2 |
2 |
16 |
8 |
+8 |
14 |
| 6 |
Yokohama |
8 |
4 |
2 |
2 |
16 |
11 |
+5 |
14 |
| 7 |
Tokushima |
8 |
4 |
1 |
3 |
8 |
8 |
0 |
13 |
| 8 |
M. Yamagata |
8 |
4 |
0 |
4 |
10 |
6 |
+4 |
12 |
| 9 |
Fujieda MYFC |
8 |
3 |
3 |
2 |
12 |
9 |
+3 |
12 |
| 10 |
Tegevajaro Miyazaki |
8 |
3 |
2 |
3 |
12 |
12 |
0 |
11 |
| 11 |
Tochigi City |
8 |
3 |
1 |
4 |
14 |
13 |
+1 |
10 |
| 12 |
Blaublitz Akita |
8 |
2 |
4 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
10 |
| 13 |
Iwata |
8 |
3 |
1 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
10 |
| 14 |
Vanraure Hachinohe |
8 |
3 |
1 |
4 |
5 |
12 |
-7 |
10 |
| 15 |
Iwaki FC |
8 |
3 |
0 |
5 |
11 |
15 |
-4 |
9 |
| 16 |
Oita |
8 |
1 |
5 |
2 |
7 |
6 |
+1 |
8 |
| 17 |
Sagan Tosu |
8 |
2 |
2 |
4 |
8 |
11 |
-3 |
8 |
| 18 |
Kofu |
8 |
2 |
1 |
5 |
6 |
15 |
-9 |
7 |
| 19 |
Sapporo |
8 |
1 |
2 |
5 |
10 |
17 |
-7 |
5 |
| 20 |
Imabari |
8 |
1 |
1 |
6 |
7 |
17 |
-10 |
4 |
Hronologija mečeva u ligi
| Kofu |
|
| Kataller Toyama |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Kofu |
Kataller Toyama |
| 1 |
Sendai |
|
|
| 2 |
Omiya |
|
|
| 3 |
Albirex Niigata |
|
|
| 4 |
Shonan |
|
|
| 5 |
Kataller Toyama |
|
- |
| 6 |
Yokohama |
|
|
| 7 |
Tokushima |
0 - 1 |
|
| 8 |
M. Yamagata |
|
0 - 2 |
| 9 |
Fujieda MYFC |
|
|
| 10 |
Tegevajaro Miyazaki |
1 - 1 |
|
| 11 |
Tochigi City |
|
|
| 12 |
Blaublitz Akita |
|
0 - 4 |
| 13 |
Iwata |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 14 |
Vanraure Hachinohe |
|
2 - 0 |
| 15 |
Iwaki FC |
|
|
| 16 |
Oita |
|
|
| 17 |
Sagan Tosu |
|
|
| 18 |
Kofu |
- |
|
| 19 |
Sapporo |
2 - 1 |
|
| 20 |
Imabari |
|
|
Statistika timova
| |
Kofu |
Kataller Toyama |
| Pobeda |
2 |
4 |
| Nerešeno |
1 |
2 |
| Gubici |
5 |
2 |
| Dati golovi |
6 |
16 |
| Primljeni golovi |
15 |
8 |
| Prosek dati golovi |
0.75 |
2.00 |
| Prosek primljeni golovi |
1.88 |
1.00 |
| Meč dati golovi |
50% |
75% |
| Meč primljeni golovi |
100% |
38% |
| Oba Tima Pogađaju |
50% |
25% |
| Više 1.5 |
75% |
75% |
| Više 2.5 |
50% |
50% |
| Više 3.5 |
12% |
50% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
1 |
3 |
| Nerešeno |
1 |
0 |
| Gubici |
2 |
1 |
| Dati golovi |
3 |
7 |
| Primljeni golovi |
4 |
2 |
| Prosek dati golovi |
0.75 |
1.75 |
| Prosek primljeni golovi |
1.00 |
0.50 |
| Meč dati golovi |
50% |
75% |
| Meč primljeni golovi |
100% |
25% |
| Oba Tima Pogađaju |
50% |
0% |
| Više 1.5 |
50% |
75% |
| Više 2.5 |
25% |
25% |
| Više 3.5 |
0% |
25% |
Ukupna statistika za J2 League
| Meč (80) |
| Pobeda u domu |
45% |
| Nerešeno |
24% |
| Pobeda u gostima |
31% |
| Mečevi odigrani |
21% |
| Golovi (214) |
| Golovi po meču |
2.67 |
| Golovi u domu po meču |
1.50 |
| Golovi u gostima po meču |
1.17 |
| Domaći tim je postigao gol u |
76% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
64% |
| Oba Tima Pogađaju |
49% |
| Više 1.5 |
74% |
| Više 2.5 |
49% |
| Više 3.5 |
32% |
Kofu sledeći 6 mečevi
|
2026-10-10 |
Kofu
|
- |
Tochigi City
|
|
2026-10-18 |
Iwaki FC
|
- |
Kofu
|
|
2026-10-21 |
Kofu
|
- |
Yokohama
|
|
2026-10-25 |
Oita
|
- |
Kofu
|
|
2026-10-31 |
Imabari
|
- |
Kofu
|
|
2026-11-03 |
Kofu
|
- |
Albirex Niigata
|
Kataller Toyama sledeći 6 mečevi
|
2026-10-11 |
Kataller Toyama
|
- |
Tegevajaro Miyazaki
|
|
2026-10-17 |
Kataller Toyama
|
- |
Shonan
|
|
2026-10-21 |
Omiya
|
- |
Kataller Toyama
|
|
2026-10-25 |
Kataller Toyama
|
- |
Sapporo
|
|
2026-10-31 |
Albirex Niigata
|
- |
Kataller Toyama
|
|
2026-11-03 |
Kataller Toyama
|
- |
Sendai
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
4.33 |
3.60 |
1.71 |
| Verovatnoća |
20% |
17% |
63% |
|
2 @ 1.71 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
2.00 |
1.18 |
| Verovatnoća |
24% |
76% |
|
X2 @ 1.18 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.22 |
4.00 |
| Verovatnoća |
|
74% |
26% |
|
Više 1.5 @ 1.22 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.73 |
2.08 |
| Verovatnoća |
|
49% |
51% |
|
Manje 2.5 @ 2.08 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.75 |
1.40 |
| Verovatnoća |
|
31% |
69% |
|
Manje 3.5 @ 1.40 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.67 |
2.10 |
| Verovatnoća |
|
41% |
59% |
|
Ne @ 2.10 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-03 04:03. Moguće su trenutne promene!