J2 League - Japan
subota, 24.06.2023
10:00
10:00

Kofu

Okayama
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Kofu |
| Gosti: | Okayama |
| Udaljenost: | 437.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Yamanashi Chuo Bank Stadium |
| Kapacitet: | 17 000 |
| Dimenzije: | 106 x 69 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 10:00 (18:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.20 | 3.30 | 1X | 1.33 | 1.62 | |||
| 38% | 34% | 28% | 1.33 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.30 | 1.60 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 68% | 32% | 42% | 58% | 18% | 82% |
Poslednji 12 susret
| 2023-03-19 | Okayama | 2 - 3 | Kofu |
| 2022-10-09 | Kofu | 1 - 2 | Okayama |
| 2022-02-20 | Okayama | 4 - 1 | Kofu |
| 2021-11-03 | Kofu | 1 - 2 | Okayama |
| 2021-07-03 | Okayama | 1 - 3 | Kofu |
| 2020-12-20 | Kofu | 0 - 2 | Okayama |
| 2020-09-13 | Okayama | 0 - 0 | Kofu |
| 2019-07-27 | Kofu | 1 - 2 | Okayama |
| 2019-03-30 | Okayama | 1 - 1 | Kofu |
| 2018-09-22 | Kofu | 2 - 0 | Okayama |
| 2018-03-25 | Okayama | 1 - 0 | Kofu |
| 2012-09-14 | Kofu | 1 - 0 | Okayama |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 6 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 50% | 25% |
Kofu poslednji 12 mečevi
| 2023-06-11 | Kofu | 4 - 0 | Renofa Yamaguchi |
| 2023-06-07 | V-Varen Nagasaki | 0 - 1 | Kofu |
| 2023-06-04 | Oita | 2 - 1 | Kofu |
| 2023-05-27 | Kofu | 5 - 1 | Omiya |
| 2023-05-21 | Kanazawa | 0 - 1 | Kofu |
| 2023-05-17 | Blaublitz Akita | 0 - 1 | Kofu |
| 2023-05-13 | Kofu | 0 - 1 | Chiba |
| 2023-05-07 | Kumamoto | 2 - 0 | Kofu |
| 2023-05-03 | Kofu | 1 - 0 | Iwaki FC |
| 2023-04-29 | Thespa Gunma | 2 - 1 | Kofu |
| 2023-04-22 | Kofu | 1 - 0 | Machida |
| 2023-04-16 | Kofu | 1 - 0 | Tochigi |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 0 | 4 | 5 | 4 | 2 | |
| 67% | 0% | 33% | 42% | 33% | 17% |
Okayama poslednji 12 mečevi
| 2023-06-17 | Oita | 1 - 0 | Okayama |
| 2023-06-11 | Okayama | 1 - 2 | Verdy |
| 2023-06-07 | Okayama | 2 - 1 | Giravanz K. |
| 2023-06-03 | Okayama | 2 - 0 | Tokushima |
| 2023-05-28 | Tochigi | 2 - 1 | Okayama |
| 2023-05-21 | Okayama | 2 - 1 | Thespa Gunma |
| 2023-05-17 | V-Varen Nagasaki | 0 - 0 | Okayama |
| 2023-05-13 | Okayama | 1 - 1 | Omiya |
| 2023-05-07 | Machida | 1 - 1 | Okayama |
| 2023-05-03 | Okayama | 2 - 0 | M. Yamagata |
| 2023-04-29 | Blaublitz Akita | 0 - 1 | Okayama |
| 2023-04-22 | Okayama | 1 - 1 | Renofa Yamaguchi |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 4 | 0 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 33% | 0% |
Tabela J2 League
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida | 21 | +21 | 46 |
| 2 | Oita | 21 | +3 | 40 |
| 3 | Verdy | 21 | +14 | 37 |
| 4 | V-Varen Nagasaki | 21 | +9 | 35 |
| 5 | Kofu | 20 | +8 | 35 |
| 6 | Iwata | 20 | +10 | 33 |
| 7 | Shimizu | 20 | +23 | 31 |
| 8 | Kumamoto | 21 | +10 | 30 |
| 9 | Sendai | 21 | +3 | 30 |
| 10 | Thespa Gunma | 21 | -1 | 30 |
| 11 | Okayama | 21 | +6 | 29 |
| 12 | M. Yamagata | 21 | +5 | 29 |
| 13 | Fujieda MYFC | 21 | -5 | 28 |
| 14 | Blaublitz Akita | 20 | -2 | 27 |
| 15 | Kanazawa | 21 | -8 | 24 |
| 16 | Tokushima | 21 | -8 | 24 |
| 17 | Chiba | 21 | -9 | 24 |
| 18 | Mito | 21 | -15 | 23 |
| 19 | Renofa Yamaguchi | 21 | -19 | 22 |
| 20 | Tochigi | 21 | -5 | 21 |
| 21 | Iwaki FC | 21 | -23 | 17 |
| 22 | Omiya | 21 | -17 | 14 |
Hronologija mečeva u ligi
| Kofu | |
| Okayama | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Kofu | Okayama |
|---|---|---|---|
| 1 | Machida | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 2 | Oita | 1 - 0 | |
| 3 | Verdy | ||
| 4 | V-Varen Nagasaki | 0 - 0 | |
| 5 | Kofu | - | |
| 6 | Iwata | 2 - 3 | |
| 7 | Shimizu | 1 - 0 | |
| 8 | Kumamoto | ||
| 9 | Sendai | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 10 | Thespa Gunma | ||
| 11 | Okayama | - | |
| 12 | M. Yamagata | 1 - 2 | |
| 13 | Fujieda MYFC | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 14 | Blaublitz Akita | 0 - 1 | |
| 15 | Kanazawa | ||
| 16 | Tokushima | 1 - 1 | |
| 17 | Chiba | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 18 | Mito | 1 - 1 | |
| 19 | Renofa Yamaguchi | 4 - 0 | |
| 20 | Tochigi | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 21 | Iwaki FC | 1 - 0 | |
| 22 | Omiya | 5 - 1 |
Pozicija u ligi
| Kofu | Okayama | |
| Pozicija | 5 | 11 |
| Bodovi | 35 | 29 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 3 | 14 |
| Bodovi | 22 | 12 |
Forma u ligi
| Kofu | Okayama | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
11
2 7 |
6
11 4 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
7
1 3 |
2
6 2 |
Golovi u ligi
| Kofu | Okayama | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
29
21 |
26
20 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
17
9 |
11
11 |
Ukupna statistika za J2 League
| Meč (229) | |
| Pobeda u domu | 43% |
| Nerešeno | 25% |
| Pobeda u gostima | 31% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (566) | |
| Golovi po meču | 2.47 |
| Golovi u domu po meču | 1.34 |
| Golovi u gostima po meču | 1.13 |
| Domaći tim je postigao gol u | 72% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 69% |
| Oba Tima Pogađaju | 48% |
| Više 1.5 | 70% |
| Više 2.5 | 45% |
| Više 3.5 | 22% |
Kofu sledeći 6 mečevi
| 2023-06-28 | Iwata | - | Kofu |
| 2023-07-01 | Chiba | - | Kofu |
| 2023-07-05 | Kofu | - | Blaublitz Akita |
| 2023-07-09 | Fujieda MYFC | - | Kofu |
| 2023-07-12 | Kashima | - | Kofu |
| 2023-07-16 | Kofu | - | Thespa Gunma |
Okayama sledeći 6 mečevi
| 2023-07-01 | Okayama | - | Mito |
| 2023-07-05 | Okayama | - | Fujieda MYFC |
| 2023-07-09 | Tokushima | - | Okayama |
| 2023-07-12 | Shonan | - | Okayama |
| 2023-07-16 | Okayama | - | V-Varen Nagasaki |
| 2023-07-24 | Kumamoto | - | Okayama |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.25 | 3.20 | 3.30 |
| Verovatnoća | 38% | 34% | 28% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.33 | 1.62 |
| Verovatnoća | 57% | 43% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.40 | 2.75 | |
| Verovatnoća | 68% | 32% | |
| Više 1.5 @ 1.40 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.30 | 1.60 | |
| Verovatnoća | 42% | 58% | |
| Manje 2.5 @ 1.60 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.33 | 1.20 | |
| Verovatnoća | 18% | 82% | |
| Manje 3.5 @ 1.20 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.00 | 1.73 | |
| Verovatnoća | 51% | 49% | |
| Da @ 2.00 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-06-24 08:06. Moguće su trenutne promene!