Premijer liga - Bosna i Herceg.

petak, 01.12.2023
17:00
Velez Mostar

Velez Mostar

Sarajevo

Sarajevo

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Informacija
Grad
Domaći: Mostar
Gosti: Sarajevo
Udaljenost: 71.5 km
Stadion
Stadion: Rodeni
Kapacitet: 7 000
Fotografije: Google maps (mapa)
Početni čas
Sat: 17:00 (18:00 lokalno vreme)

Koeficijenti

1 X 2 P/K 1X X2
2.20 3.10 2.87 12 1.36 1.58
37% 28% 35% 1.32 51% 49%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.37 2.85 2.10 1.65 3.70 1.23
73% 27% 53% 47% 26% 74%

Poslednji 12 susret

2023-08-28 Sarajevo 1 - 0 Velez Mostar
2023-05-21 Velez Mostar 3 - 5 Sarajevo
2023-03-12 Sarajevo 0 - 1 Velez Mostar
2022-09-19 Velez Mostar 1 - 1 Sarajevo
2022-05-27 Velez Mostar 3 - 0 Sarajevo
2022-05-19 Sarajevo 0 - 0 Velez Mostar
2021-12-04 Sarajevo 0 - 2 Velez Mostar
2021-09-10 Velez Mostar 1 - 1 Sarajevo
2021-04-12 Velez Mostar 1 - 0 Sarajevo
2020-11-28 Velez Mostar 0 - 0 Sarajevo
2020-08-23 Sarajevo 1 - 1 Velez Mostar
2019-11-23 Velez Mostar 1 - 2 Sarajevo
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 7 3 1
33% 42% 25% 58% 25% 8%

Velez Mostar poslednji 12 mečevi

2023-11-26 Siroki Brijeg 2 - 2 Velez Mostar
2023-11-13 Velez Mostar 3 - 0 Zrinjski
2023-11-03 GOSK Gabela 0 - 4 Velez Mostar
2023-10-29 Zvijezda 09 0 - 0 Velez Mostar
2023-10-23 Tuzla City 1 - 1 Velez Mostar
2023-10-18 Zrinjski 3 - 0 Velez Mostar
2023-10-06 Velez Mostar 2 - 1 Posusje
2023-10-01 Borac Banja Luka 2 - 0 Velez Mostar
2023-09-23 Velez Mostar 4 - 2 Sloga Doboj
2023-09-16 Igman Konjic 2 - 4 Velez Mostar
2023-09-03 Velez Mostar 1 - 0 Željezničar
2023-08-28 Sarajevo 1 - 0 Velez Mostar
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 9 7 4
50% 25% 25% 75% 58% 33%

Sarajevo poslednji 12 mečevi

2023-11-24 Sarajevo 6 - 2 Tuzla City
2023-11-11 Posusje 0 - 1 Sarajevo
2023-11-05 Sarajevo 1 - 1 Borac Banja Luka
2023-10-28 Sloga Doboj 3 - 0 Sarajevo
2023-10-22 Igman Konjic 1 - 2 Sarajevo
2023-10-18 Borac Banja Luka 1 - 1 Sarajevo
2023-10-08 Sarajevo 3 - 0 Željezničar
2023-09-30 Sarajevo 2 - 0 Zvijezda 09
2023-09-22 Siroki Brijeg 1 - 0 Sarajevo
2023-09-16 Sarajevo 1 - 0 Zrinjski
2023-09-02 GOSK Gabela 2 - 2 Sarajevo
2023-08-28 Sarajevo 1 - 0 Velez Mostar
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
7 3 2 8 5 2
58% 25% 17% 67% 42% 17%

Tabela Premijer liga

P Klub Od Pb Nr Iz DG PG GR Bod
1 Borac Banja Luka 15 11 3 1 30 10 +20 36
2 Zrinjski 15 10 2 3 34 17 +17 32
3 Sarajevo 15 9 3 3 26 14 +12 27
4 Velez Mostar 15 7 5 3 27 15 +12 26
5 Sloga Doboj 15 8 0 7 21 23 -2 24
6 Siroki Brijeg 14 6 3 5 16 15 +1 21
7 Željezničar 15 6 1 8 16 21 -5 19
8 Posusje 15 4 5 6 16 16 0 17
9 GOSK Gabela 15 4 4 7 20 31 -11 16
10 Igman Konjic 15 5 0 10 18 32 -14 15
11 Tuzla City 14 2 4 8 21 30 -9 10
12 Zvijezda 09 15 1 2 12 13 34 -21 5

Hronologija mečeva u ligi

Velez Mostar                
Sarajevo                
Domaći                
Gosti                

Meč domaći/gosti

P Klub Velez Mostar Sarajevo
1 Borac Banja Luka   1 - 1
2 Zrinjski 3 - 0  
3 Sarajevo   -
4 Velez Mostar -  
5 Sloga Doboj 4 - 2 3 - 0
6 Siroki Brijeg 1 - 1 1 - 0
7 Željezničar 1 - 0  
8 Posusje 2 - 1 0 - 1
9 GOSK Gabela 0 - 0 2 - 2
10 Igman Konjic   1 - 2
11 Tuzla City   1 - 2
12 Zvijezda 09 5 - 0  

Pozicija u ligi

  Velez Mostar Sarajevo
Pozicija 4 3
Bodovi 26 27
  Domaći Gosti
Pozicija 6 3
Bodovi 17 11

Forma u ligi

  Velez Mostar Sarajevo
Pobeda
Nerešeno
Gubici
7        
5      
3    
9          
3    
3    
  Domaći Gosti
Pobeda
Nerešeno
Gubici
5      
2   
0  
3    
2   
2   

Golovi u ligi

  Velez Mostar Sarajevo
Dati golovi
Primljeni golovi
27                            
15                
26                           
14               
  Domaći Gosti
Dati golovi
Primljeni golovi
16                 
4     
8         
9          

Ukupna statistika za Premijer liga

Meč   (89)
Pobeda u domu 60%
Nerešeno 18%
Pobeda u gostima 22%
Mečevi odigrani 100%
Golovi   (258)
Golovi po meču 2.90
Golovi u domu po meču 1.83
Golovi u gostima po meču 1.07
Domaći tim je postigao gol u 87%
Gostujući tim je postigao gol u 58%
Oba Tima Pogađaju 49%
Više 1.5 75%
Više 2.5 54%
Više 3.5 33%

Velez Mostar sledeći 6 mečevi

2023-12-08 Željezničar - Velez Mostar
2023-12-17 Velez Mostar - Igman Konjic
2024-01-27 Vejle - Velez Mostar
2024-02-09 Velez Mostar - Tuzla City
2024-02-16 Sloga Doboj - Velez Mostar
2024-02-24 Velez Mostar - Borac Banja Luka

Sarajevo sledeći 6 mečevi

2023-12-09 Sarajevo - GOSK Gabela
2023-12-18 Zrinjski - Sarajevo
2024-01-31 Sarajevo - Makedonija GP
2024-02-03 Koper - Sarajevo
2024-02-11 Sloboda - Sarajevo
2024-02-18 Sarajevo - Siroki Brijeg

Koeficijenti i verovatnoća

Standardno 1X2 1 X 2
Koeficijenti 2.20 3.10 2.87
Verovatnoća 37% 28% 35%
12 @ 1.32
Dupla šansa 1X X2
Koeficijenti 1.36 1.58
Verovatnoća 51% 49%
1X @ 1.36
Više/Manje 1.5 Mn
Koeficijenti   1.37 2.85
Verovatnoća   73% 27%
Više 1.5 @ 1.37
Više/Manje 2.5 Mn
Koeficijenti   2.10 1.65
Verovatnoća   53% 47%
Više 2.5 @ 2.10
Više/Manje 3.5 Mn
Koeficijenti   3.70 1.23
Verovatnoća   26% 74%
Manje 3.5 @ 1.23
Oba Tima Pogađaju Da Ne
Koeficijenti   1.88 1.80
Verovatnoća   45% 55%
Ne @ 1.80

*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-12-01 16:03. Moguće su trenutne promene!