Serie A - Brazil
subota, 10.10.2026
22:00
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Rio de Janeiro |
| Gosti: |
Belem |
| Udaljenost: |
2 452.4 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Sao Januario
|
| Kapacitet: |
25 000 |
| Dimenzije: |
110 x 75 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
22:00 (18:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.27 |
5.25 |
9.50 |
1 |
|
|
|
1.07 |
3.40 |
| 48% |
22% |
30% |
1.27 |
|
|
|
61% |
39% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
5.00 |
|
|
|
1.53 |
2.40 |
|
|
|
2.30 |
1.62 |
| 78% |
22% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
25% |
75% |
Poslednji 4 susret
|
2026-04-11 |
Remo
|
1 - 1 |
Vasco
|
|
2021-11-19 |
Vasco
|
2 - 2 |
Remo
|
|
2021-08-14 |
Remo
|
2 - 1 |
Vasco
|
|
2016-04-28 |
Vasco
|
2 - 1 |
Remo
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
1 |
|
4 |
3 |
1 |
| 25% |
50% |
25% |
|
100% |
75% |
25% |
Vasco poslednji 12 mečevi
|
2026-10-08 |
Botafogo RJ
|
1 - 2 |
Vasco
|
|
2026-09-20 |
Vasco
|
5 - 0 |
Coritiba
|
|
2026-09-15 |
Vasco
|
2 - 0 |
Santa Fe
|
|
2026-09-12 |
Gremio
|
1 - 2 |
Vasco
|
|
2026-09-08 |
Santa Fe
|
0 - 0 |
Vasco
|
|
2026-09-06 |
Fluminense
|
1 - 0 |
Vasco
|
|
2026-09-03 |
Vitoria
|
0 - 2 |
Vasco
|
|
2026-08-30 |
Vasco
|
3 - 1 |
Cruzeiro
|
|
2026-08-27 |
Vasco
|
1 - 0 |
Vitoria
|
|
2026-08-23 |
Palmeiras
|
4 - 1 |
Vasco
|
|
2026-08-20 |
Olimpia As.
|
1 - 4 |
Vasco
|
|
2026-08-16 |
Vasco
|
0 - 3 |
Santos
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
9 |
7 |
4 |
| 67% |
8% |
25% |
|
75% |
58% |
33% |
Remo poslednji 12 mečevi
|
2026-10-07 |
Remo
|
1 - 1 |
Gremio
|
|
2026-09-19 |
Remo
|
1 - 2 |
Santos
|
|
2026-09-15 |
Bahia
|
2 - 1 |
Remo
|
|
2026-09-06 |
Remo
|
0 - 1 |
Flamengo RJ
|
|
2026-09-01 |
Remo
|
2 - 3 |
Coritiba
|
|
2026-08-22 |
Fluminense
|
2 - 1 |
Remo
|
|
2026-08-18 |
Internacional
|
1 - 1 |
Remo
|
|
2026-08-08 |
Remo
|
2 - 2 |
Atletico-MG
|
|
2026-08-05 |
Remo
|
0 - 1 |
Santos
|
|
2026-08-02 |
Santos
|
0 - 0 |
Remo
|
|
2026-07-29 |
Mirassol SP
|
2 - 1 |
Remo
|
|
2026-07-26 |
Remo
|
2 - 0 |
Vitoria
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
4 |
7 |
|
9 |
6 |
2 |
| 8% |
33% |
58% |
|
75% |
50% |
17% |
Tabela Serie A
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Flamengo RJ |
29 |
18 |
7 |
4 |
57 |
25 |
+32 |
61 |
| 2 |
Palmeiras |
29 |
17 |
9 |
3 |
48 |
21 |
+27 |
60 |
| 3 |
Fluminense |
29 |
14 |
9 |
6 |
48 |
36 |
+12 |
51 |
| 4 |
Atletico-PR |
29 |
14 |
8 |
7 |
45 |
34 |
+11 |
50 |
| 5 |
Cruzeiro |
29 |
14 |
6 |
9 |
44 |
40 |
+4 |
48 |
| 6 |
Bahia |
29 |
12 |
10 |
7 |
43 |
36 |
+7 |
46 |
| 7 |
Atletico-MG |
29 |
12 |
8 |
9 |
39 |
34 |
+5 |
44 |
| 8 |
Santos |
29 |
11 |
9 |
9 |
45 |
43 |
+2 |
42 |
| 9 |
Coritiba |
29 |
10 |
8 |
11 |
37 |
47 |
-10 |
38 |
| 10 |
Bragantino |
29 |
10 |
7 |
12 |
34 |
33 |
+1 |
37 |
| 11 |
Sao Paulo |
29 |
10 |
6 |
13 |
33 |
34 |
-1 |
36 |
| 12 |
Vitoria |
29 |
10 |
6 |
13 |
32 |
42 |
-10 |
36 |
| 13 |
Botafogo RJ |
29 |
9 |
8 |
12 |
42 |
47 |
-5 |
35 |
| 14 |
Vasco |
28 |
9 |
7 |
12 |
36 |
42 |
-6 |
34 |
| 15 |
Mirassol SP |
29 |
8 |
9 |
12 |
34 |
43 |
-9 |
33 |
| 16 |
Corinthians |
29 |
8 |
8 |
13 |
30 |
34 |
-4 |
32 |
| 17 |
Internacional |
29 |
7 |
10 |
12 |
32 |
37 |
-5 |
31 |
| 18 |
Gremio |
29 |
7 |
9 |
13 |
31 |
39 |
-8 |
30 |
| 19 |
Remo |
29 |
5 |
9 |
15 |
33 |
48 |
-15 |
24 |
| 20 |
Chapecoense-SC |
28 |
3 |
9 |
16 |
29 |
57 |
-28 |
18 |
Hronologija mečeva u ligi
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Vasco |
Remo |
| 1 |
Flamengo RJ |
|
3 - 0 |
| 2 |
Palmeiras |
2 - 1 |
|
| 3 |
Fluminense |
3 - 2 |
2 - 1 |
| 4 |
Atletico-PR |
1 - 0 |
|
| 5 |
Cruzeiro |
3 - 1 |
|
| 6 |
Bahia |
0 - 1 |
2 - 1 |
| 7 |
Atletico-MG |
0 - 1 |
3 - 3 |
| 8 |
Santos |
0 - 3 |
2 - 0 |
| 9 |
Coritiba |
5 - 0 |
1 - 0 |
| 10 |
Bragantino |
0 - 3 |
4 - 2 |
| 11 |
Sao Paulo |
2 - 1 |
|
| 12 |
Vitoria |
|
2 - 0 |
| 13 |
Botafogo RJ |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 14 |
Vasco |
- |
|
| 15 |
Mirassol SP |
1 - 1 |
2 - 1 |
| 16 |
Corinthians |
|
3 - 0 |
| 17 |
Internacional |
|
1 - 1 |
| 18 |
Gremio |
2 - 1 |
0 - 0 |
| 19 |
Remo |
|
- |
| 20 |
Chapecoense-SC |
1 - 1 |
2 - 3 |
Statistika timova
| |
Vasco |
Remo |
| Pobeda |
9 |
5 |
| Nerešeno |
7 |
9 |
| Gubici |
12 |
15 |
| Dati golovi |
36 |
33 |
| Primljeni golovi |
42 |
48 |
| Prosek dati golovi |
1.29 |
1.14 |
| Prosek primljeni golovi |
1.50 |
1.66 |
| Meč dati golovi |
71% |
69% |
| Meč primljeni golovi |
89% |
90% |
| Oba Tima Pogađaju |
64% |
62% |
| Više 1.5 |
75% |
83% |
| Više 2.5 |
61% |
52% |
| Više 3.5 |
25% |
24% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
7 |
2 |
| Nerešeno |
2 |
3 |
| Gubici |
5 |
9 |
| Dati golovi |
21 |
14 |
| Primljeni golovi |
18 |
28 |
| Prosek dati golovi |
1.50 |
1.00 |
| Prosek primljeni golovi |
1.29 |
2.00 |
| Meč dati golovi |
71% |
57% |
| Meč primljeni golovi |
86% |
93% |
| Oba Tima Pogađaju |
57% |
57% |
| Više 1.5 |
79% |
86% |
| Više 2.5 |
64% |
64% |
| Više 3.5 |
21% |
21% |
Ukupna statistika za Serie A
| Meč (289) |
| Pobeda u domu |
47% |
| Nerešeno |
28% |
| Pobeda u gostima |
25% |
| Mečevi odigrani |
76% |
| Golovi (772) |
| Golovi po meču |
2.67 |
| Golovi u domu po meču |
1.53 |
| Golovi u gostima po meču |
1.14 |
| Domaći tim je postigao gol u |
83% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
71% |
| Oba Tima Pogađaju |
60% |
| Više 1.5 |
79% |
| Više 2.5 |
52% |
| Više 3.5 |
26% |
Vasco sledeći 6 mečevi
|
2026-10-14 |
Boca Juniors
|
- |
Vasco
|
|
2026-10-18 |
Sao Paulo
|
- |
Vasco
|
|
2026-10-21 |
Vasco
|
- |
Boca Juniors
|
|
2026-10-24 |
Vasco
|
- |
Corinthians
|
|
2026-10-29 |
Vasco
|
- |
Flamengo RJ
|
|
2026-11-01 |
Palmeiras
|
- |
Vasco
|
Remo sledeći 6 mečevi
|
2026-10-18 |
Remo
|
- |
Bragantino
|
|
2026-10-24 |
Cruzeiro
|
- |
Remo
|
|
2026-10-29 |
Remo
|
- |
Botafogo RJ
|
|
2026-11-05 |
Palmeiras
|
- |
Remo
|
|
2026-11-18 |
Remo
|
- |
Chapecoense-SC
|
|
2026-11-22 |
Atletico-PR
|
- |
Remo
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
1.27 |
5.25 |
9.50 |
| Verovatnoća |
48% |
22% |
30% |
|
1 @ 1.27 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.07 |
3.40 |
| Verovatnoća |
61% |
39% |
|
1X @ 1.07 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.17 |
5.00 |
| Verovatnoća |
|
78% |
22% |
|
Više 1.5 @ 1.17 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.53 |
2.40 |
| Verovatnoća |
|
54% |
46% |
|
Više 2.5 @ 1.53 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.30 |
1.62 |
| Verovatnoća |
|
25% |
75% |
|
Manje 3.5 @ 1.62 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.91 |
1.91 |
| Verovatnoća |
|
61% |
39% |
|
Da @ 1.91 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-10 20:03. Moguće su trenutne promene!