La Liga - Španija
ponedeljak, 23.01.2023
20:00
20:00

Valencia

Almeria
2 - 2
(0 - 0, 2 - 2)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Valencia |
| Gosti: | Almeria |
| Udaljenost: | 344.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio Mestalla |
| Kapacitet: | 52 600 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Trener | |
| Domaći: | Carlos Corberan (Spa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 20:00 (21:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 4.00 | 5.50 | 1 | 1.14 | 2.30 | |||
| 54% | 20% | 26% | 1.60 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 4.00 | 1.82 | 2.08 | 3.00 | 1.40 | ||||||
| 71% | 29% | 49% | 51% | 23% | 77% |
Poslednji 12 susret
| 2015-05-23 | Almeria | 2 - 3 | Valencia |
| 2015-01-17 | Valencia | 3 - 2 | Almeria |
| 2014-03-27 | Almeria | 2 - 2 | Valencia |
| 2013-10-30 | Valencia | 1 - 2 | Almeria |
| 2011-08-14 | Almeria | 0 - 0 | Valencia |
| 2011-04-16 | Almeria | 0 - 3 | Valencia |
| 2010-11-28 | Valencia | 2 - 1 | Almeria |
| 2010-03-21 | Valencia | 2 - 0 | Almeria |
| 2009-10-25 | Almeria | 0 - 3 | Valencia |
| 2009-02-01 | Valencia | 3 - 2 | Almeria |
| 2008-09-14 | Almeria | 2 - 2 | Valencia |
| 2008-01-27 | Valencia | 0 - 1 | Almeria |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 9 | 5 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 75% | 42% |
Valencia poslednji 12 mečevi
| 2023-01-18 | Gijon | 0 - 4 | Valencia |
| 2023-01-11 | Real Madrid | 1 - 1 | Valencia |
| 2023-01-06 | Valencia | 0 - 1 | Cadiz CF |
| 2023-01-03 | La Nucia | 0 - 3 | Valencia |
| 2022-12-31 | Villarreal | 2 - 1 | Valencia |
| 2022-12-22 | Valencia | 1 - 3 | Alkmaar |
| 2022-12-16 | Valencia | 1 - 2 | Nottingham |
| 2022-12-09 | Valencia | 4 - 2 | Clermont |
| 2022-11-10 | Valencia | 3 - 0 | Betis |
| 2022-11-06 | Real Sociedad | 1 - 1 | Valencia |
| 2022-10-29 | Valencia | 0 - 1 | Barcelona |
| 2022-10-22 | Valencia | 1 - 2 | Mallorca |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 8 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 67% | 25% |
Almeria poslednji 12 mečevi
| 2023-01-15 | Almeria | 1 - 1 | Atl. Madrid |
| 2023-01-08 | Almeria | 0 - 2 | Real Sociedad |
| 2022-12-30 | Cadiz CF | 1 - 1 | Almeria |
| 2022-12-22 | Almeria | 2 - 0 | Lazio |
| 2022-12-16 | Torino | 1 - 1 | Almeria |
| 2022-12-03 | Almeria | 0 - 1 | Sturm Graz |
| 2022-11-09 | Almeria | 1 - 0 | Getafe |
| 2022-11-05 | Barcelona | 2 - 0 | Almeria |
| 2022-10-29 | Almeria | 3 - 1 | Celta Vigo |
| 2022-10-23 | Villarreal | 2 - 1 | Almeria |
| 2022-10-20 | Almeria | 3 - 2 | Girona |
| 2022-10-16 | Betis | 3 - 1 | Almeria |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 4 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 33% | 25% |
Tabela La Liga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 17 | +30 | 44 |
| 2 | Real Madrid | 17 | +22 | 41 |
| 3 | Real Sociedad | 18 | +10 | 38 |
| 4 | Atl. Madrid | 18 | +11 | 31 |
| 5 | Villarreal | 18 | +8 | 31 |
| 6 | Betis | 17 | +5 | 28 |
| 7 | Osasuna | 18 | +1 | 28 |
| 8 | Ath. Bilbao | 18 | +6 | 26 |
| 9 | Vallecano | 18 | +2 | 26 |
| 10 | Mallorca | 18 | -1 | 25 |
| 11 | Girona | 18 | -2 | 21 |
| 12 | Espanyol | 18 | -4 | 20 |
| 13 | Valencia | 16 | +5 | 19 |
| 14 | Almeria | 17 | -8 | 18 |
| 14 | Sevilla | 18 | -8 | 18 |
| 16 | Getafe | 18 | -9 | 17 |
| 17 | Celta Vigo | 18 | -12 | 17 |
| 18 | Valladolid | 18 | -15 | 17 |
| 19 | Cadiz CF | 18 | -17 | 16 |
| 20 | Elche | 18 | -24 | 6 |
Hronologija mečeva u ligi
| Valencia | |
| Almeria | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Valencia | Almeria |
|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Real Madrid | ||
| 3 | Real Sociedad | ||
| 4 | Atl. Madrid | 0 - 1 | |
| 5 | Villarreal | 2 - 1 | |
| 6 | Betis | 3 - 0 | 3 - 1 |
| 7 | Osasuna | ||
| 8 | Ath. Bilbao | 4 - 0 | |
| 9 | Vallecano | ||
| 10 | Mallorca | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 11 | Girona | 1 - 0 | |
| 12 | Espanyol | ||
| 13 | Valencia | - | |
| 14 | Almeria | - | |
| 14 | Sevilla | ||
| 16 | Getafe | 5 - 1 | |
| 17 | Celta Vigo | 3 - 0 | |
| 18 | Valladolid | 1 - 0 | |
| 19 | Cadiz CF | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 20 | Elche | 2 - 2 | 1 - 1 |
Pozicija u ligi
| Valencia | Almeria | |
| Pozicija | 13 | 14 |
| Bodovi | 19 | 18 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 13 | 20 |
| Bodovi | 13 | 2 |
Forma u ligi
| Valencia | Almeria | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
5
4 7 |
5
3 9 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
1 4 |
0
2 6 |
Golovi u ligi
| Valencia | Almeria | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
23
18 |
18
26 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
15
8 |
4
15 |
Ukupna statistika za La Liga
| Meč (177) | |
| Pobeda u domu | 44% |
| Nerešeno | 25% |
| Pobeda u gostima | 32% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (428) | |
| Golovi po meču | 2.42 |
| Golovi u domu po meču | 1.33 |
| Golovi u gostima po meču | 1.09 |
| Domaći tim je postigao gol u | 73% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 70% |
| Oba Tima Pogađaju | 50% |
| Više 1.5 | 70% |
| Više 2.5 | 46% |
| Više 3.5 | 21% |
Valencia sledeći 6 mečevi
| 2023-01-26 | Valencia | - | Ath. Bilbao |
| 2023-01-29 | Valladolid | - | Valencia |
| 2023-02-02 | Real Madrid | - | Valencia |
| 2023-02-05 | Girona | - | Valencia |
| 2023-02-11 | Valencia | - | Ath. Bilbao |
| 2023-02-20 | Getafe | - | Valencia |
Almeria sledeći 6 mečevi
| 2023-01-27 | Almeria | - | Espanyol |
| 2023-02-06 | Vallecano | - | Almeria |
| 2023-02-11 | Almeria | - | Betis |
| 2023-02-17 | Girona | - | Almeria |
| 2023-02-26 | Almeria | - | Barcelona |
| 2023-03-04 | Almeria | - | Villarreal |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.60 | 4.00 | 5.50 |
| Verovatnoća | 54% | 20% | 26% |
| 1 @ 1.60 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.14 | 2.30 |
| Verovatnoća | 67% | 33% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.25 | 4.00 | |
| Verovatnoća | 71% | 29% | |
| Više 1.5 @ 1.25 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.82 | 2.08 | |
| Verovatnoća | 49% | 51% | |
| Manje 2.5 @ 2.08 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.00 | 1.40 | |
| Verovatnoća | 23% | 77% | |
| Manje 3.5 @ 1.40 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.80 | 1.95 | |
| Verovatnoća | 54% | 46% | |
| Da @ 1.80 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-01-23 16:06. Moguće su trenutne promene!