Division 1 - Jug - Švedska
petak, 23.10.2026
18:00
1 - 4
(0 - 3, 1 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Gothenburg |
| Gosti: |
Tvaaker |
| Udaljenost: |
78.3 km |
| Početni čas |
| Sat: |
18:00 (19:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 5.75 |
4.60 |
1.39 |
2 |
|
|
|
2.75 |
1.12 |
| 22% |
28% |
50% |
1.39 |
|
|
|
31% |
69% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.10 |
5.56 |
|
|
|
1.42 |
2.65 |
|
|
|
2.05 |
1.68 |
| 78% |
22% |
|
|
|
62% |
38% |
|
|
|
38% |
62% |
Poslednji 11 susret
|
2026-08-01 |
Tvaakers
|
2 - 2 |
Utsiktens
|
|
2021-09-04 |
Tvaakers
|
2 - 0 |
Utsiktens
|
|
2021-05-08 |
Utsiktens
|
0 - 4 |
Tvaakers
|
|
2020-10-04 |
Tvaakers
|
2 - 2 |
Utsiktens
|
|
2020-06-17 |
Utsiktens
|
3 - 3 |
Tvaakers
|
|
2019-08-24 |
Tvaakers
|
2 - 2 |
Utsiktens
|
|
2019-04-06 |
Utsiktens
|
3 - 2 |
Tvaakers
|
|
2018-10-20 |
Utsiktens
|
0 - 0 |
Tvaakers
|
|
2018-04-07 |
Tvaakers
|
2 - 1 |
Utsiktens
|
|
2016-08-20 |
Tvaakers
|
0 - 3 |
Utsiktens
|
|
2016-05-08 |
Utsiktens
|
2 - 2 |
Tvaakers
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
6 |
3 |
|
10 |
9 |
7 |
| 18% |
55% |
27% |
|
91% |
82% |
64% |
Utsiktens poslednji 12 mečevi
|
2026-10-18 |
Olympic Malmo
|
4 - 1 |
Utsiktens
|
|
2026-10-11 |
Utsiktens
|
0 - 2 |
Angelholms
|
|
2026-10-03 |
Skövde
|
3 - 2 |
Utsiktens
|
|
2026-09-26 |
Utsiktens
|
3 - 0 |
Jonkopings
|
|
2026-09-19 |
AFC Malmo
|
3 - 1 |
Utsiktens
|
|
2026-09-16 |
Utsiktens
|
0 - 0 |
Laholms
|
|
2026-09-11 |
Trollhattan
|
5 - 0 |
Utsiktens
|
|
2026-09-05 |
Utsiktens
|
1 - 1 |
Lunds
|
|
2026-08-30 |
Trelleborgs
|
2 - 1 |
Utsiktens
|
|
2026-08-25 |
Utsiktens
|
1 - 2 |
Hacken
|
|
2026-08-22 |
Utsiktens
|
2 - 2 |
Eskilsminne
|
|
2026-08-16 |
Rosengard 1917
|
1 - 1 |
Utsiktens
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
4 |
7 |
|
11 |
8 |
5 |
| 8% |
33% |
58% |
|
92% |
67% |
42% |
Tvaakers poslednji 12 mečevi
|
2026-10-17 |
Tvaakers
|
1 - 1 |
Rosengard 1917
|
|
2026-10-12 |
Laholms
|
1 - 1 |
Tvaakers
|
|
2026-10-03 |
Tvaakers
|
1 - 2 |
Hassleholms IF
|
|
2026-09-26 |
Trollhattan
|
4 - 2 |
Tvaakers
|
|
2026-09-20 |
Tvaakers
|
0 - 1 |
Trelleborgs
|
|
2026-09-17 |
Eskilsminne
|
4 - 2 |
Tvaakers
|
|
2026-09-12 |
Tvaakers
|
0 - 0 |
AFC Malmo
|
|
2026-09-06 |
Jonkopings
|
0 - 1 |
Tvaakers
|
|
2026-08-29 |
Tvaakers
|
1 - 1 |
Skövde
|
|
2026-08-22 |
Olympic Malmo
|
3 - 4 |
Tvaakers
|
|
2026-08-15 |
Kristianstad FC
|
1 - 2 |
Tvaakers
|
|
2026-08-08 |
Tvaakers
|
1 - 2 |
Atvidabergs
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
9 |
6 |
3 |
| 25% |
33% |
42% |
|
75% |
50% |
25% |
Tabela Division 1 - Jug
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Trelleborgs |
27 |
18 |
6 |
3 |
61 |
30 |
+31 |
60 |
| 2 |
Hassleholms IF |
27 |
16 |
3 |
8 |
49 |
31 |
+18 |
51 |
| 3 |
Atvidabergs |
27 |
13 |
8 |
6 |
51 |
38 |
+13 |
47 |
| 4 |
Lunds |
27 |
12 |
8 |
7 |
52 |
36 |
+16 |
44 |
| 5 |
AFC Malmo |
27 |
12 |
8 |
7 |
50 |
39 |
+11 |
44 |
| 6 |
Rosengard 1917 |
27 |
10 |
10 |
7 |
43 |
39 |
+4 |
40 |
| 7 |
Trollhattan |
27 |
10 |
8 |
9 |
46 |
44 |
+2 |
38 |
| 8 |
Jonkopings |
27 |
10 |
6 |
11 |
31 |
28 |
+3 |
36 |
| 9 |
Olympic Malmo |
27 |
11 |
3 |
13 |
52 |
51 |
+1 |
36 |
| 10 |
Tvaakers |
27 |
9 |
8 |
10 |
35 |
41 |
-6 |
35 |
| 11 |
Skövde |
27 |
8 |
10 |
9 |
35 |
44 |
-9 |
34 |
| 12 |
Eskilsminne |
27 |
9 |
6 |
12 |
44 |
53 |
-9 |
33 |
| 13 |
Kristianstad FC |
27 |
8 |
6 |
13 |
32 |
40 |
-8 |
30 |
| 14 |
Laholms |
27 |
8 |
5 |
14 |
34 |
44 |
-10 |
29 |
| 15 |
Angelholms |
27 |
5 |
9 |
13 |
33 |
48 |
-15 |
24 |
| 16 |
Utsiktens |
27 |
2 |
6 |
19 |
24 |
66 |
-42 |
12 |
Hronologija mečeva u ligi
| Utsiktens |
|
| Tvaakers |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Utsiktens |
Tvaakers |
| 1 |
Trelleborgs |
0 - 0 |
4 - 1 |
| 2 |
Hassleholms IF |
0 - 2 |
4 - 2 |
| 3 |
Atvidabergs |
0 - 3 |
2 - 2 |
| 4 |
Lunds |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 5 |
AFC Malmo |
0 - 3 |
0 - 1 |
| 6 |
Rosengard 1917 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 7 |
Trollhattan |
1 - 2 |
4 - 2 |
| 8 |
Jonkopings |
3 - 0 |
0 - 1 |
| 9 |
Olympic Malmo |
1 - 3 |
3 - 4 |
| 10 |
Tvaakers |
|
- |
| 11 |
Skövde |
2 - 3 |
0 - 0 |
| 12 |
Eskilsminne |
2 - 2 |
4 - 2 |
| 13 |
Kristianstad FC |
|
1 - 2 |
| 14 |
Laholms |
0 - 0 |
1 - 1 |
| 15 |
Angelholms |
0 - 2 |
|
| 16 |
Utsiktens |
- |
|
Statistika timova
| |
Utsiktens |
Tvaakers |
| Pobeda |
2 |
9 |
| Nerešeno |
6 |
8 |
| Gubici |
19 |
10 |
| Dati golovi |
24 |
35 |
| Primljeni golovi |
66 |
41 |
| Prosek dati golovi |
0.89 |
1.30 |
| Prosek primljeni golovi |
2.44 |
1.52 |
| Meč dati golovi |
59% |
85% |
| Meč primljeni golovi |
89% |
74% |
| Oba Tima Pogađaju |
56% |
67% |
| Više 1.5 |
89% |
67% |
| Više 2.5 |
74% |
52% |
| Više 3.5 |
48% |
30% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
1 |
5 |
| Nerešeno |
4 |
3 |
| Gubici |
8 |
5 |
| Dati golovi |
10 |
19 |
| Primljeni golovi |
22 |
24 |
| Prosek dati golovi |
0.77 |
1.46 |
| Prosek primljeni golovi |
1.69 |
1.85 |
| Meč dati golovi |
46% |
85% |
| Meč primljeni golovi |
77% |
69% |
| Oba Tima Pogađaju |
38% |
62% |
| Više 1.5 |
77% |
62% |
| Više 2.5 |
54% |
54% |
| Više 3.5 |
23% |
46% |
Ukupna statistika za Division 1 - Jug
| Meč (216) |
| Pobeda u domu |
42% |
| Nerešeno |
25% |
| Pobeda u gostima |
32% |
| Mečevi odigrani |
90% |
| Golovi (672) |
| Golovi po meču |
3.11 |
| Golovi u domu po meču |
1.69 |
| Golovi u gostima po meču |
1.43 |
| Domaći tim je postigao gol u |
78% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
77% |
| Oba Tima Pogađaju |
61% |
| Više 1.5 |
80% |
| Više 2.5 |
61% |
| Više 3.5 |
38% |
Utsiktens sledeći 2 mečevi
|
2026-11-01 |
Atvidabergs
|
- |
Utsiktens
|
|
2026-11-07 |
Utsiktens
|
- |
Kristianstad FC
|
Tvaakers sledeći 2 mečevi
|
2026-10-31 |
Angelholms
|
- |
Tvaakers
|
|
2026-11-07 |
Tvaakers
|
- |
Lunds
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
5.75 |
4.60 |
1.39 |
| Verovatnoća |
22% |
28% |
50% |
|
2 @ 1.39 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
2.75 |
1.12 |
| Verovatnoća |
31% |
69% |
|
X2 @ 1.12 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.10 |
5.56 |
| Verovatnoća |
|
78% |
22% |
|
Više 1.5 @ 1.10 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.42 |
2.65 |
| Verovatnoća |
|
62% |
38% |
|
Više 2.5 @ 1.42 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.05 |
1.68 |
| Verovatnoća |
|
38% |
62% |
|
Manje 3.5 @ 1.68 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.61 |
2.15 |
| Verovatnoća |
|
61% |
39% |
|
Da @ 1.61 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-23 16:02. Moguće su trenutne promene!