UEFA Liga Evrope - Osmina finala
četvrtak, 16.03.2023
20:00
St. Gilloise
(Belgija)
Union Berlin
(Nemačka)
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
Pobednik St. Gilloise
ukupan rezultat 6 - 3
Rezulzat prve runde
Union Berlin3 - 3St. Gilloise
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Saint-Gilles (Bel) |
| Gosti: |
Berlin (Nem) |
| Udaljenost: |
652.5 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Constant Vanden Stock
(Briselu / Bel)
|
| Kapacitet: |
28 063 (21 845) |
| Dimenzije: |
105 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Trener |
| Gosti: |
Mauro Lustrinelli (Svj) |
| Početni čas |
| Sat: |
20:00 (21:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.20 |
2.90 |
2.50 |
X2 |
|
|
|
1.50 |
1.36 |
| 31% |
33% |
36% |
1.36 |
|
|
|
40% |
60% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.50 |
2.63 |
|
|
|
2.50 |
1.53 |
|
|
|
4.50 |
1.20 |
| 68% |
32% |
|
|
|
42% |
58% |
|
|
|
23% |
77% |
Poslednji 4 susret
|
2023-03-09 |
Union Berlin
|
3 - 3 |
St. Gilloise
|
|
2022-11-03 |
St. Gilloise
|
0 - 1 |
Union Berlin
|
|
2022-09-08 |
Union Berlin
|
0 - 1 |
St. Gilloise
|
|
2020-01-06 |
Union Berlin
|
2 - 2 |
St. Gilloise
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
1 |
|
2 |
2 |
2 |
| 25% |
50% |
25% |
|
50% |
50% |
50% |
St. Gilloise poslednji 12 mečevi
|
2023-03-12 |
Genk
|
1 - 2 |
St. Gilloise
|
|
2023-03-09 |
Union Berlin
|
3 - 3 |
St. Gilloise
|
|
2023-03-05 |
St. Gilloise
|
2 - 1 |
Eupen
|
|
2023-03-02 |
Antwerp
|
1 - 0 |
St. Gilloise
|
|
2023-02-25 |
Westerlo
|
4 - 2 |
St. Gilloise
|
|
2023-02-18 |
St. Gilloise
|
2 - 4 |
St. Liege
|
|
2023-02-10 |
Club Brugge
|
1 - 1 |
St. Gilloise
|
|
2023-02-05 |
St. Gilloise
|
4 - 0 |
Waregem
|
|
2023-02-01 |
St. Gilloise
|
1 - 0 |
Antwerp
|
|
2023-01-28 |
Charleroi
|
0 - 1 |
St. Gilloise
|
|
2023-01-21 |
St. Gilloise
|
1 - 0 |
OH Leuven
|
|
2023-01-18 |
Cercle Brugge
|
1 - 1 |
St. Gilloise
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
8 |
6 |
4 |
| 50% |
25% |
25% |
|
67% |
50% |
33% |
Union Berlin poslednji 12 mečevi
|
2023-03-12 |
Wolfsburg
|
1 - 1 |
Union Berlin
|
|
2023-03-09 |
Union Berlin
|
3 - 3 |
St. Gilloise
|
|
2023-03-04 |
Union Berlin
|
0 - 0 |
FC Koln
|
|
2023-02-26 |
Bayern
|
3 - 0 |
Union Berlin
|
|
2023-02-23 |
Union Berlin
|
3 - 1 |
Ajax
|
|
2023-02-19 |
Union Berlin
|
0 - 0 |
Schalke
|
|
2023-02-16 |
Ajax
|
0 - 0 |
Union Berlin
|
|
2023-02-11 |
RB Leipzig
|
1 - 2 |
Union Berlin
|
|
2023-02-04 |
Union Berlin
|
2 - 1 |
Mainz
|
|
2023-01-31 |
Union Berlin
|
2 - 1 |
Wolfsburg
|
|
2023-01-28 |
Hertha Berlin
|
0 - 2 |
Union Berlin
|
|
2023-01-25 |
Bremen
|
1 - 2 |
Union Berlin
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
5 |
1 |
|
9 |
7 |
2 |
| 50% |
42% |
8% |
|
75% |
58% |
17% |
Tabela Pro League (Belgija)
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Genk |
29 |
21 |
4 |
4 |
68 |
29 |
+39 |
67 |
| 2 |
St. Gilloise |
29 |
19 |
5 |
5 |
59 |
35 |
+24 |
62 |
| 3 |
Antwerp |
29 |
18 |
6 |
5 |
53 |
24 |
+29 |
60 |
| 4 |
Club Brugge |
29 |
13 |
10 |
6 |
49 |
35 |
+14 |
49 |
| 5 |
Gent |
29 |
14 |
6 |
9 |
53 |
34 |
+19 |
48 |
| 6 |
Westerlo |
29 |
13 |
6 |
10 |
56 |
48 |
+8 |
45 |
| 7 |
St. Liege |
29 |
13 |
6 |
10 |
46 |
38 |
+8 |
45 |
| 8 |
Cercle Brugge |
29 |
10 |
10 |
9 |
40 |
40 |
0 |
40 |
| 9 |
Anderlecht |
29 |
11 |
6 |
12 |
42 |
38 |
+4 |
39 |
| 10 |
OH Leuven |
29 |
10 |
9 |
10 |
44 |
41 |
+3 |
39 |
| 11 |
Charleroi |
29 |
11 |
5 |
13 |
35 |
43 |
-8 |
38 |
| 12 |
St. Truiden |
29 |
9 |
9 |
11 |
28 |
33 |
-5 |
36 |
| 13 |
KV Mechelen |
29 |
10 |
6 |
13 |
43 |
51 |
-8 |
36 |
| 14 |
Eupen |
29 |
7 |
6 |
16 |
39 |
59 |
-20 |
27 |
| 15 |
Kortrijk |
29 |
7 |
6 |
16 |
34 |
54 |
-20 |
27 |
| 16 |
Oostende |
29 |
6 |
6 |
17 |
33 |
61 |
-28 |
24 |
| 17 |
Waregem |
29 |
5 |
8 |
16 |
39 |
67 |
-28 |
23 |
| 18 |
Seraing |
29 |
5 |
4 |
20 |
25 |
56 |
-31 |
19 |
Tabela Bundesliga (Nemačka)
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Bayern |
24 |
15 |
7 |
2 |
71 |
25 |
+46 |
52 |
| 2 |
Dortmund |
24 |
16 |
2 |
6 |
49 |
30 |
+19 |
50 |
| 3 |
RB Leipzig |
24 |
13 |
6 |
5 |
49 |
29 |
+20 |
45 |
| 4 |
Union Berlin |
24 |
13 |
6 |
5 |
36 |
28 |
+8 |
45 |
| 5 |
Freiburg |
24 |
13 |
6 |
5 |
37 |
33 |
+4 |
45 |
| 6 |
E. Frankfurt |
24 |
11 |
7 |
6 |
46 |
34 |
+12 |
40 |
| 7 |
Mainz |
24 |
10 |
6 |
8 |
39 |
35 |
+4 |
36 |
| 8 |
Wolfsburg |
24 |
9 |
8 |
7 |
43 |
32 |
+11 |
35 |
| 9 |
Leverkusen |
24 |
10 |
4 |
10 |
43 |
39 |
+4 |
34 |
| 10 |
Monchengladbach |
24 |
8 |
6 |
10 |
38 |
42 |
-4 |
30 |
| 11 |
Bremen |
24 |
9 |
3 |
12 |
37 |
46 |
-9 |
30 |
| 12 |
FC Koln |
24 |
6 |
9 |
9 |
32 |
38 |
-6 |
27 |
| 13 |
Augsburg |
24 |
8 |
3 |
13 |
31 |
44 |
-13 |
27 |
| 14 |
Bochum |
24 |
7 |
1 |
16 |
26 |
56 |
-30 |
22 |
| 15 |
Hertha Berlin |
24 |
5 |
6 |
13 |
29 |
45 |
-16 |
21 |
| 16 |
Stuttgart |
24 |
4 |
8 |
12 |
29 |
41 |
-12 |
20 |
| 17 |
Schalke |
24 |
4 |
8 |
12 |
20 |
44 |
-24 |
20 |
| 18 |
Hoffenheim |
24 |
5 |
4 |
15 |
30 |
44 |
-14 |
19 |
St. Gilloise sledeći 6 mečevi
|
2023-03-19 |
St. Gilloise
|
- |
KV Mechelen
|
|
2023-04-02 |
St. Gilloise
|
- |
St. Truiden
|
|
2023-04-08 |
Gent
|
- |
St. Gilloise
|
|
2023-04-13 |
Leverkusen
|
- |
St. Gilloise
|
|
2023-04-16 |
St. Gilloise
|
- |
Seraing
|
|
2023-04-20 |
St. Gilloise
|
- |
Leverkusen
|
Union Berlin sledeći 6 mečevi
|
2023-03-19 |
Union Berlin
|
- |
E. Frankfurt
|
|
2023-04-01 |
Union Berlin
|
- |
Stuttgart
|
|
2023-04-04 |
E. Frankfurt
|
- |
Union Berlin
|
|
2023-04-08 |
Dortmund
|
- |
Union Berlin
|
|
2023-04-16 |
Union Berlin
|
- |
Bochum
|
|
2023-04-23 |
Monchengladbach
|
- |
Union Berlin
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
3.20 |
2.90 |
2.50 |
| Verovatnoća |
31% |
33% |
36% |
|
X2 @ 1.36 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.50 |
1.36 |
| Verovatnoća |
40% |
60% |
|
X2 @ 1.36 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.50 |
2.63 |
| Verovatnoća |
|
68% |
32% |
|
Više 1.5 @ 1.50 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.50 |
1.53 |
| Verovatnoća |
|
42% |
58% |
|
Manje 2.5 @ 1.53 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
4.50 |
1.20 |
| Verovatnoća |
|
23% |
77% |
|
Manje 3.5 @ 1.20 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
2.00 |
1.75 |
| Verovatnoća |
|
49% |
51% |
|
Ne @ 1.75 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-03-16 16:03. Moguće su trenutne promene!