2. divizija - Grupa 2 - Norveška
petak, 21.07.2023
18:00
18:00

Ullensaker/Kisa

Strømmen
1 - 4
(0 - 1, 1 - 3)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Jessheim |
| Gosti: | Strommen |
| Udaljenost: | 23.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Jessheim Stadion |
| Kapacitet: | 1 551 (1 167) |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 18:00 (19:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.37 | 4.75 | 5.75 | 1 | 1.11 | 2.85 | |||
| 48% | 19% | 33% | 1.37 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 5.50 | 1.40 | 2.70 | 1.98 | 1.71 | ||||||
| 87% | 13% | 61% | 39% | 36% | 64% |
Poslednji 12 susret
| 2022-02-19 | Strømmen | 1 - 2 | Ullensaker/Kisa |
| 2021-11-01 | Strømmen | 2 - 1 | Ullensaker/Kisa |
| 2021-07-17 | Ullensaker/Kisa | 0 - 0 | Strømmen |
| 2021-05-02 | Ullensaker/Kisa | 0 - 0 | Strømmen |
| 2020-11-21 | Strømmen | 3 - 1 | Ullensaker/Kisa |
| 2020-07-03 | Ullensaker/Kisa | 4 - 0 | Strømmen |
| 2019-09-01 | Ullensaker/Kisa | 2 - 2 | Strømmen |
| 2019-03-31 | Strømmen | 1 - 1 | Ullensaker/Kisa |
| 2018-08-26 | Strømmen | 3 - 2 | Ullensaker/Kisa |
| 2018-04-15 | Ullensaker/Kisa | 2 - 1 | Strømmen |
| 2017-10-22 | Strømmen | 3 - 4 | Ullensaker/Kisa |
| 2017-04-17 | Ullensaker/Kisa | 2 - 0 | Strømmen |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 8 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 67% | 42% |
Ullensaker/Kisa poslednji 12 mečevi
| 2023-06-23 | Tromsdalen | 2 - 1 | Ullensaker/Kisa |
| 2023-06-17 | Ullensaker/Kisa | 2 - 0 | Stromsgodset 2 |
| 2023-06-10 | Ullern IF | 0 - 1 | Ullensaker/Kisa |
| 2023-06-07 | Stjordals Blink | 2 - 2 | Ullensaker/Kisa |
| 2023-06-04 | Gjovik-Lyn | 1 - 3 | Ullensaker/Kisa |
| 2023-06-01 | Ullensaker/Kisa | 2 - 2 | Lillestrom |
| 2023-05-28 | Ullensaker/Kisa | 1 - 0 | Kvik Halden |
| 2023-05-15 | Stjordals Blink | 1 - 1 | Ullensaker/Kisa |
| 2023-05-07 | Ullensaker/Kisa | 1 - 1 | Junkeren |
| 2023-04-30 | Brann Bergen 2 | 0 - 5 | Ullensaker/Kisa |
| 2023-04-22 | Ullensaker/Kisa | 5 - 1 | Alta |
| 2023-04-16 | Levanger | 2 - 0 | Ullensaker/Kisa |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 10 | 6 | 5 | |
| 50% | 33% | 17% | 83% | 50% | 42% |
Strømmen poslednji 12 mečevi
| 2023-06-24 | Strømmen | 2 - 1 | Kvik Halden |
| 2023-06-18 | Junkeren | 3 - 1 | Strømmen |
| 2023-06-10 | Strømmen | 2 - 1 | Stjordals Blink |
| 2023-06-04 | Strømmen | 2 - 0 | Ullern IF |
| 2023-06-01 | Strømmen | 1 - 3 | Mjondalen |
| 2023-05-29 | Levanger | 2 - 0 | Strømmen |
| 2023-05-24 | Eidsvold TF | 1 - 1 | Strømmen |
| 2023-05-13 | Strømmen | 2 - 1 | Sotra SK |
| 2023-05-08 | Stromsgodset 2 | 0 - 3 | Strømmen |
| 2023-04-29 | Strømmen | 3 - 2 | Baerum |
| 2023-04-23 | Tromsdalen | 5 - 0 | Strømmen |
| 2023-04-16 | Alta | 1 - 0 | Strømmen |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 11 | 8 | 4 | |
| 50% | 8% | 42% | 92% | 67% | 33% |
Tabela 2. divizija - Grupa 2
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levanger | 11 | +24 | 33 |
| 2 | Tromsdalen | 11 | +16 | 25 |
| 3 | Ullensaker/Kisa | 11 | +12 | 21 |
| 4 | Strømmen | 11 | -2 | 18 |
| 5 | Sotra SK | 11 | +3 | 16 |
| 6 | Junkeren | 11 | 0 | 16 |
| 7 | Baerum | 11 | -5 | 15 |
| 8 | Alta | 11 | -9 | 15 |
| 9 | Brann Bergen 2 | 11 | +1 | 14 |
| 10 | Kvik Halden | 11 | -1 | 13 |
| 11 | Stjordals Blink | 11 | -3 | 10 |
| 12 | Stromsgodset 2 | 11 | -10 | 8 |
| 13 | Ullern IF | 11 | -10 | 4 |
| 14 | Gjovik-Lyn | 11 | -16 | 3 |
Hronologija mečeva u ligi
| Ullensaker/Kisa | |
| Strømmen | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Ullensaker/Kisa | Strømmen |
|---|---|---|---|
| 1 | Levanger | 2 - 0 | |
| 2 | Tromsdalen | 5 - 0 | |
| 3 | Ullensaker/Kisa | - | |
| 4 | Strømmen | - | |
| 5 | Sotra SK | 2 - 2 | |
| 6 | Junkeren | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 7 | Baerum | ||
| 8 | Alta | 5 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Brann Bergen 2 | ||
| 10 | Kvik Halden | 1 - 0 | |
| 11 | Stjordals Blink | ||
| 12 | Stromsgodset 2 | 2 - 0 | 0 - 3 |
| 13 | Ullern IF | ||
| 14 | Gjovik-Lyn |
Pozicija u ligi
| Ullensaker/Kisa | Strømmen | |
| Pozicija | 3 | 4 |
| Bodovi | 21 | 18 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 5 | 10 |
| Bodovi | 11 | 3 |
Forma u ligi
| Ullensaker/Kisa | Strømmen | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
6
3 2 |
6
0 5 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
2 0 |
1
0 4 |
Golovi u ligi
| Ullensaker/Kisa | Strømmen | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
22
10 |
16
18 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
11
4 |
4
11 |
Ukupna statistika za 2. divizija - Grupa 2
| Meč (77) | |
| Pobeda u domu | 45% |
| Nerešeno | 21% |
| Pobeda u gostima | 34% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (277) | |
| Golovi po meču | 3.60 |
| Golovi u domu po meču | 1.99 |
| Golovi u gostima po meču | 1.61 |
| Domaći tim je postigao gol u | 83% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 84% |
| Oba Tima Pogađaju | 70% |
| Više 1.5 | 88% |
| Više 2.5 | 68% |
| Više 3.5 | 45% |
Ullensaker/Kisa sledeći 6 mečevi
| 2023-07-29 | Baerum | - | Ullensaker/Kisa |
| 2023-08-06 | Ullensaker/Kisa | - | Tromsdalen |
| 2023-08-12 | Junkeren | - | Ullensaker/Kisa |
| 2023-08-19 | Ullensaker/Kisa | - | Baerum |
| 2023-08-26 | Sotra SK | - | Ullensaker/Kisa |
| 2023-09-04 | Ullensaker/Kisa | - | Brann Bergen 2 |
Strømmen sledeći 6 mečevi
| 2023-07-29 | Strømmen | - | Gjovik-Lyn |
| 2023-08-05 | Stjordals Blink | - | Strømmen |
| 2023-08-13 | Strømmen | - | Stromsgodset 2 |
| 2023-08-19 | Gjovik-Lyn | - | Strømmen |
| 2023-08-27 | Strømmen | - | Tromsdalen |
| 2023-09-03 | Kvik Halden | - | Strømmen |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.37 | 4.75 | 5.75 |
| Verovatnoća | 48% | 19% | 33% |
| 1 @ 1.37 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.11 | 2.85 |
| Verovatnoća | 59% | 41% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.12 | 5.50 | |
| Verovatnoća | 87% | 13% | |
| Više 1.5 @ 1.12 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.40 | 2.70 | |
| Verovatnoća | 61% | 39% | |
| Više 2.5 @ 1.40 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.98 | 1.71 | |
| Verovatnoća | 36% | 64% | |
| Manje 3.5 @ 1.71 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.60 | 2.20 | |
| Verovatnoća | 59% | 41% | |
| Da @ 1.60 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-07-21 16:00. Moguće su trenutne promene!