Primera RFEF - Grupa 1 - Španija

subota, 31.10.2026
15:30
UD Logrones

UD Logrones

Mirandes

Mirandes

0 - 1
(0 - 0,  0 - 1)
Informacija
Grad
Domaći: Logrono
Gosti: Miranda de Ebro
Udaljenost: 47.5 km
Stadion
Stadion: Estadio Las Gaunas
Kapacitet: 16 000
Dimenzije: 104 x 66 m
Fotografije: Google maps (mapa)
Početni čas
Sat: 15:30 (16:30 lokalno vreme)
Reklama

Koeficijenti

1 X 2 P/K 1X X2
2.05 3.25 3.20 1X 1.29 1.62
39% 32% 29% 1.29 56% 44%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.29 3.50 1.90 1.90 3.25 1.33
78% 22% 48% 52% 27% 73%

Poslednji 7 susret

2026-08-21 UD Logrones 4 - 0 Mirandes
2021-04-11 Mirandes 0 - 1 UD Logrones
2021-01-02 UD Logrones 2 - 1 Mirandes
2019-04-27 UD Logrones 3 - 0 Mirandes
2018-12-09 Mirandes 1 - 0 UD Logrones
2018-04-14 Mirandes 1 - 0 UD Logrones
2017-11-19 UD Logrones 1 - 2 Mirandes
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
4 0 3 4 4 1
57% 0% 43% 57% 57% 14%

UD Logrones poslednji 12 mečevi

2026-10-24 Real Aviles 1 - 3 UD Logrones
2026-10-18 UD Logrones 1 - 1 Cultural Leonesa
2026-10-12 Lugo 3 - 1 UD Logrones
2026-10-04 UD Logrones 2 - 1 La Coruna B
2026-09-27 Merida AD 3 - 5 UD Logrones
2026-09-18 UD Logrones 1 - 1 Pontevedra
2026-09-12 UD Ourense 0 - 3 UD Logrones
2026-09-06 Zamora CF 1 - 2 UD Logrones
2026-08-31 UD Logrones 2 - 1 Extremadura UD
2026-08-21 UD Logrones 4 - 0 Mirandes
2026-08-14 UD Logrones 1 - 2 Zaragoza
2026-08-04 Huesca 0 - 1 UD Logrones
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
8 2 2 11 9 4
67% 17% 17% 92% 75% 33%

Mirandes poslednji 12 mečevi

2026-10-24 Mirandes 2 - 0 Ferrol
2026-10-17 Barakaldo 2 - 0 Mirandes
2026-10-10 Mirandes 1 - 1 Zamora CF
2026-10-04 Ponferradina 1 - 0 Mirandes
2026-09-27 Mirandes 1 - 0 Unionistas
2026-09-19 Real Union 2 - 2 Mirandes
2026-09-12 Merida AD 3 - 4 Mirandes
2026-09-05 Mirandes 2 - 0 UD Ourense
2026-08-28 Cacereno 1 - 0 Mirandes
2026-08-21 UD Logrones 4 - 0 Mirandes
2026-08-13 Atl. Madrid B 1 - 2 Mirandes
2026-05-31 Leganes 1 - 0 Mirandes
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 8 4 3
42% 17% 42% 67% 33% 25%
Reklama

Tabela Primera RFEF - Grupa 1

P Klub Od Pb Nr Iz DG PG GR Bod
1 Lugo 9 7 1 1 16 8 +8 22
2 UD Logrones 9 6 2 1 20 12 +8 20
3 Ferrol 9 5 1 3 9 7 +2 16
4 Cacereno 9 4 3 2 8 5 +3 15
5 Mirandes 9 4 2 3 12 10 +2 14
6 Pontevedra 9 4 2 3 12 11 +1 14
7 Extremadura UD 9 4 1 4 16 10 +6 13
8 Real Union 9 3 4 2 19 14 +5 13
9 Merida AD 9 4 1 4 15 12 +3 13
10 Ponferradina 9 3 4 2 6 6 0 13
11 Ath. Bilbao B 9 3 3 3 14 12 +2 12
12 Cultural Leonesa 9 3 3 3 10 9 +1 12
12 Zamora CF 9 3 3 3 10 9 +1 12
14 Real Aviles 9 3 2 4 15 13 +2 11
15 Barakaldo 9 2 4 3 8 10 -2 10
16 Unionistas 9 3 1 5 12 15 -3 10
17 Coria 9 2 3 4 12 16 -4 9
18 La Coruna B 9 2 2 5 8 16 -8 8
19 UD Ourense 9 1 2 6 3 15 -12 5
20 Arenas Club 9 1 2 6 7 22 -15 5

Hronologija mečeva u ligi

UD Logrones          
Mirandes          
Domaći          
Gosti          

Meč domaći/gosti

P Klub UD Logrones Mirandes
1 Lugo    
2 UD Logrones -  
3 Ferrol    
4 Cacereno   1 - 0
5 Mirandes   -
6 Pontevedra 1 - 1  
7 Extremadura UD 2 - 1  
8 Real Union   2 - 2
9 Merida AD   3 - 4
10 Ponferradina   1 - 0
11 Ath. Bilbao B    
12 Cultural Leonesa 1 - 1  
12 Zamora CF    
14 Real Aviles    
15 Barakaldo   2 - 0
16 Unionistas    
17 Coria    
18 La Coruna B 2 - 1  
19 UD Ourense    
20 Arenas Club    

Statistika timova

  UD Logrones Mirandes
Pobeda 6 4
Nerešeno 2 2
Gubici 1 3
Dati golovi 20 12
Primljeni golovi 12 10
Prosek dati golovi 2.22 1.33
Prosek primljeni golovi 1.33 1.11
Meč dati golovi 100% 67%
Meč primljeni golovi 89% 67%
Oba Tima Pogađaju 89% 33%
Više 1.5 100% 67%
Više 2.5 78% 22%
Više 3.5 33% 22%
  Domaći Gosti
Pobeda 2 1
Nerešeno 2 1
Gubici 0 3
Dati golovi 6 6
Primljeni golovi 4 9
Prosek dati golovi 1.50 1.20
Prosek primljeni golovi 1.00 1.80
Meč dati golovi 100% 40%
Meč primljeni golovi 100% 100%
Oba Tima Pogađaju 100% 40%
Više 1.5 100% 60%
Više 2.5 50% 40%
Više 3.5 0% 40%

Ukupna statistika za Primera RFEF - Grupa 1

Meč   (90)
Pobeda u domu 48%
Nerešeno 26%
Pobeda u gostima 27%
Mečevi odigrani 24%
Golovi   (232)
Golovi po meču 2.58
Golovi u domu po meču 1.44
Golovi u gostima po meču 1.13
Domaći tim je postigao gol u 82%
Gostujući tim je postigao gol u 62%
Oba Tima Pogađaju 51%
Više 1.5 70%
Više 2.5 46%
Više 3.5 27%

UD Logrones sledeći 6 mečevi

2026-11-07 Ferrol - UD Logrones
2026-11-15 UD Logrones - Arenas Club
2026-11-22 Cacereno - UD Logrones
2026-11-29 UD Logrones - Barakaldo
2026-12-06 Ponferradina - UD Logrones
2026-12-13 Coria - UD Logrones

Mirandes sledeći 6 mečevi

2026-11-08 Mirandes - Coria
2026-11-15 Lugo - Mirandes
2026-11-21 Mirandes - Ath. Bilbao B
2026-11-29 Real Aviles - Mirandes
2026-12-06 Mirandes - Extremadura UD
2026-12-13 Mirandes - La Coruna B

Koeficijenti i verovatnoća

Standardno 1X2 1 X 2
Koeficijenti 2.05 3.25 3.20
Verovatnoća 39% 32% 29%
1X @ 1.29
Dupla šansa 1X X2
Koeficijenti 1.29 1.62
Verovatnoća 56% 44%
1X @ 1.29
Više/Manje 1.5 Vš Mn
Koeficijenti   1.29 3.50
Verovatnoća   78% 22%
Više 1.5 @ 1.29
Više/Manje 2.5 Vš Mn
Koeficijenti   1.90 1.90
Verovatnoća   48% 52%
Manje 2.5 @ 1.90
Više/Manje 3.5 Vš Mn
Koeficijenti   3.25 1.33
Verovatnoća   27% 73%
Manje 3.5 @ 1.33
Oba Tima Pogađaju Da Ne
Koeficijenti   1.73 2.00
Verovatnoća   57% 43%
Da @ 1.73

*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-31 12:00. Moguće su trenutne promene!