Division 1 - Jug - Švedska
subota, 26.08.2023
15:00
15:00

Tvaakers

Trollhattan
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Tvaaker |
| Gosti: | Trollhattan |
| Udaljenost: | 138.1 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (16:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.75 | 3.60 | 1.75 | X2 | 1.95 | 1.23 | |||
| 33% | 27% | 40% | 1.23 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 4.00 | 1.63 | 2.10 | 2.55 | 1.44 | ||||||
| 69% | 31% | 58% | 42% | 29% | 71% |
Poslednji 11 susret
| 2023-06-26 | Trollhattan | 3 - 4 | Tvaakers |
| 2022-08-06 | Trollhattan | 1 - 0 | Tvaakers |
| 2022-05-14 | Tvaakers | 0 - 1 | Trollhattan |
| 2021-08-15 | Trollhattan | 1 - 1 | Tvaakers |
| 2021-05-01 | Tvaakers | 1 - 1 | Trollhattan |
| 2020-10-26 | Trollhattan | 3 - 4 | Tvaakers |
| 2020-07-01 | Tvaakers | 2 - 1 | Trollhattan |
| 2019-08-18 | Trollhattan | 1 - 0 | Tvaakers |
| 2019-06-20 | Tvaakers | 1 - 2 | Trollhattan |
| 2016-09-17 | Tvaakers | 1 - 1 | Trollhattan |
| 2016-07-10 | Trollhattan | 0 - 0 | Tvaakers |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 4 | 7 | 4 | 2 | |
| 27% | 36% | 36% | 64% | 36% | 18% |
Tvaakers poslednji 12 mečevi
| 2023-08-23 | Tvaakers | 1 - 2 | Kalmar |
| 2023-08-19 | AFC Malmo | 0 - 1 | Tvaakers |
| 2023-08-12 | Atvidabergs | 1 - 0 | Tvaakers |
| 2023-08-05 | Tvaakers | 0 - 0 | Olympic Malmo |
| 2023-07-29 | Tvaakers | 3 - 0 | Atvidabergs |
| 2023-06-26 | Trollhattan | 3 - 4 | Tvaakers |
| 2023-06-17 | Tvaakers | 1 - 1 | Oddevold |
| 2023-06-10 | Norrby | 2 - 3 | Tvaakers |
| 2023-06-03 | Tvaakers | 0 - 1 | Torns |
| 2023-05-27 | Ahlafors IF | 1 - 0 | Tvaakers |
| 2023-05-21 | Tvaakers | 2 - 1 | Ljungskile |
| 2023-05-17 | Falkenbergs | 3 - 0 | Tvaakers |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 6 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 50% | 17% |
Trollhattan poslednji 12 mečevi
| 2023-08-23 | Trollhattan | 0 - 4 | Landskrona |
| 2023-08-19 | Trollhattan | 3 - 0 | Oskarshamns |
| 2023-08-14 | Vanersborgs IF | 2 - 0 | Trollhattan |
| 2023-08-07 | Trollhattan | 4 - 1 | Ahlafors IF |
| 2023-07-29 | Eskilsminne | 2 - 2 | Trollhattan |
| 2023-06-26 | Trollhattan | 3 - 4 | Tvaakers |
| 2023-06-18 | Trollhattan | 2 - 3 | Torns |
| 2023-06-13 | Ahlafors IF | 0 - 4 | Trollhattan |
| 2023-06-08 | Trollhattan | 4 - 3 | Ahlafors IF |
| 2023-06-04 | Trollhattan | 0 - 0 | Lunds |
| 2023-05-29 | Oddevold | 0 - 0 | Trollhattan |
| 2023-05-21 | Trollhattan | 3 - 1 | AFC Malmo |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 9 | 8 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 75% | 67% |
Tabela Division 1 - Jug
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Oddevold | 18 | +23 | 41 |
| 2 | Falkenbergs | 18 | +28 | 37 |
| 3 | Trollhattan | 18 | +27 | 37 |
| 4 | Lunds | 18 | +12 | 36 |
| 5 | Eskilsminne | 18 | +16 | 32 |
| 6 | AFC Malmo | 19 | +8 | 26 |
| 7 | Tvaakers | 18 | -2 | 26 |
| 8 | Atvidabergs | 18 | -12 | 23 |
| 9 | Torns | 19 | -12 | 23 |
| 10 | Norrby | 19 | +2 | 22 |
| 11 | Ljungskile | 19 | -7 | 19 |
| 12 | Oskarshamns | 18 | -16 | 19 |
| 13 | Vanersborgs IF | 18 | -6 | 18 |
| 14 | Ahlafors IF | 18 | -24 | 18 |
| 15 | Olympic Malmo | 18 | -13 | 16 |
| 16 | Angelholms | 18 | -24 | 16 |
Hronologija mečeva u ligi
| Tvaakers | |
| Trollhattan | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Tvaakers | Trollhattan |
|---|---|---|---|
| 1 | Oddevold | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 2 | Falkenbergs | ||
| 3 | Trollhattan | - | |
| 4 | Lunds | ||
| 5 | Eskilsminne | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 6 | AFC Malmo | 0 - 1 | |
| 7 | Tvaakers | - | |
| 8 | Atvidabergs | 3 - 0 | |
| 9 | Torns | 0 - 1 | |
| 10 | Norrby | 1 - 1 | |
| 11 | Ljungskile | 2 - 1 | 0 - 4 |
| 12 | Oskarshamns | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 13 | Vanersborgs IF | 2 - 0 | |
| 14 | Ahlafors IF | 0 - 4 | |
| 15 | Olympic Malmo | 0 - 0 | |
| 16 | Angelholms | 1 - 0 | 0 - 3 |
Pozicija u ligi
| Tvaakers | Trollhattan | |
| Pozicija | 7 | 3 |
| Bodovi | 26 | 37 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 8 | 2 |
| Bodovi | 14 | 15 |
Forma u ligi
| Tvaakers | Trollhattan | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
8
2 8 |
11
4 3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
2 3 |
4
3 1 |
Golovi u ligi
| Tvaakers | Trollhattan | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
19
21 |
44
17 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
9
6 |
16
6 |
Ukupna statistika za Division 1 - Jug
| Meč (146) | |
| Pobeda u domu | 48% |
| Nerešeno | 20% |
| Pobeda u gostima | 32% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (398) | |
| Golovi po meču | 2.73 |
| Golovi u domu po meču | 1.65 |
| Golovi u gostima po meču | 1.08 |
| Domaći tim je postigao gol u | 75% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 61% |
| Oba Tima Pogađaju | 41% |
| Više 1.5 | 70% |
| Više 2.5 | 52% |
| Više 3.5 | 28% |
Tvaakers sledeći 6 mečevi
| 2023-09-02 | Oskarshamns | - | Tvaakers |
| 2023-09-09 | Tvaakers | - | Norrby |
| 2023-09-17 | Oddevold | - | Tvaakers |
| 2023-09-23 | Torns | - | Tvaakers |
| 2023-09-30 | Tvaakers | - | Ahlafors IF |
| 2023-10-07 | Tvaakers | - | Falkenbergs |
Trollhattan sledeći 6 mečevi
| 2023-09-04 | Trollhattan | - | Ljungskile |
| 2023-09-11 | Trollhattan | - | Oddevold |
| 2023-09-16 | Torns | - | Trollhattan |
| 2023-09-23 | Atvidabergs | - | Trollhattan |
| 2023-10-02 | Trollhattan | - | Norrby |
| 2023-10-07 | AFC Malmo | - | Trollhattan |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.75 | 3.60 | 1.75 |
| Verovatnoća | 33% | 27% | 40% |
| X2 @ 1.23 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.95 | 1.23 |
| Verovatnoća | 45% | 55% |
| X2 @ 1.23 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.21 | 4.00 | |
| Verovatnoća | 69% | 31% | |
| Više 1.5 @ 1.21 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.63 | 2.10 | |
| Verovatnoća | 58% | 42% | |
| Više 2.5 @ 1.63 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.55 | 1.44 | |
| Verovatnoća | 29% | 71% | |
| Manje 3.5 @ 1.44 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.62 | 2.15 | |
| Verovatnoća | 41% | 59% | |
| Ne @ 2.15 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-08-26 12:02. Moguće su trenutne promene!