Superliga - Srbija
utorak, 26.09.2023
18:05
18:05

TSC Backa Topola

Napredak
odloženo
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Bačka Topola |
| Gosti: | Kruševac |
| Udaljenost: | 282.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | TSC Arena |
| Kapacitet: | 4 500 |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 18:05 (19:05 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.31 | 4.60 | 7.75 | 1 | 1.07 | 3.20 | |||
| 67% | 15% | 18% | 1.31 | 78% | 22% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.23 | 3.70 | 1.71 | 2.00 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 62% | 38% | 57% | 43% | 29% | 71% |
Poslednji 11 susret
| 2023-02-11 | TSC Backa Topola | 2 - 0 | Napredak |
| 2022-08-13 | Napredak | 0 - 0 | TSC Backa Topola |
| 2022-05-06 | TSC Backa Topola | 2 - 0 | Napredak |
| 2022-02-26 | Napredak | 2 - 2 | TSC Backa Topola |
| 2021-09-16 | TSC Backa Topola | 1 - 2 | Napredak |
| 2021-04-29 | TSC Backa Topola | 1 - 3 | Napredak |
| 2020-11-25 | TSC Backa Topola | 2 - 0 | Napredak |
| 2020-11-21 | Napredak | 2 - 1 | TSC Backa Topola |
| 2020-03-01 | TSC Backa Topola | 2 - 1 | Napredak |
| 2019-09-25 | Napredak | 1 - 1 | TSC Backa Topola |
| 2019-09-21 | Napredak | 1 - 3 | TSC Backa Topola |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 3 | 10 | 6 | 3 | |
| 45% | 27% | 27% | 91% | 55% | 27% |
TSC Backa Topola poslednji 12 mečevi
| 2023-09-21 | West Ham | 3 - 1 | TSC Backa Topola |
| 2023-09-16 | TSC Backa Topola | 6 - 3 | Zelezn. Pancevo |
| 2023-09-01 | Radnik | 0 - 1 | TSC Backa Topola |
| 2023-08-26 | TSC Backa Topola | 1 - 0 | IMT New Belgrade |
| 2023-08-20 | Javor | 0 - 3 | TSC Backa Topola |
| 2023-08-15 | TSC Backa Topola | 1 - 4 | Braga |
| 2023-08-12 | TSC Backa Topola | 1 - 0 | Radnicki 1923 |
| 2023-08-08 | Braga | 3 - 0 | TSC Backa Topola |
| 2023-08-03 | Radnicki Nis | 0 - 3 | TSC Backa Topola |
| 2023-07-29 | TSC Backa Topola | 3 - 3 | Partizan |
| 2023-07-13 | TSC Backa Topola | 1 - 2 | Kisvarda |
| 2023-07-08 | Sturm Graz | 2 - 1 | TSC Backa Topola |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 9 | 4 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 75% | 33% |
Napredak poslednji 12 mečevi
| 2023-09-17 | Novi Pazar | 2 - 1 | Napredak |
| 2023-09-02 | Napredak | 2 - 1 | Voždovac |
| 2023-08-27 | Sp. Subotica | 1 - 3 | Napredak |
| 2023-08-20 | Napredak | 0 - 1 | Mladost |
| 2023-08-13 | Napredak | 0 - 0 | Vojvodina |
| 2023-08-06 | Crvena zvezda | 4 - 0 | Napredak |
| 2023-07-30 | Napredak | 0 - 1 | Zelezn. Pancevo |
| 2023-07-22 | Napredak | 1 - 2 | Radnicki 1923 |
| 2023-07-05 | Napredak | 1 - 1 | Istra 1961 |
| 2023-06-24 | Radnicki 1923 | 1 - 0 | Napredak |
| 2023-05-27 | Napredak | 0 - 1 | Javor |
| 2023-05-22 | Mladost GAT | 0 - 0 | Napredak |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 6 | 5 | 2 | |
| 17% | 25% | 58% | 50% | 42% | 17% |
Tabela Superliga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TSC Backa Topola | 7 | +12 | 19 |
| 2 | Partizan | 7 | +8 | 19 |
| 3 | Crvena zvezda | 7 | +14 | 15 |
| 4 | Mladost | 8 | +1 | 14 |
| 5 | Voždovac | 8 | +2 | 12 |
| 6 | Cukaricki | 7 | +1 | 12 |
| 7 | Sp. Subotica | 8 | -1 | 12 |
| 8 | Vojvodina | 8 | -6 | 11 |
| 9 | IMT New Belgrade | 8 | +1 | 10 |
| 10 | Novi Pazar | 8 | -2 | 10 |
| 11 | Radnik | 8 | 0 | 8 |
| 12 | Javor | 8 | -5 | 8 |
| 13 | Radnicki Nis | 8 | -4 | 7 |
| 14 | Napredak | 7 | -4 | 7 |
| 15 | Zelezn. Pancevo | 8 | -10 | 4 |
| 16 | Radnicki 1923 | 7 | -7 | 3 |
Hronologija mečeva u ligi
| TSC Backa Topola | |
| Napredak | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | TSC Backa Topola | Napredak |
|---|---|---|---|
| 1 | TSC Backa Topola | - | |
| 2 | Partizan | 3 - 3 | |
| 3 | Crvena zvezda | 4 - 0 | |
| 4 | Mladost | ||
| 5 | Voždovac | ||
| 6 | Cukaricki | ||
| 7 | Sp. Subotica | 1 - 3 | |
| 8 | Vojvodina | ||
| 9 | IMT New Belgrade | 1 - 0 | |
| 10 | Novi Pazar | 2 - 1 | |
| 11 | Radnik | ||
| 12 | Javor | ||
| 13 | Radnicki Nis | ||
| 14 | Napredak | - | |
| 15 | Zelezn. Pancevo | 6 - 3 | |
| 16 | Radnicki 1923 | 1 - 0 |
Pozicija u ligi
| TSC Backa Topola | Napredak | |
| Pozicija | 1 | 14 |
| Bodovi | 19 | 7 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 3 | 9 |
| Bodovi | 10 | 3 |
Forma u ligi
| TSC Backa Topola | Napredak | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
6
1 0 |
2
1 4 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
1 0 |
1
0 2 |
Golovi u ligi
| TSC Backa Topola | Napredak | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
18
6 |
6
10 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
11
6 |
4
7 |
Ukupna statistika za Superliga
| Meč (61) | |
| Pobeda u domu | 57% |
| Nerešeno | 20% |
| Pobeda u gostima | 23% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (170) | |
| Golovi po meču | 2.79 |
| Golovi u domu po meču | 1.70 |
| Golovi u gostima po meču | 1.08 |
| Domaći tim je postigao gol u | 77% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 61% |
| Oba Tima Pogađaju | 48% |
| Više 1.5 | 72% |
| Više 2.5 | 57% |
| Više 3.5 | 31% |
TSC Backa Topola sledeći 6 mečevi
| 2023-09-30 | Mladost | - | TSC Backa Topola |
| 2023-10-05 | TSC Backa Topola | - | Olympiakos |
| 2023-10-08 | TSC Backa Topola | - | Sp. Subotica |
| 2023-10-21 | Voždovac | - | TSC Backa Topola |
| 2023-10-26 | TSC Backa Topola | - | Freiburg |
| 2023-10-29 | TSC Backa Topola | - | Novi Pazar |
Napredak sledeći 6 mečevi
| 2023-10-01 | Napredak | - | Partizan |
| 2023-10-06 | Radnicki Nis | - | Napredak |
| 2023-10-20 | Napredak | - | Radnicki 1923 |
| 2023-10-27 | Javor | - | Napredak |
| 2023-11-01 | Sloboda Uzice | - | Napredak |
| 2023-11-06 | Napredak | - | IMT New Belgrade |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.31 | 4.60 | 7.75 |
| Verovatnoća | 67% | 15% | 18% |
| 1 @ 1.31 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.07 | 3.20 |
| Verovatnoća | 78% | 22% |
| 1X @ 1.07 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.23 | 3.70 | |
| Verovatnoća | 62% | 38% | |
| Više 1.5 @ 1.23 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.71 | 2.00 | |
| Verovatnoća | 57% | 43% | |
| Više 2.5 @ 1.71 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.75 | 1.39 | |
| Verovatnoća | 29% | 71% | |
| Manje 3.5 @ 1.39 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.10 | 1.63 | |
| Verovatnoća | 39% | 61% | |
| Ne @ 1.63 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-09-26 16:06. Moguće su trenutne promene!