League Two - Engleska
subota, 19.08.2023
15:00
15:00

Tranmere

Salford City
3 - 4
(2 - 1, 1 - 3)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Birkenhead |
| Gosti: | Salford |
| Udaljenost: | 46.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Prenton Park |
| Kapacitet: | 16 567 (10 000) |
| Dimenzije: | 102 x 65 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.25 | 2.70 | 12 | 1.44 | 1.40 | |||
| 33% | 32% | 35% | 1.33 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.08 | 1.73 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 80% | 20% | 40% | 60% | 15% | 85% |
Poslednji 8 susret
| 2023-02-11 | Tranmere | 1 - 0 | Salford City |
| 2022-09-17 | Salford City | 0 - 1 | Tranmere |
| 2022-01-11 | Salford City | 1 - 1 | Tranmere |
| 2021-10-05 | Salford City | 0 - 2 | Tranmere |
| 2021-09-18 | Tranmere | 2 - 0 | Salford City |
| 2021-04-17 | Tranmere | 0 - 0 | Salford City |
| 2020-10-10 | Salford City | 2 - 2 | Tranmere |
| 2019-11-12 | Tranmere | 0 - 2 | Salford City |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 1 | 5 | 1 | 1 | |
| 50% | 38% | 12% | 62% | 12% | 12% |
Tranmere poslednji 12 mečevi
| 2023-08-15 | Tranmere | 3 - 0 | Harrogate Town |
| 2023-08-12 | Milton Keynes | 1 - 0 | Tranmere |
| 2023-08-08 | Barnsley | 2 - 2 | Tranmere |
| 2023-08-05 | Tranmere | 1 - 2 | Barrow |
| 2023-07-28 | Tranmere | 1 - 1 | Wigan |
| 2023-07-18 | Tranmere | 0 - 2 | Rochdale |
| 2023-07-11 | Southport | 1 - 0 | Tranmere |
| 2023-05-08 | Tranmere | 0 - 1 | Northampton |
| 2023-04-29 | AFC Wimbledon | 1 - 1 | Tranmere |
| 2023-04-22 | Tranmere | 2 - 0 | Grimsby Town |
| 2023-04-18 | Rochdale | 2 - 2 | Tranmere |
| 2023-04-15 | Crawley Town | 2 - 1 | Tranmere |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 5 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 42% | 17% |
Salford City poslednji 12 mečevi
| 2023-08-15 | Grimsby Town | 2 - 0 | Salford City |
| 2023-08-12 | Salford City | 1 - 1 | Crawley Town |
| 2023-08-08 | Preston | 2 - 2 | Salford City |
| 2023-08-05 | Forest Green | 0 - 2 | Salford City |
| 2023-07-29 | Fylde | 2 - 0 | Salford City |
| 2023-07-22 | Salford City | 1 - 2 | Bolton |
| 2023-07-19 | Salford City | 2 - 2 | West Brom |
| 2023-07-15 | Derby | 1 - 1 | Salford City |
| 2023-05-20 | Stockport | 1 - 0 | Salford City |
| 2023-05-13 | Salford City | 1 - 0 | Stockport |
| 2023-05-08 | Salford City | 0 - 1 | Gillingham FC |
| 2023-04-29 | Carlisle | 2 - 3 | Salford City |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 4 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 33% | 25% |
Tabela League Two
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gillingham FC | 3 | +3 | 9 |
| 2 | Barrow | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Crawley Town | 3 | +2 | 7 |
| 4 | Milton Keynes | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Mansfield | 3 | +3 | 5 |
| 6 | Crewe | 3 | +2 | 5 |
| 7 | AFC Wimbledon | 3 | +2 | 5 |
| 8 | Accrington | 3 | +2 | 4 |
| 9 | Grimsby Town | 3 | +1 | 4 |
| 9 | Swindon | 2 | +1 | 4 |
| 11 | Wrexham | 3 | 0 | 4 |
| 12 | Bradford | 3 | 0 | 4 |
| 12 | Salford City | 3 | 0 | 4 |
| 14 | Notts County | 3 | -3 | 4 |
| 15 | Sutton | 3 | +2 | 3 |
| 16 | Tranmere | 3 | +1 | 3 |
| 17 | Newport | 3 | -1 | 3 |
| 18 | Walsall | 3 | -2 | 3 |
| 19 | Forest Green | 3 | -2 | 3 |
| 20 | Harrogate Town | 3 | -3 | 3 |
| 21 | Morecambe | 3 | -2 | 1 |
| 21 | Stockport | 3 | -2 | 1 |
| 23 | Doncaster | 3 | -5 | 1 |
| 24 | Colchester | 2 | -3 | 0 |
Hronologija mečeva u ligi
| Tranmere | |
| Salford City | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Tranmere | Salford City |
|---|---|---|---|
| 1 | Gillingham FC | ||
| 2 | Barrow | 1 - 2 | |
| 3 | Crawley Town | ||
| 4 | Milton Keynes | ||
| 5 | Mansfield | ||
| 6 | Crewe | ||
| 7 | AFC Wimbledon | ||
| 8 | Accrington | ||
| 9 | Grimsby Town | 2 - 0 | |
| 9 | Swindon | ||
| 11 | Wrexham | ||
| 12 | Bradford | ||
| 12 | Salford City | - | |
| 14 | Notts County | ||
| 15 | Sutton | ||
| 16 | Tranmere | - | |
| 17 | Newport | ||
| 18 | Walsall | ||
| 19 | Forest Green | 0 - 2 | |
| 20 | Harrogate Town | 3 - 0 | |
| 21 | Morecambe | ||
| 21 | Stockport | ||
| 23 | Doncaster | ||
| 24 | Colchester |
Pozicija u ligi
| Tranmere | Salford City | |
| Pozicija | 16 | 12 |
| Bodovi | 3 | 4 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 9 | 7 |
| Bodovi | 3 | 3 |
Forma u ligi
| Tranmere | Salford City | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
0 2 |
1
1 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
0 1 |
1
0 1 |
Golovi u ligi
| Tranmere | Salford City | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
4
3 |
3
3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
4
2 |
2
2 |
Ukupna statistika za League Two
| Meč (35) | |
| Pobeda u domu | 49% |
| Nerešeno | 26% |
| Pobeda u gostima | 26% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (98) | |
| Golovi po meču | 2.80 |
| Golovi u domu po meču | 1.69 |
| Golovi u gostima po meču | 1.11 |
| Domaći tim je postigao gol u | 77% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 71% |
| Oba Tima Pogađaju | 54% |
| Više 1.5 | 74% |
| Više 2.5 | 54% |
| Više 3.5 | 26% |
Tranmere sledeći 6 mečevi
| 2023-08-26 | Notts County | - | Tranmere |
| 2023-08-29 | Tranmere | - | Leicester |
| 2023-09-02 | Tranmere | - | Wrexham |
| 2023-09-05 | Fleetwood | - | Tranmere |
| 2023-09-09 | Colchester | - | Tranmere |
| 2023-09-16 | Crawley Town | - | Tranmere |
Salford City sledeći 6 mečevi
| 2023-08-26 | Salford City | - | Accrington |
| 2023-08-29 | Salford City | - | Leeds |
| 2023-09-02 | Morecambe | - | Salford City |
| 2023-09-05 | Bolton | - | Salford City |
| 2023-09-09 | Salford City | - | Walsall |
| 2023-09-15 | Salford City | - | Notts County |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.75 | 3.25 | 2.70 |
| Verovatnoća | 33% | 32% | 35% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.44 | 1.40 |
| Verovatnoća | 48% | 52% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.33 | 3.25 | |
| Verovatnoća | 80% | 20% | |
| Više 1.5 @ 1.33 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.08 | 1.73 | |
| Verovatnoća | 40% | 60% | |
| Manje 2.5 @ 1.73 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.75 | 1.25 | |
| Verovatnoća | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.25 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.80 | 1.91 | |
| Verovatnoća | 40% | 60% | |
| Ne @ 1.91 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-08-19 12:06. Moguće su trenutne promene!