League Two - Engleska
subota, 07.10.2023
15:00
15:00

Tranmere

Grimsby Town
2 - 2
(1 - 2, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Birkenhead |
| Gosti: | Cleethorpes |
| Udaljenost: | 198.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Prenton Park |
| Kapacitet: | 16 567 (10 000) |
| Dimenzije: | 102 x 65 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.63 | 3.30 | 2.70 | 1X | 1.44 | 1.44 | |||
| 46% | 21% | 33% | 1.44 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 2.00 | 1.85 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 84% | 16% | 55% | 45% | 25% | 75% |
Poslednji 12 susret
| 2023-04-22 | Tranmere | 2 - 0 | Grimsby Town |
| 2022-12-10 | Grimsby Town | 2 - 1 | Tranmere |
| 2021-03-17 | Grimsby Town | 0 - 0 | Tranmere |
| 2020-11-21 | Tranmere | 5 - 0 | Grimsby Town |
| 2019-03-12 | Tranmere | 4 - 1 | Grimsby Town |
| 2018-11-27 | Grimsby Town | 5 - 2 | Tranmere |
| 2016-04-30 | Tranmere | 1 - 0 | Grimsby Town |
| 2015-09-18 | Grimsby Town | 1 - 1 | Tranmere |
| 2009-08-11 | Tranmere | 4 - 0 | Grimsby Town |
| 2008-08-12 | Grimsby Town | 2 - 0 | Tranmere |
| 2004-05-08 | Tranmere | 2 - 1 | Grimsby Town |
| 2003-11-29 | Grimsby Town | 0 - 1 | Tranmere |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 9 | 6 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 75% | 50% | 33% |
Tranmere poslednji 12 mečevi
| 2023-10-03 | Tranmere | 2 - 1 | Bradford |
| 2023-09-30 | AFC Wimbledon | 4 - 1 | Tranmere |
| 2023-09-23 | Tranmere | 2 - 0 | Accrington |
| 2023-09-16 | Crawley Town | 3 - 2 | Tranmere |
| 2023-09-09 | Colchester | 2 - 0 | Tranmere |
| 2023-09-05 | Fleetwood | 2 - 0 | Tranmere |
| 2023-09-02 | Tranmere | 0 - 1 | Wrexham |
| 2023-08-29 | Tranmere | 0 - 2 | Leicester |
| 2023-08-26 | Notts County | 2 - 1 | Tranmere |
| 2023-08-19 | Tranmere | 3 - 4 | Salford City |
| 2023-08-15 | Tranmere | 3 - 0 | Harrogate Town |
| 2023-08-12 | Milton Keynes | 1 - 0 | Tranmere |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 9 | 10 | 6 | 3 | |
| 25% | 0% | 75% | 83% | 50% | 25% |
Grimsby Town poslednji 12 mečevi
| 2023-10-03 | Grimsby Town | 2 - 1 | Barrow |
| 2023-09-30 | Swindon | 2 - 1 | Grimsby Town |
| 2023-09-23 | Grimsby Town | 2 - 3 | Crawley Town |
| 2023-09-16 | Wrexham | 3 - 0 | Grimsby Town |
| 2023-09-09 | Bradford | 1 - 1 | Grimsby Town |
| 2023-09-05 | Barnsley | 2 - 0 | Grimsby Town |
| 2023-09-02 | Grimsby Town | 2 - 0 | Gillingham FC |
| 2023-08-26 | Walsall | 1 - 1 | Grimsby Town |
| 2023-08-19 | Grimsby Town | 1 - 1 | Mansfield |
| 2023-08-15 | Grimsby Town | 2 - 0 | Salford City |
| 2023-08-12 | Notts County | 3 - 2 | Grimsby Town |
| 2023-08-08 | Mansfield | 2 - 0 | Grimsby Town |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 12 | 5 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 100% | 42% | 17% |
Tabela League Two
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Notts County | 11 | +6 | 23 |
| 2 | AFC Wimbledon | 11 | +10 | 20 |
| 3 | Crewe | 11 | +9 | 20 |
| 4 | Stockport | 11 | +9 | 20 |
| 5 | Crawley Town | 11 | +1 | 20 |
| 6 | Swindon | 10 | +10 | 19 |
| 7 | Mansfield | 11 | +8 | 19 |
| 8 | Gillingham FC | 11 | -2 | 19 |
| 9 | Wrexham | 11 | 0 | 17 |
| 10 | Barrow | 10 | +1 | 15 |
| 11 | Milton Keynes | 11 | 0 | 15 |
| 12 | Walsall | 11 | -2 | 15 |
| 13 | Newport | 11 | -2 | 14 |
| 14 | Accrington | 11 | -2 | 14 |
| 15 | Grimsby Town | 11 | -1 | 13 |
| 16 | Salford City | 11 | -2 | 13 |
| 17 | Bradford | 11 | -2 | 13 |
| 18 | Harrogate Town | 11 | -3 | 13 |
| 19 | Morecambe | 10 | 0 | 12 |
| 20 | Doncaster | 11 | -6 | 11 |
| 21 | Colchester | 10 | -1 | 10 |
| 22 | Tranmere | 11 | -5 | 9 |
| 23 | Forest Green | 11 | -12 | 7 |
| 24 | Sutton | 11 | -14 | 4 |
Hronologija mečeva u ligi
| Tranmere | |
| Grimsby Town | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Tranmere | Grimsby Town |
|---|---|---|---|
| 1 | Notts County | 3 - 2 | |
| 2 | AFC Wimbledon | ||
| 3 | Crewe | ||
| 4 | Stockport | ||
| 5 | Crawley Town | ||
| 6 | Swindon | 2 - 1 | |
| 7 | Mansfield | ||
| 8 | Gillingham FC | ||
| 9 | Wrexham | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 10 | Barrow | 1 - 2 | |
| 11 | Milton Keynes | ||
| 12 | Walsall | 1 - 1 | |
| 13 | Newport | ||
| 14 | Accrington | 2 - 0 | |
| 15 | Grimsby Town | - | |
| 16 | Salford City | 3 - 4 | |
| 17 | Bradford | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 18 | Harrogate Town | 3 - 0 | |
| 19 | Morecambe | ||
| 20 | Doncaster | ||
| 21 | Colchester | ||
| 22 | Tranmere | - | |
| 23 | Forest Green | ||
| 24 | Sutton |
Pozicija u ligi
| Tranmere | Grimsby Town | |
| Pozicija | 22 | 15 |
| Bodovi | 9 | 13 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 13 | 22 |
| Bodovi | 9 | 2 |
Forma u ligi
| Tranmere | Grimsby Town | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
0 8 |
3
4 4 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
0 3 |
0
2 3 |
Golovi u ligi
| Tranmere | Grimsby Town | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
15
20 |
14
15 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
11
8 |
5
10 |
Ukupna statistika za League Two
| Meč (130) | |
| Pobeda u domu | 48% |
| Nerešeno | 25% |
| Pobeda u gostima | 28% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (396) | |
| Golovi po meču | 3.05 |
| Golovi u domu po meču | 1.73 |
| Golovi u gostima po meču | 1.32 |
| Domaći tim je postigao gol u | 82% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 75% |
| Oba Tima Pogađaju | 61% |
| Više 1.5 | 81% |
| Više 2.5 | 58% |
| Više 3.5 | 32% |
Tranmere sledeći 6 mečevi
| 2023-10-14 | Crewe | - | Tranmere |
| 2023-10-20 | Tranmere | - | Doncaster |
| 2023-10-24 | Morecambe | - | Tranmere |
| 2023-10-28 | Stockport | - | Tranmere |
| 2023-11-04 | Stevenage | - | Tranmere |
| 2023-11-11 | Tranmere | - | Forest Green |
Grimsby Town sledeći 6 mečevi
| 2023-10-10 | Grimsby Town | - | Bradford |
| 2023-10-14 | Grimsby Town | - | Accrington |
| 2023-10-21 | Stockport | - | Grimsby Town |
| 2023-10-24 | Grimsby Town | - | Colchester |
| 2023-10-28 | Doncaster | - | Grimsby Town |
| 2023-11-11 | Grimsby Town | - | Morecambe |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.63 | 3.30 | 2.70 |
| Verovatnoća | 46% | 21% | 33% |
| 1X @ 1.44 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.44 | 1.44 |
| Verovatnoća | 57% | 43% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 3.50 | |
| Verovatnoća | 84% | 16% | |
| Više 1.5 @ 1.29 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.00 | 1.85 | |
| Verovatnoća | 55% | 45% | |
| Više 2.5 @ 2.00 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.40 | 1.30 | |
| Verovatnoća | 25% | 75% | |
| Manje 3.5 @ 1.30 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.73 | 2.00 | |
| Verovatnoća | 59% | 41% | |
| Da @ 1.73 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-10-07 12:02. Moguće su trenutne promene!