Serie B - Brazil
četvrtak, 07.09.2023
22:30
22:30

Tombense

ABC
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Tombos |
| Gosti: | Natalno |
| Udaljenost: | 1 871.8 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 22:30 (18:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.63 | 3.30 | 5.50 | 1X | 1.14 | 2.15 | |||
| 37% | 37% | 26% | 1.14 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.46 | 2.50 | 2.35 | 1.52 | 4.40 | 1.18 | ||||||
| 64% | 36% | 34% | 66% | 15% | 85% |
Poslednji 1 susret
| 2023-05-24 | ABC | 1 - 0 | Tombense |
Tombense poslednji 12 mečevi
| 2023-09-02 | Londrina | 1 - 1 | Tombense |
| 2023-08-26 | Tombense | 2 - 2 | Ceara |
| 2023-08-19 | Avai | 4 - 2 | Tombense |
| 2023-08-12 | Tombense | 0 - 0 | Sport Recife |
| 2023-08-08 | Atletico GO | 3 - 2 | Tombense |
| 2023-08-02 | Ituano SP | 1 - 0 | Tombense |
| 2023-07-30 | Tombense | 2 - 2 | Criciuma |
| 2023-07-22 | Mirassol SP | 2 - 0 | Tombense |
| 2023-07-18 | Tombense | 2 - 1 | CRB |
| 2023-07-15 | Ponte Preta | 0 - 1 | Tombense |
| 2023-07-08 | Tombense | 0 - 1 | Sampaio Correa |
| 2023-07-01 | Tombense | 4 - 2 | Chapecoense-SC |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 6 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 50% | 42% |
ABC poslednji 12 mečevi
| 2023-09-02 | ABC | 1 - 1 | Sampaio Correa |
| 2023-08-29 | Botafogo SP | 0 - 0 | ABC |
| 2023-08-19 | ABC | 1 - 2 | CRB |
| 2023-08-15 | ABC | 1 - 1 | Ituano SP |
| 2023-08-06 | Ceara | 1 - 0 | ABC |
| 2023-08-03 | Vitoria | 2 - 0 | ABC |
| 2023-07-29 | ABC | 0 - 0 | Londrina |
| 2023-07-22 | Vila Nova | 1 - 1 | ABC |
| 2023-07-20 | ABC | 0 - 1 | Guarani |
| 2023-07-15 | Juventude | 1 - 1 | ABC |
| 2023-07-08 | ABC | 0 - 1 | Criciuma |
| 2023-07-01 | Avai | 0 - 2 | ABC |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 5 | 7 | 1 | 0 | |
| 8% | 50% | 42% | 58% | 8% | 0% |
Tabela Serie B
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vitoria | 26 | +17 | 49 |
| 2 | Guarani | 27 | +13 | 47 |
| 3 | Sport Recife | 26 | +13 | 46 |
| 4 | Novorizontino SP | 26 | +14 | 45 |
| 5 | Criciuma | 26 | +8 | 44 |
| 6 | Juventude | 26 | +6 | 44 |
| 7 | Vila Nova | 26 | +13 | 42 |
| 8 | Atletico GO | 26 | +2 | 41 |
| 9 | CRB | 26 | +1 | 39 |
| 10 | Ceara | 26 | +1 | 38 |
| 11 | Mirassol SP | 26 | +1 | 37 |
| 12 | Botafogo SP | 26 | -11 | 35 |
| 13 | Ituano SP | 26 | -1 | 32 |
| 14 | Ponte Preta | 26 | -5 | 31 |
| 15 | Chapecoense-SC | 27 | -5 | 27 |
| 16 | Sampaio Correa | 26 | -9 | 27 |
| 17 | Avai | 26 | -12 | 27 |
| 18 | Tombense | 26 | -11 | 22 |
| 19 | Londrina | 26 | -17 | 20 |
| 20 | ABC | 26 | -18 | 16 |
Hronologija mečeva u ligi
| Tombense | |
| ABC | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Tombense | ABC |
|---|---|---|---|
| 1 | Vitoria | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Guarani | 1 - 1 | |
| 3 | Sport Recife | 0 - 0 | 4 - 1 |
| 4 | Novorizontino SP | 1 - 2 | |
| 5 | Criciuma | 2 - 2 | |
| 6 | Juventude | 1 - 1 | |
| 7 | Vila Nova | 1 - 1 | |
| 8 | Atletico GO | 1 - 1 | |
| 9 | CRB | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Ceara | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 11 | Mirassol SP | 3 - 2 | |
| 12 | Botafogo SP | 0 - 0 | |
| 13 | Ituano SP | 3 - 0 | 3 - 0 |
| 14 | Ponte Preta | 0 - 0 | |
| 15 | Chapecoense-SC | 4 - 2 | |
| 16 | Sampaio Correa | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 17 | Avai | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 18 | Tombense | - | |
| 19 | Londrina | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 20 | ABC | - |
Pozicija u ligi
| Tombense | ABC | |
| Pozicija | 18 | 20 |
| Bodovi | 22 | 16 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 18 | 18 |
| Bodovi | 14 | 8 |
Forma u ligi
| Tombense | ABC | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
5
7 14 |
2
10 14 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
5 5 |
1
5 7 |
Golovi u ligi
| Tombense | ABC | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
27
38 |
16
34 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
17
17 |
8
18 |
Ukupna statistika za Serie B
| Meč (261) | |
| Pobeda u domu | 44% |
| Nerešeno | 28% |
| Pobeda u gostima | 27% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (525) | |
| Golovi po meču | 2.01 |
| Golovi u domu po meču | 1.15 |
| Golovi u gostima po meču | 0.86 |
| Domaći tim je postigao gol u | 72% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 57% |
| Oba Tima Pogađaju | 39% |
| Više 1.5 | 62% |
| Više 2.5 | 33% |
| Više 3.5 | 10% |
Tombense sledeći 6 mečevi
| 2023-09-17 | Guarani | - | Tombense |
| 2023-09-23 | Tombense | - | Botafogo SP |
| 2023-09-30 | Vitoria | - | Tombense |
| 2023-10-07 | Tombense | - | Juventude |
| 2023-10-14 | Novorizontino SP | - | Tombense |
| 2023-10-19 | Tombense | - | Vila Nova |
ABC sledeći 6 mečevi
| 2023-09-16 | ABC | - | Sport Recife |
| 2023-09-26 | Novorizontino SP | - | ABC |
| 2023-09-30 | ABC | - | Ponte Preta |
| 2023-10-05 | Chapecoense-SC | - | ABC |
| 2023-10-11 | ABC | - | Mirassol SP |
| 2023-10-19 | Atletico GO | - | ABC |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.63 | 3.30 | 5.50 |
| Verovatnoća | 37% | 37% | 26% |
| 1X @ 1.14 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.14 | 2.15 |
| Verovatnoća | 58% | 42% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.46 | 2.50 | |
| Verovatnoća | 64% | 36% | |
| Više 1.5 @ 1.46 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.35 | 1.52 | |
| Verovatnoća | 34% | 66% | |
| Manje 2.5 @ 1.52 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.40 | 1.18 | |
| Verovatnoća | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.18 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.30 | 1.53 | |
| Verovatnoća | 45% | 55% | |
| Ne @ 1.53 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-09-07 20:01. Moguće su trenutne promene!