Prva Liga - Sev. Makedonija
subota, 07.10.2023
13:00
13:00

Tikvesh

Shkupi
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Kavadarci |
| Gosti: | Skopje |
| Udaljenost: | 79.4 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 13:00 (14:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.90 | 3.30 | 1.77 | X2 | 1.90 | 1.22 | |||
| 33% | 28% | 39% | 1.22 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.34 | 2.95 | 2.00 | 1.70 | 3.50 | 1.25 | ||||||
| 62% | 38% | 39% | 61% | 21% | 79% |
Poslednji 7 susret
| 2023-04-23 | Tikvesh | 0 - 0 | Shkupi |
| 2022-10-26 | Shkupi | 4 - 2 | Tikvesh |
| 2022-09-07 | Tikvesh | 3 - 1 | Shkupi |
| 2022-04-03 | Shkupi | 1 - 0 | Tikvesh |
| 2022-02-27 | Shkupi | 3 - 2 | Tikvesh |
| 2021-10-20 | Shkupi | 1 - 0 | Tikvesh |
| 2021-10-16 | Tikvesh | 0 - 1 | Shkupi |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 5 | 3 | 3 | 3 | |
| 14% | 14% | 71% | 43% | 43% | 43% |
Tikvesh poslednji 12 mečevi
| 2023-10-01 | Rabotnicki | 1 - 0 | Tikvesh |
| 2023-09-24 | Tikvesh | 2 - 1 | Bregalnica Stip |
| 2023-09-17 | Tikvesh | 1 - 0 | Vardar |
| 2023-09-04 | Struga Trim-Lum | 3 - 1 | Tikvesh |
| 2023-08-27 | Tikvesh | 1 - 1 | Voska Sport |
| 2023-08-24 | AP Brera | 2 - 0 | Tikvesh |
| 2023-08-20 | Tikvesh | 1 - 2 | Shkendija Tetovo |
| 2023-08-13 | KF Gostivari | 0 - 3 | Tikvesh |
| 2023-08-06 | Tikvesh | 1 - 0 | Makedonija GP |
| 2023-05-14 | Pobeda | 1 - 4 | Tikvesh |
| 2023-05-10 | Tikvesh | 4 - 0 | Skopje |
| 2023-05-07 | AP Brera | 1 - 4 | Tikvesh |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 9 | 7 | 4 | |
| 58% | 8% | 33% | 75% | 58% | 33% |
Shkupi poslednji 12 mečevi
| 2023-10-01 | Shkupi | 2 - 0 | Struga Trim-Lum |
| 2023-09-24 | Voska Sport | 2 - 3 | Shkupi |
| 2023-09-16 | Shkupi | 1 - 0 | AP Brera |
| 2023-09-10 | Shkupi | 0 - 0 | Makedonija GP |
| 2023-09-02 | Shkendija Tetovo | 0 - 0 | Shkupi |
| 2023-08-27 | Shkupi | 3 - 1 | KF Gostivari |
| 2023-08-23 | Makedonija GP | 0 - 0 | Shkupi |
| 2023-08-20 | Shkupi | 1 - 1 | Sileks |
| 2023-08-13 | Vardar | 0 - 1 | Shkupi |
| 2023-08-07 | Rabotnicki | 3 - 1 | Shkupi |
| 2023-08-03 | Levski | 1 - 0 | Shkupi |
| 2023-07-27 | Shkupi | 0 - 2 | Levski |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 3 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 25% | 25% |
Tabela Prva Liga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Shkendija Tetovo | 9 | +6 | 20 |
| 2 | Shkupi | 9 | +5 | 18 |
| 3 | Sileks | 9 | +5 | 16 |
| 4 | Struga Trim-Lum | 8 | +4 | 15 |
| 5 | AP Brera | 9 | +3 | 14 |
| 6 | Tikvesh | 9 | 0 | 13 |
| 7 | Rabotnicki | 9 | 0 | 13 |
| 8 | Makedonija GP | 9 | +1 | 11 |
| 9 | Bregalnica Stip | 9 | -5 | 10 |
| 10 | Voska Sport | 9 | -6 | 7 |
| 11 | KF Gostivari | 9 | -8 | 7 |
| 12 | Vardar | 8 | -5 | 5 |
Hronologija mečeva u ligi
| Tikvesh | |
| Shkupi | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Tikvesh | Shkupi |
|---|---|---|---|
| 1 | Shkendija Tetovo | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 2 | Shkupi | - | |
| 3 | Sileks | ||
| 4 | Struga Trim-Lum | ||
| 5 | AP Brera | ||
| 6 | Tikvesh | - | |
| 7 | Rabotnicki | 3 - 1 | |
| 8 | Makedonija GP | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | Bregalnica Stip | 2 - 1 | |
| 10 | Voska Sport | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 11 | KF Gostivari | ||
| 12 | Vardar | 1 - 0 | 0 - 1 |
Pozicija u ligi
| Tikvesh | Shkupi | |
| Pozicija | 6 | 2 |
| Bodovi | 13 | 18 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 7 | 2 |
| Bodovi | 10 | 8 |
Forma u ligi
| Tikvesh | Shkupi | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
1 4 |
5
3 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
1 1 |
2
2 1 |
Golovi u ligi
| Tikvesh | Shkupi | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
10
10 |
12
7 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
6
4 |
5
5 |
Ukupna statistika za Prva Liga
| Meč (53) | |
| Pobeda u domu | 60% |
| Nerešeno | 19% |
| Pobeda u gostima | 21% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (118) | |
| Golovi po meču | 2.23 |
| Golovi u domu po meču | 1.42 |
| Golovi u gostima po meču | 0.81 |
| Domaći tim je postigao gol u | 83% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 51% |
| Oba Tima Pogađaju | 42% |
| Više 1.5 | 64% |
| Više 2.5 | 40% |
| Više 3.5 | 19% |
Tikvesh sledeći 6 mečevi
| 2023-10-22 | Sileks | - | Tikvesh |
| 2023-10-25 | Pelister | - | Tikvesh |
| 2023-10-29 | Makedonija GP | - | Tikvesh |
| 2023-11-04 | Tikvesh | - | KF Gostivari |
| 2023-11-08 | Tikvesh | - | AP Brera |
| 2023-11-11 | Shkendija Tetovo | - | Tikvesh |
Shkupi sledeći 6 mečevi
| 2023-10-22 | Shkupi | - | Bregalnica Stip |
| 2023-10-25 | Shkupi | - | FK Ohrid 2004 |
| 2023-10-29 | Shkupi | - | Rabotnicki |
| 2023-11-05 | Shkupi | - | Vardar |
| 2023-11-09 | Rabotnicki | - | Shkupi |
| 2023-11-12 | Sileks | - | Shkupi |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.90 | 3.30 | 1.77 |
| Verovatnoća | 33% | 28% | 39% |
| X2 @ 1.22 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.90 | 1.22 |
| Verovatnoća | 45% | 55% |
| X2 @ 1.22 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.34 | 2.95 | |
| Verovatnoća | 62% | 38% | |
| Više 1.5 @ 1.34 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.00 | 1.70 | |
| Verovatnoća | 39% | 61% | |
| Manje 2.5 @ 1.70 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.50 | 1.25 | |
| Verovatnoća | 21% | 79% | |
| Manje 3.5 @ 1.25 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.93 | 1.77 | |
| Verovatnoća | 43% | 57% | |
| Ne @ 1.77 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-10-07 12:02. Moguće su trenutne promene!