2. Liga - Slovačka
petak, 30.10.2026
15:00
3 - 2
(3 - 0, 0 - 2)
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.58 |
3.90 |
4.33 |
X2 |
|
|
|
1.18 |
2.20 |
| 29% |
37% |
34% |
2.20 |
|
|
|
46% |
54% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
4.71 |
|
|
|
1.49 |
2.40 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
| 76% |
24% |
|
|
|
48% |
52% |
|
|
|
22% |
78% |
Poslednji 12 susret
|
2026-04-18 |
L. Mikulas
|
2 - 0 |
Zilina B
|
|
2025-09-28 |
Zilina B
|
1 - 0 |
L. Mikulas
|
|
2025-05-09 |
L. Mikulas
|
1 - 3 |
Zilina B
|
|
2024-10-27 |
Zilina B
|
2 - 3 |
L. Mikulas
|
|
2024-03-09 |
L. Mikulas
|
5 - 2 |
Zilina B
|
|
2023-08-20 |
Zilina B
|
0 - 2 |
L. Mikulas
|
|
2021-04-24 |
Zilina B
|
2 - 2 |
L. Mikulas
|
|
2021-02-06 |
Zilina B
|
4 - 2 |
L. Mikulas
|
|
2020-10-03 |
L. Mikulas
|
2 - 1 |
Zilina B
|
|
2019-10-19 |
L. Mikulas
|
2 - 1 |
Zilina B
|
|
2019-05-25 |
Zilina B
|
0 - 2 |
L. Mikulas
|
|
2018-10-26 |
L. Mikulas
|
4 - 0 |
Zilina B
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
11 |
8 |
6 |
| 67% |
8% |
25% |
|
92% |
67% |
50% |
L. Mikulas poslednji 12 mečevi
|
2026-10-24 |
Povazska Bystrica
|
2 - 1 |
L. Mikulas
|
|
2026-10-20 |
L. Mikulas
|
0 - 0 |
Skalica
|
|
2026-10-16 |
L. Mikulas
|
1 - 0 |
Banik Lehota
|
|
2026-10-11 |
Slovan Brat. B
|
2 - 0 |
L. Mikulas
|
|
2026-10-05 |
L. Mikulas
|
2 - 0 |
Samorin
|
|
2026-09-27 |
OFK Malzenice
|
1 - 2 |
L. Mikulas
|
|
2026-09-18 |
L. Mikulas
|
0 - 0 |
Z. Moravce
|
|
2026-09-11 |
Pohronie
|
2 - 0 |
L. Mikulas
|
|
2026-09-04 |
L. Mikulas
|
3 - 3 |
Inter Bratislava
|
|
2026-08-30 |
Petrzalka
|
2 - 0 |
L. Mikulas
|
|
2026-08-22 |
Humenne
|
1 - 0 |
L. Mikulas
|
|
2026-08-14 |
L. Mikulas
|
2 - 2 |
Zvolen
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
8 |
4 |
2 |
| 25% |
33% |
42% |
|
67% |
33% |
17% |
Zilina B poslednji 12 mečevi
|
2026-10-25 |
Zilina B
|
2 - 1 |
Zvolen
|
|
2026-10-19 |
Presov
|
1 - 1 |
Zilina B
|
|
2026-10-11 |
Zilina B
|
2 - 3 |
Slovan Galanta
|
|
2026-10-03 |
MFK Bytca
|
1 - 2 |
Zilina B
|
|
2026-09-28 |
Zilina B
|
0 - 0 |
Humenne
|
|
2026-09-20 |
Zilina B
|
4 - 2 |
Povazska Bystrica
|
|
2026-09-12 |
Banik Lehota
|
1 - 0 |
Zilina B
|
|
2026-09-07 |
Zilina B
|
2 - 0 |
Slovan Brat. B
|
|
2026-08-29 |
Samorin
|
2 - 1 |
Zilina B
|
|
2026-08-23 |
Zilina B
|
2 - 1 |
OFK Malzenice
|
|
2026-08-15 |
Z. Moravce
|
0 - 0 |
Zilina B
|
|
2026-08-09 |
Zilina B
|
2 - 1 |
Pohronie
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
9 |
7 |
2 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
58% |
17% |
Tabela 2. Liga
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Samorin |
14 |
10 |
2 |
2 |
27 |
16 |
+11 |
32 |
| 2 |
Petrzalka |
14 |
9 |
3 |
2 |
23 |
10 |
+13 |
30 |
| 3 |
Povazska Bystrica |
14 |
8 |
2 |
4 |
28 |
24 |
+4 |
26 |
| 4 |
Zilina B |
14 |
7 |
3 |
4 |
19 |
15 |
+4 |
24 |
| 5 |
Pohronie |
14 |
7 |
2 |
5 |
22 |
18 |
+4 |
23 |
| 6 |
Slovan Galanta |
14 |
7 |
2 |
5 |
23 |
23 |
0 |
23 |
| 7 |
Presov |
14 |
6 |
4 |
4 |
21 |
19 |
+2 |
22 |
| 8 |
Inter Bratislava |
14 |
5 |
6 |
3 |
31 |
19 |
+12 |
21 |
| 9 |
L. Mikulas |
14 |
5 |
4 |
5 |
19 |
16 |
+3 |
19 |
| 10 |
Banik Lehota |
14 |
5 |
4 |
5 |
19 |
20 |
-1 |
19 |
| 11 |
Slovan Brat. B |
14 |
4 |
5 |
5 |
21 |
19 |
+2 |
17 |
| 12 |
OFK Malzenice |
14 |
4 |
3 |
7 |
19 |
21 |
-2 |
15 |
| 13 |
Z. Moravce |
14 |
3 |
4 |
7 |
14 |
19 |
-5 |
13 |
| 14 |
Humenne |
14 |
3 |
3 |
8 |
12 |
23 |
-11 |
12 |
| 15 |
MFK Bytca |
14 |
3 |
0 |
11 |
14 |
36 |
-22 |
9 |
| 16 |
Zvolen |
14 |
1 |
3 |
10 |
10 |
24 |
-14 |
6 |
Hronologija mečeva u ligi
| L. Mikulas |
|
| Zilina B |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
L. Mikulas |
Zilina B |
| 1 |
Samorin |
2 - 0 |
2 - 1 |
| 2 |
Petrzalka |
|
|
| 3 |
Povazska Bystrica |
|
|
| 4 |
Zilina B |
|
- |
| 5 |
Pohronie |
|
|
| 6 |
Slovan Galanta |
2 - 0 |
|
| 7 |
Presov |
|
1 - 1 |
| 8 |
Inter Bratislava |
3 - 3 |
0 - 1 |
| 9 |
L. Mikulas |
- |
|
| 10 |
Banik Lehota |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 11 |
Slovan Brat. B |
|
|
| 12 |
OFK Malzenice |
|
|
| 13 |
Z. Moravce |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 14 |
Humenne |
|
|
| 15 |
MFK Bytca |
|
1 - 2 |
| 16 |
Zvolen |
2 - 2 |
|
Statistika timova
| |
L. Mikulas |
Zilina B |
| Pobeda |
5 |
7 |
| Nerešeno |
4 |
3 |
| Gubici |
5 |
4 |
| Dati golovi |
19 |
19 |
| Primljeni golovi |
16 |
15 |
| Prosek dati golovi |
1.36 |
1.36 |
| Prosek primljeni golovi |
1.14 |
1.07 |
| Meč dati golovi |
64% |
71% |
| Meč primljeni golovi |
64% |
71% |
| Oba Tima Pogađaju |
36% |
57% |
| Više 1.5 |
79% |
71% |
| Više 2.5 |
36% |
50% |
| Više 3.5 |
21% |
14% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
3 |
2 |
| Nerešeno |
3 |
2 |
| Gubici |
0 |
2 |
| Dati golovi |
10 |
5 |
| Primljeni golovi |
5 |
5 |
| Prosek dati golovi |
1.67 |
0.83 |
| Prosek primljeni golovi |
0.83 |
0.83 |
| Meč dati golovi |
83% |
67% |
| Meč primljeni golovi |
33% |
67% |
| Oba Tima Pogađaju |
33% |
50% |
| Više 1.5 |
67% |
50% |
| Više 2.5 |
33% |
33% |
| Više 3.5 |
33% |
0% |
Ukupna statistika za 2. Liga
| Meč (112) |
| Pobeda u domu |
48% |
| Nerešeno |
22% |
| Pobeda u gostima |
29% |
| Mečevi odigrani |
47% |
| Golovi (322) |
| Golovi po meču |
2.88 |
| Golovi u domu po meču |
1.59 |
| Golovi u gostima po meču |
1.29 |
| Domaći tim je postigao gol u |
79% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
75% |
| Oba Tima Pogađaju |
58% |
| Više 1.5 |
80% |
| Više 2.5 |
59% |
| Više 3.5 |
30% |
L. Mikulas sledeći 6 mečevi
|
2026-10-30 |
L. Mikulas
|
- |
Zilina B
|
|
2026-11-06 |
L. Mikulas
|
- |
MFK Bytca
|
|
2026-11-14 |
Slovan Galanta
|
- |
L. Mikulas
|
|
2027-02-26 |
L. Mikulas
|
- |
Presov
|
|
2027-03-06 |
Zvolen
|
- |
L. Mikulas
|
|
2027-03-12 |
L. Mikulas
|
- |
Humenne
|
Zilina B sledeći 6 mečevi
|
2026-10-30 |
L. Mikulas
|
- |
Zilina B
|
|
2026-11-08 |
Petrzalka
|
- |
Zilina B
|
|
2026-11-15 |
Zilina B
|
- |
Inter Bratislava
|
|
2027-02-26 |
Pohronie
|
- |
Zilina B
|
|
2027-03-07 |
Zilina B
|
- |
Z. Moravce
|
|
2027-03-14 |
OFK Malzenice
|
- |
Zilina B
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
1.58 |
3.90 |
4.33 |
| Verovatnoća |
29% |
37% |
34% |
|
X2 @ 2.20 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.18 |
2.20 |
| Verovatnoća |
46% |
54% |
|
X2 @ 2.20 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.13 |
4.71 |
| Verovatnoća |
|
76% |
24% |
|
Više 1.5 @ 1.13 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.49 |
2.40 |
| Verovatnoća |
|
48% |
52% |
|
Manje 2.5 @ 2.40 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.25 |
1.57 |
| Verovatnoća |
|
22% |
78% |
|
Manje 3.5 @ 1.57 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.55 |
2.25 |
| Verovatnoća |
|
50% |
50% |
|
Da @ 1.55 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-30 12:00. Moguće su trenutne promene!