Meistriliiga - Estonija
nedelja, 19.03.2023
15:00
15:00

Tammeka

Paide
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Tartu |
| Gosti: | Paide |
| Udaljenost: | 87.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Tamme |
| Kapacitet: | 1 600 |
| Dimenzije: | 106 x 66 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (17:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.10 | 3.75 | 1.63 | 2 | 2.10 | 1.20 | |||
| 27% | 32% | 41% | 1.63 | 26% | 74% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 3.80 | 1.68 | 2.05 | 2.70 | 1.40 | ||||||
| 75% | 25% | 61% | 39% | 15% | 85% |
Poslednji 12 susret
| 2022-11-12 | Tammeka | 1 - 1 | Paide |
| 2022-07-31 | Paide | 3 - 0 | Tammeka |
| 2022-05-24 | Paide | 3 - 0 | Tammeka |
| 2022-03-20 | Tammeka | 1 - 3 | Paide |
| 2021-09-19 | Tammeka | 2 - 5 | Paide |
| 2021-07-18 | Paide | 1 - 1 | Tammeka |
| 2021-06-25 | Tammeka | 0 - 2 | Paide |
| 2020-08-30 | Paide | 3 - 1 | Tammeka |
| 2020-07-01 | Paide | 3 - 0 | Tammeka |
| 2020-06-07 | Tammeka | 0 - 2 | Paide |
| 2019-11-03 | Tammeka | 3 - 2 | Paide |
| 2019-07-26 | Paide | 2 - 0 | Tammeka |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 12 | 7 | 4 | |
| 8% | 17% | 75% | 100% | 58% | 33% |
Tammeka poslednji 12 mečevi
| 2023-03-15 | FCI L. Tallinn | 3 - 0 | Tammeka |
| 2023-02-10 | Tammeka | 1 - 0 | Nomme Kalju |
| 2023-02-03 | Tammeka | 1 - 0 | Parnu JK Vaprus |
| 2023-01-27 | Tammeka | 1 - 4 | FCI L. Tallinn |
| 2023-01-20 | Tammeka | 0 - 3 | Kuressaare |
| 2022-11-12 | Tammeka | 1 - 1 | Paide |
| 2022-11-05 | TJK Legion | 1 - 1 | Tammeka |
| 2022-10-30 | Tammeka | 2 - 0 | Trans Narva |
| 2022-10-22 | Tammeka | 1 - 0 | Parnu JK Vaprus |
| 2022-10-15 | FCI L. Tallinn | 1 - 0 | Tammeka |
| 2022-10-08 | Tammeka | 3 - 0 | Nomme Kalju |
| 2022-10-01 | Kuressaare | 2 - 2 | Tammeka |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 5 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 42% | 17% |
Paide poslednji 12 mečevi
| 2023-03-15 | Paide | 0 - 1 | Kuressaare |
| 2023-03-05 | Paide | 2 - 1 | Trans Narva |
| 2023-02-26 | Flora Tallinn | 2 - 3 | Paide |
| 2023-02-18 | Paide | 1 - 0 | Metta |
| 2023-02-11 | Kuressaare | 2 - 0 | Paide |
| 2023-02-07 | Honka | 4 - 0 | Paide |
| 2023-02-03 | FCI L. Tallinn | 1 - 1 | Paide |
| 2023-01-28 | RFS Riga | 4 - 0 | Paide |
| 2022-11-12 | Tammeka | 1 - 1 | Paide |
| 2022-11-06 | Paide | 1 - 0 | Nomme Kalju |
| 2022-10-30 | Flora Tallinn | 1 - 0 | Paide |
| 2022-10-23 | FCI L. Tallinn | 1 - 2 | Paide |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 5 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 42% | 25% |
Tabela Meistriliiga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flora Tallinn | 3 | +11 | 9 |
| 2 | FCI L. Tallinn | 3 | +5 | 7 |
| 3 | Kuressaare | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Tallinna Kalev | 3 | 0 | 4 |
| 5 | Paide | 2 | 0 | 3 |
| 6 | Parnu JK Vaprus | 2 | 0 | 2 |
| 6 | Nomme Kalju | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Harju JK Laagri | 3 | -6 | 1 |
| 9 | Tammeka | 1 | -3 | 0 |
| 10 | Trans Narva | 3 | -8 | 0 |
Hronologija mečeva u ligi
| Tammeka | |
| Paide | |
| Domaći | |
| Gosti |
Pozicija u ligi
| Tammeka | Paide | |
| Pozicija | 9 | 5 |
| Bodovi | 0 | 3 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 9 | 10 |
| Bodovi | 0 | 0 |
Forma u ligi
| Tammeka | Paide | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
0 1 |
1
0 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
0 0 |
0
0 0 |
Golovi u ligi
| Tammeka | Paide | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
3 |
2
2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
0 |
0
0 |
Ukupna statistika za Meistriliiga
| Meč (12) | |
| Pobeda u domu | 33% |
| Nerešeno | 33% |
| Pobeda u gostima | 33% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (26) | |
| Golovi po meču | 2.17 |
| Golovi u domu po meču | 1.33 |
| Golovi u gostima po meču | 0.83 |
| Domaći tim je postigao gol u | 50% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 58% |
| Oba Tima Pogađaju | 25% |
| Više 1.5 | 75% |
| Više 2.5 | 33% |
| Više 3.5 | 17% |
Tammeka sledeći 6 mečevi
| 2023-04-01 | Flora Tallinn | - | Tammeka |
| 2023-04-08 | Parnu JK Vaprus | - | Tammeka |
| 2023-04-16 | Tammeka | - | Nomme Kalju |
| 2023-04-19 | Tammeka | - | Tallinna Kalev |
| 2023-04-23 | Harju JK Laagri | - | Tammeka |
| 2023-04-28 | Tammeka | - | Trans Narva |
Paide sledeći 6 mečevi
| 2023-04-01 | Paide | - | Harju JK Laagri |
| 2023-04-09 | Nomme Kalju | - | Paide |
| 2023-04-12 | Trans Narva | - | Paide |
| 2023-04-15 | Paide | - | Tallinna Kalev |
| 2023-04-18 | Paide | - | FCI L. Tallinn |
| 2023-04-23 | Parnu JK Vaprus | - | Paide |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.10 | 3.75 | 1.63 |
| Verovatnoća | 27% | 32% | 41% |
| 2 @ 1.63 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.10 | 1.20 |
| Verovatnoća | 26% | 74% |
| X2 @ 1.20 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.22 | 3.80 | |
| Verovatnoća | 75% | 25% | |
| Više 1.5 @ 1.22 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.68 | 2.05 | |
| Verovatnoća | 61% | 39% | |
| Više 2.5 @ 1.68 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.70 | 1.40 | |
| Verovatnoća | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.40 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.72 | 1.98 | |
| Verovatnoća | 25% | 75% | |
| Ne @ 1.98 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-03-19 12:03. Moguće su trenutne promene!