Prijateljske utakmice - Klubovi
petak, 02.10.2026
14:00
Ried
(Austrija)
Amstetten
(Austrija)
3 - 3
(0 - 1, 3 - 2)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Ried im Innkreis |
| Gosti: |
Amstetten |
| Udaljenost: |
103.3 km |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.68 |
3.99 |
3.74 |
1 |
|
|
|
1.20 |
2.06 |
| 41% |
30% |
29% |
1.68 |
|
|
|
71% |
29% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.10 |
5.61 |
|
|
|
1.40 |
2.71 |
|
|
|
2.01 |
1.71 |
| 84% |
16% |
|
|
|
67% |
33% |
|
|
|
47% |
53% |
Poslednji 12 susret
|
2025-09-05 |
Amstetten
|
3 - 0 |
Ried
|
|
2025-07-19 |
Ried
|
2 - 3 |
Amstetten
|
|
2025-04-04 |
Ried
|
1 - 1 |
Amstetten
|
|
2024-09-22 |
Amstetten
|
2 - 3 |
Ried
|
|
2024-04-26 |
Ried
|
3 - 0 |
Amstetten
|
|
2023-10-06 |
Amstetten
|
2 - 3 |
Ried
|
|
2022-01-28 |
Ried
|
5 - 2 |
Amstetten
|
|
2021-01-09 |
Ried
|
2 - 0 |
Amstetten
|
|
2020-10-08 |
Amstetten
|
1 - 2 |
Ried
|
|
2020-05-29 |
Ried
|
2 - 0 |
Amstetten
|
|
2020-03-08 |
Amstetten
|
1 - 2 |
Ried
|
|
2019-08-11 |
Ried
|
4 - 1 |
Amstetten
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
12 |
9 |
5 |
| 75% |
8% |
17% |
|
100% |
75% |
42% |
Ried poslednji 12 mečevi
|
2026-09-20 |
Ried
|
4 - 1 |
AC Wolfsberger
|
|
2026-09-11 |
Ried
|
1 - 1 |
Salzburg
|
|
2026-08-30 |
Hartberg
|
3 - 2 |
Ried
|
|
2026-08-21 |
Ried
|
1 - 0 |
Grazer AK
|
|
2026-08-14 |
LASK Linz
|
4 - 1 |
Ried
|
|
2026-08-09 |
Ried
|
1 - 2 |
Rapid Vienna
|
|
2026-08-02 |
A. Lustenau
|
1 - 1 |
Ried
|
|
2026-07-24 |
Dornbirn 1913
|
1 - 5 |
Ried
|
|
2026-07-18 |
Mlada Boleslav
|
4 - 0 |
Ried
|
|
2026-07-17 |
Ried
|
3 - 0 |
Rot-Weiss Essen
|
|
2026-07-03 |
Ried
|
2 - 4 |
Regensburg
|
|
2026-06-26 |
Ried
|
2 - 2 |
Austria Salzburg
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
11 |
9 |
7 |
| 33% |
25% |
42% |
|
92% |
75% |
58% |
Amstetten poslednji 12 mečevi
|
2026-09-18 |
Kapfenberg
|
3 - 4 |
Amstetten
|
|
2026-09-11 |
Amstetten
|
4 - 2 |
Austria Wien II
|
|
2026-08-28 |
First Vienna
|
1 - 0 |
Amstetten
|
|
2026-08-21 |
Amstetten
|
1 - 1 |
Hertha Wels
|
|
2026-08-15 |
FAC Wien
|
2 - 2 |
Amstetten
|
|
2026-08-09 |
Amstetten
|
2 - 1 |
Admira
|
|
2026-07-31 |
ASK Voitsberg
|
1 - 1 |
Amstetten
|
|
2026-07-04 |
Amstetten
|
1 - 0 |
Horn
|
|
2026-06-30 |
Taborsko
|
0 - 3 |
Amstetten
|
|
2026-06-25 |
Amstetten
|
1 - 2 |
Crvena zvezda
|
|
2026-05-14 |
A. Lustenau
|
2 - 1 |
Amstetten
|
|
2026-05-08 |
Amstetten
|
3 - 0 |
A. Klagenfurt
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
10 |
8 |
3 |
| 50% |
25% |
25% |
|
83% |
67% |
25% |
Ried sledeći 6 mečevi
|
2026-10-10 |
Wattens
|
- |
Ried
|
|
2026-10-17 |
Ried
|
- |
Austria Wien
|
|
2026-10-25 |
Sturm Graz
|
- |
Ried
|
|
2026-10-28 |
LASK Linz
|
- |
Ried
|
|
2026-10-31 |
Altach
|
- |
Ried
|
|
2026-11-07 |
Ried
|
- |
LASK Linz
|
Amstetten sledeći 6 mečevi
|
2026-10-09 |
Amstetten
|
- |
BW Linz
|
|
2026-10-17 |
SW Bregenz
|
- |
Amstetten
|
|
2026-10-23 |
Amstetten
|
- |
Rapid Wien II
|
|
2026-10-30 |
Austria Salzburg
|
- |
Amstetten
|
|
2026-11-06 |
Amstetten
|
- |
Innsbruck
|
|
2026-11-21 |
Sturm Graz II
|
- |
Amstetten
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
1.68 |
3.99 |
3.74 |
| Verovatnoća |
41% |
30% |
29% |
|
1 @ 1.68 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.20 |
2.06 |
| Verovatnoća |
71% |
29% |
|
1X @ 1.20 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.10 |
5.61 |
| Verovatnoća |
|
84% |
16% |
|
Više 1.5 @ 1.10 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.40 |
2.71 |
| Verovatnoća |
|
67% |
33% |
|
Više 2.5 @ 1.40 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.01 |
1.71 |
| Verovatnoća |
|
47% |
53% |
|
Manje 3.5 @ 1.71 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.43 |
2.56 |
| Verovatnoća |
|
64% |
36% |
|
Da @ 1.43 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-02 12:00. Moguće su trenutne promene!