Erste Liga - Austrija
petak, 15.09.2023
17:10
17:10

Lafnitz

Horn
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Lafnitz |
| Gosti: | Horn |
| Udaljenost: | 146.3 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 17:10 (18:10 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.50 | 2.87 | 1 | 1.37 | 1.63 | |||
| 57% | 3% | 40% | 2.15 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.10 | 1.62 | 2.15 | 2.50 | 1.46 | ||||||
| 79% | 21% | 60% | 40% | 25% | 75% |
Poslednji 11 susret
| 2023-04-07 | Horn | 1 - 2 | Lafnitz |
| 2022-10-30 | Lafnitz | 1 - 1 | Horn |
| 2022-03-18 | Horn | 2 - 1 | Lafnitz |
| 2021-08-27 | Lafnitz | 5 - 1 | Horn |
| 2021-03-12 | Lafnitz | 3 - 2 | Horn |
| 2020-09-25 | Horn | 0 - 1 | Lafnitz |
| 2020-06-23 | Horn | 3 - 2 | Lafnitz |
| 2019-09-20 | Lafnitz | 2 - 3 | Horn |
| 2019-03-15 | Horn | 2 - 0 | Lafnitz |
| 2018-09-25 | Horn | 0 - 2 | Lafnitz |
| 2018-08-19 | Lafnitz | 0 - 2 | Horn |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 5 | 10 | 6 | 4 | |
| 45% | 9% | 45% | 91% | 55% | 36% |
Lafnitz poslednji 12 mečevi
| 2023-09-08 | Sturm Graz | 3 - 1 | Lafnitz |
| 2023-09-02 | SW Bregenz | 2 - 1 | Lafnitz |
| 2023-08-27 | Lafnitz | 4 - 1 | Grazer AK |
| 2023-08-18 | FAC Wien | 3 - 0 | Lafnitz |
| 2023-08-12 | Lafnitz | 1 - 0 | Dornbirn 1913 |
| 2023-08-04 | St. Polten | 2 - 0 | Lafnitz |
| 2023-07-28 | Lafnitz | 3 - 0 | Kapfenberg |
| 2023-06-04 | First Vienna | 1 - 2 | Lafnitz |
| 2023-05-26 | Lafnitz | 3 - 1 | Kapfenberg |
| 2023-05-19 | Liefering | 3 - 1 | Lafnitz |
| 2023-05-12 | Lafnitz | 2 - 3 | Amstetten |
| 2023-05-05 | Austria Wien II | 1 - 0 | Lafnitz |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 0 | 7 | 10 | 9 | 5 | |
| 42% | 0% | 58% | 83% | 75% | 42% |
Horn poslednji 12 mečevi
| 2023-09-07 | First Vienna | 4 - 3 | Horn |
| 2023-09-02 | Horn | 3 - 0 | Dornbirn 1913 |
| 2023-08-25 | SV Stripfing | 3 - 1 | Horn |
| 2023-08-22 | Horn | 2 - 1 | Liefering |
| 2023-08-18 | Horn | 2 - 0 | First Vienna |
| 2023-08-11 | Admira | 1 - 0 | Horn |
| 2023-07-28 | DSV Leoben | 3 - 2 | Horn |
| 2023-07-08 | Austria Wien | 5 - 1 | Horn |
| 2023-06-04 | Amstetten | 2 - 2 | Horn |
| 2023-05-26 | Horn | 0 - 2 | Dornbirn 1913 |
| 2023-05-19 | BW Linz | 0 - 1 | Horn |
| 2023-05-12 | Horn | 0 - 0 | Kapfenberg |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 7 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 58% | 42% |
Tabela Erste Liga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | St. Polten | 6 | +10 | 15 |
| 2 | Grazer AK | 6 | +4 | 15 |
| 3 | Admira | 6 | +3 | 11 |
| 4 | SW Bregenz | 6 | +6 | 9 |
| 5 | FAC Wien | 6 | +3 | 9 |
| 6 | Horn | 6 | +2 | 9 |
| 7 | DSV Leoben | 6 | +1 | 9 |
| 7 | Lafnitz | 6 | +1 | 9 |
| 9 | Kapfenberg | 6 | -3 | 8 |
| 10 | Liefering | 6 | -2 | 7 |
| 10 | SV Stripfing | 6 | -2 | 7 |
| 12 | First Vienna | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Ried | 6 | 0 | 6 |
| 14 | Dornbirn 1913 | 6 | -8 | 6 |
| 15 | Sturm Graz II | 6 | -4 | 4 |
| 16 | Amstetten | 6 | -8 | 1 |
Hronologija mečeva u ligi
| Lafnitz | |
| Horn | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Lafnitz | Horn |
|---|---|---|---|
| 1 | St. Polten | ||
| 2 | Grazer AK | 4 - 1 | |
| 3 | Admira | 1 - 0 | |
| 4 | SW Bregenz | ||
| 5 | FAC Wien | ||
| 6 | Horn | - | |
| 7 | DSV Leoben | 3 - 2 | |
| 7 | Lafnitz | - | |
| 9 | Kapfenberg | 3 - 0 | |
| 10 | Liefering | ||
| 10 | SV Stripfing | 3 - 1 | |
| 12 | First Vienna | ||
| 13 | Ried | ||
| 14 | Dornbirn 1913 | 1 - 0 | |
| 15 | Sturm Graz II | ||
| 16 | Amstetten |
Pozicija u ligi
| Lafnitz | Horn | |
| Pozicija | 7 | 6 |
| Bodovi | 9 | 9 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 2 | 14 |
| Bodovi | 9 | 0 |
Forma u ligi
| Lafnitz | Horn | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
0 3 |
3
0 3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
0 0 |
0
0 3 |
Golovi u ligi
| Lafnitz | Horn | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
9
8 |
10
8 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
8
1 |
3
7 |
Ukupna statistika za Erste Liga
| Meč (48) | |
| Pobeda u domu | 56% |
| Nerešeno | 19% |
| Pobeda u gostima | 25% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (126) | |
| Golovi po meču | 2.62 |
| Golovi u domu po meču | 1.54 |
| Golovi u gostima po meču | 1.08 |
| Domaći tim je postigao gol u | 83% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 62% |
| Oba Tima Pogađaju | 46% |
| Više 1.5 | 71% |
| Više 2.5 | 48% |
| Više 3.5 | 27% |
Lafnitz sledeći 6 mečevi
| 2023-09-22 | Amstetten | - | Lafnitz |
| 2023-09-26 | Kapfenberg | - | Lafnitz |
| 2023-10-01 | Lafnitz | - | First Vienna |
| 2023-10-06 | DSV Leoben | - | Lafnitz |
| 2023-10-11 | Zalaegerszeg | - | Lafnitz |
| 2023-10-20 | Lafnitz | - | SV Stripfing |
Horn sledeći 6 mečevi
| 2023-09-24 | Horn | - | Sturm Graz II |
| 2023-09-29 | Ried | - | Horn |
| 2023-10-06 | Horn | - | Kapfenberg |
| 2023-10-21 | SW Bregenz | - | Horn |
| 2023-10-27 | Horn | - | Grazer AK |
| 2023-11-03 | FAC Wien | - | Horn |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.15 | 3.50 | 2.87 |
| Verovatnoća | 57% | 3% | 40% |
| 1 @ 2.15 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.37 | 1.63 |
| Verovatnoća | 58% | 42% |
| 1X @ 1.37 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.20 | 4.10 | |
| Verovatnoća | 79% | 21% | |
| Više 1.5 @ 1.20 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.62 | 2.15 | |
| Verovatnoća | 60% | 40% | |
| Više 2.5 @ 1.62 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.50 | 1.46 | |
| Verovatnoća | 25% | 75% | |
| Manje 3.5 @ 1.46 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.55 | 2.25 | |
| Verovatnoća | 43% | 57% | |
| Ne @ 2.25 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-09-15 16:02. Moguće su trenutne promene!