League Two - Engleska
subota, 21.01.2023
15:00
15:00

Sutton

Crawley Town
odloženo
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Sutton |
| Gosti: | Crawley |
| Udaljenost: | 28.3 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 4.20 | 6.00 | 1 | 1.13 | 2.38 | |||
| 51% | 31% | 18% | 1.53 | 73% | 27% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.98 | 1.88 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 72% | 28% | 47% | 53% | 20% | 80% |
Poslednji 3 susret
| 2022-12-26 | Crawley Town | 1 - 2 | Sutton |
| 2022-04-26 | Sutton | 3 - 0 | Crawley Town |
| 2021-10-16 | Crawley Town | 0 - 1 | Sutton |
Sutton poslednji 12 mečevi
| 2023-01-14 | Salford City | 2 - 0 | Sutton |
| 2023-01-07 | Tranmere | 2 - 2 | Sutton |
| 2023-01-01 | Sutton | 2 - 1 | AFC Wimbledon |
| 2022-12-29 | Sutton | 2 - 1 | Gillingham FC |
| 2022-12-26 | Crawley Town | 1 - 2 | Sutton |
| 2022-12-17 | Leyton Orient | 2 - 0 | Sutton |
| 2022-12-10 | Sutton | 1 - 0 | Colchester |
| 2022-12-03 | Carlisle | 1 - 1 | Sutton |
| 2022-11-22 | AFC Wimbledon | 1 - 0 | Sutton |
| 2022-11-19 | Sutton | 1 - 0 | Rochdale |
| 2022-11-12 | Sutton | 0 - 2 | Bradford |
| 2022-10-29 | Stockport | 3 - 0 | Sutton |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 5 | 1 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 42% | 8% |
Crawley Town poslednji 12 mečevi
| 2023-01-02 | Newport | 2 - 2 | Crawley Town |
| 2022-12-30 | Stevenage | 3 - 1 | Crawley Town |
| 2022-12-26 | Crawley Town | 1 - 2 | Sutton |
| 2022-12-09 | Crawley Town | 0 - 2 | Hartlepool |
| 2022-12-03 | Crawley Town | 2 - 0 | Swindon |
| 2022-11-22 | Crawley Town | 0 - 0 | Gillingham FC |
| 2022-11-19 | Walsall | 2 - 1 | Crawley Town |
| 2022-11-12 | Crawley Town | 1 - 0 | Barrow |
| 2022-11-08 | Burnley | 3 - 1 | Crawley Town |
| 2022-11-05 | Crawley Town | 1 - 4 | Accrington |
| 2022-10-29 | Bradford | 1 - 1 | Crawley Town |
| 2022-10-25 | Colchester | 2 - 2 | Crawley Town |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 7 | 5 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 58% | 42% |
Tabela League Two
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Leyton Orient | 26 | +23 | 57 |
| 2 | Stevenage | 25 | +18 | 52 |
| 3 | Northampton | 26 | +12 | 46 |
| 4 | Carlisle | 25 | +14 | 42 |
| 5 | Salford City | 25 | +10 | 41 |
| 6 | Swindon | 26 | +8 | 41 |
| 7 | Bradford | 25 | +6 | 40 |
| 8 | Barrow | 26 | +2 | 40 |
| 9 | Mansfield | 26 | +1 | 39 |
| 10 | Stockport | 24 | +12 | 37 |
| 11 | Walsall | 24 | +8 | 37 |
| 12 | Doncaster | 25 | -5 | 37 |
| 13 | AFC Wimbledon | 26 | +1 | 36 |
| 14 | Sutton | 27 | -8 | 36 |
| 15 | Tranmere | 26 | +5 | 35 |
| 16 | Grimsby Town | 24 | -6 | 30 |
| 17 | Crewe | 24 | -8 | 30 |
| 18 | Newport | 26 | -6 | 26 |
| 19 | Colchester | 26 | -7 | 26 |
| 20 | Harrogate Town | 25 | -8 | 24 |
| 21 | Crawley Town | 24 | -13 | 22 |
| 22 | Rochdale | 26 | -17 | 20 |
| 23 | Hartlepool | 25 | -23 | 19 |
| 24 | Gillingham FC | 24 | -19 | 17 |
Hronologija mečeva u ligi
| Sutton | |
| Crawley Town | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Sutton | Crawley Town |
|---|---|---|---|
| 1 | Leyton Orient | ||
| 2 | Stevenage | 3 - 1 | |
| 3 | Northampton | ||
| 4 | Carlisle | 1 - 0 | |
| 5 | Salford City | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 6 | Swindon | ||
| 7 | Bradford | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 8 | Barrow | 1 - 0 | |
| 9 | Mansfield | 2 - 1 | |
| 10 | Stockport | ||
| 11 | Walsall | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Doncaster | 4 - 1 | |
| 13 | AFC Wimbledon | 2 - 1 | |
| 14 | Sutton | - | |
| 15 | Tranmere | 0 - 2 | |
| 16 | Grimsby Town | 3 - 0 | |
| 17 | Crewe | 1 - 0 | |
| 18 | Newport | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 19 | Colchester | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 20 | Harrogate Town | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 21 | Crawley Town | - | |
| 22 | Rochdale | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 23 | Hartlepool | 2 - 0 | |
| 24 | Gillingham FC | 2 - 1 |
Pozicija u ligi
| Sutton | Crawley Town | |
| Pozicija | 14 | 21 |
| Bodovi | 36 | 22 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 3 | 23 |
| Bodovi | 26 | 6 |
Forma u ligi
| Sutton | Crawley Town | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
10
6 11 |
5
7 12 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
8
2 3 |
0
6 6 |
Golovi u ligi
| Sutton | Crawley Town | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
27
35 |
26
39 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
16
12 |
11
22 |
Ukupna statistika za League Two
| Meč (303) | |
| Pobeda u domu | 44% |
| Nerešeno | 26% |
| Pobeda u gostima | 30% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (705) | |
| Golovi po meču | 2.33 |
| Golovi u domu po meču | 1.28 |
| Golovi u gostima po meču | 1.05 |
| Domaći tim je postigao gol u | 75% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 63% |
| Oba Tima Pogađaju | 48% |
| Više 1.5 | 69% |
| Više 2.5 | 44% |
| Više 3.5 | 17% |
Sutton sledeći 6 mečevi
| 2023-01-28 | Harrogate Town | - | Sutton |
| 2023-02-04 | Sutton | - | Stevenage |
| 2023-02-11 | Hartlepool | - | Sutton |
| 2023-02-14 | Sutton | - | Swindon |
| 2023-02-18 | Sutton | - | Doncaster |
| 2023-02-25 | Newport | - | Sutton |
Crawley Town sledeći 6 mečevi
| 2023-01-24 | Crawley Town | - | Grimsby Town |
| 2023-01-28 | Crawley Town | - | Salford City |
| 2023-02-04 | Gillingham FC | - | Crawley Town |
| 2023-02-11 | Crawley Town | - | Crewe |
| 2023-02-14 | Stockport | - | Crawley Town |
| 2023-02-18 | Leyton Orient | - | Crawley Town |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.53 | 4.20 | 6.00 |
| Verovatnoća | 51% | 31% | 18% |
| 1 @ 1.53 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.13 | 2.38 |
| Verovatnoća | 73% | 27% |
| 1X @ 1.13 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 3.50 | |
| Verovatnoća | 72% | 28% | |
| Više 1.5 @ 1.29 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.98 | 1.88 | |
| Verovatnoća | 47% | 53% | |
| Manje 2.5 @ 1.88 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.40 | 1.30 | |
| Verovatnoća | 20% | 80% | |
| Manje 3.5 @ 1.30 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.00 | 1.73 | |
| Verovatnoća | 51% | 49% | |
| Da @ 2.00 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-01-21 12:01. Moguće su trenutne promene!