Prva Liga - Crna Gora
nedelja, 08.11.2026
13:00
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Nikšić |
| Gosti: |
Petrovac |
| Udaljenost: |
63.1 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Gradski stadion Nikšić
|
| Kapacitet: |
10 800 |
| Dimenzije: |
105 x 70 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
13:00 (14:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.81 |
3.13 |
4.08 |
1X |
|
|
|
1.18 |
1.84 |
| 39% |
41% |
20% |
1.18 |
|
|
|
66% |
34% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.37 |
2.79 |
|
|
|
2.15 |
1.60 |
|
|
|
3.86 |
1.20 |
| 54% |
46% |
|
|
|
35% |
65% |
|
|
|
22% |
78% |
Poslednji 12 susret
|
2026-09-04 |
OFK Petrovac
|
0 - 0 |
Sutjeska
|
|
2026-04-18 |
OFK Petrovac
|
0 - 1 |
Sutjeska
|
|
2026-02-25 |
Sutjeska
|
2 - 1 |
OFK Petrovac
|
|
2025-10-18 |
OFK Petrovac
|
0 - 1 |
Sutjeska
|
|
2025-08-17 |
Sutjeska
|
1 - 1 |
OFK Petrovac
|
|
2025-04-20 |
OFK Petrovac
|
1 - 0 |
Sutjeska
|
|
2025-02-26 |
Sutjeska
|
0 - 3 |
OFK Petrovac
|
|
2024-10-19 |
OFK Petrovac
|
1 - 0 |
Sutjeska
|
|
2024-08-17 |
Sutjeska
|
0 - 2 |
OFK Petrovac
|
|
2024-05-04 |
Sutjeska
|
0 - 1 |
OFK Petrovac
|
|
2024-03-09 |
OFK Petrovac
|
1 - 2 |
Sutjeska
|
|
2023-11-05 |
Sutjeska
|
3 - 2 |
OFK Petrovac
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
6 |
4 |
1 |
| 42% |
17% |
42% |
|
50% |
33% |
8% |
Sutjeska poslednji 12 mečevi
|
2026-11-02 |
Mladost DG
|
0 - 1 |
Sutjeska
|
|
2026-10-29 |
Sutjeska
|
2 - 2 |
Jezero Plav
|
|
2026-10-24 |
Otrant-Olympic
|
1 - 1 |
Sutjeska
|
|
2026-10-19 |
Sutjeska
|
4 - 0 |
Bokelj Kotor
|
|
2026-10-14 |
Sutjeska
|
0 - 0 |
Decic
|
|
2026-10-10 |
Buducnost
|
0 - 0 |
Sutjeska
|
|
2026-09-19 |
Arsenal Tivat
|
0 - 2 |
Sutjeska
|
|
2026-09-13 |
Sutjeska
|
2 - 0 |
Decic
|
|
2026-09-08 |
Sutjeska
|
1 - 0 |
Mornar Bar
|
|
2026-09-04 |
OFK Petrovac
|
0 - 0 |
Sutjeska
|
|
2026-08-28 |
Sutjeska
|
5 - 1 |
Mladost DG
|
|
2026-08-22 |
Jezero Plav
|
0 - 0 |
Sutjeska
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
6 |
0 |
|
6 |
3 |
3 |
| 50% |
50% |
0% |
|
50% |
25% |
25% |
OFK Petrovac poslednji 12 mečevi
|
2026-11-01 |
Mornar Bar
|
0 - 0 |
OFK Petrovac
|
|
2026-10-28 |
OFK Petrovac
|
1 - 0 |
Mladost DG
|
|
2026-10-23 |
Jezero Plav
|
1 - 2 |
OFK Petrovac
|
|
2026-10-19 |
OFK Petrovac
|
2 - 3 |
Otrant-Olympic
|
|
2026-10-15 |
OFK Petrovac
|
2 - 0 |
Kom Podgorica
|
|
2026-09-28 |
OFK Petrovac
|
0 - 1 |
Mladost DG
|
|
2026-09-18 |
Buducnost
|
4 - 1 |
OFK Petrovac
|
|
2026-09-14 |
OFK Petrovac
|
1 - 2 |
Arsenal Tivat
|
|
2026-09-09 |
Decic
|
1 - 1 |
OFK Petrovac
|
|
2026-09-04 |
OFK Petrovac
|
0 - 0 |
Sutjeska
|
|
2026-08-29 |
OFK Petrovac
|
1 - 1 |
Mornar Bar
|
|
2026-08-22 |
Mladost DG
|
0 - 0 |
OFK Petrovac
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
7 |
4 |
2 |
| 25% |
42% |
33% |
|
58% |
33% |
17% |
Tabela Prva Liga
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Otrant-Olympic |
15 |
8 |
3 |
4 |
28 |
19 |
+9 |
27 |
| 2 |
Buducnost |
15 |
7 |
4 |
4 |
20 |
16 |
+4 |
25 |
| 3 |
Mornar Bar |
15 |
6 |
6 |
3 |
21 |
15 |
+6 |
24 |
| 4 |
Sutjeska |
14 |
6 |
5 |
3 |
19 |
10 |
+9 |
23 |
| 5 |
Bokelj Kotor |
14 |
5 |
4 |
5 |
10 |
11 |
-1 |
19 |
| 6 |
Decic |
13 |
5 |
3 |
5 |
12 |
11 |
+1 |
18 |
| 7 |
Jezero Plav |
15 |
4 |
6 |
5 |
17 |
22 |
-5 |
18 |
| 8 |
OFK Petrovac |
13 |
3 |
6 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
15 |
| 9 |
Mladost DG |
14 |
3 |
3 |
8 |
11 |
23 |
-12 |
12 |
| 10 |
Arsenal Tivat |
14 |
1 |
6 |
7 |
10 |
20 |
-10 |
9 |
Hronologija mečeva u ligi
| Sutjeska |
|
| OFK Petrovac |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Sutjeska |
OFK Petrovac |
| 1 |
Otrant-Olympic |
1 - 4 |
0 - 0 |
| 2 |
Buducnost |
0 - 1 |
4 - 1 |
| 3 |
Mornar Bar |
1 - 0 |
0 - 0 |
| 4 |
Sutjeska |
- |
|
| 5 |
Bokelj Kotor |
4 - 0 |
|
| 6 |
Decic |
2 - 0 |
1 - 1 |
| 7 |
Jezero Plav |
2 - 2 |
1 - 2 |
| 8 |
OFK Petrovac |
|
- |
| 9 |
Mladost DG |
5 - 1 |
0 - 0 |
| 10 |
Arsenal Tivat |
|
|
Statistika timova
| |
Sutjeska |
OFK Petrovac |
| Pobeda |
6 |
3 |
| Nerešeno |
5 |
6 |
| Gubici |
3 |
4 |
| Dati golovi |
19 |
12 |
| Primljeni golovi |
10 |
13 |
| Prosek dati golovi |
1.36 |
0.92 |
| Prosek primljeni golovi |
0.71 |
1.00 |
| Meč dati golovi |
64% |
62% |
| Meč primljeni golovi |
43% |
54% |
| Oba Tima Pogađaju |
29% |
46% |
| Više 1.5 |
50% |
54% |
| Više 2.5 |
29% |
38% |
| Više 3.5 |
29% |
15% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
4 |
1 |
| Nerešeno |
1 |
4 |
| Gubici |
2 |
1 |
| Dati golovi |
15 |
4 |
| Primljeni golovi |
8 |
6 |
| Prosek dati golovi |
2.14 |
0.67 |
| Prosek primljeni golovi |
1.14 |
1.00 |
| Meč dati golovi |
86% |
50% |
| Meč primljeni golovi |
57% |
50% |
| Oba Tima Pogađaju |
43% |
50% |
| Više 1.5 |
71% |
50% |
| Više 2.5 |
57% |
33% |
| Više 3.5 |
57% |
17% |
Ukupna statistika za Prva Liga
| Meč (71) |
| Pobeda u domu |
38% |
| Nerešeno |
32% |
| Pobeda u gostima |
30% |
| Mečevi odigrani |
39% |
| Golovi (160) |
| Golovi po meču |
2.25 |
| Golovi u domu po meču |
1.30 |
| Golovi u gostima po meču |
0.96 |
| Domaći tim je postigao gol u |
62% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
58% |
| Oba Tima Pogađaju |
39% |
| Više 1.5 |
59% |
| Više 2.5 |
39% |
| Više 3.5 |
23% |
Sutjeska sledeći 4 mečevi
|
2026-11-21 |
Mornar Bar
|
- |
Sutjeska
|
|
2026-11-29 |
Decic
|
- |
Sutjeska
|
|
2026-12-05 |
Sutjeska
|
- |
Arsenal Tivat
|
|
2026-12-09 |
Sutjeska
|
- |
Buducnost
|
OFK Petrovac sledeći 4 mečevi
|
2026-11-21 |
OFK Petrovac
|
- |
Decic
|
|
2026-11-29 |
Arsenal Tivat
|
- |
OFK Petrovac
|
|
2026-12-05 |
OFK Petrovac
|
- |
Buducnost
|
|
2026-12-09 |
OFK Petrovac
|
- |
Bokelj Kotor
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
1.81 |
3.13 |
4.08 |
| Verovatnoća |
39% |
41% |
20% |
|
1X @ 1.18 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.18 |
1.84 |
| Verovatnoća |
66% |
34% |
|
1X @ 1.18 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.37 |
2.79 |
| Verovatnoća |
|
54% |
46% |
|
Više 1.5 @ 1.37 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.15 |
1.60 |
| Verovatnoća |
|
35% |
65% |
|
Manje 2.5 @ 1.60 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
3.86 |
1.20 |
| Verovatnoća |
|
22% |
78% |
|
Manje 3.5 @ 1.20 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.97 |
1.71 |
| Verovatnoća |
|
38% |
62% |
|
Ne @ 1.71 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-11-08 08:04. Moguće su trenutne promene!