Superettan - Švedska
nedelja, 17.09.2023
14:00
14:00

Sundsvall

Utsiktens
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Sundsvall |
| Gosti: | Gothenburg |
| Udaljenost: | 598.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Norrporten Arena |
| Kapacitet: | 8 500 (8 000) |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 14:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.25 | 3.40 | 2.20 | 2 | 1.67 | 1.33 | |||
| 21% | 25% | 54% | 2.20 | 28% | 72% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.83 | 2.03 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 79% | 21% | 55% | 45% | 31% | 69% |
Poslednji 1 susret
| 2023-06-10 | Utsiktens | 5 - 0 | Sundsvall |
Sundsvall poslednji 12 mečevi
| 2023-09-03 | Helsingborg | 3 - 2 | Sundsvall |
| 2023-08-28 | Sundsvall | 3 - 2 | Jonkopings |
| 2023-08-23 | IFK Stocksund | 0 - 2 | Sundsvall |
| 2023-08-19 | Skövde | 2 - 0 | Sundsvall |
| 2023-08-13 | Sundsvall | 1 - 1 | Trelleborgs |
| 2023-08-06 | GAIS | 3 - 3 | Sundsvall |
| 2023-07-29 | Östersunds | 1 - 1 | Sundsvall |
| 2023-07-22 | Sundsvall | 2 - 2 | Örebro |
| 2023-07-15 | Jonkopings | 1 - 0 | Sundsvall |
| 2023-07-08 | Sundsvall | 1 - 3 | Västerås SK |
| 2023-06-10 | Utsiktens | 5 - 0 | Sundsvall |
| 2023-06-06 | Sundsvall | 0 - 3 | GAIS |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 7 | 6 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 58% | 50% |
Utsiktens poslednji 12 mečevi
| 2023-09-02 | Utsiktens | 0 - 0 | Östersunds |
| 2023-08-27 | Brage | 3 - 0 | Utsiktens |
| 2023-08-18 | Utsiktens | 4 - 0 | Västerås SK |
| 2023-08-12 | Utsiktens | 5 - 1 | Landskrona |
| 2023-08-05 | Jonkopings | 0 - 2 | Utsiktens |
| 2023-07-31 | Utsiktens | 1 - 1 | Helsingborg |
| 2023-07-23 | Utsiktens | 2 - 1 | Jonkopings |
| 2023-07-15 | Västerås SK | 1 - 0 | Utsiktens |
| 2023-07-10 | Trelleborgs | 0 - 3 | Utsiktens |
| 2023-07-02 | Utsiktens | 3 - 0 | Orgryte |
| 2023-06-10 | Utsiktens | 5 - 0 | Sundsvall |
| 2023-06-04 | Östers | 0 - 1 | Utsiktens |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 9 | 7 | 3 | |
| 67% | 17% | 17% | 75% | 58% | 25% |
Tabela Superettan
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Utsiktens | 21 | +25 | 46 |
| 2 | Västerås SK | 21 | +17 | 44 |
| 3 | Östers | 21 | +15 | 39 |
| 4 | GAIS | 21 | +18 | 36 |
| 5 | Gefle | 22 | 0 | 32 |
| 6 | Landskrona | 21 | -3 | 30 |
| 7 | Östersunds | 22 | +5 | 29 |
| 8 | Trelleborgs | 22 | -7 | 27 |
| 9 | Brage | 22 | -9 | 26 |
| 10 | Örebro | 21 | 0 | 25 |
| 11 | Jonkopings | 21 | -5 | 25 |
| 12 | AFC Eskilstuna | 22 | -10 | 25 |
| 13 | Sundsvall | 21 | -12 | 23 |
| 14 | Orgryte | 22 | -10 | 22 |
| 15 | Helsingborg | 21 | -6 | 21 |
| 16 | Skövde | 21 | -18 | 16 |
Hronologija mečeva u ligi
| Sundsvall | |
| Utsiktens | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Sundsvall | Utsiktens |
|---|---|---|---|
| 1 | Utsiktens | - | |
| 2 | Västerås SK | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 3 | Östers | 2 - 3 | 0 - 1 |
| 4 | GAIS | 0 - 3 | |
| 5 | Gefle | 1 - 1 | |
| 6 | Landskrona | 2 - 0 | 1 - 3 |
| 7 | Östersunds | 0 - 3 | 1 - 2 |
| 8 | Trelleborgs | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 9 | Brage | 3 - 0 | |
| 10 | Örebro | 2 - 2 | |
| 11 | Jonkopings | 3 - 2 | 0 - 2 |
| 12 | AFC Eskilstuna | 1 - 1 | |
| 13 | Sundsvall | - | |
| 14 | Orgryte | ||
| 15 | Helsingborg | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 16 | Skövde | 2 - 0 |
Pozicija u ligi
| Sundsvall | Utsiktens | |
| Pozicija | 13 | 1 |
| Bodovi | 23 | 46 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 14 | 3 |
| Bodovi | 12 | 20 |
Forma u ligi
| Sundsvall | Utsiktens | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
6
5 10 |
14
4 3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
3 4 |
6
2 2 |
Golovi u ligi
| Sundsvall | Utsiktens | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
28
40 |
41
16 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
14
18 |
14
8 |
Ukupna statistika za Superettan
| Meč (171) | |
| Pobeda u domu | 44% |
| Nerešeno | 27% |
| Pobeda u gostima | 28% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (462) | |
| Golovi po meču | 2.70 |
| Golovi u domu po meču | 1.55 |
| Golovi u gostima po meču | 1.15 |
| Domaći tim je postigao gol u | 78% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 68% |
| Oba Tima Pogađaju | 54% |
| Više 1.5 | 77% |
| Više 2.5 | 56% |
| Više 3.5 | 28% |
Sundsvall sledeći 6 mečevi
| 2023-09-23 | Västerås SK | - | Sundsvall |
| 2023-09-28 | Sundsvall | - | Gefle |
| 2023-10-03 | Landskrona | - | Sundsvall |
| 2023-10-08 | Sundsvall | - | Brage |
| 2023-10-24 | Örebro | - | Sundsvall |
| 2023-10-30 | Sundsvall | - | Orgryte |
Utsiktens sledeći 6 mečevi
| 2023-09-24 | Utsiktens | - | Trelleborgs |
| 2023-09-28 | Örebro | - | Utsiktens |
| 2023-10-02 | Utsiktens | - | AFC Eskilstuna |
| 2023-10-08 | Orgryte | - | Utsiktens |
| 2023-10-24 | Utsiktens | - | Östers |
| 2023-10-29 | Skövde | - | Utsiktens |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.25 | 3.40 | 2.20 |
| Verovatnoća | 21% | 25% | 54% |
| 2 @ 2.20 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.67 | 1.33 |
| Verovatnoća | 28% | 72% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.25 | 3.75 | |
| Verovatnoća | 79% | 21% | |
| Više 1.5 @ 1.25 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.83 | 2.03 | |
| Verovatnoća | 55% | 45% | |
| Više 2.5 @ 1.83 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.00 | 1.36 | |
| Verovatnoća | 31% | 69% | |
| Manje 3.5 @ 1.36 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.67 | 2.10 | |
| Verovatnoća | 53% | 47% | |
| Da @ 1.67 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-09-17 12:03. Moguće su trenutne promene!