Liga Nacional - Gvatemala
utorak, 03.11.2026
02:00
Suchitepequez
Dep. Malacateco
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Mazatenango |
| Gosti: |
Malacatan |
| Udaljenost: |
71.5 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Carlos Salazar Hijo
|
| Kapacitet: |
10 000 |
| Dimenzije: |
104 x 74 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
02:00 (20:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.93 |
3.30 |
3.30 |
X2 |
|
|
|
1.28 |
1.77 |
| 21% |
43% |
36% |
1.77 |
|
|
|
36% |
64% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
3.90 |
|
|
|
1.71 |
1.98 |
|
|
|
2.75 |
1.39 |
| 82% |
18% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
31% |
69% |
Poslednji 12 susret
|
2026-09-06 |
Dep. Malacateco
|
2 - 0 |
Suchitepequez
|
|
2019-07-18 |
Suchitepequez
|
1 - 1 |
Dep. Malacateco
|
|
2018-04-04 |
Suchitepequez
|
3 - 1 |
Dep. Malacateco
|
|
2018-02-04 |
Dep. Malacateco
|
1 - 0 |
Suchitepequez
|
|
2017-10-01 |
Suchitepequez
|
3 - 1 |
Dep. Malacateco
|
|
2017-07-30 |
Dep. Malacateco
|
3 - 0 |
Suchitepequez
|
|
2017-03-19 |
Suchitepequez
|
2 - 1 |
Dep. Malacateco
|
|
2017-01-22 |
Dep. Malacateco
|
1 - 0 |
Suchitepequez
|
|
2016-11-27 |
Suchitepequez
|
1 - 1 |
Dep. Malacateco
|
|
2016-09-21 |
Dep. Malacateco
|
2 - 2 |
Suchitepequez
|
|
2016-05-22 |
Suchitepequez
|
2 - 0 |
Dep. Malacateco
|
|
2016-05-18 |
Dep. Malacateco
|
1 - 2 |
Suchitepequez
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
10 |
6 |
3 |
| 42% |
25% |
33% |
|
83% |
50% |
25% |
Suchitepequez poslednji 12 mečevi
|
2026-10-28 |
Coban Imperial
|
2 - 1 |
Suchitepequez
|
|
2026-10-25 |
Suchitepequez
|
2 - 2 |
Aurora Guatemala
|
|
2026-10-19 |
Marquense
|
2 - 1 |
Suchitepequez
|
|
2026-10-16 |
Suchitepequez
|
1 - 1 |
Dep. San Pedro
|
|
2026-10-11 |
Suchitepequez
|
3 - 3 |
Dep. Mixco
|
|
2026-10-05 |
Comunicaciones
|
3 - 0 |
Suchitepequez
|
|
2026-09-25 |
Municipal
|
3 - 0 |
Suchitepequez
|
|
2026-09-21 |
Suchitepequez
|
2 - 2 |
Xelaju
|
|
2026-09-15 |
Antigua
|
3 - 2 |
Suchitepequez
|
|
2026-09-10 |
Suchitepequez
|
1 - 1 |
Guastatoya
|
|
2026-09-06 |
Dep. Malacateco
|
2 - 0 |
Suchitepequez
|
|
2026-08-29 |
Suchitepequez
|
3 - 2 |
Coban Imperial
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
5 |
6 |
|
12 |
9 |
5 |
| 8% |
42% |
50% |
|
100% |
75% |
42% |
Dep. Malacateco poslednji 12 mečevi
|
2026-10-29 |
Dep. Malacateco
|
0 - 2 |
Aurora Guatemala
|
|
2026-10-25 |
Dep. San Pedro
|
2 - 2 |
Dep. Malacateco
|
|
2026-10-21 |
Dep. Malacateco
|
1 - 0 |
Comunicaciones
|
|
2026-10-15 |
Xelaju
|
2 - 1 |
Dep. Malacateco
|
|
2026-10-11 |
Dep. Malacateco
|
2 - 0 |
Guastatoya
|
|
2026-10-03 |
Coban Imperial
|
2 - 0 |
Dep. Malacateco
|
|
2026-09-27 |
Marquense
|
1 - 0 |
Dep. Malacateco
|
|
2026-09-21 |
Dep. Malacateco
|
1 - 0 |
Dep. Mixco
|
|
2026-09-14 |
Municipal
|
2 - 2 |
Dep. Malacateco
|
|
2026-09-11 |
Dep. Malacateco
|
0 - 2 |
Antigua
|
|
2026-09-06 |
Dep. Malacateco
|
2 - 0 |
Suchitepequez
|
|
2026-08-31 |
Aurora Guatemala
|
1 - 0 |
Dep. Malacateco
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
8 |
3 |
2 |
| 33% |
17% |
50% |
|
67% |
25% |
17% |
Tabela Liga Nacional
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Antigua |
18 |
11 |
2 |
5 |
31 |
21 |
+10 |
35 |
| 2 |
Municipal |
18 |
8 |
6 |
4 |
23 |
13 |
+10 |
30 |
| 3 |
Dep. Mixco |
18 |
8 |
4 |
6 |
30 |
26 |
+4 |
28 |
| 4 |
Guastatoya |
18 |
8 |
4 |
6 |
23 |
22 |
+1 |
28 |
| 5 |
Dep. San Pedro |
18 |
7 |
5 |
6 |
21 |
20 |
+1 |
26 |
| 6 |
Xelaju |
17 |
7 |
4 |
6 |
28 |
20 |
+8 |
25 |
| 7 |
Aurora Guatemala |
18 |
8 |
1 |
9 |
28 |
28 |
0 |
25 |
| 8 |
Coban Imperial |
18 |
7 |
4 |
7 |
26 |
27 |
-1 |
25 |
| 9 |
Marquense |
17 |
7 |
4 |
6 |
18 |
21 |
-3 |
25 |
| 10 |
Comunicaciones |
18 |
6 |
2 |
10 |
22 |
28 |
-6 |
20 |
| 11 |
Dep. Malacateco |
17 |
5 |
4 |
8 |
18 |
25 |
-7 |
19 |
| 12 |
Suchitepequez |
17 |
1 |
6 |
10 |
19 |
36 |
-17 |
9 |
Hronologija mečeva u ligi
| Suchitepequez |
|
| Dep. Malacateco |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Suchitepequez |
Dep. Malacateco |
| 1 |
Antigua |
|
|
| 2 |
Municipal |
|
2 - 2 |
| 3 |
Dep. Mixco |
3 - 3 |
|
| 4 |
Guastatoya |
1 - 1 |
4 - 0 |
| 5 |
Dep. San Pedro |
1 - 1 |
2 - 2 |
| 6 |
Xelaju |
2 - 2 |
2 - 1 |
| 7 |
Aurora Guatemala |
2 - 2 |
1 - 0 |
| 8 |
Coban Imperial |
3 - 2 |
2 - 0 |
| 9 |
Marquense |
1 - 2 |
1 - 0 |
| 10 |
Comunicaciones |
0 - 0 |
4 - 2 |
| 11 |
Dep. Malacateco |
|
- |
| 12 |
Suchitepequez |
- |
|
Statistika timova
| |
Suchitepequez |
Dep. Malacateco |
| Pobeda |
1 |
5 |
| Nerešeno |
6 |
4 |
| Gubici |
10 |
8 |
| Dati golovi |
19 |
18 |
| Primljeni golovi |
36 |
25 |
| Prosek dati golovi |
1.12 |
1.06 |
| Prosek primljeni golovi |
2.12 |
1.47 |
| Meč dati golovi |
65% |
65% |
| Meč primljeni golovi |
94% |
71% |
| Oba Tima Pogađaju |
65% |
35% |
| Više 1.5 |
94% |
76% |
| Više 2.5 |
71% |
35% |
| Više 3.5 |
35% |
29% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
1 |
0 |
| Nerešeno |
6 |
2 |
| Gubici |
1 |
6 |
| Dati golovi |
13 |
7 |
| Primljeni golovi |
13 |
18 |
| Prosek dati golovi |
1.62 |
0.88 |
| Prosek primljeni golovi |
1.62 |
2.25 |
| Meč dati golovi |
88% |
50% |
| Meč primljeni golovi |
88% |
100% |
| Oba Tima Pogađaju |
88% |
50% |
| Više 1.5 |
88% |
75% |
| Više 2.5 |
62% |
62% |
| Više 3.5 |
50% |
50% |
Ukupna statistika za Liga Nacional
| Meč (106) |
| Pobeda u domu |
61% |
| Nerešeno |
22% |
| Pobeda u gostima |
17% |
| Mečevi odigrani |
80% |
| Golovi (287) |
| Golovi po meču |
2.71 |
| Golovi u domu po meču |
1.73 |
| Golovi u gostima po meču |
0.98 |
| Domaći tim je postigao gol u |
85% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
63% |
| Oba Tima Pogađaju |
55% |
| Više 1.5 |
78% |
| Više 2.5 |
54% |
| Više 3.5 |
29% |
Suchitepequez sledeći 4 mečevi
|
2026-11-07 |
Guastatoya
|
- |
Suchitepequez
|
|
2026-11-15 |
Suchitepequez
|
- |
Antigua
|
|
2026-11-22 |
Xelaju
|
- |
Suchitepequez
|
|
2026-11-28 |
Suchitepequez
|
- |
Municipal
|
Dep. Malacateco sledeći 4 mečevi
|
2026-11-09 |
Antigua
|
- |
Dep. Malacateco
|
|
2026-11-15 |
Dep. Malacateco
|
- |
Municipal
|
|
2026-11-21 |
Dep. Mixco
|
- |
Dep. Malacateco
|
|
2026-11-28 |
Dep. Malacateco
|
- |
Marquense
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
1.93 |
3.30 |
3.30 |
| Verovatnoća |
21% |
43% |
36% |
|
X2 @ 1.77 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.28 |
1.77 |
| Verovatnoća |
36% |
64% |
|
X2 @ 1.77 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.22 |
3.90 |
| Verovatnoća |
|
82% |
18% |
|
Više 1.5 @ 1.22 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.71 |
1.98 |
| Verovatnoća |
|
53% |
47% |
|
Više 2.5 @ 1.71 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.75 |
1.39 |
| Verovatnoća |
|
31% |
69% |
|
Manje 3.5 @ 1.39 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.62 |
2.15 |
| Verovatnoća |
|
51% |
49% |
|
Da @ 1.62 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-11-02 20:01. Moguće su trenutne promene!