I. liga - Poljska
ponedeljak, 12.10.2026
17:00
1 - 2
(0 - 2, 1 - 0)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Rzeszow |
| Gosti: |
Gdansk |
| Udaljenost: |
531.0 km |
| Početni čas |
| Sat: |
17:00 (18:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.55 |
3.40 |
2.38 |
1 |
|
|
|
1.50 |
1.44 |
| 47% |
16% |
37% |
2.55 |
|
|
|
55% |
45% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
5.00 |
|
|
|
1.53 |
2.40 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
| 73% |
27% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
31% |
69% |
Poslednji 2 susret
|
2024-04-27 |
Stal Rzeszow
|
4 - 2 |
Lechia
|
|
2023-10-28 |
Lechia
|
2 - 1 |
Stal Rzeszow
|
Stal Rzeszow poslednji 12 mečevi
|
2026-10-02 |
Karvina
|
1 - 1 |
Stal Rzeszow
|
|
2026-09-19 |
Legnica
|
2 - 3 |
Stal Rzeszow
|
|
2026-09-13 |
Odra Opole
|
0 - 1 |
Stal Rzeszow
|
|
2026-09-05 |
Stal Rzeszow
|
2 - 1 |
Polonia Warszawa
|
|
2026-09-01 |
Stal Rzeszow
|
3 - 0 |
Podbeskidzie
|
|
2026-08-28 |
Unia Skierniewice
|
0 - 1 |
Stal Rzeszow
|
|
2026-08-24 |
Stal Rzeszow
|
0 - 1 |
Ruch
|
|
2026-08-14 |
Pogon Grodzisk M.
|
1 - 1 |
Stal Rzeszow
|
|
2026-08-08 |
Stal Mielec
|
1 - 1 |
Stal Rzeszow
|
|
2026-08-01 |
Arka
|
4 - 0 |
Stal Rzeszow
|
|
2026-07-25 |
Stal Rzeszow
|
1 - 5 |
Chrobry Glogow
|
|
2026-07-18 |
Stal Rzeszow
|
2 - 2 |
Rukh Vynnyky
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
9 |
6 |
4 |
| 42% |
33% |
25% |
|
75% |
50% |
33% |
Lechia poslednji 12 mečevi
|
2026-09-19 |
Lechia
|
7 - 1 |
Stal Mielec
|
|
2026-09-13 |
Lechia
|
2 - 1 |
Legnica
|
|
2026-09-04 |
Termalica B-B.
|
2 - 1 |
Lechia
|
|
2026-09-01 |
Kluczbork
|
1 - 2 |
Lechia
|
|
2026-08-29 |
Polonia Warszawa
|
2 - 4 |
Lechia
|
|
2026-08-21 |
Lechia
|
1 - 0 |
Pogon Siedlce
|
|
2026-08-14 |
Ruch
|
1 - 0 |
Lechia
|
|
2026-08-08 |
Podbeskidzie
|
2 - 2 |
Lechia
|
|
2026-07-31 |
Lechia
|
0 - 3 |
Warta Poznan
|
|
2026-07-25 |
Lechia
|
0 - 3 |
Pogon Grodzisk M.
|
|
2026-07-18 |
Lechia
|
2 - 2 |
Randers
|
|
2026-05-23 |
Termalica B-B.
|
3 - 2 |
Lechia
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
10 |
10 |
5 |
| 42% |
17% |
42% |
|
83% |
83% |
42% |
Tabela I. liga
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Pogon Grodzisk M. |
10 |
6 |
3 |
1 |
19 |
8 |
+11 |
21 |
| 2 |
Polonia Warszawa |
10 |
5 |
2 |
3 |
17 |
13 |
+4 |
17 |
| 3 |
Termalica B-B. |
10 |
5 |
2 |
3 |
16 |
14 |
+2 |
17 |
| 4 |
Warta Poznan |
10 |
5 |
0 |
5 |
18 |
15 |
+3 |
15 |
| 5 |
LKS Lodz |
10 |
4 |
3 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
15 |
| 6 |
Ruch |
10 |
4 |
3 |
3 |
11 |
11 |
0 |
15 |
| 7 |
Legnica |
10 |
4 |
2 |
4 |
14 |
10 |
+4 |
14 |
| 8 |
Stal Rzeszow |
9 |
4 |
2 |
3 |
10 |
15 |
-5 |
14 |
| 9 |
Lechia |
9 |
4 |
1 |
4 |
17 |
15 |
+2 |
13 |
| 10 |
Pogon Siedlce |
9 |
3 |
3 |
3 |
9 |
8 |
+1 |
12 |
| 11 |
Chrobry Glogow |
10 |
3 |
3 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
12 |
| 12 |
Odra Opole |
10 |
3 |
3 |
4 |
8 |
9 |
-1 |
12 |
| 13 |
Polonia Bytom |
10 |
2 |
6 |
2 |
15 |
17 |
-2 |
12 |
| 14 |
Stal Mielec |
10 |
3 |
3 |
4 |
16 |
24 |
-8 |
12 |
| 15 |
Podbeskidzie |
10 |
1 |
8 |
1 |
13 |
14 |
-1 |
11 |
| 16 |
Arka |
10 |
3 |
2 |
5 |
12 |
13 |
-1 |
11 |
| 17 |
Unia Skierniewice |
10 |
3 |
2 |
5 |
12 |
17 |
-5 |
11 |
| 18 |
Puszcza |
9 |
2 |
0 |
7 |
8 |
13 |
-5 |
6 |
Hronologija mečeva u ligi
| Stal Rzeszow |
|
| Lechia |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Stal Rzeszow |
Lechia |
| 1 |
Pogon Grodzisk M. |
|
|
| 2 |
Polonia Warszawa |
2 - 1 |
2 - 4 |
| 3 |
Termalica B-B. |
|
2 - 1 |
| 4 |
Warta Poznan |
|
|
| 5 |
LKS Lodz |
|
|
| 6 |
Ruch |
0 - 1 |
1 - 0 |
| 7 |
Legnica |
|
|
| 8 |
Stal Rzeszow |
- |
|
| 9 |
Lechia |
|
- |
| 10 |
Pogon Siedlce |
|
|
| 11 |
Chrobry Glogow |
1 - 5 |
|
| 12 |
Odra Opole |
|
|
| 13 |
Polonia Bytom |
|
|
| 14 |
Stal Mielec |
|
|
| 15 |
Podbeskidzie |
|
2 - 2 |
| 16 |
Arka |
|
|
| 17 |
Unia Skierniewice |
|
|
| 18 |
Puszcza |
|
|
Statistika timova
| |
Stal Rzeszow |
Lechia |
| Pobeda |
4 |
4 |
| Nerešeno |
2 |
1 |
| Gubici |
3 |
4 |
| Dati golovi |
10 |
17 |
| Primljeni golovi |
15 |
15 |
| Prosek dati golovi |
1.11 |
1.89 |
| Prosek primljeni golovi |
1.67 |
1.67 |
| Meč dati golovi |
78% |
67% |
| Meč primljeni golovi |
78% |
89% |
| Oba Tima Pogađaju |
56% |
56% |
| Više 1.5 |
67% |
78% |
| Više 2.5 |
44% |
78% |
| Više 3.5 |
33% |
33% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
1 |
1 |
| Nerešeno |
0 |
1 |
| Gubici |
2 |
2 |
| Dati golovi |
3 |
7 |
| Primljeni golovi |
7 |
7 |
| Prosek dati golovi |
1.00 |
1.75 |
| Prosek primljeni golovi |
2.33 |
1.75 |
| Meč dati golovi |
67% |
75% |
| Meč primljeni golovi |
100% |
100% |
| Oba Tima Pogađaju |
67% |
75% |
| Više 1.5 |
67% |
75% |
| Više 2.5 |
67% |
75% |
| Više 3.5 |
33% |
50% |
Ukupna statistika za I. liga
| Meč (88) |
| Pobeda u domu |
42% |
| Nerešeno |
27% |
| Pobeda u gostima |
31% |
| Mečevi odigrani |
29% |
| Golovi (239) |
| Golovi po meču |
2.72 |
| Golovi u domu po meču |
1.49 |
| Golovi u gostima po meču |
1.23 |
| Domaći tim je postigao gol u |
77% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
73% |
| Oba Tima Pogađaju |
55% |
| Više 1.5 |
75% |
| Više 2.5 |
50% |
| Više 3.5 |
27% |
Stal Rzeszow sledeći 6 mečevi
|
2026-10-18 |
Pogon Siedlce
|
- |
Stal Rzeszow
|
|
2026-10-25 |
Podbeskidzie
|
- |
Stal Rzeszow
|
|
2026-10-29 |
Arka
|
- |
Stal Rzeszow
|
|
2026-11-02 |
Stal Rzeszow
|
- |
Puszcza
|
|
2026-11-07 |
LKS Lodz
|
- |
Stal Rzeszow
|
|
2026-11-21 |
Stal Rzeszow
|
- |
Polonia Bytom
|
Lechia sledeći 6 mečevi
|
2026-10-18 |
Lechia
|
- |
Arka
|
|
2026-10-24 |
Puszcza
|
- |
Lechia
|
|
2026-10-28 |
Lechia
|
- |
Jagiellonia
|
|
2026-10-31 |
Lechia
|
- |
Unia Skierniewice
|
|
2026-11-07 |
Polonia Bytom
|
- |
Lechia
|
|
2026-11-21 |
Lechia
|
- |
Odra Opole
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
2.55 |
3.40 |
2.38 |
| Verovatnoća |
47% |
16% |
37% |
|
1 @ 2.55 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.50 |
1.44 |
| Verovatnoća |
55% |
45% |
|
1X @ 1.50 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.17 |
5.00 |
| Verovatnoća |
|
73% |
27% |
|
Više 1.5 @ 1.17 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.53 |
2.40 |
| Verovatnoća |
|
57% |
43% |
|
Više 2.5 @ 1.53 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.25 |
1.57 |
| Verovatnoća |
|
31% |
69% |
|
Manje 3.5 @ 1.57 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.44 |
2.63 |
| Verovatnoća |
|
55% |
45% |
|
Da @ 1.44 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-12 16:02. Moguće su trenutne promene!