I-League - Indija
nedelja, 11.12.2022
08:30
08:30

Sreenidi Deccan

Aizawl
3 - 3
(2 - 2, 1 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Visakhapatnam |
| Gosti: | Aizawl |
| Udaljenost: | 1 186.1 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 08:30 (14:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.30 | 3.60 | 1 | 1.25 | 1.85 | |||
| 53% | 23% | 24% | 1.83 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.25 | 1.88 | 1.80 | 3.20 | 1.31 | ||||||
| 65% | 35% | 46% | 54% | 15% | 85% |
Poslednji 1 susret
| 2022-04-14 | Aizawl | 0 - 2 | Sreenidi Deccan |
Sreenidi Deccan poslednji 12 mečevi
| 2022-12-06 | Real Kashmir | 2 - 1 | Sreenidi Deccan |
| 2022-12-01 | Sreenidi Deccan | 4 - 3 | Mohammedan |
| 2022-11-27 | Sreenidi Deccan | 1 - 0 | Gokulam |
| 2022-11-24 | Sreenidi Deccan | 1 - 0 | TRAU FC |
| 2022-11-20 | Churchill Broth | 2 - 3 | Sreenidi Deccan |
| 2022-11-14 | Minerva | 2 - 1 | Sreenidi Deccan |
| 2022-05-14 | Churchill Broth | 0 - 1 | Sreenidi Deccan |
| 2022-05-10 | Gokulam | 1 - 3 | Sreenidi Deccan |
| 2022-05-07 | Minerva | 0 - 2 | Sreenidi Deccan |
| 2022-05-02 | Sreenidi Deccan | 1 - 2 | Rajasthan Utd |
| 2022-04-26 | Sreenidi Deccan | 0 - 0 | NEROCA |
| 2022-04-23 | Sreenidi Deccan | 2 - 2 | Mohammedan |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 8 | 7 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 67% | 58% | 33% |
Aizawl poslednji 12 mečevi
| 2022-12-08 | Aizawl | 1 - 0 | NEROCA |
| 2022-12-02 | Churchill Broth | 1 - 1 | Aizawl |
| 2022-11-28 | Minerva | 2 - 1 | Aizawl |
| 2022-11-21 | Aizawl | 2 - 1 | Sudeva Delhi |
| 2022-11-18 | Aizawl | 0 - 1 | Gokulam |
| 2022-11-15 | Aizawl | 1 - 1 | TRAU FC |
| 2022-05-04 | Aizawl | 3 - 1 | Sudeva Delhi |
| 2022-05-01 | TRAU FC | 2 - 0 | Aizawl |
| 2022-04-28 | Indian Arrows | 1 - 2 | Aizawl |
| 2022-04-25 | Aizawl | 0 - 1 | Kenkre FC |
| 2022-04-22 | Aizawl | 3 - 2 | Real Kashmir |
| 2022-04-14 | Aizawl | 0 - 2 | Sreenidi Deccan |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 5 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 42% | 17% |
Tabela I-League
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Kashmir | 6 | +2 | 13 |
| 2 | Sreenidi Deccan | 6 | +2 | 12 |
| 3 | Churchill Broth | 7 | +4 | 11 |
| 4 | Gokulam | 6 | +4 | 11 |
| 5 | Rajasthan Utd | 6 | +2 | 11 |
| 6 | Minerva | 5 | +1 | 10 |
| 7 | Aizawl | 6 | 0 | 8 |
| 8 | TRAU FC | 6 | +2 | 7 |
| 9 | Mohammedan | 6 | -1 | 6 |
| 10 | Kenkre FC | 6 | -1 | 6 |
| 11 | NEROCA | 6 | -3 | 6 |
| 12 | Sudeva Delhi | 6 | -12 | 0 |
Hronologija mečeva u ligi
| Sreenidi Deccan | |
| Aizawl | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Sreenidi Deccan | Aizawl |
|---|---|---|---|
| 1 | Real Kashmir | ||
| 2 | Sreenidi Deccan | - | |
| 3 | Churchill Broth | 1 - 1 | |
| 4 | Gokulam | 1 - 0 | |
| 5 | Rajasthan Utd | ||
| 6 | Minerva | 2 - 1 | |
| 7 | Aizawl | - | |
| 8 | TRAU FC | 1 - 0 | |
| 9 | Mohammedan | 4 - 3 | |
| 10 | Kenkre FC | ||
| 11 | NEROCA | ||
| 12 | Sudeva Delhi |
Pozicija u ligi
| Sreenidi Deccan | Aizawl | |
| Pozicija | 2 | 7 |
| Bodovi | 12 | 8 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 3 | 8 |
| Bodovi | 9 | 1 |
Forma u ligi
| Sreenidi Deccan | Aizawl | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
0 2 |
2
2 2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
0 0 |
0
1 1 |
Golovi u ligi
| Sreenidi Deccan | Aizawl | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
11
9 |
6
6 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
6
3 |
2
3 |
Ukupna statistika za I-League
| Meč (36) | |
| Pobeda u domu | 56% |
| Nerešeno | 19% |
| Pobeda u gostima | 25% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (84) | |
| Golovi po meču | 2.33 |
| Golovi u domu po meču | 1.33 |
| Golovi u gostima po meču | 1.00 |
| Domaći tim je postigao gol u | 81% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 64% |
| Oba Tima Pogađaju | 47% |
| Više 1.5 | 67% |
| Više 2.5 | 42% |
| Više 3.5 | 14% |
Sreenidi Deccan sledeći 6 mečevi
| 2022-12-14 | Sudeva Delhi | - | Sreenidi Deccan |
| 2022-12-21 | NEROCA | - | Sreenidi Deccan |
| 2023-01-07 | Sreenidi Deccan | - | Kenkre FC |
| 2023-01-11 | Rajasthan Utd | - | Sreenidi Deccan |
| 2023-01-17 | Sreenidi Deccan | - | Minerva |
| 2023-01-23 | Kenkre FC | - | Sreenidi Deccan |
Aizawl sledeći 6 mečevi
| 2022-12-17 | Aizawl | - | Kenkre FC |
| 2022-12-20 | Rajasthan Utd | - | Aizawl |
| 2023-01-09 | Aizawl | - | Real Kashmir |
| 2023-01-13 | Mohammedan | - | Aizawl |
| 2023-01-16 | Sudeva Delhi | - | Aizawl |
| 2023-01-21 | NEROCA | - | Aizawl |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.83 | 3.30 | 3.60 |
| Verovatnoća | 53% | 23% | 24% |
| 1 @ 1.83 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.25 | 1.85 |
| Verovatnoća | 68% | 32% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 3.25 | |
| Verovatnoća | 65% | 35% | |
| Više 1.5 @ 1.29 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.88 | 1.80 | |
| Verovatnoća | 46% | 54% | |
| Manje 2.5 @ 1.80 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.20 | 1.31 | |
| Verovatnoća | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.31 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.80 | 1.88 | |
| Verovatnoća | 61% | 39% | |
| Da @ 1.80 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2022-12-11 04:05. Moguće su trenutne promene!