Paragvaj

utorak, 05.10.2021
21:30
Sportivo Luqueno

Sportivo Luqueno

12 de Octubre

12 de Octubre

1 - 1
(0 - 0,  1 - 1,  4 - 3)
Pobednik Sportivo Luqueno
rezultat 4 - 3 nakon produžetka
Informacija
Grad
Domaći: Luque
Gosti: Itaugua
Udaljenost: 19.6 km
Stadion
Stadion: Feliciano Caceres
Kapacitet: 35 000 (26 000)
Dimenzije: 105 x 70 m
Fotografije: Google maps (mapa)
Početni čas
Sat: 21:30 (17:30 lokalno vreme)
Reklama

Koeficijenti

1 X 2 P/K 1X X2
2.08 3.42 3.26 X 1.29 1.65
38% 31% 31% 3.42 60% 40%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.25 3.52 1.84 1.88 3.05 1.33
73% 27% 50% 50% 30% 70%

Poslednji 10 susret

2021-08-08 12 de Octubre 0 - 1 Sportivo Luqueno
2021-05-01 12 de Octubre 1 - 0 Sportivo Luqueno
2021-02-26 Sportivo Luqueno 1 - 0 12 de Octubre
2020-11-16 Sportivo Luqueno 2 - 3 12 de Octubre
2020-09-11 Sportivo Luqueno 2 - 1 12 de Octubre
2020-03-06 12 de Octubre 3 - 2 Sportivo Luqueno
2014-11-02 12 de Octubre 0 - 1 Sportivo Luqueno
2014-08-24 Sportivo Luqueno 2 - 1 12 de Octubre
2014-06-15 12 de Octubre 1 - 1 Sportivo Luqueno
2014-04-13 Sportivo Luqueno 1 - 2 12 de Octubre
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
5 1 4 6 5 2
50% 10% 40% 60% 50% 20%

Sportivo Luqueno poslednji 12 mečevi

2021-10-02 Sportivo Luqueno 3 - 3 Sol De America
2021-09-26 Cerro Porteno 0 - 1 Sportivo Luqueno
2021-09-20 Guairena 1 - 2 Sportivo Luqueno
2021-09-11 Sportivo Luqueno 0 - 2 River Plate As.
2021-08-29 Libertad 5 - 0 Sportivo Luqueno
2021-08-23 Sportivo Luqueno 2 - 0 Olimpia As.
2021-08-15 Sportivo Luqueno 1 - 4 Guarani As.
2021-08-08 12 de Octubre 0 - 1 Sportivo Luqueno
2021-07-31 Sportivo Luqueno 2 - 1 Nacional As.
2021-07-24 Sol De America 2 - 1 Sportivo Luqueno
2021-07-17 Sportivo Luqueno 0 - 0 Cerro Porteno
2021-05-29 Sportivo Luqueno 1 - 3 Libertad
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 9 7 4
42% 17% 42% 75% 58% 33%

12 de Octubre poslednji 12 mečevi

2021-10-02 Olimpia As. 1 - 2 12 de Octubre
2021-09-25 Nacional As. 1 - 1 12 de Octubre
2021-09-19 Sol De America 0 - 1 12 de Octubre
2021-09-17 3 De Febrero 0 - 1 12 de Octubre
2021-09-12 12 de Octubre 0 - 1 Cerro Porteno
2021-08-31 Guairena 0 - 1 12 de Octubre
2021-08-22 12 de Octubre 2 - 2 River Plate As.
2021-08-16 Libertad 3 - 3 12 de Octubre
2021-08-08 12 de Octubre 0 - 1 Sportivo Luqueno
2021-08-01 Guarani As. 4 - 1 12 de Octubre
2021-07-27 12 de Octubre 1 - 3 Olimpia As.
2021-07-17 12 de Octubre 2 - 2 Nacional As.
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 7 6 5
33% 33% 33% 58% 50% 42%
Reklama

Sportivo Luqueno sledeći 6 mečevi

2021-10-16 Nacional As. - Sportivo Luqueno
2021-10-24 Sportivo Luqueno - 12 de Octubre
2021-10-31 Guarani As. - Sportivo Luqueno
2021-11-03 Libertad - Sportivo Luqueno
2021-11-08 Olimpia As. - Sportivo Luqueno
2021-11-20 Sportivo Luqueno - Libertad

12 de Octubre sledeći 6 mečevi

2021-10-18 12 de Octubre - Guarani As.
2021-10-24 Sportivo Luqueno - 12 de Octubre
2021-10-30 12 de Octubre - Libertad
2021-11-05 River Plate As. - 12 de Octubre
2021-11-19 12 de Octubre - Guairena
2021-11-28 Cerro Porteno - 12 de Octubre

Koeficijenti i verovatnoća

Standardno 1X2 1 X 2
Koeficijenti 2.08 3.42 3.26
Verovatnoća 38% 31% 31%
X @ 3.42
Dupla šansa 1X X2
Koeficijenti 1.29 1.65
Verovatnoća 60% 40%
1X @ 1.29
Više/Manje 1.5 Mn
Koeficijenti   1.25 3.52
Verovatnoća   73% 27%
Više 1.5 @ 1.25
Više/Manje 2.5 Mn
Koeficijenti   1.84 1.88
Verovatnoća   50% 50%
Više 2.5 @ 1.84
Više/Manje 3.5 Mn
Koeficijenti   3.05 1.33
Verovatnoća   30% 70%
Manje 3.5 @ 1.33
Oba Tima Pogađaju Da Ne
Koeficijenti   1.73 2.04
Verovatnoća   54% 46%
Da @ 1.73

*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2021-10-05 20:05. Moguće su trenutne promene!