Prva liga - San Marino
petak, 30.10.2026
20:15
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Cailungo |
| Gosti: |
Dogana |
| Udaljenost: |
4.3 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Fonte dell'Ovo
|
| Kapacitet: |
500 |
| Dimenzije: |
100 x 55 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
20:15 (21:15 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.33 |
3.30 |
1.70 |
1 |
|
|
|
2.00 |
1.18 |
| 69% |
5% |
26% |
4.33 |
|
|
|
72% |
28% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.26 |
3.50 |
|
|
|
1.83 |
1.85 |
|
|
|
3.10 |
1.32 |
| 77% |
23% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
16% |
84% |
Poslednji 12 susret
|
2026-02-01 |
Juvenes/Dogana
|
1 - 1 |
Cailungo
|
|
2025-09-27 |
Cailungo
|
0 - 2 |
Juvenes/Dogana
|
|
2025-03-30 |
Cailungo
|
1 - 2 |
Juvenes/Dogana
|
|
2024-11-30 |
Juvenes/Dogana
|
2 - 0 |
Cailungo
|
|
2024-04-14 |
Juvenes/Dogana
|
1 - 0 |
Cailungo
|
|
2024-01-06 |
Cailungo
|
0 - 1 |
Juvenes/Dogana
|
|
2023-04-23 |
Cailungo
|
1 - 6 |
Juvenes/Dogana
|
|
2023-01-14 |
Juvenes/Dogana
|
0 - 2 |
Cailungo
|
|
2022-10-19 |
Cailungo
|
1 - 1 |
Juvenes/Dogana
|
|
2022-10-05 |
Juvenes/Dogana
|
2 - 1 |
Cailungo
|
|
2022-04-13 |
Cailungo
|
2 - 2 |
Juvenes/Dogana
|
|
2022-02-22 |
Juvenes/Dogana
|
0 - 4 |
Cailungo
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
10 |
5 |
3 |
| 17% |
25% |
58% |
|
83% |
42% |
25% |
Cailungo poslednji 12 mečevi
|
2026-10-27 |
Cailungo
|
1 - 4 |
Pennarossa
|
|
2026-10-24 |
Fiorentino
|
1 - 1 |
Cailungo
|
|
2026-10-09 |
Cailungo
|
1 - 2 |
Libertas
|
|
2026-09-20 |
San Giovanni
|
0 - 3 |
Cailungo
|
|
2026-09-12 |
Cailungo
|
0 - 2 |
Tre Penne
|
|
2026-09-09 |
Pennarossa
|
3 - 0 |
Cailungo
|
|
2026-09-05 |
Folgore
|
1 - 0 |
Cailungo
|
|
2026-08-28 |
Cailungo
|
1 - 2 |
Domagnano
|
|
2026-04-25 |
SM Academy
|
1 - 1 |
Cailungo
|
|
2026-04-19 |
Cailungo
|
1 - 6 |
Virtus
|
|
2026-04-11 |
Tre Penne
|
6 - 1 |
Cailungo
|
|
2026-04-07 |
Cailungo
|
1 - 2 |
Pennarossa
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
9 |
|
11 |
8 |
3 |
| 8% |
17% |
75% |
|
92% |
67% |
25% |
Juvenes/Dogana poslednji 12 mečevi
|
2026-10-27 |
Juvenes/Dogana
|
1 - 3 |
Tre Penne
|
|
2026-10-23 |
Juvenes/Dogana
|
0 - 1 |
Virtus
|
|
2026-10-11 |
Cosmos
|
1 - 0 |
Juvenes/Dogana
|
|
2026-09-20 |
Tre Penne
|
2 - 0 |
Juvenes/Dogana
|
|
2026-09-13 |
Juvenes/Dogana
|
1 - 2 |
Folgore
|
|
2026-09-08 |
Tre Penne
|
2 - 1 |
Juvenes/Dogana
|
|
2026-09-05 |
Libertas
|
2 - 1 |
Juvenes/Dogana
|
|
2026-08-28 |
Juvenes/Dogana
|
4 - 0 |
Faetano
|
|
2026-05-06 |
Juvenes/Dogana
|
0 - 2 |
Virtus
|
|
2026-05-03 |
Virtus
|
0 - 0 |
Juvenes/Dogana
|
|
2026-04-29 |
Juvenes/Dogana
|
1 - 1 |
Libertas
|
|
2026-04-26 |
Juvenes/Dogana
|
5 - 2 |
Murata
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
9 |
6 |
3 |
| 17% |
17% |
67% |
|
75% |
50% |
25% |
Tabela Prva liga
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Folgore |
6 |
6 |
0 |
0 |
17 |
3 |
+14 |
18 |
| 2 |
Virtus |
6 |
5 |
1 |
0 |
12 |
2 |
+10 |
16 |
| 3 |
Tre Penne |
6 |
5 |
1 |
0 |
11 |
2 |
+9 |
16 |
| 4 |
Tre Fiori |
6 |
4 |
1 |
1 |
15 |
5 |
+10 |
13 |
| 5 |
Cosmos |
6 |
4 |
1 |
1 |
14 |
4 |
+10 |
13 |
| 6 |
La Fiorita |
6 |
2 |
4 |
0 |
7 |
3 |
+4 |
10 |
| 7 |
Fiorentino |
6 |
2 |
2 |
2 |
11 |
6 |
+5 |
8 |
| 8 |
Libertas |
6 |
2 |
2 |
2 |
7 |
8 |
-1 |
8 |
| 9 |
Domagnano |
6 |
2 |
1 |
3 |
9 |
10 |
-1 |
7 |
| 10 |
Cailungo |
6 |
1 |
1 |
4 |
6 |
8 |
-2 |
4 |
| 11 |
San Giovanni |
6 |
1 |
1 |
4 |
6 |
13 |
-7 |
4 |
| 12 |
Murata |
6 |
1 |
1 |
4 |
6 |
15 |
-9 |
4 |
| 13 |
Pennarossa |
6 |
1 |
1 |
4 |
10 |
23 |
-13 |
4 |
| 14 |
Juvenes/Dogana |
6 |
1 |
0 |
5 |
6 |
8 |
-2 |
3 |
| 15 |
Faetano |
6 |
0 |
3 |
3 |
1 |
15 |
-14 |
3 |
| 16 |
SM Academy |
6 |
0 |
2 |
4 |
1 |
14 |
-13 |
2 |
Hronologija mečeva u ligi
| Cailungo |
|
| Juvenes/Dogana |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Cailungo |
Juvenes/Dogana |
| 1 |
Folgore |
|
|
| 2 |
Virtus |
|
|
| 3 |
Tre Penne |
0 - 2 |
2 - 0 |
| 4 |
Tre Fiori |
|
|
| 5 |
Cosmos |
|
1 - 0 |
| 6 |
La Fiorita |
|
|
| 7 |
Fiorentino |
|
|
| 8 |
Libertas |
1 - 2 |
2 - 1 |
| 9 |
Domagnano |
1 - 2 |
|
| 10 |
Cailungo |
- |
|
| 11 |
San Giovanni |
|
|
| 12 |
Murata |
|
|
| 13 |
Pennarossa |
|
|
| 14 |
Juvenes/Dogana |
|
- |
| 15 |
Faetano |
|
|
| 16 |
SM Academy |
|
|
Statistika timova
| |
Cailungo |
Juvenes/Dogana |
| Pobeda |
1 |
1 |
| Nerešeno |
1 |
0 |
| Gubici |
4 |
5 |
| Dati golovi |
6 |
6 |
| Primljeni golovi |
8 |
8 |
| Prosek dati golovi |
1.00 |
1.00 |
| Prosek primljeni golovi |
1.33 |
1.33 |
| Meč dati golovi |
67% |
50% |
| Meč primljeni golovi |
83% |
83% |
| Oba Tima Pogađaju |
50% |
33% |
| Više 1.5 |
83% |
67% |
| Više 2.5 |
50% |
50% |
| Više 3.5 |
0% |
17% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
0 |
0 |
| Nerešeno |
0 |
0 |
| Gubici |
3 |
3 |
| Dati golovi |
2 |
1 |
| Primljeni golovi |
6 |
5 |
| Prosek dati golovi |
0.67 |
0.33 |
| Prosek primljeni golovi |
2.00 |
1.67 |
| Meč dati golovi |
67% |
33% |
| Meč primljeni golovi |
100% |
100% |
| Oba Tima Pogađaju |
67% |
33% |
| Više 1.5 |
100% |
67% |
| Više 2.5 |
67% |
33% |
| Više 3.5 |
0% |
0% |
Ukupna statistika za Prva liga
| Meč (48) |
| Pobeda u domu |
33% |
| Nerešeno |
23% |
| Pobeda u gostima |
44% |
| Mečevi odigrani |
20% |
| Golovi (139) |
| Golovi po meču |
2.90 |
| Golovi u domu po meču |
1.46 |
| Golovi u gostima po meču |
1.44 |
| Domaći tim je postigao gol u |
67% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
67% |
| Oba Tima Pogađaju |
42% |
| Više 1.5 |
81% |
| Više 2.5 |
52% |
| Više 3.5 |
33% |
Cailungo sledeći 1 mečevi
|
2026-11-08 |
Cailungo
|
- |
Tre Fiori
|
Juvenes/Dogana sledeći 1 mečevi
|
2026-11-07 |
Juvenes/Dogana
|
- |
Pennarossa
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
4.33 |
3.30 |
1.70 |
| Verovatnoća |
69% |
5% |
26% |
|
1 @ 4.33 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
2.00 |
1.18 |
| Verovatnoća |
72% |
28% |
|
1X @ 2.00 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.26 |
3.50 |
| Verovatnoća |
|
77% |
23% |
|
Više 1.5 @ 1.26 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.83 |
1.85 |
| Verovatnoća |
|
50% |
50% |
|
Više 2.5 @ 1.83 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
3.10 |
1.32 |
| Verovatnoća |
|
16% |
84% |
|
Manje 3.5 @ 1.32 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.75 |
1.88 |
| Verovatnoća |
|
41% |
59% |
|
Ne @ 1.88 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-30 16:05. Moguće su trenutne promene!