Prva liga - Češka
nedelja, 23.04.2023
15:00
15:00

Liberec

Brno
3 - 1
(3 - 0, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Liberec |
| Gosti: | Brno |
| Udaljenost: | 207.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion u Nisy |
| Kapacitet: | 9 900 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (16:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.50 | 4.20 | 12 | 1.20 | 1.91 | |||
| 36% | 30% | 34% | 1.25 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.73 | 2.08 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 88% | 12% | 64% | 36% | 34% | 66% |
Poslednji 12 susret
| 2022-10-30 | Brno | 3 - 0 | Liberec |
| 2021-05-14 | Liberec | 1 - 1 | Brno |
| 2021-01-22 | Brno | 0 - 3 | Liberec |
| 2018-09-26 | Brno | 0 - 1 | Liberec |
| 2018-03-16 | Liberec | 2 - 0 | Brno |
| 2017-09-16 | Brno | 1 - 2 | Liberec |
| 2017-02-25 | Brno | 1 - 0 | Liberec |
| 2016-08-21 | Liberec | 0 - 0 | Brno |
| 2016-04-30 | Liberec | 4 - 2 | Brno |
| 2015-11-08 | Brno | 3 - 1 | Liberec |
| 2015-04-05 | Liberec | 1 - 0 | Brno |
| 2014-09-20 | Brno | 1 - 0 | Liberec |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 5 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 42% | 17% |
Liberec poslednji 12 mečevi
| 2023-04-15 | Jablonec | 1 - 1 | Liberec |
| 2023-04-08 | Liberec | 2 - 1 | Zlin |
| 2023-04-01 | Ostrava | 0 - 0 | Liberec |
| 2023-03-18 | Liberec | 2 - 2 | Slavia Prague |
| 2023-03-12 | Mlada Boleslav | 4 - 0 | Liberec |
| 2023-03-05 | Liberec | 1 - 3 | Bohemians 1905 |
| 2023-03-01 | Liberec | 2 - 2 | Sparta Prague |
| 2023-02-25 | Plzen | 2 - 1 | Liberec |
| 2023-02-18 | Liberec | 2 - 2 | Sigma Olomouc |
| 2023-02-11 | Liberec | 0 - 1 | Slovacko |
| 2023-02-05 | Ceske Budejovice | 0 - 2 | Liberec |
| 2023-01-29 | Liberec | 1 - 1 | Pardubice |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 10 | 7 | 5 | |
| 17% | 50% | 33% | 83% | 58% | 42% |
Brno poslednji 12 mečevi
| 2023-04-16 | Brno | 2 - 1 | Pardubice |
| 2023-04-08 | Brno | 1 - 2 | Hradec Kralove |
| 2023-04-02 | Sparta Prague | 3 - 1 | Brno |
| 2023-03-24 | Brno | 1 - 0 | Opava |
| 2023-03-19 | Brno | 1 - 2 | Jablonec |
| 2023-03-12 | Teplice | 1 - 1 | Brno |
| 2023-03-04 | Brno | 1 - 1 | Zlin |
| 2023-03-01 | Ceske Budejovice | 2 - 1 | Brno |
| 2023-02-25 | Bohemians 1905 | 1 - 1 | Brno |
| 2023-02-18 | Brno | 2 - 1 | Ostrava |
| 2023-02-11 | Slavia Prague | 2 - 0 | Brno |
| 2023-02-05 | Brno | 1 - 3 | Plzen |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 7 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 58% | 17% |
Tabela Prva liga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Prague | 28 | +54 | 62 |
| 2 | Sparta Prague | 28 | +38 | 62 |
| 3 | Plzen | 27 | +23 | 53 |
| 4 | Bohemians 1905 | 28 | +4 | 45 |
| 5 | Slovacko | 28 | -1 | 43 |
| 6 | Sigma Olomouc | 28 | +8 | 40 |
| 7 | Hradec Kralove | 28 | -5 | 37 |
| 8 | Mlada Boleslav | 28 | -3 | 35 |
| 9 | Jablonec | 27 | -4 | 34 |
| 10 | Ostrava | 28 | 0 | 32 |
| 11 | Liberec | 27 | -5 | 32 |
| 12 | Teplice | 28 | -25 | 30 |
| 13 | Brno | 27 | -13 | 30 |
| 14 | Ceske Budejovice | 27 | -25 | 28 |
| 15 | Pardubice | 28 | -29 | 25 |
| 16 | Zlin | 27 | -17 | 22 |
Hronologija mečeva u ligi
| Liberec | |
| Brno | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Liberec | Brno |
|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Prague | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Sparta Prague | 3 - 1 | |
| 3 | Plzen | 0 - 1 | 4 - 0 |
| 4 | Bohemians 1905 | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 5 | Slovacko | 0 - 1 | |
| 6 | Sigma Olomouc | 2 - 2 | 0 - 2 |
| 7 | Hradec Kralove | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Mlada Boleslav | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 9 | Jablonec | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 10 | Ostrava | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 11 | Liberec | - | |
| 12 | Teplice | 5 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Brno | - | |
| 14 | Ceske Budejovice | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 15 | Pardubice | 1 - 1 | 1 - 3 |
| 16 | Zlin | 2 - 1 | 2 - 3 |
Pozicija u ligi
| Liberec | Brno | |
| Pozicija | 11 | 13 |
| Bodovi | 32 | 30 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 11 | 9 |
| Bodovi | 17 | 15 |
Forma u ligi
| Liberec | Brno | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
8
8 11 |
8
6 13 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
5 4 |
4
3 6 |
Golovi u ligi
| Liberec | Brno | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
33
38 |
38
51 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
19
16 |
17
23 |
Ukupna statistika za Prva liga
| Meč (221) | |
| Pobeda u domu | 43% |
| Nerešeno | 24% |
| Pobeda u gostima | 33% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (656) | |
| Golovi po meču | 2.97 |
| Golovi u domu po meču | 1.63 |
| Golovi u gostima po meču | 1.33 |
| Domaći tim je postigao gol u | 78% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 75% |
| Oba Tima Pogađaju | 57% |
| Više 1.5 | 85% |
| Više 2.5 | 62% |
| Više 3.5 | 33% |
Liberec sledeći 6 mečevi
| 2023-04-26 | Hradec Kralove | - | Liberec |
| 2023-04-30 | Liberec | - | Sparta Prague |
| 2023-05-07 | Ceske Budejovice | - | Liberec |
| 2023-05-13 | Liberec | - | Ceske Budejovice |
| 2023-05-21 | Hradec Kralove | - | Liberec |
| 2023-05-26 | Liberec | - | Hradec Kralove |
Brno sledeći 6 mečevi
| 2023-04-26 | Brno | - | Ceske Budejovice |
| 2023-04-30 | Slovacko | - | Brno |
| 2023-05-06 | Ostrava | - | Brno |
| 2023-05-14 | Brno | - | Pardubice |
| 2023-05-21 | Jablonec | - | Brno |
| 2023-05-24 | Teplice | - | Brno |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.75 | 3.50 | 4.20 |
| Verovatnoća | 36% | 30% | 34% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.20 | 1.91 |
| Verovatnoća | 51% | 49% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.22 | 4.00 | |
| Verovatnoća | 88% | 12% | |
| Više 1.5 @ 1.22 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.73 | 2.08 | |
| Verovatnoća | 64% | 36% | |
| Više 2.5 @ 1.73 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.75 | 1.40 | |
| Verovatnoća | 34% | 66% | |
| Manje 3.5 @ 1.40 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.70 | 2.05 | |
| Verovatnoća | 63% | 37% | |
| Da @ 1.70 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-04-23 12:00. Moguće su trenutne promene!