Premijer liga - Bosna i Herceg.

nedelja, 13.09.2026
17:30
Sloga Doboj

Sloga Doboj

Željezničar

Željezničar

1 - 1
(1 - 0,  0 - 1)
Informacija
Grad
Domaći: Doboj
Gosti: Sarajevo
Udaljenost: 35.1 km
Početni čas
Sat: 17:30 (18:30 lokalno vreme)
Reklama

Koeficijenti

1 X 2 P/K 1X X2
2.10 2.85 3.40 X2 1.27 1.65
27% 43% 30% 1.65 47% 53%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.46 2.50 2.45 1.47 4.80 1.16
71% 29% 33% 67% 15% 85%

Poslednji 12 susret

2026-05-10 Željezničar 3 - 0 Sloga Doboj
2026-03-10 Sloga Doboj 0 - 1 Željezničar
2026-03-07 Sloga Doboj 0 - 3 Željezničar
2026-02-25 Željezničar 0 - 1 Sloga Doboj
2025-12-17 Željezničar 0 - 0 Sloga Doboj
2025-08-30 Sloga Doboj 0 - 0 Željezničar
2025-05-11 Željezničar 1 - 0 Sloga Doboj
2024-12-04 Sloga Doboj 4 - 2 Željezničar
2024-09-01 Željezničar 1 - 1 Sloga Doboj
2024-04-07 Sloga Doboj 0 - 3 Željezničar
2023-11-04 Željezničar 1 - 0 Sloga Doboj
2023-09-20 Sloga Doboj 3 - 0 Željezničar
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 6 5 1
25% 25% 50% 50% 42% 8%

Sloga Doboj poslednji 12 mečevi

2026-09-05 Radnik Bijeljina 1 - 2 Sloga Doboj
2026-09-01 Sloga Doboj 0 - 0 Celik Zenica
2026-08-29 BSK Banja Luka 0 - 1 Sloga Doboj
2026-08-22 Velez Mostar 2 - 0 Sloga Doboj
2026-08-08 Siroki Brijeg 0 - 0 Sloga Doboj
2026-07-15 Sloga Doboj 1 - 0 Napredak
2026-05-26 Sloga Doboj 1 - 0 Rudar Prijedor
2026-05-22 Posusje 0 - 1 Sloga Doboj
2026-05-16 Sloga Doboj 0 - 0 Radnik Bijeljina
2026-05-10 Željezničar 3 - 0 Sloga Doboj
2026-05-02 Sloga Doboj 2 - 0 Siroki Brijeg
2026-04-26 Borac Banja Luka 3 - 1 Sloga Doboj
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 5 3 1
50% 25% 25% 42% 25% 8%

Željezničar poslednji 12 mečevi

2026-09-06 Željezničar 3 - 1 Velez Mostar
2026-09-02 Borac Banja Luka 2 - 0 Željezničar
2026-08-29 Željezničar 1 - 1 Siroki Brijeg
2026-08-23 Zrinjski 2 - 0 Željezničar
2026-08-07 Željezničar 2 - 1 BSK Banja Luka
2026-05-25 Sarajevo 1 - 0 Željezničar
2026-05-21 Željezničar 2 - 2 Siroki Brijeg
2026-05-16 Borac Banja Luka 1 - 0 Željezničar
2026-05-10 Željezničar 3 - 0 Sloga Doboj
2026-05-01 Zrinjski 2 - 0 Željezničar
2026-04-25 Željezničar 0 - 0 Velez Mostar
2026-04-21 Rudar Prijedor 0 - 1 Željezničar
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 8 4 2
33% 25% 42% 67% 33% 17%
Reklama

Tabela Premijer liga

P Klub Od Pb Nr Iz DG PG GR Bod
1 Zrinjski 7 6 0 1 15 5 +10 18
2 Borac Banja Luka 6 4 1 1 10 4 +6 13
3 Željezničar 6 3 1 2 8 7 +1 10
4 Sarajevo 6 3 1 2 4 4 0 10
5 Siroki Brijeg 7 2 3 2 8 8 0 9
6 Sloga Doboj 5 2 2 1 3 3 0 8
7 Celik Zenica 7 2 1 4 10 11 -1 7
8 BSK Banja Luka 7 2 1 4 8 10 -2 7
9 Velez Mostar 6 1 1 4 5 12 -7 4
10 Radnik Bijeljina 7 0 3 4 8 15 -7 3

Hronologija mečeva u ligi

Sloga Doboj      
Željezničar      
Domaći      
Gosti      

Meč domaći/gosti

P Klub Sloga Doboj Željezničar
1 Zrinjski   2 - 0
2 Borac Banja Luka   2 - 0
3 Željezničar   -
4 Sarajevo    
5 Siroki Brijeg    
6 Sloga Doboj -  
7 Celik Zenica 0 - 0  
8 BSK Banja Luka    
9 Velez Mostar    
10 Radnik Bijeljina    

Statistika timova

  Sloga Doboj Željezničar
Pobeda 2 3
Nerešeno 2 1
Gubici 1 2
Dati golovi 3 8
Primljeni golovi 3 7
Prosek dati golovi 0.60 1.33
Prosek primljeni golovi 0.60 1.17
Meč dati golovi 40% 67%
Meč primljeni golovi 40% 83%
Oba Tima Pogađaju 20% 50%
Više 1.5 40% 100%
Više 2.5 20% 33%
Više 3.5 0% 17%
  Domaći Gosti
Pobeda 0 0
Nerešeno 1 0
Gubici 0 2
Dati golovi 0 0
Primljeni golovi 0 4
Prosek dati golovi 0.00 0.00
Prosek primljeni golovi 0.00 2.00
Meč dati golovi 0% 0%
Meč primljeni golovi 0% 100%
Oba Tima Pogađaju 0% 0%
Više 1.5 0% 100%
Više 2.5 0% 0%
Više 3.5 0% 0%

Ukupna statistika za Premijer liga

Meč   (32)
Pobeda u domu 59%
Nerešeno 22%
Pobeda u gostima 19%
Mečevi odigrani 18%
Golovi   (79)
Golovi po meču 2.47
Golovi u domu po meču 1.56
Golovi u gostima po meču 0.91
Domaći tim je postigao gol u 84%
Gostujući tim je postigao gol u 59%
Oba Tima Pogađaju 53%
Više 1.5 75%
Više 2.5 47%
Više 3.5 22%

Sloga Doboj sledeći 6 mečevi

2026-09-16 Sloga Doboj - Borac Banja Luka
2026-09-19 Sarajevo - Sloga Doboj
2026-10-10 Sloga Doboj - Zrinjski
2026-10-17 Sloga Doboj - Siroki Brijeg
2026-10-24 Borac Banja Luka - Sloga Doboj
2026-10-31 Sloga Doboj - Velez Mostar

Željezničar sledeći 6 mečevi

2026-09-19 Željezničar - Celik Zenica
2026-10-10 Radnik Bijeljina - Željezničar
2026-10-17 BSK Banja Luka - Željezničar
2026-10-24 Sarajevo - Željezničar
2026-10-31 Željezničar - Zrinjski
2026-11-07 Siroki Brijeg - Željezničar

Koeficijenti i verovatnoća

Standardno 1X2 1 X 2
Koeficijenti 2.10 2.85 3.40
Verovatnoća 27% 43% 30%
X2 @ 1.65
Dupla šansa 1X X2
Koeficijenti 1.27 1.65
Verovatnoća 47% 53%
X2 @ 1.65
Više/Manje 1.5 Mn
Koeficijenti   1.46 2.50
Verovatnoća   71% 29%
Više 1.5 @ 1.46
Više/Manje 2.5 Mn
Koeficijenti   2.45 1.47
Verovatnoća   33% 67%
Manje 2.5 @ 1.47
Više/Manje 3.5 Mn
Koeficijenti   4.80 1.16
Verovatnoća   15% 85%
Manje 3.5 @ 1.16
Oba Tima Pogađaju Da Ne
Koeficijenti   2.05 1.68
Verovatnoća   41% 59%
Ne @ 1.68

*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-09-13 16:04. Moguće su trenutne promene!