NPFL - Nigerija
sreda, 07.10.2026
16:00
Shooting Stars
Kano Pillars
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Ibadan |
| Gosti: |
Kano |
| Udaljenost: |
718.4 km |
| Početni čas |
| Sat: |
16:00 (16:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.43 |
3.53 |
7.28 |
X2 |
|
|
|
1.05 |
2.52 |
| 17% |
58% |
25% |
2.52 |
|
|
|
40% |
60% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.34 |
2.86 |
|
|
|
2.11 |
1.61 |
|
|
|
3.79 |
1.21 |
| 73% |
27% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
35% |
65% |
Poslednji 8 susret
|
2026-03-01 |
Shooting Stars
|
2 - 1 |
Kano Pillars
|
|
2025-10-12 |
Kano Pillars
|
1 - 1 |
Shooting Stars
|
|
2025-05-11 |
Kano Pillars
|
3 - 1 |
Shooting Stars
|
|
2024-12-14 |
Shooting Stars
|
2 - 0 |
Kano Pillars
|
|
2024-04-08 |
Kano Pillars
|
1 - 2 |
Shooting Stars
|
|
2023-11-19 |
Shooting Stars
|
1 - 0 |
Kano Pillars
|
|
2022-07-17 |
Kano Pillars
|
2 - 1 |
Shooting Stars
|
|
2022-03-13 |
Shooting Stars
|
1 - 0 |
Kano Pillars
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
2 |
|
6 |
4 |
1 |
| 62% |
12% |
25% |
|
75% |
50% |
12% |
Shooting Stars poslednji 12 mečevi
|
2026-10-04 |
Shooting Stars
|
0 - 0 |
Nasarawa United
|
|
2026-09-30 |
Enyimba
|
4 - 2 |
Shooting Stars
|
|
2026-09-27 |
Warri Wolves
|
1 - 0 |
Shooting Stars
|
|
2026-09-23 |
Shooting Stars
|
2 - 0 |
Katsina United
|
|
2026-09-20 |
Plateau United
|
3 - 1 |
Shooting Stars
|
|
2026-09-13 |
Sfaxien
|
2 - 0 |
Shooting Stars
|
|
2026-09-05 |
Shooting Stars
|
1 - 0 |
Sfaxien
|
|
2026-08-28 |
Shooting Stars
|
2 - 1 |
Inter Lagos
|
|
2026-05-24 |
Niger Tornadoes
|
1 - 0 |
Shooting Stars
|
|
2026-05-10 |
Shooting Stars
|
1 - 0 |
Barau
|
|
2026-05-03 |
Shooting Stars
|
3 - 2 |
Nasarawa United
|
|
2026-04-19 |
El-Kanemi
|
1 - 2 |
Shooting Stars
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
7 |
5 |
3 |
| 50% |
8% |
42% |
|
58% |
42% |
25% |
Kano Pillars poslednji 12 mečevi
|
2026-10-03 |
Kano Pillars
|
1 - 1 |
Sporting Lagos
|
|
2026-09-27 |
Kano Pillars
|
0 - 0 |
Enyimba
|
|
2026-09-23 |
Inter Lagos
|
1 - 1 |
Kano Pillars
|
|
2026-09-20 |
Kano Pillars
|
4 - 1 |
Doma United
|
|
2026-09-06 |
Kano Pillars
|
3 - 2 |
Niger Tornadoes
|
|
2026-08-30 |
Kwara United
|
2 - 2 |
Kano Pillars
|
|
2026-05-24 |
Plateau United
|
1 - 0 |
Kano Pillars
|
|
2026-05-10 |
Kano Pillars
|
1 - 0 |
Warri Wolves
|
|
2026-05-03 |
Kun Khalifat
|
2 - 1 |
Kano Pillars
|
|
2026-04-19 |
Kano Pillars
|
2 - 1 |
Rivers United
|
|
2026-04-12 |
Ikorodu City
|
3 - 0 |
Kano Pillars
|
|
2026-04-05 |
Kano Pillars
|
4 - 0 |
Bendel Insurance
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
9 |
7 |
4 |
| 42% |
33% |
25% |
|
75% |
58% |
33% |
Tabela NPFL
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Enugu Rangers |
7 |
5 |
1 |
1 |
12 |
7 |
+5 |
16 |
| 2 |
Rivers United |
7 |
4 |
3 |
0 |
13 |
2 |
+11 |
15 |
| 3 |
Doma United |
7 |
4 |
1 |
2 |
10 |
8 |
+2 |
13 |
| 4 |
Barau |
7 |
3 |
3 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
12 |
| 5 |
Bendel Insurance |
7 |
4 |
0 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
12 |
| 6 |
Plateau United |
7 |
3 |
2 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
11 |
| 7 |
Kano Pillars |
6 |
2 |
4 |
0 |
11 |
7 |
+4 |
10 |
| 8 |
Kwara United |
7 |
3 |
1 |
3 |
9 |
7 |
+2 |
10 |
| 9 |
Ikorodu City |
7 |
2 |
3 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
9 |
| 10 |
Sporting Lagos |
7 |
2 |
3 |
2 |
8 |
8 |
0 |
9 |
| 11 |
Katsina United |
7 |
2 |
3 |
2 |
6 |
9 |
-3 |
9 |
| 12 |
Niger Tornadoes |
7 |
2 |
2 |
3 |
6 |
7 |
-1 |
8 |
| 13 |
Nasarawa United |
7 |
2 |
2 |
3 |
6 |
8 |
-2 |
8 |
| 14 |
Abia Warriors |
7 |
2 |
2 |
3 |
8 |
11 |
-3 |
8 |
| 15 |
Enyimba |
7 |
2 |
1 |
4 |
9 |
10 |
-1 |
7 |
| 15 |
Ranchers Bees |
7 |
2 |
1 |
4 |
9 |
10 |
-1 |
7 |
| 17 |
Shooting Stars |
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
9 |
-2 |
7 |
| 18 |
Warri Wolves |
7 |
2 |
1 |
4 |
3 |
6 |
-3 |
7 |
| 19 |
Kun Khalifat |
7 |
1 |
2 |
4 |
5 |
14 |
-9 |
5 |
| 20 |
Inter Lagos |
7 |
1 |
2 |
4 |
4 |
10 |
-6 |
2 |
Hronologija mečeva u ligi
| Shooting Stars |
|
| Kano Pillars |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Shooting Stars |
Kano Pillars |
| 1 |
Enugu Rangers |
|
|
| 2 |
Rivers United |
|
|
| 3 |
Doma United |
|
|
| 4 |
Barau |
|
|
| 5 |
Bendel Insurance |
|
|
| 6 |
Plateau United |
|
|
| 7 |
Kano Pillars |
|
- |
| 8 |
Kwara United |
|
2 - 2 |
| 9 |
Ikorodu City |
|
|
| 10 |
Sporting Lagos |
|
|
| 11 |
Katsina United |
2 - 0 |
|
| 12 |
Niger Tornadoes |
|
|
| 13 |
Nasarawa United |
0 - 0 |
|
| 14 |
Abia Warriors |
|
|
| 15 |
Enyimba |
|
|
| 15 |
Ranchers Bees |
|
|
| 17 |
Shooting Stars |
- |
|
| 18 |
Warri Wolves |
|
|
| 19 |
Kun Khalifat |
|
|
| 20 |
Inter Lagos |
2 - 1 |
1 - 1 |
Statistika timova
| |
Shooting Stars |
Kano Pillars |
| Pobeda |
2 |
2 |
| Nerešeno |
1 |
4 |
| Gubici |
3 |
0 |
| Dati golovi |
7 |
11 |
| Primljeni golovi |
9 |
7 |
| Prosek dati golovi |
1.17 |
1.83 |
| Prosek primljeni golovi |
1.50 |
1.17 |
| Meč dati golovi |
67% |
83% |
| Meč primljeni golovi |
67% |
83% |
| Oba Tima Pogađaju |
50% |
83% |
| Više 1.5 |
67% |
83% |
| Više 2.5 |
50% |
50% |
| Više 3.5 |
33% |
50% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
2 |
0 |
| Nerešeno |
1 |
2 |
| Gubici |
0 |
0 |
| Dati golovi |
4 |
3 |
| Primljeni golovi |
1 |
3 |
| Prosek dati golovi |
1.33 |
1.50 |
| Prosek primljeni golovi |
0.33 |
1.50 |
| Meč dati golovi |
67% |
100% |
| Meč primljeni golovi |
33% |
100% |
| Oba Tima Pogađaju |
33% |
100% |
| Više 1.5 |
67% |
100% |
| Više 2.5 |
33% |
50% |
| Više 3.5 |
0% |
50% |
Ukupna statistika za NPFL
| Meč (69) |
| Pobeda u domu |
62% |
| Nerešeno |
28% |
| Pobeda u gostima |
10% |
| Mečevi odigrani |
18% |
| Golovi (166) |
| Golovi po meču |
2.41 |
| Golovi u domu po meču |
1.67 |
| Golovi u gostima po meču |
0.74 |
| Domaći tim je postigao gol u |
81% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
54% |
| Oba Tima Pogađaju |
46% |
| Više 1.5 |
70% |
| Više 2.5 |
42% |
| Više 3.5 |
25% |
Shooting Stars sledeći 6 mečevi
|
2026-10-11 |
Kun Khalifat
|
- |
Shooting Stars
|
|
2026-10-16 |
Shooting Stars
|
- |
Ranchers Bees
|
|
2026-10-25 |
Ikorodu City
|
- |
Shooting Stars
|
|
2026-11-01 |
Shooting Stars
|
- |
Abia Warriors
|
|
2026-11-08 |
Barau
|
- |
Shooting Stars
|
|
2026-11-15 |
Shooting Stars
|
- |
Bendel Insurance
|
Kano Pillars sledeći 6 mečevi
|
2026-10-11 |
Plateau United
|
- |
Kano Pillars
|
|
2026-10-18 |
Kano Pillars
|
- |
Katsina United
|
|
2026-10-25 |
Warri Wolves
|
- |
Kano Pillars
|
|
2026-11-01 |
Kano Pillars
|
- |
Nasarawa United
|
|
2026-11-08 |
Kun Khalifat
|
- |
Kano Pillars
|
|
2026-11-15 |
Kano Pillars
|
- |
Ranchers Bees
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
1.43 |
3.53 |
7.28 |
| Verovatnoća |
17% |
58% |
25% |
|
X2 @ 2.52 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.05 |
2.52 |
| Verovatnoća |
40% |
60% |
|
X2 @ 2.52 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.34 |
2.86 |
| Verovatnoća |
|
73% |
27% |
|
Više 1.5 @ 1.34 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.11 |
1.61 |
| Verovatnoća |
|
47% |
53% |
|
Manje 2.5 @ 1.61 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
3.79 |
1.21 |
| Verovatnoća |
|
35% |
65% |
|
Manje 3.5 @ 1.21 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
2.21 |
1.59 |
| Verovatnoća |
|
59% |
41% |
|
Da @ 2.21 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-07 12:05. Moguće su trenutne promene!