J2 League - Japan
nedelja, 07.05.2023
06:00
06:00

Shimizu

Iwaki FC
9 - 1
(3 - 0, 6 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Shizuoka |
| Gosti: | Iwaki |
| Udaljenost: | 321.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Nihondaira |
| Kapacitet: | 20 339 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 06:00 (14:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.50 | 4.50 | 1X | 1.18 | 1.95 | |||
| 42% | 39% | 19% | 1.18 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 2.00 | 1.85 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 60% | 40% | 40% | 60% | 22% | 78% |
Poslednji susret
Nema podataka u sistemu
Shimizu poslednji 12 mečevi
| 2023-05-03 | Tokushima | 1 - 1 | Shimizu |
| 2023-04-29 | Shimizu | 2 - 0 | Tochigi |
| 2023-04-22 | Omiya | 0 - 3 | Shimizu |
| 2023-04-19 | Kawasaki F. | 6 - 0 | Shimizu |
| 2023-04-16 | Renofa Yamaguchi | 0 - 6 | Shimizu |
| 2023-04-12 | Shimizu | 1 - 1 | Sendai |
| 2023-04-08 | Shimizu | 2 - 1 | Verdy |
| 2023-04-05 | Shonan | 3 - 0 | Shimizu |
| 2023-04-01 | Kofu | 1 - 0 | Shimizu |
| 2023-03-29 | Shimizu | 1 - 3 | Thespa Gunma |
| 2023-03-26 | Urawa | 1 - 1 | Shimizu |
| 2023-03-18 | Iwata | 2 - 2 | Shimizu |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 7 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 58% | 33% |
Iwaki FC poslednji 12 mečevi
| 2023-05-03 | Kofu | 1 - 0 | Iwaki FC |
| 2023-04-29 | Iwaki FC | 0 - 1 | V-Varen Nagasaki |
| 2023-04-23 | Tochigi | 1 - 0 | Iwaki FC |
| 2023-04-16 | Iwaki FC | 2 - 1 | Thespa Gunma |
| 2023-04-12 | Kanazawa | 3 - 0 | Iwaki FC |
| 2023-04-08 | Iwaki FC | 1 - 3 | Oita |
| 2023-04-02 | Okayama | 1 - 1 | Iwaki FC |
| 2023-03-26 | Iwaki FC | 0 - 1 | Machida |
| 2023-03-19 | Iwaki FC | 1 - 0 | Tokushima |
| 2023-03-12 | Sendai | 0 - 1 | Iwaki FC |
| 2023-03-05 | Iwaki FC | 0 - 1 | Renofa Yamaguchi |
| 2023-02-26 | Mito | 2 - 2 | Iwaki FC |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 5 | 4 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 42% | 33% | 17% |
Tabela J2 League
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida | 13 | +13 | 29 |
| 2 | V-Varen Nagasaki | 13 | +12 | 26 |
| 3 | Oita | 13 | +4 | 25 |
| 4 | Verdy | 13 | +11 | 23 |
| 5 | Kofu | 13 | +2 | 23 |
| 6 | Thespa Gunma | 13 | +1 | 21 |
| 7 | Okayama | 13 | +6 | 20 |
| 8 | Fujieda MYFC | 13 | +2 | 20 |
| 9 | Shimizu | 13 | +9 | 19 |
| 10 | Blaublitz Akita | 13 | 0 | 19 |
| 11 | Iwata | 13 | +4 | 17 |
| 12 | Kumamoto | 13 | +2 | 17 |
| 13 | Sendai | 13 | +2 | 17 |
| 14 | Kanazawa | 13 | -4 | 16 |
| 15 | Tochigi | 13 | -1 | 15 |
| 16 | Chiba | 13 | -5 | 14 |
| 17 | Renofa Yamaguchi | 13 | -13 | 14 |
| 18 | Mito | 13 | -14 | 13 |
| 19 | Omiya | 13 | -6 | 12 |
| 20 | Iwaki FC | 13 | -8 | 11 |
| 21 | M. Yamagata | 13 | -8 | 10 |
| 22 | Tokushima | 13 | -9 | 10 |
Hronologija mečeva u ligi
| Shimizu | |
| Iwaki FC | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Shimizu | Iwaki FC |
|---|---|---|---|
| 1 | Machida | ||
| 2 | V-Varen Nagasaki | ||
| 3 | Oita | 0 - 0 | |
| 4 | Verdy | 2 - 1 | |
| 5 | Kofu | 1 - 0 | |
| 6 | Thespa Gunma | 1 - 3 | |
| 7 | Okayama | 1 - 1 | |
| 8 | Fujieda MYFC | ||
| 9 | Shimizu | - | |
| 10 | Blaublitz Akita | ||
| 11 | Iwata | ||
| 12 | Kumamoto | ||
| 13 | Sendai | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 14 | Kanazawa | 3 - 0 | |
| 15 | Tochigi | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 16 | Chiba | ||
| 17 | Renofa Yamaguchi | ||
| 18 | Mito | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 19 | Omiya | ||
| 20 | Iwaki FC | - | |
| 21 | M. Yamagata | ||
| 22 | Tokushima |
Pozicija u ligi
| Shimizu | Iwaki FC | |
| Pozicija | 9 | 20 |
| Bodovi | 19 | 11 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 14 | 19 |
| Bodovi | 9 | 5 |
Forma u ligi
| Shimizu | Iwaki FC | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
7 2 |
3
2 8 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
2
3 1 |
1
2 3 |
Golovi u ligi
| Shimizu | Iwaki FC | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
19
10 |
10
18 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
6
5 |
4
8 |
Ukupna statistika za J2 League
| Meč (143) | |
| Pobeda u domu | 41% |
| Nerešeno | 27% |
| Pobeda u gostima | 33% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (343) | |
| Golovi po meču | 2.40 |
| Golovi u domu po meču | 1.23 |
| Golovi u gostima po meču | 1.17 |
| Domaći tim je postigao gol u | 73% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 67% |
| Oba Tima Pogađaju | 48% |
| Više 1.5 | 67% |
| Više 2.5 | 44% |
| Više 3.5 | 22% |
Shimizu sledeći 6 mečevi
| 2023-05-13 | Shimizu | - | Fujieda MYFC |
| 2023-05-17 | Chiba | - | Shimizu |
| 2023-05-21 | Machida | - | Shimizu |
| 2023-05-24 | Shimizu | - | Shonan |
| 2023-05-28 | Shimizu | - | Kanazawa |
| 2023-06-03 | M. Yamagata | - | Shimizu |
Iwaki FC sledeći 6 mečevi
| 2023-05-14 | Iwaki FC | - | Blaublitz Akita |
| 2023-05-17 | Iwaki FC | - | Omiya |
| 2023-05-21 | Iwata | - | Iwaki FC |
| 2023-05-28 | Verdy | - | Iwaki FC |
| 2023-06-03 | Iwaki FC | - | Kumamoto |
| 2023-06-07 | Tokushima | - | Iwaki FC |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.80 | 3.50 | 4.50 |
| Verovatnoća | 42% | 39% | 19% |
| 1X @ 1.18 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.18 | 1.95 |
| Verovatnoća | 69% | 31% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 3.50 | |
| Verovatnoća | 60% | 40% | |
| Više 1.5 @ 1.29 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.00 | 1.85 | |
| Verovatnoća | 40% | 60% | |
| Manje 2.5 @ 1.85 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.40 | 1.30 | |
| Verovatnoća | 22% | 78% | |
| Manje 3.5 @ 1.30 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.83 | 1.83 | |
| Verovatnoća | 44% | 56% | |
| Ne @ 1.83 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-05-07 04:02. Moguće su trenutne promene!