Premijer liga - Azerbejdžan
nedelja, 01.11.2026
11:00
2 - 3
(1 - 1, 1 - 2)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Shamakhi |
| Gosti: |
Baku |
| Udaljenost: |
109.4 km |
| Početni čas |
| Sat: |
11:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.89 |
3.78 |
1.56 |
2 |
|
|
|
2.20 |
1.14 |
| 26% |
32% |
42% |
1.56 |
|
|
|
23% |
77% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.23 |
3.72 |
|
|
|
1.74 |
1.95 |
|
|
|
2.92 |
1.36 |
| 74% |
26% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
40% |
60% |
Poslednji 12 susret
|
2026-05-10 |
Neftci Baku
|
3 - 0 |
Shamakhi
|
|
2026-02-28 |
Shamakhi
|
2 - 2 |
Neftci Baku
|
|
2025-08-16 |
Neftci Baku
|
1 - 1 |
Shamakhi
|
|
2025-04-07 |
Shamakhi
|
0 - 2 |
Neftci Baku
|
|
2025-01-31 |
Neftci Baku
|
1 - 0 |
Shamakhi
|
|
2024-11-08 |
Neftci Baku
|
2 - 2 |
Shamakhi
|
|
2024-08-31 |
Shamakhi
|
0 - 0 |
Neftci Baku
|
|
2023-05-14 |
Neftci Baku
|
1 - 1 |
Shamakhi
|
|
2023-03-12 |
Shamakhi
|
0 - 1 |
Neftci Baku
|
|
2022-12-23 |
Neftci Baku
|
3 - 0 |
Shamakhi
|
|
2022-08-07 |
Shamakhi
|
0 - 1 |
Neftci Baku
|
|
2022-04-09 |
Shamakhi
|
1 - 2 |
Neftci Baku
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
5 |
7 |
|
8 |
5 |
2 |
| 0% |
42% |
58% |
|
67% |
42% |
17% |
Shamakhi poslednji 12 mečevi
|
2026-10-25 |
Imishli FK
|
2 - 1 |
Shamakhi
|
|
2026-10-16 |
Shamakhi
|
3 - 2 |
Shafa Baku
|
|
2026-10-10 |
Zira
|
1 - 1 |
Shamakhi
|
|
2026-09-20 |
Shamakhi
|
2 - 1 |
Araz-Naxcivan
|
|
2026-09-12 |
SumQayit
|
1 - 1 |
Shamakhi
|
|
2026-09-04 |
Kapaz
|
1 - 4 |
Shamakhi
|
|
2026-08-29 |
Gabala
|
0 - 0 |
Shamakhi
|
|
2026-08-23 |
Turan Tovuz
|
0 - 0 |
Shamakhi
|
|
2026-08-17 |
Qarabag
|
3 - 1 |
Shamakhi
|
|
2026-05-21 |
Gabala
|
3 - 1 |
Shamakhi
|
|
2026-05-16 |
Shamakhi
|
3 - 2 |
Turan Tovuz
|
|
2026-05-10 |
Neftci Baku
|
3 - 0 |
Shamakhi
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
8 |
5 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
67% |
42% |
Neftci Baku poslednji 12 mečevi
|
2026-10-24 |
Neftci Baku
|
1 - 1 |
Turan Tovuz
|
|
2026-10-17 |
Qarabag
|
3 - 3 |
Neftci Baku
|
|
2026-10-09 |
Neftci Baku
|
0 - 0 |
Sabah Baku
|
|
2026-09-18 |
Gabala
|
0 - 3 |
Neftci Baku
|
|
2026-09-11 |
Imishli FK
|
2 - 3 |
Neftci Baku
|
|
2026-09-05 |
Neftci Baku
|
4 - 1 |
Shafa Baku
|
|
2026-08-30 |
Zira
|
1 - 0 |
Neftci Baku
|
|
2026-08-23 |
Neftci Baku
|
5 - 0 |
Araz-Naxcivan
|
|
2026-08-16 |
SumQayit
|
1 - 3 |
Neftci Baku
|
|
2026-07-30 |
Din. Minsk
|
0 - 1 |
Neftci Baku
|
|
2026-07-22 |
Neftci Baku
|
2 - 4 |
Din. Minsk
|
|
2026-07-13 |
Neftci Baku
|
0 - 1 |
Osijek
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
8 |
7 |
6 |
| 50% |
25% |
25% |
|
67% |
58% |
50% |
Tabela Premijer liga
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Sabah Baku |
9 |
6 |
2 |
1 |
20 |
4 |
+16 |
20 |
| 2 |
Qarabag |
9 |
5 |
4 |
0 |
14 |
7 |
+7 |
19 |
| 3 |
Neftci Baku |
9 |
5 |
3 |
1 |
22 |
9 |
+13 |
18 |
| 4 |
Turan Tovuz |
10 |
5 |
3 |
2 |
11 |
8 |
+3 |
18 |
| 5 |
Zira |
10 |
4 |
4 |
2 |
14 |
14 |
0 |
16 |
| 6 |
Kapaz |
8 |
4 |
2 |
2 |
9 |
9 |
0 |
14 |
| 7 |
Shamakhi |
9 |
3 |
4 |
2 |
13 |
11 |
+2 |
13 |
| 8 |
Imishli FK |
9 |
3 |
1 |
5 |
9 |
14 |
-5 |
10 |
| 9 |
SumQayit |
8 |
2 |
2 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
8 |
| 10 |
Gabala |
10 |
2 |
2 |
6 |
5 |
16 |
-11 |
8 |
| 11 |
Araz-Naxcivan |
10 |
0 |
3 |
7 |
9 |
21 |
-12 |
3 |
| 12 |
Shafa Baku |
9 |
1 |
0 |
8 |
5 |
17 |
-12 |
3 |
Hronologija mečeva u ligi
| Shamakhi |
|
| Neftci Baku |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Shamakhi |
Neftci Baku |
| 1 |
Sabah Baku |
|
|
| 2 |
Qarabag |
|
3 - 3 |
| 3 |
Neftci Baku |
|
- |
| 4 |
Turan Tovuz |
|
|
| 5 |
Zira |
|
1 - 0 |
| 6 |
Kapaz |
|
|
| 7 |
Shamakhi |
- |
|
| 8 |
Imishli FK |
|
2 - 3 |
| 9 |
SumQayit |
|
1 - 3 |
| 10 |
Gabala |
|
0 - 3 |
| 11 |
Araz-Naxcivan |
2 - 1 |
|
| 12 |
Shafa Baku |
3 - 2 |
|
Statistika timova
| |
Shamakhi |
Neftci Baku |
| Pobeda |
3 |
5 |
| Nerešeno |
4 |
3 |
| Gubici |
2 |
1 |
| Dati golovi |
13 |
22 |
| Primljeni golovi |
11 |
9 |
| Prosek dati golovi |
1.44 |
2.44 |
| Prosek primljeni golovi |
1.22 |
1.00 |
| Meč dati golovi |
78% |
78% |
| Meč primljeni golovi |
78% |
67% |
| Oba Tima Pogađaju |
78% |
56% |
| Više 1.5 |
78% |
78% |
| Više 2.5 |
56% |
67% |
| Više 3.5 |
33% |
56% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
2 |
3 |
| Nerešeno |
0 |
1 |
| Gubici |
0 |
1 |
| Dati golovi |
5 |
12 |
| Primljeni golovi |
3 |
7 |
| Prosek dati golovi |
2.50 |
2.40 |
| Prosek primljeni golovi |
1.50 |
1.40 |
| Meč dati golovi |
100% |
80% |
| Meč primljeni golovi |
100% |
80% |
| Oba Tima Pogađaju |
100% |
60% |
| Više 1.5 |
100% |
80% |
| Više 2.5 |
100% |
80% |
| Više 3.5 |
50% |
60% |
Ukupna statistika za Premijer liga
| Meč (55) |
| Pobeda u domu |
45% |
| Nerešeno |
27% |
| Pobeda u gostima |
27% |
| Mečevi odigrani |
28% |
| Golovi (143) |
| Golovi po meču |
2.60 |
| Golovi u domu po meču |
1.44 |
| Golovi u gostima po meču |
1.16 |
| Domaći tim je postigao gol u |
71% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
69% |
| Oba Tima Pogađaju |
51% |
| Više 1.5 |
67% |
| Više 2.5 |
49% |
| Više 3.5 |
33% |
Shamakhi sledeći 6 mečevi
|
2026-11-08 |
Sabah Baku
|
- |
Shamakhi
|
|
2026-11-21 |
Shamakhi
|
- |
Turan Tovuz
|
|
2026-11-28 |
Shamakhi
|
- |
Gabala
|
|
2026-12-05 |
Shamakhi
|
- |
Kapaz
|
|
2026-12-13 |
Shamakhi
|
- |
SumQayit
|
|
2026-12-19 |
Araz-Naxcivan
|
- |
Shamakhi
|
Neftci Baku sledeći 6 mečevi
|
2026-11-06 |
Neftci Baku
|
- |
Kapaz
|
|
2026-11-22 |
Araz-Naxcivan
|
- |
Neftci Baku
|
|
2026-11-28 |
Neftci Baku
|
- |
Zira
|
|
2026-12-05 |
Shafa Baku
|
- |
Neftci Baku
|
|
2026-12-13 |
Neftci Baku
|
- |
Imishli FK
|
|
2026-12-19 |
Neftci Baku
|
- |
Gabala
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
4.89 |
3.78 |
1.56 |
| Verovatnoća |
26% |
32% |
42% |
|
2 @ 1.56 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
2.20 |
1.14 |
| Verovatnoća |
23% |
77% |
|
X2 @ 1.14 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.23 |
3.72 |
| Verovatnoća |
|
74% |
26% |
|
Više 1.5 @ 1.23 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.74 |
1.95 |
| Verovatnoća |
|
57% |
43% |
|
Više 2.5 @ 1.74 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.92 |
1.36 |
| Verovatnoća |
|
40% |
60% |
|
Manje 3.5 @ 1.36 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.76 |
1.89 |
| Verovatnoća |
|
61% |
39% |
|
Da @ 1.76 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-11-01 08:06. Moguće su trenutne promene!