UAE League
nedelja, 27.08.2023
15:00
15:00

Shabab Al-Ahli

Khor Fakkan
2 - 1
(2 - 0, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Dubai |
| Gosti: | Khor Fakkan |
| Udaljenost: | 105.4 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (18:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.26 | 5.25 | 8.00 | 1 | 1.07 | 3.50 | |||
| 45% | 33% | 22% | 1.26 | 85% | 15% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.13 | 5.25 | 1.43 | 2.60 | 2.05 | 1.66 | ||||||
| 94% | 6% | 91% | 9% | 15% | 85% |
Poslednji 10 susret
| 2023-03-17 | Shabab Al-Ahli | 3 - 1 | Khor Fakkan |
| 2022-10-22 | Khor Fakkan | 0 - 1 | Shabab Al-Ahli |
| 2022-05-26 | Khor Fakkan | 1 - 2 | Shabab Al-Ahli |
| 2022-01-11 | Shabab Al-Ahli | 3 - 1 | Khor Fakkan |
| 2021-02-26 | Shabab Al-Ahli | 4 - 3 | Khor Fakkan |
| 2021-01-26 | Shabab Al-Ahli | 5 - 0 | Khor Fakkan |
| 2021-01-07 | Khor Fakkan | 2 - 4 | Shabab Al-Ahli |
| 2020-11-08 | Khor Fakkan | 2 - 2 | Shabab Al-Ahli |
| 2019-12-20 | Khor Fakkan | 0 - 2 | Shabab Al-Ahli |
| 2019-11-22 | Shabab Al-Ahli | 0 - 0 | Khor Fakkan |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 0 | 8 | 7 | 6 | |
| 80% | 20% | 0% | 80% | 70% | 60% |
Shabab Al-Ahli poslednji 12 mečevi
| 2023-08-22 | Al Nasr Riyadh | 4 - 2 | Shabab Al-Ahli |
| 2023-08-18 | Ajman | 0 - 3 | Shabab Al-Ahli |
| 2023-07-24 | Shabab Al-Ahli | 1 - 1 | Ironi Tiberias |
| 2023-05-13 | Shabab Al-Ahli | 1 - 0 | Ajman |
| 2023-05-07 | Baniyas SC | 1 - 2 | Shabab Al-Ahli |
| 2023-04-23 | Shabab Al-Ahli | 2 - 2 | Al Wasl |
| 2023-04-18 | Al Nasr | 2 - 2 | Shabab Al-Ahli |
| 2023-04-08 | Shabab Al-Ahli | 3 - 0 | Al Bataeh Club |
| 2023-04-01 | Al-Ain | 1 - 1 | Shabab Al-Ahli |
| 2023-03-17 | Shabab Al-Ahli | 3 - 1 | Khor Fakkan |
| 2023-03-11 | Al-Jazira | 2 - 3 | Shabab Al-Ahli |
| 2023-03-06 | Shabab Al-Ahli | 0 - 2 | Al-Ain |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 11 | 8 | 5 | |
| 50% | 33% | 17% | 92% | 67% | 42% |
Khor Fakkan poslednji 12 mečevi
| 2023-08-19 | Khor Fakkan | 2 - 1 | Hatta |
| 2023-05-11 | Khor Fakkan | 1 - 5 | Al Wasl |
| 2023-05-07 | Al Ittihad Kalba | 1 - 1 | Khor Fakkan |
| 2023-04-24 | Khor Fakkan | 0 - 2 | Al-Wahda |
| 2023-04-18 | Al Dhafra | 1 - 3 | Khor Fakkan |
| 2023-04-09 | Khor Fakkan | 0 - 3 | Al-Ain |
| 2023-04-02 | Dibba Al Fuj. | 1 - 0 | Khor Fakkan |
| 2023-03-17 | Shabab Al-Ahli | 3 - 1 | Khor Fakkan |
| 2023-03-10 | Khor Fakkan | 2 - 2 | Ajman |
| 2023-03-02 | Al Bataeh Club | 2 - 2 | Khor Fakkan |
| 2023-02-17 | Khor Fakkan | 1 - 0 | Al Sharjah |
| 2023-02-10 | Al Nasr | 1 - 0 | Khor Fakkan |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 7 | 5 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 58% | 42% |
Tabela UAE League
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Ain | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Al Bataeh Club | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Shabab Al-Ahli | 1 | +3 | 3 |
| 4 | Baniyas SC | 2 | +1 | 3 |
| 5 | Al-Jazira | 2 | +1 | 3 |
| 5 | Al Sharjah | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Khor Fakkan | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Al Wasl | 1 | +1 | 3 |
| 9 | Al-Wahda | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Emirates Club | 2 | -1 | 1 |
| 11 | Al Ittihad Kalba | 2 | -1 | 1 |
| 12 | Ajman | 2 | -3 | 1 |
| 13 | Hatta | 2 | -3 | 0 |
| 14 | Al Nasr | 2 | -4 | 0 |
Hronologija mečeva u ligi
| Shabab Al-Ahli | |
| Khor Fakkan | |
| Domaći | |
| Gosti |
Pozicija u ligi
| Shabab Al-Ahli | Khor Fakkan | |
| Pozicija | 3 | 7 |
| Bodovi | 3 | 3 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 13 | 13 |
| Bodovi | 0 | 0 |
Forma u ligi
| Shabab Al-Ahli | Khor Fakkan | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
0 0 |
1
0 0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
0 0 |
0
0 0 |
Golovi u ligi
| Shabab Al-Ahli | Khor Fakkan | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
3
0 |
2
1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
0 |
0
0 |
Ukupna statistika za UAE League
| Meč (12) | |
| Pobeda u domu | 33% |
| Nerešeno | 17% |
| Pobeda u gostima | 50% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (45) | |
| Golovi po meču | 3.75 |
| Golovi u domu po meču | 1.67 |
| Golovi u gostima po meču | 2.08 |
| Domaći tim je postigao gol u | 75% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 83% |
| Oba Tima Pogađaju | 67% |
| Više 1.5 | 83% |
| Više 2.5 | 75% |
| Više 3.5 | 42% |
Shabab Al-Ahli sledeći 6 mečevi
| 2023-09-24 | Al Bataeh Club | - | Shabab Al-Ahli |
| 2023-09-29 | Shabab Al-Ahli | - | Al-Wahda |
| 2023-10-07 | Al-Jazira | - | Shabab Al-Ahli |
| 2023-10-20 | Shabab Al-Ahli | - | Al Wasl |
| 2023-10-27 | Shabab Al-Ahli | - | Al Nasr |
| 2023-11-03 | Al Ittihad Kalba | - | Shabab Al-Ahli |
Khor Fakkan sledeći 6 mečevi
| 2023-08-31 | Khor Fakkan | - | Al Ittihad Kalba |
| 2023-09-15 | Al Ittihad Kalba | - | Khor Fakkan |
| 2023-09-23 | Khor Fakkan | - | Emirates Club |
| 2023-09-30 | Khor Fakkan | - | Al Wasl |
| 2023-10-06 | Al Bataeh Club | - | Khor Fakkan |
| 2023-10-28 | Khor Fakkan | - | Al-Jazira |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.26 | 5.25 | 8.00 |
| Verovatnoća | 45% | 33% | 22% |
| 1 @ 1.26 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.07 | 3.50 |
| Verovatnoća | 85% | 15% |
| 1X @ 1.07 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.13 | 5.25 | |
| Verovatnoća | 94% | 6% | |
| Više 1.5 @ 1.13 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.43 | 2.60 | |
| Verovatnoća | 91% | 9% | |
| Više 2.5 @ 1.43 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.05 | 1.66 | |
| Verovatnoća | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.66 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.78 | 1.90 | |
| Verovatnoća | 55% | 45% | |
| Da @ 1.78 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-08-27 12:02. Moguće su trenutne promene!