National League - Engleska
subota, 18.02.2023
15:00
15:00

Scunthorpe

Dagenham & Red.
3 - 2
(2 - 1, 1 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Scunthorpe |
| Gosti: | London |
| Udaljenost: | 233.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Glanford Park |
| Kapacitet: | 9 088 (6 000) |
| Dimenzije: | 102 x 65 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.10 | 2.15 | 2 | 1.62 | 1.33 | |||
| 24% | 22% | 54% | 2.15 | 30% | 70% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.90 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 81% | 19% | 51% | 49% | 35% | 65% |
Poslednji 3 susret
| 2022-11-19 | Dagenham & Red. | 2 - 1 | Scunthorpe |
| 2014-01-25 | Dagenham & Red. | 3 - 3 | Scunthorpe |
| 2013-08-17 | Scunthorpe | 1 - 1 | Dagenham & Red. |
Scunthorpe poslednji 12 mečevi
| 2023-02-03 | Scunthorpe | 1 - 3 | Barnet |
| 2023-01-28 | Scunthorpe | 1 - 1 | Bromley |
| 2023-01-25 | Halifax | 0 - 1 | Scunthorpe |
| 2023-01-14 | Scunthorpe | 0 - 2 | Woking |
| 2023-01-07 | Scunthorpe | 3 - 0 | Maidenhead |
| 2023-01-01 | Chesterfield | 4 - 1 | Scunthorpe |
| 2022-12-26 | Scunthorpe | 1 - 2 | Chesterfield |
| 2022-12-21 | Wrexham | 3 - 1 | Scunthorpe |
| 2022-12-10 | Yeovil | 0 - 0 | Scunthorpe |
| 2022-12-03 | Scunthorpe | 1 - 4 | Notts County |
| 2022-11-26 | Wealdstone | 3 - 1 | Scunthorpe |
| 2022-11-19 | Dagenham & Red. | 2 - 1 | Scunthorpe |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 10 | 8 | 5 | |
| 17% | 17% | 67% | 83% | 67% | 42% |
Dagenham & Red. poslednji 12 mečevi
| 2023-02-14 | Dagenham & Red. | 0 - 1 | Eastleigh |
| 2023-02-11 | Dagenham & Red. | 2 - 1 | Solihull |
| 2023-02-07 | Oldham | 4 - 2 | Dagenham & Red. |
| 2023-02-04 | Wealdstone | 1 - 0 | Dagenham & Red. |
| 2023-01-28 | Dagenham & Red. | 0 - 2 | Yeovil |
| 2023-01-24 | Bromley | 1 - 1 | Dagenham & Red. |
| 2023-01-14 | Dagenham & Red. | 0 - 2 | Maidenhead |
| 2023-01-10 | Aldershot | 0 - 2 | Dagenham & Red. |
| 2023-01-07 | Dagenham & Red. | 1 - 2 | Woking |
| 2023-01-02 | Maidstone Utd | 0 - 1 | Dagenham & Red. |
| 2022-12-26 | Dagenham & Red. | 1 - 0 | Maidstone Utd |
| 2022-12-08 | Gillingham FC | 3 - 2 | Dagenham & Red. |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 8 | 4 | 2 | |
| 33% | 8% | 58% | 67% | 33% | 17% |
Tabela National League
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Notts County | 32 | +51 | 77 |
| 2 | Wrexham | 30 | +50 | 72 |
| 3 | Woking | 31 | +23 | 58 |
| 4 | Chesterfield | 29 | +16 | 53 |
| 5 | Barnet | 29 | +9 | 53 |
| 6 | Southend | 29 | +14 | 47 |
| 7 | Boreham Wood | 29 | +7 | 44 |
| 8 | Bromley | 30 | +6 | 44 |
| 9 | Eastleigh | 30 | +1 | 44 |
| 10 | Dagenham & Red. | 30 | -4 | 42 |
| 11 | Wealdstone | 29 | -6 | 41 |
| 12 | Solihull | 31 | +1 | 40 |
| 13 | Aldershot | 32 | -7 | 38 |
| 14 | Altrincham | 30 | -12 | 36 |
| 15 | Halifax | 30 | -12 | 35 |
| 16 | Maidenhead | 30 | -11 | 33 |
| 17 | Yeovil | 28 | -3 | 32 |
| 18 | York City | 30 | -4 | 32 |
| 19 | Oldham | 29 | -7 | 32 |
| 20 | Dorking | 29 | -25 | 30 |
| 21 | Gateshead | 29 | -10 | 28 |
| 22 | Torquay | 29 | -20 | 26 |
| 23 | Scunthorpe | 30 | -24 | 23 |
| 24 | Maidstone Utd | 31 | -33 | 22 |
Hronologija mečeva u ligi
| Scunthorpe | |
| Dagenham & Red. | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Scunthorpe | Dagenham & Red. |
|---|---|---|---|
| 1 | Notts County | 1 - 4 | |
| 2 | Wrexham | 1 - 3 | 4 - 1 |
| 3 | Woking | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | Chesterfield | 1 - 2 | 2 - 3 |
| 5 | Barnet | 1 - 3 | |
| 6 | Southend | ||
| 7 | Boreham Wood | 0 - 2 | |
| 8 | Bromley | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Eastleigh | 1 - 1 | |
| 10 | Dagenham & Red. | - | |
| 11 | Wealdstone | 1 - 0 | |
| 12 | Solihull | 3 - 4 | 0 - 3 |
| 13 | Aldershot | 3 - 3 | 0 - 2 |
| 14 | Altrincham | ||
| 15 | Halifax | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 16 | Maidenhead | 3 - 0 | |
| 17 | Yeovil | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 18 | York City | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 19 | Oldham | 4 - 2 | |
| 20 | Dorking | 3 - 2 | 5 - 1 |
| 21 | Gateshead | 3 - 1 | |
| 22 | Torquay | ||
| 23 | Scunthorpe | - | |
| 24 | Maidstone Utd | 0 - 2 | 0 - 1 |
Pozicija u ligi
| Scunthorpe | Dagenham & Red. | |
| Pozicija | 23 | 10 |
| Bodovi | 23 | 42 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 22 | 14 |
| Bodovi | 15 | 15 |
Forma u ligi
| Scunthorpe | Dagenham & Red. | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
5
8 17 |
12
6 12 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
3 9 |
4
3 7 |
Golovi u ligi
| Scunthorpe | Dagenham & Red. | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
35
59 |
44
48 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
23
33 |
16
24 |
Ukupna statistika za National League
| Meč (358) | |
| Pobeda u domu | 44% |
| Nerešeno | 25% |
| Pobeda u gostima | 31% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (1029) | |
| Golovi po meču | 2.87 |
| Golovi u domu po meču | 1.56 |
| Golovi u gostima po meču | 1.31 |
| Domaći tim je postigao gol u | 80% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 73% |
| Oba Tima Pogađaju | 58% |
| Više 1.5 | 79% |
| Više 2.5 | 52% |
| Više 3.5 | 32% |
Scunthorpe sledeći 6 mečevi
| 2023-02-21 | Wrexham | - | Scunthorpe |
| 2023-02-25 | Boreham Wood | - | Scunthorpe |
| 2023-02-28 | Maidstone Utd | - | Scunthorpe |
| 2023-03-04 | Scunthorpe | - | Eastleigh |
| 2023-03-07 | Scunthorpe | - | Altrincham |
| 2023-03-14 | Solihull | - | Scunthorpe |
Dagenham & Red. sledeći 6 mečevi
| 2023-02-21 | Dagenham & Red. | - | Aldershot |
| 2023-02-25 | Notts County | - | Dagenham & Red. |
| 2023-02-28 | Maidenhead | - | Dagenham & Red. |
| 2023-03-04 | Dagenham & Red. | - | York City |
| 2023-03-07 | Dagenham & Red. | - | Wrexham |
| 2023-03-18 | Dagenham & Red. | - | Oldham |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.20 | 3.10 | 2.15 |
| Verovatnoća | 24% | 22% | 54% |
| 2 @ 2.15 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.62 | 1.33 |
| Verovatnoća | 30% | 70% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.25 | 3.75 | |
| Verovatnoća | 81% | 19% | |
| Više 1.5 @ 1.25 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.90 | 1.90 | |
| Verovatnoća | 51% | 49% | |
| Više 2.5 @ 1.90 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.25 | 1.33 | |
| Verovatnoća | 35% | 65% | |
| Manje 3.5 @ 1.33 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.70 | 2.05 | |
| Verovatnoća | 59% | 41% | |
| Da @ 1.70 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-02-18 12:00. Moguće su trenutne promene!