Eredivisie - Holandija

nedelja, 05.03.2023
19:00
Cambuur

Cambuur

G.A. Eagles

G.A. Eagles

4 - 1
(2 - 1,  2 - 0)
Informacija
Grad
Domaći: Leeuwarden
Gosti: Deventer
Udaljenost: 107.9 km
Stadion
Stadion: Cambuur Stadion
Kapacitet: 10 500
Fotografije: Google maps (mapa)
Početni čas
Sat: 19:00 (20:00 lokalno vreme)

Koeficijenti

1 X 2 P/K 1X X2
2.70 3.25 2.63 2 1.44 1.44
25% 22% 53% 2.63 31% 69%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.29 3.50 2.00 1.85 3.40 1.30
72% 28% 52% 48% 32% 68%

Poslednji 12 susret

2022-10-09 G.A. Eagles 0 - 0 Cambuur
2022-03-19 G.A. Eagles 3 - 0 Cambuur
2021-09-11 Cambuur 5 - 2 G.A. Eagles
2021-03-12 G.A. Eagles 0 - 0 Cambuur
2020-12-17 Cambuur 1 - 2 G.A. Eagles
2020-09-11 Cambuur 0 - 2 G.A. Eagles
2019-08-16 Cambuur 5 - 0 G.A. Eagles
2019-01-28 Cambuur 1 - 1 G.A. Eagles
2018-10-26 G.A. Eagles 2 - 0 Cambuur
2018-02-02 Cambuur 2 - 1 G.A. Eagles
2017-09-15 G.A. Eagles 1 - 3 Cambuur
2015-04-05 Cambuur 1 - 0 G.A. Eagles
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 9 6 3
42% 25% 33% 75% 50% 25%

Cambuur poslednji 12 mečevi

2023-02-25 Alkmaar 2 - 1 Cambuur
2023-02-19 Cambuur 1 - 2 Heerenveen
2023-02-11 Nijmegen 0 - 0 Cambuur
2023-02-05 Cambuur 0 - 5 Ajax
2023-01-29 Cambuur 1 - 2 Fort. Sittard
2023-01-26 Groningen 0 - 1 Cambuur
2023-01-21 Cambuur 0 - 3 Sparta Rotterdam
2023-01-15 FC Emmen 0 - 0 Cambuur
2023-01-08 Cambuur 0 - 3 Volendam
2022-12-16 Cambuur 0 - 2 Lille
2022-12-09 Groningen 1 - 1 Cambuur
2022-12-04 Cambuur 1 - 1 Heracles
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
1 4 7 9 6 1
8% 33% 58% 75% 50% 8%

G.A. Eagles poslednji 12 mečevi

2023-02-26 FC Emmen 2 - 2 G.A. Eagles
2023-02-19 G.A. Eagles 2 - 0 Twente
2023-02-12 Sparta Rotterdam 2 - 1 G.A. Eagles
2023-02-09 Den Haag 1 - 0 G.A. Eagles
2023-02-05 G.A. Eagles 1 - 0 Nijmegen
2023-02-01 Waalwijk 3 - 1 G.A. Eagles
2023-01-28 PSV 2 - 0 G.A. Eagles
2023-01-25 G.A. Eagles 1 - 4 Alkmaar
2023-01-15 G.A. Eagles 2 - 2 Utrecht
2023-01-12 Heracles 0 - 1 G.A. Eagles
2023-01-07 Fort. Sittard 0 - 2 G.A. Eagles
2022-12-23 Feyenoord 7 - 4 G.A. Eagles
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 9 6 5
33% 17% 50% 75% 50% 42%

Tabela Eredivisie

P Klub Od Pb Nr Iz DG PG GR Bod
1 Feyenoord 24 16 7 1 54 22 +32 55
2 Alkmaar 24 15 5 4 50 28 +22 50
3 Ajax 23 14 7 2 65 23 +42 49
4 PSV 23 14 4 5 60 28 +32 46
5 Twente 24 11 8 5 39 21 +18 41
6 Sparta Rotterdam 23 10 7 6 32 25 +7 37
7 Utrecht 24 10 7 7 39 37 +2 37
8 Waalwijk 23 8 8 7 39 36 +3 32
9 Heerenveen 24 8 7 9 27 32 -5 31
10 Nijmegen 23 6 12 5 30 22 +8 30
11 Fort. Sittard 24 8 5 11 31 41 -10 29
12 G.A. Eagles 23 6 8 9 33 39 -6 26
13 Vitesse 24 5 8 11 28 42 -14 23
14 Volendam 24 6 5 13 28 53 -25 23
15 Excelsior 23 6 2 15 20 54 -34 20
16 FC Emmen 24 3 9 12 21 43 -22 18
17 Groningen 24 4 5 15 25 49 -24 17
18 Cambuur 23 3 4 16 13 39 -26 13

Hronologija mečeva u ligi

Cambuur                        
G.A. Eagles                        
Domaći                        
Gosti                        

Meč domaći/gosti

P Klub Cambuur G.A. Eagles
1 Feyenoord    
2 Alkmaar 0 - 1 2 - 0
3 Ajax 0 - 5 1 - 1
4 PSV 3 - 0 2 - 0
5 Twente 0 - 1 1 - 1
6 Sparta Rotterdam 0 - 3 2 - 1
7 Utrecht    
8 Waalwijk   3 - 1
9 Heerenveen 1 - 2  
10 Nijmegen 0 - 1 3 - 3
11 Fort. Sittard 1 - 2 0 - 2
12 G.A. Eagles   -
13 Vitesse 0 - 3  
14 Volendam 0 - 3 2 - 3
15 Excelsior 0 - 2  
16 FC Emmen   2 - 2
17 Groningen 0 - 1 1 - 0
18 Cambuur -  

Pozicija u ligi

  Cambuur G.A. Eagles
Pozicija 18 12
Bodovi 13 26
  Domaći Gosti
Pozicija 18 13
Bodovi 3 10

Forma u ligi

  Cambuur G.A. Eagles
Pobeda
Nerešeno
Gubici
3    
4     
16                 
6       
8         
9          
  Domaći Gosti
Pobeda
Nerešeno
Gubici
1  
0  
11            
2   
4     
5      

Golovi u ligi

  Cambuur G.A. Eagles
Dati golovi
Primljeni golovi
13              
39                                        
33                                  
39                                        
  Domaći Gosti
Dati golovi
Primljeni golovi
5      
24                         
14               
19                    

Ukupna statistika za Eredivisie

Meč   (212)
Pobeda u domu 42%
Nerešeno 28%
Pobeda u gostima 30%
Mečevi odigrani 100%
Golovi   (634)
Golovi po meču 2.99
Golovi u domu po meču 1.67
Golovi u gostima po meču 1.32
Domaći tim je postigao gol u 76%
Gostujući tim je postigao gol u 69%
Oba Tima Pogađaju 54%
Više 1.5 77%
Više 2.5 56%
Više 3.5 37%

Cambuur sledeći 6 mečevi

2023-03-12 PSV - Cambuur
2023-03-19 Excelsior - Cambuur
2023-04-01 Cambuur - FC Emmen
2023-04-09 Twente - Cambuur
2023-04-16 Cambuur - Feyenoord
2023-04-21 Volendam - Cambuur

G.A. Eagles sledeći 6 mečevi

2023-03-10 G.A. Eagles - Waalwijk
2023-03-18 Utrecht - G.A. Eagles
2023-04-02 G.A. Eagles - Ajax
2023-04-08 Vitesse - G.A. Eagles
2023-04-14 Excelsior - G.A. Eagles
2023-04-19 G.A. Eagles - Waalwijk

Koeficijenti i verovatnoća

Standardno 1X2 1 X 2
Koeficijenti 2.70 3.25 2.63
Verovatnoća 25% 22% 53%
2 @ 2.63
Dupla šansa 1X X2
Koeficijenti 1.44 1.44
Verovatnoća 31% 69%
X2 @ 1.44
Više/Manje 1.5 Mn
Koeficijenti   1.29 3.50
Verovatnoća   72% 28%
Više 1.5 @ 1.29
Više/Manje 2.5 Mn
Koeficijenti   2.00 1.85
Verovatnoća   52% 48%
Više 2.5 @ 2.00
Više/Manje 3.5 Mn
Koeficijenti   3.40 1.30
Verovatnoća   32% 68%
Manje 3.5 @ 1.30
Oba Tima Pogađaju Da Ne
Koeficijenti   1.75 2.00
Verovatnoća   46% 54%
Ne @ 2.00

*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-03-05 16:03. Moguće su trenutne promene!