Serie A - Italija
sreda, 04.01.2023
11:30
11:30

Sassuolo

Sampdoria
1 - 2
(0 - 2, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Sassuolo |
| Gosti: | Đenova |
| Udaljenost: | 147.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Citta del Tricolore (Reggio Emilia) |
| Kapacitet: | 23 717 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Trener | |
| Domaći: | Alberto Aquilani (Ita) |
| Početni čas | |
| Sat: | 11:30 (12:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.80 | 5.00 | 1 | 1.17 | 2.10 | |||
| 59% | 23% | 18% | 1.70 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.75 | 1.94 | 1.96 | 3.40 | 1.33 | ||||||
| 74% | 26% | 50% | 50% | 19% | 81% |
Poslednji 12 susret
| 2022-02-06 | Sampdoria | 4 - 0 | Sassuolo |
| 2021-08-29 | Sassuolo | 0 - 0 | Sampdoria |
| 2021-04-24 | Sassuolo | 1 - 0 | Sampdoria |
| 2020-12-23 | Sampdoria | 2 - 3 | Sassuolo |
| 2020-01-26 | Sampdoria | 0 - 0 | Sassuolo |
| 2019-09-01 | Sassuolo | 4 - 1 | Sampdoria |
| 2019-03-16 | Sassuolo | 3 - 5 | Sampdoria |
| 2018-10-22 | Sampdoria | 0 - 0 | Sassuolo |
| 2018-05-06 | Sassuolo | 1 - 0 | Sampdoria |
| 2017-12-17 | Sampdoria | 0 - 1 | Sassuolo |
| 2017-04-15 | Sassuolo | 2 - 1 | Sampdoria |
| 2016-11-20 | Sampdoria | 3 - 2 | Sassuolo |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 6 | 6 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 50% | 50% | 42% |
Sassuolo poslednji 12 mečevi
| 2022-12-29 | Sassuolo | 0 - 1 | Inter |
| 2022-12-23 | Empoli | 2 - 1 | Sassuolo |
| 2022-12-17 | Sassuolo | 1 - 2 | PSV |
| 2022-12-11 | Sassuolo | 3 - 2 | Marseille |
| 2022-11-12 | Bologna | 3 - 0 | Sassuolo |
| 2022-11-09 | Sassuolo | 1 - 1 | AS Roma |
| 2022-11-05 | Empoli | 1 - 0 | Sassuolo |
| 2022-10-29 | Napoli | 4 - 0 | Sassuolo |
| 2022-10-24 | Sassuolo | 2 - 1 | Verona |
| 2022-10-15 | Atalanta | 2 - 1 | Sassuolo |
| 2022-10-08 | Sassuolo | 1 - 2 | Inter |
| 2022-10-02 | Sassuolo | 5 - 0 | Salernitana |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 10 | 9 | 3 | |
| 25% | 8% | 67% | 83% | 75% | 25% |
Sampdoria poslednji 12 mečevi
| 2022-12-23 | Sampdoria | 3 - 0 | Kaisar |
| 2022-12-20 | Sampdoria | 2 - 2 | Dynamo Dresden |
| 2022-12-15 | Adana Demirspor | 2 - 2 | Sampdoria |
| 2022-12-11 | Sampdoria | 5 - 1 | TS Galaxy |
| 2022-11-12 | Sampdoria | 0 - 2 | Lecce |
| 2022-11-09 | Torino | 2 - 0 | Sampdoria |
| 2022-11-06 | Sampdoria | 0 - 2 | Fiorentina |
| 2022-10-29 | Inter | 3 - 0 | Sampdoria |
| 2022-10-24 | Cremonese | 0 - 1 | Sampdoria |
| 2022-10-20 | Sampdoria | 1 - 1 | Ascoli |
| 2022-10-17 | Sampdoria | 0 - 1 | AS Roma |
| 2022-10-08 | Bologna | 1 - 1 | Sampdoria |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 5 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 42% | 25% |
Tabela Serie A
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Napoli | 15 | +25 | 41 |
| 2 | AC Milan | 15 | +14 | 33 |
| 3 | Lazio | 15 | +15 | 30 |
| 4 | Inter | 15 | +12 | 30 |
| 5 | Atalanta | 15 | +7 | 27 |
| 6 | AS Roma | 15 | +4 | 27 |
| 7 | Udinese | 15 | +7 | 24 |
| 8 | Juventus | 15 | +17 | 21 |
| 9 | Torino | 15 | -1 | 21 |
| 10 | Fiorentina | 15 | -2 | 19 |
| 11 | Bologna | 15 | -5 | 19 |
| 12 | Salernitana | 15 | -5 | 17 |
| 13 | Empoli | 15 | -7 | 17 |
| 14 | Monza | 15 | -6 | 16 |
| 15 | Sassuolo | 15 | -7 | 16 |
| 16 | Lecce | 15 | -3 | 15 |
| 17 | Spezia | 15 | -12 | 13 |
| 18 | Cremonese | 15 | -15 | 7 |
| 19 | Sampdoria | 15 | -21 | 6 |
| 20 | Verona | 15 | -17 | 5 |
Hronologija mečeva u ligi
| Sassuolo | |
| Sampdoria | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Sassuolo | Sampdoria |
|---|---|---|---|
| 1 | Napoli | ||
| 2 | AC Milan | 0 - 0 | |
| 3 | Lazio | ||
| 4 | Inter | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 5 | Atalanta | ||
| 6 | AS Roma | 1 - 1 | |
| 7 | Udinese | 1 - 3 | |
| 8 | Juventus | ||
| 9 | Torino | 2 - 0 | |
| 10 | Fiorentina | ||
| 11 | Bologna | 1 - 1 | |
| 12 | Salernitana | 5 - 0 | 4 - 0 |
| 13 | Empoli | ||
| 14 | Monza | ||
| 15 | Sassuolo | - | |
| 16 | Lecce | 1 - 0 | |
| 17 | Spezia | 2 - 1 | |
| 18 | Cremonese | 0 - 1 | |
| 19 | Sampdoria | - | |
| 20 | Verona | 2 - 1 | 2 - 1 |
Pozicija u ligi
| Sassuolo | Sampdoria | |
| Pozicija | 15 | 19 |
| Bodovi | 16 | 6 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 10 | 17 |
| Bodovi | 11 | 4 |
Forma u ligi
| Sassuolo | Sampdoria | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
4 7 |
1
3 11 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
2 2 |
1
1 5 |
Golovi u ligi
| Sassuolo | Sampdoria | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
15
22 |
6
27 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
11
7 |
4
14 |
Ukupna statistika za Serie A
| Meč (150) | |
| Pobeda u domu | 45% |
| Nerešeno | 24% |
| Pobeda u gostima | 31% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (387) | |
| Golovi po meču | 2.58 |
| Golovi u domu po meču | 1.49 |
| Golovi u gostima po meču | 1.09 |
| Domaći tim je postigao gol u | 79% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 66% |
| Oba Tima Pogađaju | 52% |
| Više 1.5 | 77% |
| Više 2.5 | 51% |
| Više 3.5 | 24% |
Sassuolo sledeći 6 mečevi
| 2023-01-07 | Fiorentina | - | Sassuolo |
| 2023-01-15 | Sassuolo | - | Lazio |
| 2023-01-22 | Monza | - | Sassuolo |
| 2023-01-29 | AC Milan | - | Sassuolo |
| 2023-02-04 | Sassuolo | - | Atalanta |
| 2023-02-12 | Udinese | - | Sassuolo |
Sampdoria sledeći 6 mečevi
| 2023-01-08 | Sampdoria | - | Napoli |
| 2023-01-12 | Fiorentina | - | Sampdoria |
| 2023-01-16 | Empoli | - | Sampdoria |
| 2023-01-22 | Sampdoria | - | Udinese |
| 2023-01-28 | Atalanta | - | Sampdoria |
| 2023-02-06 | Monza | - | Sampdoria |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.70 | 3.80 | 5.00 |
| Verovatnoća | 59% | 23% | 18% |
| 1 @ 1.70 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.17 | 2.10 |
| Verovatnoća | 75% | 25% |
| 1X @ 1.17 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 3.75 | |
| Verovatnoća | 74% | 26% | |
| Više 1.5 @ 1.29 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.94 | 1.96 | |
| Verovatnoća | 50% | 50% | |
| Više 2.5 @ 1.94 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.40 | 1.33 | |
| Verovatnoća | 19% | 81% | |
| Manje 3.5 @ 1.33 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.80 | 1.95 | |
| Verovatnoća | 41% | 59% | |
| Ne @ 1.95 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-01-04 08:06. Moguće su trenutne promene!