Erste Liga - Austrija
petak, 30.10.2026
17:30
2 - 1
(2 - 0, 0 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Sankt Polten |
| Gosti: |
Wels |
| Udaljenost: |
120.0 km |
| Stadion |
| Stadion: |
NV Arena
|
| Kapacitet: |
8 000 |
| Dimenzije: |
100 x 64 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
17:30 (18:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.68 |
3.75 |
4.33 |
1X |
|
|
|
1.19 |
2.10 |
| 43% |
31% |
26% |
1.19 |
|
|
|
62% |
38% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
4.50 |
|
|
|
1.57 |
2.25 |
|
|
|
2.37 |
1.50 |
| 68% |
32% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
41% |
59% |
Poslednji 3 susret
|
2026-05-14 |
St. Polten
|
1 - 0 |
Hertha Wels
|
|
2025-11-28 |
Hertha Wels
|
1 - 1 |
St. Polten
|
|
2025-08-26 |
Hertha Wels
|
2 - 2 |
St. Polten
|
St. Polten poslednji 12 mečevi
|
2026-10-23 |
Kapfenberg
|
1 - 1 |
St. Polten
|
|
2026-10-16 |
St. Polten
|
0 - 0 |
Rapid Wien II
|
|
2026-10-09 |
First Vienna
|
3 - 1 |
St. Polten
|
|
2026-09-19 |
St. Polten
|
2 - 1 |
SW Bregenz
|
|
2026-09-13 |
Liefering
|
1 - 3 |
St. Polten
|
|
2026-09-06 |
St. Polten
|
0 - 3 |
Salzburg
|
|
2026-08-28 |
St. Polten
|
1 - 0 |
Austria Salzburg
|
|
2026-08-21 |
Innsbruck
|
1 - 0 |
St. Polten
|
|
2026-08-14 |
St. Polten
|
0 - 1 |
BW Linz
|
|
2026-08-07 |
St. Polten
|
0 - 1 |
Austria Wien II
|
|
2026-07-31 |
FAC Wien
|
1 - 0 |
St. Polten
|
|
2026-07-17 |
St. Polten
|
1 - 3 |
Liberec
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
6 |
5 |
3 |
| 25% |
17% |
58% |
|
50% |
42% |
25% |
Hertha Wels poslednji 12 mečevi
|
2026-10-27 |
Hertha Wels
|
1 - 0 |
AC Wolfsberger
|
|
2026-10-23 |
Hertha Wels
|
2 - 6 |
ASK Voitsberg
|
|
2026-10-16 |
Austria Wien II
|
2 - 2 |
Hertha Wels
|
|
2026-10-10 |
Hertha Wels
|
1 - 0 |
SW Bregenz
|
|
2026-10-02 |
Hertha Wels
|
3 - 3 |
Austria Salzburg
|
|
2026-09-18 |
Hertha Wels
|
1 - 3 |
First Vienna
|
|
2026-09-12 |
BW Linz
|
4 - 1 |
Hertha Wels
|
|
2026-09-04 |
Kapfenberg
|
0 - 1 |
Hertha Wels
|
|
2026-08-28 |
Hertha Wels
|
1 - 3 |
Admira
|
|
2026-08-21 |
Amstetten
|
1 - 1 |
Hertha Wels
|
|
2026-08-14 |
Hertha Wels
|
1 - 2 |
Rapid Wien II
|
|
2026-08-07 |
Liefering
|
2 - 3 |
Hertha Wels
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
9 |
8 |
7 |
| 33% |
25% |
42% |
|
75% |
67% |
58% |
Tabela Erste Liga
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
BW Linz |
10 |
8 |
1 |
1 |
26 |
6 |
+20 |
25 |
| 2 |
First Vienna |
10 |
8 |
1 |
1 |
21 |
9 |
+12 |
25 |
| 3 |
Austria Wien II |
10 |
6 |
1 |
3 |
17 |
13 |
+4 |
19 |
| 4 |
Admira |
10 |
6 |
0 |
4 |
13 |
10 |
+3 |
18 |
| 5 |
Amstetten |
10 |
4 |
5 |
1 |
18 |
14 |
+4 |
17 |
| 6 |
Austria Salzburg |
10 |
5 |
1 |
4 |
17 |
14 |
+3 |
16 |
| 7 |
Innsbruck |
10 |
4 |
2 |
4 |
12 |
11 |
+1 |
14 |
| 8 |
Liefering |
10 |
4 |
2 |
4 |
20 |
22 |
-2 |
14 |
| 9 |
FAC Wien |
10 |
4 |
1 |
5 |
14 |
16 |
-2 |
13 |
| 10 |
ASK Voitsberg |
10 |
3 |
3 |
4 |
19 |
19 |
0 |
12 |
| 11 |
SW Bregenz |
10 |
3 |
3 |
4 |
13 |
15 |
-2 |
12 |
| 12 |
St. Polten |
10 |
3 |
2 |
5 |
8 |
10 |
-2 |
11 |
| 13 |
Sturm Graz II |
10 |
2 |
2 |
6 |
16 |
24 |
-8 |
8 |
| 14 |
Hertha Wels |
10 |
2 |
2 |
6 |
13 |
25 |
-12 |
8 |
| 15 |
Kapfenberg |
10 |
2 |
1 |
7 |
12 |
19 |
-7 |
7 |
| 16 |
Rapid Wien II |
10 |
2 |
1 |
7 |
10 |
22 |
-12 |
7 |
Hronologija mečeva u ligi
| St. Polten |
|
| Hertha Wels |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
St. Polten |
Hertha Wels |
| 1 |
BW Linz |
0 - 1 |
4 - 1 |
| 2 |
First Vienna |
|
|
| 3 |
Austria Wien II |
0 - 1 |
2 - 2 |
| 4 |
Admira |
|
|
| 5 |
Amstetten |
|
1 - 1 |
| 6 |
Austria Salzburg |
1 - 0 |
|
| 7 |
Innsbruck |
|
|
| 8 |
Liefering |
|
2 - 3 |
| 9 |
FAC Wien |
|
|
| 10 |
ASK Voitsberg |
|
|
| 11 |
SW Bregenz |
2 - 1 |
|
| 12 |
St. Polten |
- |
|
| 13 |
Sturm Graz II |
|
|
| 14 |
Hertha Wels |
|
- |
| 15 |
Kapfenberg |
|
|
| 16 |
Rapid Wien II |
0 - 0 |
|
Statistika timova
| |
St. Polten |
Hertha Wels |
| Pobeda |
3 |
2 |
| Nerešeno |
2 |
2 |
| Gubici |
5 |
6 |
| Dati golovi |
8 |
13 |
| Primljeni golovi |
10 |
25 |
| Prosek dati golovi |
0.80 |
1.30 |
| Prosek primljeni golovi |
1.00 |
2.50 |
| Meč dati golovi |
50% |
90% |
| Meč primljeni golovi |
80% |
90% |
| Oba Tima Pogađaju |
40% |
80% |
| Više 1.5 |
40% |
90% |
| Više 2.5 |
30% |
70% |
| Više 3.5 |
20% |
60% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
2 |
1 |
| Nerešeno |
1 |
2 |
| Gubici |
2 |
1 |
| Dati golovi |
3 |
7 |
| Primljeni golovi |
3 |
9 |
| Prosek dati golovi |
0.60 |
1.75 |
| Prosek primljeni golovi |
0.60 |
2.25 |
| Meč dati golovi |
40% |
100% |
| Meč primljeni golovi |
60% |
100% |
| Oba Tima Pogađaju |
20% |
100% |
| Više 1.5 |
20% |
100% |
| Više 2.5 |
20% |
75% |
| Više 3.5 |
0% |
75% |
Ukupna statistika za Erste Liga
| Meč (80) |
| Pobeda u domu |
49% |
| Nerešeno |
18% |
| Pobeda u gostima |
34% |
| Mečevi odigrani |
33% |
| Golovi (249) |
| Golovi po meču |
3.11 |
| Golovi u domu po meču |
1.76 |
| Golovi u gostima po meču |
1.35 |
| Domaći tim je postigao gol u |
76% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
75% |
| Oba Tima Pogađaju |
55% |
| Više 1.5 |
76% |
| Više 2.5 |
59% |
| Više 3.5 |
44% |
St. Polten sledeći 6 mečevi
|
2026-11-06 |
Admira
|
- |
St. Polten
|
|
2026-11-20 |
St. Polten
|
- |
ASK Voitsberg
|
|
2026-11-27 |
Amstetten
|
- |
St. Polten
|
|
2026-12-04 |
St. Polten
|
- |
Sturm Graz II
|
|
2026-12-12 |
Hertha Wels
|
- |
St. Polten
|
|
2027-02-26 |
St. Polten
|
- |
Innsbruck
|
Hertha Wels sledeći 6 mečevi
|
2026-11-07 |
Hertha Wels
|
- |
Sturm Graz II
|
|
2026-11-20 |
Kapfenberg
|
- |
Hertha Wels
|
|
2026-11-29 |
Hertha Wels
|
- |
FAC Wien
|
|
2026-12-05 |
Innsbruck
|
- |
Hertha Wels
|
|
2026-12-12 |
Hertha Wels
|
- |
St. Polten
|
|
2027-02-26 |
Hertha Wels
|
- |
Austria Wien II
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
1.68 |
3.75 |
4.33 |
| Verovatnoća |
43% |
31% |
26% |
|
1X @ 1.19 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.19 |
2.10 |
| Verovatnoća |
62% |
38% |
|
1X @ 1.19 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.17 |
4.50 |
| Verovatnoća |
|
68% |
32% |
|
Više 1.5 @ 1.17 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.57 |
2.25 |
| Verovatnoća |
|
52% |
48% |
|
Više 2.5 @ 1.57 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.37 |
1.50 |
| Verovatnoća |
|
41% |
59% |
|
Manje 3.5 @ 1.50 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.58 |
2.20 |
| Verovatnoća |
|
58% |
42% |
|
Da @ 1.58 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-30 16:05. Moguće su trenutne promene!