J1 League - Japan
subota, 30.09.2023
11:00
11:00

Hiroshima

Nagoya
3 - 1
(0 - 0, 3 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Hiroshima |
| Gosti: | Nagoya |
| Udaljenost: | 415.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Hiroshima Big Arch |
| Kapacitet: | 50 000 |
| Dimenzije: | 107 x 73 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 11:00 (19:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.91 | 3.50 | 4.33 | 12 | 1.20 | 1.83 | |||
| 42% | 19% | 39% | 1.29 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.67 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 67% | 33% | 43% | 57% | 19% | 81% |
Poslednji 12 susret
| 2023-06-18 | Nagoya | 2 - 1 | Hiroshima |
| 2023-05-20 | Nagoya | 2 - 1 | Hiroshima |
| 2023-03-26 | Hiroshima | 1 - 2 | Nagoya |
| 2022-09-17 | Nagoya | 0 - 0 | Hiroshima |
| 2022-05-28 | Hiroshima | 1 - 0 | Nagoya |
| 2022-04-13 | Nagoya | 1 - 2 | Hiroshima |
| 2022-03-02 | Hiroshima | 2 - 0 | Nagoya |
| 2021-10-03 | Hiroshima | 1 - 0 | Nagoya |
| 2021-04-14 | Nagoya | 1 - 0 | Hiroshima |
| 2020-12-19 | Nagoya | 1 - 0 | Hiroshima |
| 2020-11-11 | Hiroshima | 2 - 0 | Nagoya |
| 2019-09-28 | Hiroshima | 1 - 1 | Nagoya |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 4 | 0 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 33% | 0% |
Hiroshima poslednji 12 mečevi
| 2023-09-23 | Kyoto | 1 - 0 | Hiroshima |
| 2023-09-16 | Hiroshima | 2 - 0 | Kobe |
| 2023-09-02 | Sagan Tosu | 0 - 2 | Hiroshima |
| 2023-08-26 | Kashiwa | 0 - 0 | Hiroshima |
| 2023-08-19 | Hiroshima | 3 - 2 | Kawasaki F. |
| 2023-08-13 | Hiroshima | 2 - 1 | Urawa |
| 2023-08-05 | Shonan | 1 - 0 | Hiroshima |
| 2023-07-16 | Hiroshima | 1 - 1 | Yokohama |
| 2023-07-12 | Hiroshima | 0 - 2 | Tochigi |
| 2023-07-08 | Hiroshima | 1 - 1 | Kashima |
| 2023-07-01 | Albirex Niigata | 2 - 0 | Hiroshima |
| 2023-06-24 | Hiroshima | 0 - 1 | Yokohama M. |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 2 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 17% | 8% |
Nagoya poslednji 12 mečevi
| 2023-09-23 | Nagoya | 1 - 1 | Sapporo |
| 2023-09-16 | Avispa Fukuoka | 1 - 0 | Nagoya |
| 2023-09-10 | Kashima | 1 - 1 | Nagoya |
| 2023-09-06 | Nagoya | 1 - 1 | Kashima |
| 2023-09-02 | Nagoya | 1 - 1 | Yokohama |
| 2023-08-30 | Kashiwa | 2 - 0 | Nagoya |
| 2023-08-26 | C-Osaka | 3 - 1 | Nagoya |
| 2023-08-18 | Urawa | 1 - 0 | Nagoya |
| 2023-08-13 | Nagoya | 1 - 0 | Kashima |
| 2023-08-05 | Nagoya | 1 - 0 | Albirex Niigata |
| 2023-08-02 | Nagoya | 3 - 0 | Urawa |
| 2023-07-16 | Kyoto | 2 - 1 | Nagoya |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 3 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 25% | 8% |
Tabela J1 League
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kobe | 29 | +26 | 58 |
| 2 | Yokohama M. | 29 | +16 | 54 |
| 3 | Urawa | 29 | +13 | 50 |
| 4 | Nagoya | 28 | +8 | 47 |
| 5 | Kashima | 28 | +13 | 46 |
| 6 | C-Osaka | 28 | +10 | 45 |
| 7 | Hiroshima | 28 | +7 | 44 |
| 8 | Avispa Fukuoka | 28 | -1 | 44 |
| 9 | Kawasaki F. | 29 | 0 | 39 |
| 10 | Tokyo | 28 | -4 | 36 |
| 11 | Albirex Niigata | 29 | -6 | 36 |
| 12 | G-Osaka | 28 | -13 | 34 |
| 13 | Sapporo | 28 | -2 | 33 |
| 14 | Kyoto | 28 | -5 | 33 |
| 15 | Sagan Tosu | 28 | -2 | 32 |
| 16 | Kashiwa | 28 | -13 | 26 |
| 17 | Yokohama | 29 | -27 | 23 |
| 18 | Shonan | 28 | -20 | 21 |
Hronologija mečeva u ligi
| Hiroshima | |
| Nagoya | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Hiroshima | Nagoya |
|---|---|---|---|
| 1 | Kobe | 2 - 0 | |
| 2 | Yokohama M. | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Urawa | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Nagoya | - | |
| 5 | Kashima | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | C-Osaka | 3 - 1 | |
| 7 | Hiroshima | - | |
| 8 | Avispa Fukuoka | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Kawasaki F. | 3 - 2 | 1 - 2 |
| 10 | Tokyo | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 11 | Albirex Niigata | 1 - 2 | 1 - 3 |
| 12 | G-Osaka | ||
| 13 | Sapporo | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 14 | Kyoto | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 15 | Sagan Tosu | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 16 | Kashiwa | 1 - 0 | 0 - 3 |
| 17 | Yokohama | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 18 | Shonan | 1 - 0 |
Pozicija u ligi
| Hiroshima | Nagoya | |
| Pozicija | 7 | 4 |
| Bodovi | 44 | 47 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 5 | 12 |
| Bodovi | 27 | 16 |
Forma u ligi
| Hiroshima | Nagoya | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
13
5 10 |
13
8 7 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
8
3 3 |
5
1 7 |
Golovi u ligi
| Hiroshima | Nagoya | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
33
26 |
35
27 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
20
12 |
14
16 |
Ukupna statistika za J1 League
| Meč (255) | |
| Pobeda u domu | 44% |
| Nerešeno | 25% |
| Pobeda u gostima | 31% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (657) | |
| Golovi po meču | 2.58 |
| Golovi u domu po meču | 1.39 |
| Golovi u gostima po meču | 1.18 |
| Domaći tim je postigao gol u | 78% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 69% |
| Oba Tima Pogađaju | 54% |
| Više 1.5 | 73% |
| Više 2.5 | 49% |
| Više 3.5 | 26% |
Hiroshima sledeći 6 mečevi
| 2023-10-21 | Hiroshima | - | C-Osaka |
| 2023-10-28 | Tokyo | - | Hiroshima |
| 2023-11-11 | Sapporo | - | Hiroshima |
| 2023-11-25 | Hiroshima | - | G-Osaka |
| 2023-12-03 | Avispa Fukuoka | - | Hiroshima |
| 2024-01-31 | Hiroshima | - | Oita |
Nagoya sledeći 6 mečevi
| 2023-10-11 | Avispa Fukuoka | - | Nagoya |
| 2023-10-15 | Nagoya | - | Avispa Fukuoka |
| 2023-10-21 | G-Osaka | - | Nagoya |
| 2023-10-27 | Nagoya | - | Sagan Tosu |
| 2023-11-11 | Shonan | - | Nagoya |
| 2023-11-25 | Kobe | - | Nagoya |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.91 | 3.50 | 4.33 |
| Verovatnoća | 42% | 19% | 39% |
| 12 @ 1.29 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.20 | 1.83 |
| Verovatnoća | 51% | 49% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.36 | 3.00 | |
| Verovatnoća | 67% | 33% | |
| Više 1.5 @ 1.36 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.15 | 1.67 | |
| Verovatnoća | 43% | 57% | |
| Manje 2.5 @ 1.67 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.00 | 1.22 | |
| Verovatnoća | 19% | 81% | |
| Manje 3.5 @ 1.22 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.00 | 1.75 | |
| Verovatnoća | 50% | 50% | |
| Ne @ 1.75 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-09-30 08:05. Moguće su trenutne promene!